Seminář Amway má přednost před rodinnýma oslava, svatbama apod.

Motivační semináře Amway, open meetingy Amway jsou pro některé lidi velmi důležité. Mají za úkol Amwajáky motivovat a udržet je ve zmanipulovaném stavu. Semináře Amway, které pořádají organizace samostatných linií Nezávislých Podnikatelů Amway, mají dokonce přednost před rodinnými akcemi (oslavy, svatby apod). To netvrdím já, ale guru Amwajáci na seminářích. Pro guru Amwajáky je pochopitelně účast řadových Amwajáků velmi důležitá, protože z nich žijí. Tím myslím prodej motivačních pomůcek, vstupenky na semináře, CDéčka atd. Pro guru Amwajáky je to zkrátka dobrý kšeft.
Dovede si představit, že váš potomek bude mít svatbu a vy jako rodič raději půjdete na seminář Amway?

Video: Roman Čízek, Hradec Králové, RCE, 24.7.2010

242 komentářů u “Seminář Amway má přednost před rodinnýma oslava, svatbama apod.

  1. To je pravda. Chodíš do zaměstnání? Nebo na brigádu? Já jo. A je to taky šílené. Velmi! Nebo podnikáš? Makáš? Vyděláváš si na své touhy, představy, sny, cesty, nebo jen život? Taky šílené. Ale pomlouvání nikdy nic nezpraví.

   http://dreamlife.cz/van-andel-devos-hodnoty-praveho-uspechu/

   tak sakra vytvoř si svoji vlastní ne-šílenou firmu. a pak po 10 letech můžeme provést AUDIT 😉 Krásný den.

   1. Hm, podívala jsem se na vámi uvedený odkaz. Zaujalo mě poslání těchto dvou pánů, cituji: „Pro mě není tím největším potěšením hromadění majetku, ale tvoření bohatství a jeho následné rozdávání.“ Musím uznat, že vymysleli důmyslný způsob, jak tvořit bohatství vysáváním poplatků z celých vláken prodejců. Problém vidím ale v tom, že ti členové Amway naspodu, kterých je nejvíc, tedy ta základna pyramidy, vlastně dobrovolně (no pravda, s trochu vymytým mozkem) přispívá těm nahoře k tvorbě jejich bohatství, ale nepodílejí se na jeho rozdávání, tzn. že jim nikdy žádné drobečky ze stolu těch v horní části pyramidy nespadnou. Poslouchala jsem nějaká motivační řečnění pana Hassmana, ale také jsem si přečetla na internetu, že v době, kdy byl jednatelem jakési společnosti, se tam stala obrovská krádež. Tak si o něm myslím, že se mu to hezky povídá, ale pocit spoluzodpovědnosti či odpovědnosti mu docela chybí. Proto láká další oběti do základů pyramidy, protože potřebuje rozšiřovat odbyt. Nemohu nevzpomenout zesnulého Stanislava Grosse, který se tomu jistě již jen směje někde shůry, ale ten asi z toho snu o zbohatnutí nakonec docela brzy procitl.
    Ten AUDIT každého z nás čeká, ale asi se budeme divit. Úspěšní manažeři Amway, ti vysmátí pozitivní bohatí chlapíci, ovládající finanční gramotnost na 110%, pohrdající obyčejnými zaměstnanci, tam budou stát až někde vzadu a závistivě koukat na lidi, kteří například za mizerný peníz celý život utírali zadky stařečkům v domově důchodců anebo přes nevelké příjmy vychovali s láskou kupu dětí.
    Hassman například citoval slovo VÍRA, ale o Bohu tam nebylo ani slovo. A přesto tenhle zapomenutý a vytěsněný Bůh je konečným měřítkem všech našich rádoby úspěchů.

    1. No pan Gross měl k Amway blízko, jeho žena Šárka takto podniká dlouho a je na vysokém postu. Každý dole dostane svou odměnu, o základně pyramidy se nedá mluvit, protože každý může vydělat víc než ten „nad“ ním. Je potřeba se zeptat někoho, kdo to opravdu dělá, ež jen poslouchat a číst chytrolíny, kteří nevědí která bije.

     1. Ahoj Kvetojá sem to dělal více než 12 let.
      Řeknu ti jedno v systému není chyba,chyba je v lidech.
      O panu hassmannovi ti můžu říct věci z kterých by si musela naplnit wc .

     2. Dělaly to moje kamarádky a všechny toho po krátké době nechaly. Ty jejich produkty jsou tak předražené, že jsou téměř neprodejné. V obchodě hodně podobné dostanete levněji i jejich kvalita je vyšší. Plus, že v dnešní době se těžko verbuje, MLM zneužili různí podvodníci, takže lidi jsou hodně obezřetní, jakmile o tomhle jenom někde zaslechnou. Jedna z mála MLM společností, co má úroveň je Oriflame. Jejich výrobky kvalitou odpovídají ceně a nejsou o nic dražší, než trochu kvalitnější zboží v obchodě. Další bonus je, že tato kosmetika není testována na zvířatech a k udržení členství bohatě stačí, když si něco objednáte cca 2 ročně pro svou potřebu, či jako dárek. Rozhodně nemusíte otravovat lidi, ani je verbovat do MLM řad, když nechcete

  2. Amwajáci jsou sekta. Sekta lidí co myslí na to, jak vydělat v kapitalismu peníze. Prodejem zboží, které někdo vyrobil. Za svou práci s prodejem mají provizi. Čím víc zboží prodám tím je provize větší. Pak je ještě ohodnocení firemní. Body. Ze kterých má určitou část i lídr týmu, který ho sestavil. Který si dává práci s tím aby obchod fungoval. Dělení bodů je jednoduché a v podstatě spravedlivé. Od zdola nahoru. Přirovnání hledej ve svém vlastním zaměstnání ty chytrolíne. Tam pro firmu vyděláš balíky. Odměnou ti je tvůj smluvní plat a možná prémie. Tam je dělení tebou vydělaných peněz taky prosté. Od zhora dolů. Majitel hodně, vedoucí málo a zaměstnanec nic. Dřív než něco plácneš si něco zjisti a pochop o co jde. V práci se taky učíš věci od lidí co mají zkušenosti a snaží se ti pomoci vyvarovat se chyb. Ale nikdo ti neřekne jak si založit úspěšnou firmu. Tady je to stejné. Na semináři se učíš od lidí co mají zkušenosti a úspěch a chtějí ti pomoci. Tak příště až zaparkuješ svou popelnici u šéfova BMW se zamysli, zda jde něco udělat lépe pro sebe a ne pro něj. Pěkný den, ty pyramido.

   1. PS: Podobně funguje vše. Nákup prodej. Jen s tím odměňováním to kapku vázne.
    KS78

   2. Kdyby to v Amway fungovalo tak, jak píšete, asi by autoři těchto stránek po této firmě ani neštěkli, protože by byla jednou ze statisíců normálně fungujících firem v Česku. V práci pracujete a pak dostanete plat. V Amway „podnikáte“ tak, že vy sám nakupujete za 5-10 tisíc měsíčně předražené výrobky a dostanete za to zpět možná 3, možná 5 stovek a abyste se dostal dál, musíte hledat další, co budou dělat to samé. Pokud Vám to nepůjde, jakože to většině nejde, tak budete na konci měsíce o 4700-9500 chudší… Dobře, budete mít pár předražených výrobků, které jste ale mohl koupit kdekoliv v sámošce podstatně levněji, jste stále v mínusu několik tisíc, měsíc co měsíc, dokud vám to nedojde. A pak místo vás najdou dalšího a tak pořád dokola.

    Tady to popsala studentka VŠE, tedy školy, se kterou Amway spolupracuje a jejíž manažeři mimochodem často pomáhají vést bakalářské práce právě studentům VŠE – https://amwey-business.cz/jak-pracuje-setzer

    1. Poprosil bych admina, aby PROKAZATELNĚ LŽIVÁ TVRZENÍ začal mazat, jinak se nikam nedopracujem.

     Nikdo nemá povinnost cokoli koupit, pokud to někdo říká, tak lže a bylo by dobré to dát vědět firmě Amway, ať se s ním vypořádá.

     Jediný nutný náklad je poplatek za registraci (739,-), který vám může být vrácen, pokud se rozhodnete do 6 měsíců si licenci zrušit.

     1. Teď jste mě pobavil 🙂

      Autorem většiny naprostých lží je admin tohoto webu 🙂 Pochopitelně rád přispívá pod různými jmény.

     2. želva: Ano, firma Amway OPRAVDU NEPOŽADUJE PRAVIDELNÉ NÁKUPY!!! Problém je, že od firmy Amway si bez motivačních organizací nic nekoupíte. A lídři motivačních organizací pravidelné nákupy Amway produktů požadují. Hassmann tvrdí, že je to základní podmínka. To samé tvrdí i Turoň. To samé tvrdí i autorka této bakalářské práce i autoři jiných bakalářských prací na VŠE i na jiných vysokých školách. To samé tvrdí i američtí kritici, kteří dříve byli členy Amway.

      Pokud chce Amway být seriozní firmou, musí se těch vředů, které porušují její pravidla, zkrátka a jednoduše zbavit. Není to v motivačních organizacích nic neobvyklé, jen diamantů, kteří byli ukončeni v linii Setzer, jsou desítky.

      1. K tomu bych ještě dodal toto:

       Roman Hassmann (Vůdce Setzer, legenda amway byznysu, velmi významná osobnost v tomto „podnikání“) říká na seminářích:

       „Každý člověk, který vstupuje do byznysu byl měl plnit kritéria: ukazovat plány, mít napsaný seznam, napojí se na vzdělávací systém a bude dělat body. Nedává smysl, aby člověk vstoupil do byznysu, kde se nakupuje a
       nenakupoval. Nedává smysl, když registrujete někoho do nákupního byznysu, mu říct, že to nemáte jako podmínku. Takže když někoho registrujete, tak to, že bude odebírat zboží, tak to je zkrátka základní podmínka.“

       Nahrávku/video, jak to Hassmann říká, máme zde https://amwey-business.cz/odebirat-amway-zbozi-to-je-zakladni-podminka/

       Další zajímavost:

       Hassmann praktikuje okultní nauky. Více LIVE SHOW s ROMANEM HASSMANNEM o Penězích, Hojnosti, Bohatství a Prosperitě (online video) – http://sekty.org/live-show-s-romanem-hassmannem/

      2. admin: prosil bych smazání DALŠÍHO LŽIVÉHO PŘÍSPĚVKU, dušujete se jak vás zajímají fakta, proč tedy podporujete opak?

       ninja želva: PROSÍM NELHAT
       „Problém je, že od firmy Amway si bez motivačních organizací nic nekoupíte.“

       Od firmy Amway si můžete koupit všechno nebo něco nebo taky nic, s tím nemá žádný distributor nic společného!

     3. Vážnější problém je jejich kodex který mělo být svaté někteří nejvíce postaveni takzvany Šutry je porušují sice taky v zájmu celku mohl bych vyprávět

     4. Prosím jenom né mazat. Žádná cenzura. Už nikdy. Je to přeci o dialogu mezi námi lidmi. Co? Lidi? Každý den spolu mluvíme. Jde o to jak? Můžeme se bavit jako dospělí, vtom případě naše příspěvky do diskuze jsou podložené fakty a nejlépe osobními zkušenostmi a nelžeme si. To už přeci víme, že lež má krátké nohy a daleko neuteče. Anebo se můžeme bavit jako děti, které bohužel narozdíl od dospělých, nepřemýšlí nad důsledky svého jednání. Co? Lidi?
      Je to dřina, pracovat na sobě.
      Děkuji. Teď mne omluvte, musím jít nakrmit mého ,,DOBRÉHO PSA,,.
      Přeju hlavně zdraví. M.L.

  3. Souhlasím. Banda šílenců. A to je dobře! 😀 Tak si taky říkáme, že už 8 let chodíme do zaměstnání a furt nám nepřidají. A opravdu bych chtěl mít jednou BMW X6 (a prosím, nekritizujte mi můj sen skvělého auta, věřím, že vy každý máte své super auto, které si přejete, já na něho šetřím pár stovkama měsíčně, co mi ze zaměstnání zůstává). 🙂 Jinak zkusil tu některý z „kritiků“ podnikání v mlm pracovat i v „běžném“ podnikání déle jak 5 let s cílem mít obraty alespoň 1 milion korun (obraz se nerovná čistý zisk) a zároveň mít zaměstnance, kteří jsou stejně „chytří“ jako potenciální majitel? 🙂 tož tak nějak

   1. Karle, zkusil. Já Ti přeji, ať se Ti Tvůj sen vyplní. Pokud budeš cílevědomí, dokážeš to. Ale vsadím se že ne prostřednictvím Amway. Ta neplní své sliby. Mluvím z vlastní zkušenosti.

 1. Banda šílenců, to bezpochyby, jen bych ještě dodal, že hajzlové, co tahají z lidí peníze.

  1. Marcus:
   Tobě je tak sedmdesát? Přesně takhle mluví o každém obchodníkovi moje babička ….

   1. a kolik krásných holek dělá obchod. Právníčky, doktorky a taky, co mě teda fascinovalo, lidí, co mají již 2-3 své vlastní firmy. Myslím, že ví. Že ví víc než-li tato stránka 😉 Ale jsem vděčný za to, že ne každý podniká. Zaměstnanci jsou potřeba. Nevím jinak, kdo by vyráběl ty věci – Porsche, Apple, Nike, Adidas, Nestlé, XS, Knihy, televize, rádia … 😀

    1. jj, Lukáši, máte pravdu, taky mě dostalo, kolik je v Amwayi doktorů, včetně toho, co měl před pár lety skandál, že nutil Amway výrobky lidem přímo v ordinaci… Přemýšlel jsem nad tím a myslím, že je to tím, že při svém studiu nepřišli vůbec do styku s ekonomií, tedy z hlediska financí, účetnictví atp. jsou na tom vědomostně stejně, jako kdejaké úkáčko s lopatou a stejně tak se nechají chytit na pseudoekonomické nesmysly alá Kyiosaki… Btw. proto si také myslím, že je krajně nebezpečné, že snad víc, než polovina senátu ČR jsou doktoři… A navíc mají pro Amway ještě další výhodu. Mají dost peněz, takže můžou dělat body a nezruinuje je to jako nízkopříjmového Amwayáka, i když američtí doktoři provozující Amway čas od času skončí u daňového soudu: http://www.forbes.com/sites/peterjreilly/2014/04/28/tax-court-denies-amway-losses-again/#6e6cd96165f0

     1. Pepku1 ….když něčemu nerozumíš, tak to neznamená, že je to špatné, ale pouze, že tomu nerozumíš. Pouze hlupák hodnotí to, čemu nerozumí.
      Moudrý člověk si zjišťuje a zajišťuje informace a na základě těch potom utváří svá stanoviska. Ale i tak musí počítat s tím, že mohou být jeho názory velmi neobjektivní, neboť vycházejí pouze z jeho vlastních poznatků. Až prozkoumá i zkušenosti a názory ostatních, je schopný je implementovat , potom může hodnotit i veřejně …a bude věrohodný.

      1. Mirku, přesně tak, moudrý člověk si zjišťuje informace a na základě nich si utváří stanoviska. Já jsem si vytáhl účetní závěrky, income disclosure atp. tedy pro jakýkoliv byznys základní informace, bez kterých např. nedostanete podnikatelský úvěr a z čísel vyšlo to, co vyšlo a je to popsané na těchto stránkách. Ano, dobrý manipulátor dokáže okecat a prodat cokoliv, ale tragická Amway čísla to nezmění, chápete? Někdo Vám může vykecat díru do hlavy, přesvědčit Vás, že jablka rostou v zimě, ale to, že v Amway byznysu nejsou peníze to prostě nezmění.

       Mě baví, že si kdejaký Amwayák dovolí vůbec zpochybňovat auditovaná čísla… To jen názorně ukazuje, co jste to vlastně za „podnikatele“…

       1. Já nemám s Amway , kromě dobrých zkušeností s jejími některými výrobky, nic společné. Nebyl jsem reprezentant, ani nejsem, na žádné úrovni.
        (Od různých „directsejllingových“ společností si vybírám jednotlivé produkty k vlastnímu použití. Vždy jsou nesrovnatelně kvalitnější a účinnější a „šetrnější“ než normální produkce -levná a agresívně účinná až při větších dávkách).
        Marně jsem hledal, kde jsem něco, krom Vašeho názoru, zpochybnil.
        Ale baví mne Don Quichottismus všech bojovníků proti mlm-systémům, jejich bohorovnost v hodnocení byznysu, který navzdory nim a jejich „důkazům nefunkčnosti“ jede úspěšně dál.

       2. Můžeš my prosím dát příklad kde my amatéři děláme chybu v úsudku

     1. To je gól Mirku, takže Vy tady rekrutujete jiné nebožáky??? Ano, byznys v těch velkých MLM, které jsou na rozdíl od těch menších dostatečně silné, aby po hypu hned nepadli, jede dál a je založen na nekonečném rekrutování trubek, jako jste Vy.

      Mě u byznysu zajímají čísla. Pokud čísla nesedí, píšu o tom. Víte, že z dat, které zveřejňuje sama firma Amway vyplývá, že ten, kdo je po celý rok aktivní, vydělá v průměru 202 dolarů měsíčně před započtením nákladů a povinně nepovinných nákupů produktů, cdček, knih a dalších nesmyslů? Zaměstnanec s min. mzdou v USA vydělá mnohokrát více. Kde je ta příležitost? Ta šance? Já vidím jen šanci prodělat.

      Ale pro provozovatele těch firem je to naprosto úžasné, protože věřícím trubkám, kterých je pořád dost, tímto způsobem dokáží prodat neskutečně předražené zboží. Zkrátka vydělávat na lidské blbosti se bude někdo snažit vždycky…

   2. Kudos, Jerry !!!Mike Francesa = &#ari0;talk-28d2o bloviator” … Spot on, Mate !!! Mike is all about Mike and more than sometimes he’s as out in left field as Billy Packer was … the difference is that CBS got smart where NBC and YES have not !!!I annually take particular umbrage with Francesa when his talk show devotes only a modicum of time to March Madness … even when there are local teams playing !!! Right on, Mate !!!

  2. To je pohodové video. Ano, možná šílené. Přesto namísto slova Bussiness dejme slovo ZAMĚSTNÁNÍ a je to podobné. Znáte ten čas strávený na zaměstnaneckých poradách? Jak ten se vleče? Člověk prokreslí hodně papíru. A zapřemýšlí se nad hodně místy, kde by v danou chvíli chtěl raději být. Že? 😀

 2. Bananas:

  Není mi 70, ale 49. Pokud se ti zde uvedené video líbí, nic naplat. Seminář je prostě seminář 🙂 Moje příbuzná Amway dělá a musím říct, že jí to pěkně změnilo (směrem k horšímu). Její manžel je z toho celej vedle.

  1. Protože její manžel radši sedí u telky a čučí na fotbal než aby něco udělal pro sebe. Prostě zaměstnanec.

 3. Banáni:

  Vy jste ti praví, hodnotit, co je zmena k lepsimu a co k horsimu 🙂 Nehlede na fakt, ze to neni vase vec.

 4. ACZ:
  To oslovení „Banáni“ patří mně? 😀

  Marcus:
  To video se mi nijak zvlášť nelíbí, ale ty se mi nelíbíš mnohem víc 😈
  Prý hajzlové, co tahaj z lidí peníze 😀 Ty se všechno co potřebuješ pěstuješ a vytváříš sám? 😛 Nebo jdeš někam do obchodu, kde z tebe hajzlové tahají peníze ? 😀

 5. Marcus:
  „Moje příbuzná Amway dělá a musím říct, že jí to pěkně změnilo (směrem k horšímu). Její manžel je z toho celej vedle.“

  No, většina manželů je ze svých manželek tak nějak „celej vedle“. …

  Že by snad všechny „dělali“ nějaké MLM? 🙂

  Chápeš, jaké stupidity tady „přednášíš“ jako údajné argumenty? Jak můžeš brát změnu jakože k „horšímu“, když se někdo začne vzdělávat, učí se komunikovat s lidmi, učí se základy a praxi obchodní filozofie, obchodních základů, obchodní praxe, učí se zbožíznalství, prezentace produktů a td a td?

  Ty musíš být hodně velký hlupák, víš to?

  Každý gaučák bude vždycky celej říčnej z někoho, kdo usilovně pracuje.

  Otázkou je pouze to, kdo je vlastně tedy ten „špatnej“.

  1. je nová doba internetu a různých jiných vymožeností a hlavně každej at se rozhodne sám co dělat je to o vytrvalosti a schopnostech přesvědšit a umět se prodat,ostatní jsou jen závistivci co makaj dřou a jen štěkaj a jsou bez času na přemýšlení o tom co je marketink a bussines radši koupí u větnamců draze v akci a nepřemýšlí že tým členů si nakupuje zboží ve vlastním krámě a za několik let maj našetřínoa ještě ze slevou

 6. Musím teda uznat, že ten co mluví v tom videu je asi celkem magor. To jakým způsobem mluví k ostatním, jak je nutí do seminářů, to mi teda přijde dost nucený. Amway byznys nedělám zas tak dlouho, ale s takovejhlema kreténama jsem se na semináři nesetkal a ani si nemyslím, že se někdy setkám. Hold to v hlavě nemá asi moc v pořádku. Semináře nejsou nucené, jsou dobrovolné, když se mi tam nechce, tak tam prostě nepůjdu, není co řešit.

  1. Semináře rozhodně povinné nejsou. Tomuto typu obchodu se věnuji delší dobu a rozhodně mě nikdy žádný mentor nenutil do toho abych někam jel. Jo a nejsou to žádní GURU nebo jak to tady bylo výše uvedeno. Člověku na jejich pozici se říká mentor nebo také sponzor. 🙂

 7. Kamarád, který dělá Amway hustě blázní, prej díky Amway už nebude muset pracovat, chce nechat školy, každýmu nutí to jejich zboží a tak . Teďka už vím proč.

  1. Pokud zboží nutí, tak to dělá špatně a ničí si tím svůj postoj. Na druhou stranu ano, dá se tímto byznysem vydělat tolik že nebudete už nikdy muset chodit do práce. Nicméně to musíte nejprve v obchodě pořádně zamakat aby to šlo. 🙂

  2. To chápu. Každý je jiný. Ho to přejde. Můj bratranec také bláznil, když začal hrát fotbal a všechny kolem sebe nutil, ať si jdou s ním zahrát nebo ještě hůř, se podívat na jeho zápas. Fakt šitovka. Ale škoda že sem někdo nedá video například ze školních tříd při výuce zeměpisu, dějepisu a nedajbože matiky. Neb toto video je vytrženo zcela z kontextu. Asi tak, jak když ukazují sestřihy z hokejových utkání. Čili „Bla, bla, bla a bla…“ Začněte tedy makat sami. Ale hlavně MAKAT. V čemkoliv. Pak si po 5 letech můžeme povědět o jakémkoliv podnikání. Ať už přímý prodej, stánkování, kamenné obchody, internet… A mimo jiné, asi se kámoš zamiloval, neb takto to vypadá i se zamilovaností. Taky pak opadne 🙂 a pak už záleží na každém, jak ten vztah rozvine. Krásný den.

   1. Dík, že nenormálních je ještě hodně 🙂 neb jak čtu normální lidi, tak asi nikdy nepodnikali, nebo co hůř, nikdy (myšleno dýl jak 5 let) se nepokusili mít vlastní zaměstnance 🙂 Bylo by fajn, kdyby ti „kritici“ mlm a podnikání obecně (teď myslím mít vlastní firmu se záměrem 400 zaměstnantců a víc, čili moci jet na půl roku na výlet a při tom mít fungující firmu, která dál roste) něco zkusili do hloubky 🙂 a je fakt jedno, který mlm zkusí, neb v těch běžných obchodech nakupují výrobky také od mlm firem a ani o tom neví a už vůbec neví, jak moc je to předražené v běžných „kamenných“ obchodech. 🙂 je jen jeden z 5 rozdílů, a to, jestli z toho něco můžou mít, či ne 😉 K2 🙂
    PS: co třeba mezipříklad s McDonaldem nb KFC? Už jste tam nakupovali? Za kolik jste koupili hrst hranolků? 😀 😀 a mimo jiné, tušíte s čím McDonald obchoduje? Nápověda: Hranolky a ani hamburgery to nejsou 😀

    1. Mc Donald hlavně pronájem nemovitostí. Jejich bufety ( Restaurace ) jsou jen frenčízy. To je stará známá věc.

     1. Jo a jen do chvíle než si ústředí řekne, že ta pobočka je příliš zisková. Potom „nabídne“ frančízantovi odkup zpět, tj. no my ti nabízíme, že to od tebe „koupíme“ no a nebo ti prostě neprodloužíme smlouvu, protože ty jsi si už nahrabal dost. Toto se v ČR opravu stalo.

      Z jiného úhlu pohledu Mc Donald obchoduje z lidskou hloupostí, tedy s tím, že lidé sami sebe nemají dost rádi a tím pádem jsou ochotni žrát burgry a být tlustí jako prasata.

      Ovšem jakožto tiskárna na prachy je to geniální.

      No a také existují společnosti, které vyrábí předražené produkty a tyto prodávají svým ovečkám a dají jim „možnost“ je dále prodat. Vedle toho existuje (hecovací) systém, který tyto lidi s vidinou zisku přiměje k nákupu těchto drahých věcí, kteří je potom v některých případech prodávají na bazoši za zlomek původní ceny.

      Pro majitele opět jako tiskárna na prachy geniální.

      Mám za to, že mezi konzumenty Mc Donald a konzumenty multilevlů existuje určitá souvislost a to nejen z hlediska ziskovosti ve prospěch vlastníků ale i z hlediska emoční vyzrálosti jejich konzumentů.

    2. Prosimtě, firma se 400 zaměstnanci bude mít nejspíš větší obrat než celá česká Amway 🙂
     A možnost odjet na půl roku na výlet fakt nesouvisí s tím, kolik má člověk zaměstnanců.
     Chápu, pasivní příjem, Kiyosaki, cashflow kvadrant a další bláboly, které ti nahustili na semináři do hlavy. 🙂

     V běžných obchodech fakt člověk nekupuje výrobky od MLM firem, to je jen další tisíckrát ohraný blábol ze seminářů o tom, jak je pyramida vlastně uplně všechno 🙂

 8. Táto stránka je úbohy pokus… Spopularizovať sa? Zarobiť? … Čo je vlastne sekta??? Skupina ľudí, ktorá v niečo verí? … Potom sú sekta všetci občania štátu ktorí veria, že štát (kopa papierov) je tu preto aby sa staral o nich… politici sú sekta, lebo zoberú ľuďom polovicu príjmu a dajú im naspáť štvrtinu príjmu… Katolíci sú sekta, budhisti sú sekta, islamisti sú sekta… Amway-áci sú sekta Anti-amway-áci sú sekta… Všetci sú sekta… Tak o čo ide? objavil tu niekto Ameriku? Nie… Akurát neuspel v (AMWAY) systéme, tak sa snaží zarobiť inak… Pozor aby ste z jednej sekty, nebehali do druhej… Presne ako sa to popisuje na stránke 😉

  1. Třeba si od nich Amway bere inspiraci. Jakmile nějaký Diamant začne až moc vydělávat, tak jej jednoduše vyhodí. Na seznamu je jich víc než dost

 9. Nechápu vás. Ti co jsou proti tomu, ti vidí jen ty špatné věcí a zas naopak. Neumíte se na to podívat objektivně. Je tam každopadně mnohem víc záporů naž kladů a evidentně je to o tom jak za výrobky, které normálně mají 10x nižší cenu a stejnou kvalitu…páč jsem to měl v ruce…jeno musíte najít opravdu hlopé lidi…pak se z toho dostanete 🙂

  1. Páč jsem to měl v ruce…neznamená, že o tom něco víš. Nejsem dealer Amway, ale produkty používám, protože ušetří moc práce a v použitém množství proti klasice potřebuji mnohonásobně méně prostředku a tím se mi i výsledek slevní!!

 10. Koukám na to video a nemůže věřit vlastním očím. Amway = vymaštěnci co patří do blázince.

  1. Souhlasím. Měl by někdo přidat video z fotbalového zápasu z každovíkendových fandících kotlů fanoušků. Hups? Nebo raději ne? Jak to vypadá tam? Nebo ještě lépe. Přidejte sem někdo video/a ze ZAMĚSTNANECKÝCH PORAD. Zajímala by mě reakce 😀 Mmj. hledám kvalitního ajťáka.

 11. 😀 Tak pisatel tohohle článku by si měl dát po hubě. To bych sem mohl dát článek o křesťanském knězi, co znásilňuje děti a pak tvrdit, že křesťané jsou organizace, která znásilňuje děti. Viděl jsem video, kde americký policista zastřelil nezletilého afroameričana. Takže američtí policisté jsou naprostí idioti, kteří střílí nezletilé afroameričany……Ano, co tvrdí ten člověk na videu je naprosto nahlavu, jenže nemůžete podle jednoho člověka globalizovat celou organizaci 😀 to je ještě větší magorizmus, než to, co tvrdí ten člověk na videu….. Co by se stalo, kdyby nějaký „amwayák“ šel radši na svatbu, než na seminář? Dorazilo by Amway komando a všechny na svatbě vystřílely? 😀 Podle autora článku asi jo………

 12. Richard:

  To, že seminář amway má přednost před rodinnýma oslava, svatbama apod. přednáší Roman Čížek. Jak víme, pan Čížek je významná osobnost v tomto „podnikání“. Amwayáci doslova hltají jeho nahrávky. Podobné nesmysly, které vedou k sektářské závislosti, přednáší i Roman Hassmann.

 13. To je zase banda blbostí, co tady většina píšete. Jasně tam říká, že U NICH to má přednost před tímhle, ani slůvkem neříká nic o tom, že pro vás to má být stejné, říká jen udělejte určité závazky. Pokud chce být člověk úspěšný v jakékoli oblasti, musí udělat určité závazky. Takže bych to bral spíš jako doporučení od úspěšného člověka, bez závazků člověk nemůže být úspěšný v ničem.

  1. Teda, tobě ta limuzína pěkně leží v žaludku. Nebo jsi už tak zfanatizovaný, že to vytahuješ pod každým článkem? Ty jsi holt takový novodobý Mesiáš, viď?

 14. Ten Čízek je fakt magor. Je to manipulace jako hrom. Aby měl seminář Amway přednost před rodinnýma oslava, svatbama… To je teda hodně moc! Opravdu to zní velmi sektářsky…

  1. A co zaměstnání, zaměstnanecké týdenní výjezdy, práce o víkendech, když lidi nemají jiné zdroje příjmů a nejde to jinak udělat. Hele lidi, proč proč proč vám furt vadí něco, co někdo dělá svobodně a dobrovolně. Jestli nechceš, nejezdi. Jdi v pátek se ožrat, sobotu prospi, v nedělu si postěžuj, že po neděli je pondělí a pak nakluš spokojeně do zaměstnání. Máš možnost volby!!! Vždy!!!

 15. Seminář Amway je pochopitelně velmi důležitý. Bez seminářů (motivace) nebudou peníze. S Amway jsem mamimálně spokojená – super výdělky, kvalitní zboží… Bez Amway bych prostě nežila!

 16. Lidé si vždycky rádi nacházejí nějaké důvody, proč „něco“ nejde …. mají obvykle společný osud. Život, na jehož konci si každý den vyčítají, proč neudělali tohle, nebo támhle to, nebo tuhle to ….

  Motivační „řečnění“ na předmětných CD je pouze o tom, povzbudit lidi, aby si tu odvahu dodali a udělali, co je třeba … aby na tom konci života měli za sebou uspokojující výsledky, takové, které jim garantují, že svůj život jen tak nepromarnili.

  A to je celé. Nehledejte v tom nějaké špatnosti, nejsou tam a nikdy nebyly.

  Je obrovské množství lidských činností, které mají pro mnohé lidi větší prioritu, než jít někomu na svatbu, či oslavu. Myslíte, že to je děláno jen kvůli seminářům Amway? Tak to jste v životě nic důležitého nedělali.

  1. Svatá pravda. Co toto jsou za stránky jsem jaksi nepobral. Ale beru tuto stránku jako to „špatné ven“, čehož začátek je „Dobré dovnitř,“ 😀
   Hm, ale jak vidno, tak tato stránka má potenciál. Zviditelňuje obchod, podnikání… Ale proč se třeba nepíše o ZAMĚSTNÁNÍ- bere čas, bere chvíle strávené s rodinou (teda jestli ti, co si tu stěžují, ju vůbec mají), bere čas pro vlastní rozvoj zdraví, a dalšíííííí

  2. Motivační řečnění je kvůli tomu, aby lidi dále dělali nesmyslné MLM a utráceli tam peníze.
   Ty nebo třeba admin amway-fakta jste toho krásným příkladem. Stačí se podívat do diskuzí o Amway, co jste psali před 5, 10 nebo více lety a porovnat to s realitou. Obrat klesá, lidem je Amway stále k smíchu a vy chodíte dál do práce.
   To je teda promarněný život.

   1. Je to tak. Konkrétně v Amway. Jen to že všem při každém plánu slibují zboží a služby za velkoobchodní ceny ( hlavně nejlepší ceny ). Na kolika výrobcích a službách doopravdy ušetříte??
    Já jsem žádný nenašel. To byl hlavní důvod proč jsem odešel od Amway.
    Amway opakovaně nesplnila co slíbila.

    1. Jo jo ta úspora výhodnost nákupu byli jejich hlavním heslem a motem. Myslím, že ušetřit se nedá na ničem oproti konkurenci. Možná dává smysl používat tak max 10 výrobků a to je všechno. Já už si nekupuji nic. Skončil jsem cca 5-6 let zpátky, prostě se bez těch jejich „úžasných“ věcí dokážu obejít a v neděli mohu být doma nebo jít ven 🙂 . A každý měsíc si mohu do „kasičky“ hodit 5000 Kč, protože už nemusím jezdit na semináře, kupovat ty nahrávky a drahé Amway výrobky. Takže ve finále teď ušetřím díky tomu, že již Amway nedělám :-).

   2. Přesně tak, a lépe nebude. Není dne, kdy by na youtube nepřibylo nějaké video o Amway. Tady slečna dokonce zpracovala Amway do několikadílného seriálu a první díl za týden vidělo skoro 200 tisíc lidí:

    https://www.youtube.com/watch?v=yNnAynS9ZFE

    Je to velmi dobře zpracované, včetně všech soudních řízení a mimosoudních vyrovnání. Věděli jste třeba, že ve své době se firma Amway dopustila největších daňových úniků, jaké byly v Kanadě kdy zaznamenány? Pak se firma přiznala, že 15 let okrádala Kanadu a zaplatila 25 milionů dolarů pokuty… U nás ve své době podobné daňové podvody dělali vietnamští stánkaři….

    Stejně tak v roce 2010 zaplatili 56 milionů dolarů bývalým distributorům v USA v rámci mimosoudního vyrovnání. Co to znamená? Když tě někdo obviní z něčeho, co jsi neudělal, na mimosoudní vyrovnání nepřistoupíš, protože jsi nevinný a necháš soud proběhnout. Zatímco když jsi vinen a víš, že soud je pro tebe beznadějný, ale máš hromadu peněz, tak raději přistoupíš na mimosoudní vyrovnání a své oběti odškodníš a umlčíš penězi.

 17. Zatočte s tou sektou!!! Blbnou mladýho že bude mít pasivní příjem a nikdy už nebude muset dělat. Akorát do toho cpe strašný peníze. Už ty jejich výrobky nemáme kam dávat…

  1. Upřímně, to jste měl udělat Vy. Informovat svoje dítě v čas před tímhle. Je možný, že spláčete. Umíte anglicky? Nastudujte si techniky mind controlingu (klidně s překladačem), protože pak se lépe porozumíte tomu, co má Váš syn v hlavě. Členové obvykle mají reakce, že kritik = chudý, nic nedokázal, bere mi sen apod. (jiná varitanta to být nemůže) a podle toho taky reagují. Psycholog je možná taky řešení.

 18. Umíte anglicky? Podívejte se sem na tvůrce brainwashingu v téhle sektě. Dextra Yagera https://www.youtube.com/watch?v=Ic829-wCn9M.

  This is an analysis of the mind control ring known as Amway. Researcher Rock Norat uncovers some of the hidden mind control techniques used in Amway. Also includes analyses of interviews from high level distributors. Paul Revere INFOWARS.COM contest entry.
  CLICK HERE for MORE INFO ON MIND CONTROL — http://youtu.be/hjII1eAQp-Q

 19. Je sranda že sa na tejto stránke píše aké je hrozne uprednostniť svadbu pred seminárom a aká je to sekta 😀 len by ma zaujímalo koľko z vás mudrlantov ide cez sviatok alebo v nedeľu do práce, na oslavu alevo venovať sa inej aktivite namiesto KOSTOLA :)… koľko z vás má manžela alebo manželku ktorá chodí na dlhé týždne do zahraničia pracovať a opúšťa svoju rodinu, kašle na oslávi na Boha len kvôli peniazom. Ja s Amway spolupracujem už asi 6 rokov a viem ze každý má svoj názor. No môj názor a hlavne je to skúsenosť, že vďaka tomu podnikaniu nič z toho nemusí ísť bokom. Áno niektoré veci je potrebné prispôsobiť 🙂 ale stále podľa priority Boh, rodina, biznis 🙂

 20. Ja sa Amway nevenujem, no mam suseda ktorý je v tom úspešný a po troch rokoch zarába dosť veľa peňazí. Berieme si od jeho ženy výrobky a sú ozaj veľmi dobre. hlavne vitamíny a kozmetika je výborná a nemyslím si že tie veci co sa tu píšu proti Amway sú pravda. Ten môj sused je veľmi dobrý človek.

 21. Neodsuzujte Amway. Vždyť je to podnikání jako každé jiné. Já například vydělávám min. 60 000 měsíčně. Kdo vám dneska dá pasivní příjem???

 22. Lidi z amwaye jsou cvoci. Byl jsem na jednom jejich semináři. Kecy o pracháčích… Stačí prej kupovat ten jejich jar a další věci do domácnosti a pasivní příjem je zaručenej. Už se nedivim, že si lidi o nich mysleji, že je to sekta.

 23. Že raději tvořiči těchto stránek nejdou makat. Prvně: co je to pravda? Každý vidí svět po svém. Viz knihy psychologie. Za druhé: Je každý profesionál (=je placen) ve fotbale? Není! Ale většina z nás si už kopla. Tak tedy někdo vydělávat v Jakémkoliv obchodu bude a někdo bude jen zdravě využívat službu (např. nakupuje za velkoobchodní cenu). Za třetí: Nechceš využívat systému vzdělání, kteří někteří využívají. Neuč se, nemotivuj se. Nevadí. Taky nemusíš kopat do balonu a přeci můžeš pomlouvat fotbalisty, jaké berou peníze. Prostě trp stále idiocií, demencí nebo debilitou. A i to je v pořádku. Ale, prosím, nepomlouvejte firmy, které jsou legální a fungují. Co takhle Pyramidové firmy, ve kterých Vy pracujete? Můžete o kolik procent letošní rok vyrůst jak finančně, tak pozičně? atd. atd. atd. atd. Krásný den 🙂

 24. K článku. Kdo si myslí, že seminář Amway má přednost před rodinnýma oslava, svatbama atd. ???

  1. Všechno to jsou dobrovolné aktivity (oslava, svatba, seminář…), čili je to o sestavení priorit a o svobodném rozhodnutí jednotlivce. Jaký je smysl otázky. Někdo napíše, že je pro něj důležitější oslava a někdo zase, že seminář. A co z toho?

 25. Cílem těch jejich žvástů ve „vzdělávacím“ systému je zkrátka přestat být závislý na svých názorech a zkušenostech, ale věřit tomu, co oni říkají.

  Hassmann mluví o představivosti. Představit si něco je OK, ale plést do toho, že Váš mozek to, co „uvidí“, tak zhmotní. Tohle je špatně. Jsou to doktríny z okultních nauk. To samé pozitivní myšlení. Není špatně pozitivně přemýšlet, ale problém je být neustále v iluzích a věřit těm lžím o zhmotňování myšlenek do reality, jak učí autoři u Hassmanna.

  ,, Představte si, jak svojí ženě dáváte pod stromeček nové auto…“

  ,,Každý kdo vydrží, tak bude mít úspěch.“ A zase k tomu dodá nějaký příklad jednoho člověka.

  ,,Protože jsem to měl nakreslený, co musím udělat, abych byl direct, proto se nám to povedlo….“

  ,,Měl jsem to nakreslený, věřil jsem tomu a měl jsem to nakreslený. Viděl jsem před svýma očima, jak se dá udělat 21%. Kdo z Vás chce udělat 21% a nemá to nakreslený, nevěřte tomu, že se Vám to povede. Musíte si to před sebe nakreslit. Kdo z Vás chce mít rychlý stříbro, tak si ho nakreslete. Dejte si tam lidi, které tam chcete mít… Čeho chcete dosáhnout, to si nakreslete. Napište si částku peněz, kterou chcete vydělávat..Dejte si to před sebe, abyste to měli před sebou nakreslený..dejte si to všude. Pak tomu daleko lépe uvěříte. Lidi věří, když vidí. “

  ,,Pro budoucnost je důležitý, abyste pracovali na sobě, četli knížky, studovali. Je důležité, abyste chodili na semináře. Měl jsem pár lidí ze začátku, který místo semináře šli radši ukazovat plány. Já potřebuji lidi. Ale nepracovali na sobě. Dnes už v tom byznysu třeba nejsou, někteří tam jsou, ale nedaří se jim jako těm, kteří chodili vždycky na všechny semináře, kteří četli knížky, poslouchali kazety.“

 26. Co je podle vás, co zde kritizujete lepší? Stát denně u pasu vefabrice, přemisťovat výrobky z bodu A do bodu B, chodit domů strhaný, nesmět na dovolenou, protože s tím bídným příjmem si na ni, přes veškerou dřinu a snahu (docházení do práce k pasu často i s teplotami, protože Vám šéf volno nedá a ještě vám vyčte, že nemáte splněné normy) V případě, že přestane mít zakázky, nedá ani výplatu za několik měsíců…
  Dělat na tři směny,které Vám nedělají dobře, chodit do práce i na přesčasy, za které dostanete almužnu…
  Nebo se zamyslet, zakousnout, ozbrojit se trpělivostí a vybrat si zaměření, které vás baví, se kterým začnete podnikat?
  Samozřejmě je to o lidech, kteří vás vedou, školí atd… nikdo není na začátky sám, ať se jedná o společnost zaměřenou na finanční poradenství (např. Fincentrum) nebo MLM prdej…
  Vybrat si můžete člověka, který je v obru déle, daří se mu a je tedy jasné, že pokud budete naslouchat jeho „povely“, vzdělávat se, občas navštívit seminář a vnímat ho, co vám říká…. pokud tohle dodržíte, dříve či později se začne dařit lépe i vám.
  Je to tom : vytrvat, vnímat a mít chuť se učit. A v neposlední řadě nepolevit. Bohužel, nezvládne tohle každý nováček a pak se tedy nedivím, že se hromadí ti, co to nedotáhnou nikam a pak jim zbývá už jen nadávat a stěžovat si na webu…

  1. Ahoj Terezo, je to jak říkáte. Napište do emailu nebo na FB, čemu se věnujete.
   Můžeme předat zkušenosti a postřehy. Marie a Mirek

  2. Ohledně MLM finančního poradenství doporučuji tento nový dokument: https://www.youtube.com/watch?v=f-xixAjhL10 Přitom je jedno, o jakou společnost se jedná, vždy tlačí to, za co mají nejvyšší provize, čili ideálně IŽP, což je produkt, který je v podstatě uzpůsoben k ojebávání klientů. Nedávno jsem viděl pár takových smluv starých 9 let, prý investování a všichni ti „investoři“ by udělali lépe, kdyby před lety své peníze raději jen tak nechali na běžném účtu, dnes by měli o desítky tisíc víc, než s IŽP. Tolik k poradenství.

   Jak popisujete svou nelehkou situaci, tak téměř s jistotou mohu tvrdit, že s MLM se dostanete ještě níž, ani nemrknete. Když svoji tvrdě vydělanou a nízkou mzdu necháte Amwayi za jary, atp., komu tím pomůžete? Sobě určitě ne, ale ten Váš „zkušený rádce“ něco trhne. Zároveň, bude někdo z Vašich kolegů s nízkým platem mít zájem o jar za 240,-, když v běžné maloobchodní síti stojí 40,- a pokud máte poblíž výrobce, můžete jej koupit i kolem 20,- za litr? Pokud nejsou padlí na hlavu, tak určitě ne…

   Já v MLM nikdy nebyl, protože se držím hesla, že s MLM vydělá nejvíce ten, který si všechny MLM firmy, jedno jaké, drží co nejdále od těla. Jen jsem byl několikrát verbován a z toho, co jsem viděl, jak u Amway, tak u Partners atp. se mi zvedal žaludek…

   Mimochodem, to „vytrvat“, víte proč to slyšíte v každé MLM firmě? Protože oni potřebují abyste vytrvale, měsíčně nakupovala předražené zboží, o ničem jiném to „vytrvat“ není.

   Jinak proč myslíte, že pro důkladném zkoumání firmy Herbalife americká federální obchodní komise jasně řekla, že většina lidí na tom nevydělává, ale prodělává: https://amwey-business.cz/ftc-vs-herbalife-poucime-se/

   Ale jak prožijete Váš život je samozřejmě na Vás. Pokud si myslíte, že pravidelné nakupování předražených produktů Vás učiní bohatou, tak do toho…

   1. Vesele.

    Ne, neuveritelne. Pripomina mi to chlapske hospodske „nazory“, jak spravne vest fotbalovou reprezentaci.

    Fotbal v zivote nehrali, zadny team nikdy nekoucovali, ale uplne vsichni presne vedi, kde je co spatne a jak by se to melo delat 🙂

    Dej si Pepo jeste dve, teprve potom to bude cool koucing 🙂

    1. Zkuste vymyslet něco lepšího Amwayáci, na tohle už jsem odpovídal asi stokrát. Pokud vidím, a to máte ve výroční zprávě, kolik se rozdalo na provizích a kolik se o to dělí lidí, je to pak jen věc počtů prvního stupně zjistit, že v té firmě téměř nikdo nevydělává, protože zkrátka není z čeho. To samé tvrdí FTC. Tedy orgán státního dohledu.

     A pak přijdete Vy a tvrdíte, že je to naopak a že to má člověk zkusit…

     Mě kdysi jeden doktor tvrdil, že když si prostřelím hlavu, tak že budu mrtvý, já si myslím, že to nemusí být tak úplně pravda. Nechcete to zkusit, když tak rád všechno zkoušíte, abyste o tom pak mohl zasvěceně poreferovat??? 🙂

     Jinak hospody ani fotbal neprovozuji a ani v jednom se nevyznám, za to se orientuji v číslech, což doporučuji každému, kdo chce podnikat.

   2. Trošku bych poupravil. Litr Dish Drops (koncentrovaný přípravek na mytí nádobí) nestojí pouze 240,-, doporučená MO cena je 265,-. Doporučené ředění je 3 díly vody na 1 díl přípravku. Cena za litr vychází potom na 66.25,-.

    Problém není v systému, ale v lidech. Stačí se podívat na politiku, sportovce, podnikatele.. v každé oblasti je na jedné straně amorální pakáž a na straně druhé poctivý a upřímní.

    Dřív jsem třeba neměl rád finanční poradce (teď už je do stejného pytle nehážu). Potom mi kamarád ukázal jakým způsobem pracuje on a supr. Žádné mlžení, analýza napříč produkty na trhu, ještě k tomu vždy lepší cena, než kdybych si šel něco zařizovat sám + ta úspora času a nervů. Znamenalo to, že předtím finanční poradenství bylo zdrojem všeho zla a poté náhle už nebylo? Ne, problém je nenažranost a chamtivost lidí s vidinou rychlého zisku.. bohužel to potom často odnášejí i ti, kteří dokážou opravdu pomoc.

  3. Terezo, to co píšete, je jen papouškování. Opakujete to, co jste mnohokrát slyšela. My, kteří nejsme u Amwaye, nejsme strhaní zaměstnanci, nuly, které nic v životě nedokázaly, chudáci, kteří vám závidí vaše peníze. Představte si, že mnozí z nás dělají to, co je baví a na co mají schopnosti. Nepracujeme u pásu, nemáme hnusné šéfy, na dovolenou nejedeme proto, že se nám třeba nechce cestovat a radši se rýpeme na zahrádce. Možná jsme v pracovním poměru, možná jsme OSVČ, a představte si: daří se nám skvěle! Máme tolik peněz, že je nestačíme utratit. A když se na internetu koukáme na Hasmanna, tak je nám k smíchu, ten namachrovaný manipulátor, který si myslí, že zná ten správný recept na život. No přiznávám, místo manipulátor jsem nejdřív napsala slovo „blbeček“.
   Jen dobrý manipulátor dokáže lidi přesvědčit, že dařit se jim může jen ve finančním poradenství nebo v MLM. Jinak je to jen otrava, nuda, šílenost, bída a utrpení. Vás přesvědčili, mně ne. Možná na to jednou přijdete, jak to všechno vlastně je.

 27. Je vidět, že posloucháte Hassmanna a spol na slovo. Pěkná teorie, bohužel je to jen teorie. Většina Amwayáků v ČR vydělává prd. Není to snad pravda? Nebo mi chcete říct, že vám Amway posílá na váš podnikatelský účet nějakou větší částku?

 28. Já téhle stránce asi nerozumím. Může mi někdo vysvětlit jestli to je myšlený, že teda všechny MLM = podvod nebo jen Amway = podvod? A proč teda existuje spoustu MLM společností hodně let a stát ani média s tím nic nedělají?

 29. On problém asi nebude v tom, že nerozumíte této stránce, jako spíš v tom, že nerozumíte anglicky. Z toho, co jsem jen tak namátkou našel během asi 5 min na webech seriozních západních i východních médií.:

  Majitel zkrachovalé MLM firmy Zeek Rewards může dostat až 65 let vězení:
  http://www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-3671536/ZeekRewards-founder-heads-trial-900-million-scam.html

  Amway – cesta zkrachovalců:
  http://projects.aljazeera.com/2014/multilevel-marketing/mlm.html

  Veema – prodej snů (firma již byla označena za pyramidu a prakticky již nic neprodává): http://www.rollingstone.com/culture/features/selling-the-bro-dream-vemma-20141030

  Amway – daňové soudy neuznávají ztráty z podnikání Amway ( v nadpisech odstavců pak je např. Neexistující podnikatelský plán nebo Daňové soudy jednají dle kritiků, jmenován jen např. známý kritik JoeCool nebo Anna Banana: http://www.forbes.com/sites/peterjreilly/2016/06/25/tax-court-denies-amway-losses-due-to-lack-of-profit-motive/#5ccab01e4815

  Mimochodem to poslední je velmi nový článek na Forbesu, který ještě ani nemám přečtený, ale u Amway se asi nic nezměnilo, protože o tom samém je tu asi 3 roky starý článek, tehdy také z Forbesu 🙂

  Ale nebojte, ten poslední určitě přeložím, abyste si mohl počíst také.

  1. Já Tvým „blábolům“ rozumím tak, že když někdo krachne, skončí, neuspěje, …. tak to, co dělal, je špatné, nebo snad dokonce až zločinecké. Chápu to tak správně? Činnosti, kde někdo neuspěje, by se dělat neměli? Tohle se snažíš světu „vysvětlit“ ….?

 30. želva:

  Zločinecké organizace též provozují spoustu firem, které fungují řadu let.

  Upozorňujeme na nešvary tohoto „podnikání“. Např. nucení do nakupování zboží. Roman Hassmann přednáší na seminářích: „Takže když někoho registrujete, tak to, že bude odebírat zboží, tak to je zkrátka základní podmínka“. Více zde (video) https://amwey-business.cz/odebirat-amway-zbozi-to-je-zakladni-podminka/

  Roman Čížek zase přednáší, že seminář má přednost před rodinnýma oslava, svatbama apod.

  To jsou všechno fakta a velké nešvary, na které je pořeba upozorňovat. Máte jiný názor. Můžete. Nebo snad chcete říct, že Hasmman a Čížek jsou lháři?

 31. admin:

  Názorů je tolik, kolik je lidí na světě a jsou naprosto irelevantní. Skutečná fakta, to je jediné co mě zajímá.

  1) Můžete mi vysvětlit jak je možné, že vlády, příslušné orgány a média se intenzivně nezabývají těmito „zločineckými organizacemi“, které dělají miliardové obraty a existují desítky let. Však to už by muselo prosáknout? Jak je možné, že zakladatelé a další lidé s vazbami na Amway, Avon, Oriflame běhají stále na svobodě?

  2) Neznám nikoho, komu by společnost Amway nutila cokoli kupovat. Nemůžu prokázat, ale věřím, že nikoho nenutí kupovat. Dokonce jsem teda ještě nezažil žádný eshop, který by někoho nutil něco kupovat. Vy máte jiné zkušenosti? Šlo by to zdokumentovat?

  3) Hassmann, Čížek, semináře, … – nic z toho nemá nic společného s firmou Amway. Nejsou to žádné oficiální propagační materiály, žádní mluvčí dané společnosti. Sám se přesvědčte. Vyžádejte si vyjádření (v rámci transparentnosti webu a faktů doufám, že budete pokládat za důležité zjištěnou skutečnost i uveřejnit), jestli něco z toho je povinností nebo si přečtěte podmínky firmy.

 32. želva:

  Též se zajímám o fakta. Pojďme se na některá konkrétní podívat:

  Fakt:
  Roman Hassmann je nezávislý distributor, který prezentuje firmu Amway tak, že říká (přednáší): „Takže když někoho registrujete, tak to, že bude odebírat zboží, tak to je zkrátka základní podmínka“. Více zde (video) https://amwey-business.cz/odebirat-amway-zbozi-to-je-zakladni-podminka/

  Další fakt:
  Amway je nejlepší podnikatelská na světě. To tvrdí Roman Hassmann při svých školeních. Video zde https://amwey-business.cz/amway-je-pry-nejlepsi-podnikatelska-na-svete/

  Ještě jeden fakt:
  Legenda amway byznysu Roman Hassmann provozuje esotetiku. Video zde http://sekty.org/live-show-s-romanem-hassmannem/

  A ještě jeden fakt:
  I takto můžete vypadat motivační seminář (křičení, jásání, logo firmy Amway v pozadí)… http://sekty.org/amway-magoreni/ (super video)

  Myslel jsem to takto… Příslušné orgány atd. se samozřejmě různými zločineckými organizacemi a konkrétními zločinci – lidmi zabývají. Těžko se jim ale něco dokazuje. Viz. zločinecká organizace Yakuza, Viktor Kožený… Myslel jsem tím: Samotný fakt, že nějaká firma, která má miliardové obraty a dlouhodobě podnikání, nemusí být zárukou solidnosti, spolehlivosti, atd.

  Žádná firma Amway nepořádá motivační semináře, neverbuje nové ovečky do systému, atd., ani firma Amway company s.r.o., kterou vlastní Valekh Ismailov z Ruské federace. To tady píšu už od r. 2010. Co se týče firmy, kterou pravděpodobně myslíte, tak výše uvedené činnosti vykonávají nezávislý distributoři (Amwayáci). To já přeci vím a vy určitě též.

  Já samozřejmě i vím, že Roman Hassmann je nezávislý podnikatel. Ovšem nezapomínejme, že svým jednáním propaguje firmu Amway! Roman Hassmann je velmi významná osobnost v tomto byznysu. Na tom se myslím shodneme. Myslíte si, že Roman Hassmann říká na seminářích, nahrávkách nesmysly či dokoce lži?

  Otázka na vás:
  Podnikáte s firmou Amway? Myslím tím opravdově – jako fyzická nebo právnická osoba (s.r.o., a.s.). Pokud ano, jaké děláte firmě obraty? Kolik vám měsíčně posílá na váš podnikatelský účet? Stačí napsat hrubý obrat (vím, že výše obratu ani v nejmenším nenaznačuje výši čistého zisku): detetisíce, statisíce, miliony… měsíčně.

 33. admin:

  Problém je v tom, že toto nejsou fakta, ale stále dokola pouhé názory pár lidí, které nemluví za společnost Amway. Je to stejný, jako kdyby mi soused Franta pořád bouchal na dveře, že si musím koupit škodovku (Jsou to fakta? Ne, je to jeho názor). Co to má společného s firmou Škoda? NIC!

  Přijde mi, že máte vlastní problém s pár lidmi z distributorské sítě a tu nenávist automaticky míříte na všechny ostatní i na firmu společnou. Proč?

  Rád bych tedy slyšel odpovědi na fakta a ne názory. Čili znovu – neznám nikoho, komu by společnost Amway nutila cokoli kupovat. Vy o někom víte?

  Nepodnikám, kupuji produkty. K čemu taková irelevantní otázka?

 34. želva:

  To, že to Hassmann říká, přednáší jsou fakta. Na to jsou důkazy – nahrávky. Vychází to samozřejmě z jeho hlavy. Bohužel ho mnoho distributorů poslouchá (je pro ně příklad, vzor), protože je to velmi významná osobnost v tomto byznysu. Myslím si, že mu firma měla dávno zrušit licenci. Nashle.

 35. Děsivá nahrávka. To by měl slyšet každý, kdo hodlá do Amway vstupovat. Díky za tento web. Otevřel oči mnoha lidem z Amway. Díky, díky!!!

 36. Mě je autora líto, když vidím, kolik času strávil psaním článků, které jsou úplně k ničemu a absolutně vzhledem ke společnosti reproduktivní.
  Proč? Protože člověk, který je na Amway naštvaný, naštvaný zůstane a to že ho akorát svými články podpoříte, nic neznamená. Stále bude naštvaný, akorát možná víc.
  Člověk, který amway dělá, baví ho to a vydělává tím, se Vám buď vysměje, nebo na tuhle stránku ani nenarazí.
  Je ale zas hezký, jak jste negativní, protože to človeku, který je naštvaný hodně pomůže.
  Obracíte svět k lepšímu tím , že těm ublíženým amwayem ještě víc ubližujete a podporujete je k nenávisti. Máte krásné životní hodnoty, pane autore. 🙂
  Kdyby mi někdo nabídl dělat v amway a já si hledala recenze, poté narazila na Vaši stránku, tak byste vy byl tím impulzem, proč to jít dělat…
  Jste totiž tak strašně zaujatý, až to budí podezřelost…
  Pak se človek podívá na žebříček světových MLM – pozor, je v angličtině… A hle- Amway je číslo jedna… Pak už bych se jen pousmála, protože nejvíc kolem sebe kopou Ti, kterým si v životě moc nezadařilo, protože kdybyste byl v pohodě a šťastný, neměl byste potřebu se zabývat ptákovinama…
  Jenže tak to je… Někomu se nedaří a dělá něco proto, aby jo – hledá lepší práci, dodělá si vzdělání, odcestuje-prostě cokoliv a někomu se nedaří a šíří nenávist… Tak Vám přeju, ať najdete větší a užitečnější smysl svěho života… p.s. s Amway nemám nic společného
  Krásný den všem… 🙂

  1. Myslím, že o to autorovi šlo, aby byl vzhledem ke společnosti „reproduktivní“ (zajímavý novotvar), což asi znamená, aby se jeho dílo šířilo předpokládám?

   Člověk, který v Amway vydělává na tuto stránku ani nenarazí? Nedávno se tu ukázal jeden lídr, tak jsme ho upozornili na jeho downline v exekucích. Nevím, jestli tedy podle Vás tento lídr také nevydělává?

   Být číslo jedna v žebříčku složeném z povětšinou podvodných firem. To je zajisté super…. Jděte do toho! Go exekuce!!! 🙂

   Jestli chcete vidět zaujatost, tak se podívejte na jiné stránky, tam je všechno nej, super a i když firmě Amway loni opět klesl obrat, již asi po páté v řadě, skoro se z těch stránek zdá, že se nikdy nedařilo líp. 🙂

   Řekla byste, že paní Dymáková šíří nenávist, když natočila film, ve kterém upozornila na podvodníky z předváděcích akcí, kteří okrádali důchodce o životní úspory? Nemyslíme si to a naštěstí nesdílíme Váš hodnotový žebříček.

   Je vtipné, jak Amwayáci, i když Vy teda určitě Amwayák nejste, jak píšete :-), mají potřebu ostatním lidem podsouvat, že jsou nešťastní a neúspěšní. Přitom často jsou jejich životy naprosto troskách a ještě chtějí ostatní učit o úspěchu 🙂

   Zapamatujte si dobře, to, že se někdo na fotce na Facebooku směje, je v obleku a drží nějaký růžový předražený energy drink ještě neznamená, že není miliony v mínusu a nejde po něm 10 věřitelů…

 37. Zdravím majitele webu pana Ing. L. Černého.
  Jménem „bláznivých amwayjáků“ skládáme poklonu Vaší hudební tvorbě Buď happy s Amway na Sekty.org. Tato hudební kompilace bude použita na malých seminář, na který Vás tímto zveme, protože nemáme nic lepšího na práci, než z Vás tahat peníze. 🙂
  Přejeme Vám hodně zdaru při tvorbě webu a doufáme, že bannerová reklama Vám vydělává dostatek k Vaší spokojenosti.

  1. Dobrý den Andreo a Luky, i pokud chystáte akci s reprodukovanou hudbou pro uzavřenou společnost, nezapomeňte se prosím registrovat u nás na OSA, abyste pak nemuseli platit pokuty. I některý z mých kolegů se jistě rád na váš seminář v Kolíně dostaví. Na kontrolu.

   S přátelským pozdravem,

   Jan Kasík

 38. Chtěl bych se zeptat. Kolik stojí v současné době t.j. v roce 2019 motivační CD, seminář a velký seminář ? Díky za odpověď

  Jiří

  1. Jirko, s hotelem, dopravou a zaplacením vstupného, to může být tak 3-4 tisíce za víkend:

   http://www.ywc.cz/

   Když už někdo opravdu potřebuje z nějakého důvodu poslouchat rádoby milionáře, jak se chvástají pronajatými nemovitostmi a auty, tak je lepší si to asi pustit při umývání nádobí z youtube, tam je těch keců stovky hodin a zdarma. Je jedno, jestli je to 20 let stará nahrávka z meetingu, nebo aktuální. Je to totiž pořád to samé – byli jsme neúspěšní, vstoupili jsme do Amway, byli jsme pořád neúspěšní a pak se to zlomilo a dneska jsme úspěšní, protože vy pitomci jste dali 1500 za víkend poslouchání těch nesmyslů. Asi tak…

 39. Pavle, díky za odpověď. Sem pozvanej na větší seminář.
  Slyšel jsem,že je na něj 100 procentní záruka spokojenosti. Pokud prý nebudu spokojený, vrátí údajně peníze. Samozřejmě pokud se budou, jak jsi psal , chvástat ať už čímkoliv, tak vstupenku budu chtít vrátit. Myslíš že skutečně peníze vrátí, nebo jsou to jen planá slova.
  Díky

  Jiří Nejezchleba

  1. Ano, záruka údajně je, ale nefunguje to úplně tak, jak Amwayáci tvrdí, třeba chlapík, co se mu nelíbilo čistidlo nebo co, tak musel zacvakat i poštovné, takže zpátky vlastně už nic moc nedostal. Na tu akci člověk rozhodně musíš přijet. Předem peníze nevrací. Snaží se všechny nahypovat. Povídání údajných milionářů, pak se rozdá množství odznáčků těm, kteří si koupili hrnce nebo čističku vody. Hezčí odznáčky pak dostanou ti, co si sady hrnců nebo čističky vody koupili rovnou dvě nebo tři. Každopádně počítal bych s tím, že budeš muset být poměrně dost asertivní, abys ty peníze dostal zpět. Kdyby se ale cukali moc, asi bych se jich začal vyptávat, jak to je na těchto akcích s účtenkama a co na to finančák, a možná ti pak zaplatí i jízdné a kapesné… 🙂

   Nevím, jak to funguje u nás, ale v americe dodnes tyhle akce jedou kompletně cash, žádné platby kartou nebo platby online. Dost naznačí i ten odkaz, co jsem poslal minule – lístky k osobnímu sehnání u leadera. Zkrátka to funguje stejně, jako mnoho vietnamských večerek. Z ruky do ruky a bez účtenek. Takže kdyby něco, finančák to jistí.

   1. Pavle, to je o tom že pořadatelé seminářů mají z nich pohádkové zisky a z řadových amwayáků mají „Dojné krávy…“

    1. BBC ty MLMka ale dobře drtí:

     https://www.youtube.com/watch?v=r4YGQ0l5UeE

     V Nu-skin prý 90% nevydělá vůbec nic a jen několik málo nahoře vydělá částku, která je však stále pod hranicí chudoby v UK.

     Ale na něco zapomněli. Že nejvíc se vydělává na seminářích a školení. Samotný ten byznys je ale neuvěřitelně nefunkční záležitost.

 40. Jeden vtip na pobavení na víkend:

  Na kterém rande řeknu svojí přítelkyni, že prodávám výrobky Amway a sháním další lidi?
  Na posledním :-)))

 41. Prostě jak už tady někdo napsal, Tak 3/4 příjmů vrcholných Amwayáků dělají právě pořádání různých seminářů, školení, prodeje pomůcek, knih, CD atd. Proto je pro ně důležité aby jste se vykašlali na rodinné a jiné oslavy. Protože z Vás mají prachy. To je celý.

  1. A kde bereš tu jistotu? Máš nějaký fakta? Máš nějaký důkazy? Pokud ano, prokaž to! Nic nemáš a píšeš jen takový hospodský ničím nepodložený nesmysly.
   Amway je ta nejlepší a nejférovější podnikatelská příležitost. Založená na vzájemné pomoci. Pokud nenaučíte druhé vydělávat, nic z toho nemáte.
   A nikdo z toho potom nic nemá.
   Přestaň psát nesmysly a koukej něco dělat.
   Go diamond !!!

   1. Ahoj Heleno,

    jeden nemusí být Einstein, aby pochopil, že když se ve stejné hale koná koncert světoznámé kapely za 700, a víkend s no name diamantama stojí 2krát víc, že je to asi pěkný ojeb. Navíc ty konference se konají několikrát ročně, takže za rok z tebe vytáhnou pěkných pár tisíc za to, že posloucháš pořád dokola, jak musíš vydržet a pak nějaký zoufalec z Ameriky ukazuje svůj pronajatý dům, kde má i vodotrysk ve vodotrysku a pronajatou bílou limuzínu.

    MLM je něco jako Kaiser s Lábusem na podiu, naprosto směšná záležitost.

    https://www.youtube.com/watch?v=lLBmElR0Luw

    Opravdu chceš být obklopená bandou podobných zoufalců?

    1. Ahoj J.
     To se mi nezdá. Z poplatku za licenci, z prodeje motivačních CD, z prodeje lístků na seminář nikdo nic nemá. Je to jen na náklady na propagační materiály, výrobu CD, pronájem haly atd… Je důležité, aby jste se na seminářích dozvěděl důležité informace jak být úspěšný. Pořadatelé do vás investují jen svůj čas. Až v momentě, kdy začnete vydělávat, budou z Vás mít uplini podíl – meziprovize rozdělené spravedlivě podle bodové tabulky. Je to zcela logické a spravedlivé.

     P.S. Informace, které zde uvádím mám přímo od svých uplinů, kterým nemám důvod nevěřit !!

     Helena

     1. Ahoj Heleno,

      tak to je pak všechno v pořádku, jsi opravdu tam, kam patříš.

      Slovy klasika, za blbost se platí.

     2. Z prodeje motivačních CD, z prodeje lístků na seminář nikdo nic nemá. Je to jen na náklady na propagační materiály, výrobu CD, pronájem haly atd…

      Koukám, že Vůdci organizací melou to samé a jedou tu samou lživou propagandu jako před lety…

 42. Legrační bylo, když jsem na jednom semináři, kterého jsem se kdysi účastnil. Tak si nechávali zaplatit dokonce za obyčejné ceníky produktů… které běžné firmy v rámci své propagace a reklamy dávají automaticky zdarma:-)

 43. Jednou jsem zaslechl následující historku:
  Amwayák odchází v neděli dříve ze semináře a potká jej u východu jeho Kápo.
  Kápo se ptá: Kam jdeš?!
  Amwayák: Noo jdu do práce na noční…
  Kápo: Mazej zpátky na seminář!
  Jak ten kluk asi pak v práci vysvětloval že nepřišel na noční do práce…..

 44. Proč jsou tady všichni zaujatí proti Amway ??? Proč nadáváte jen na Amway ?? Proč nenadáváte třeba na Oriflame, Mary Key, LR cosmetics a jiné ???

  1. Karle je to protože:
   1)tahle stránka je o Amwey „businessu“
   2) si myslím, že v Amway se slibují nejvíc nereálné zisky a Amway má za sebou nejvíce zklamaných lidí třeba i s dluhy…
   3) mám v povědomí, že Oriflame, Mary Key jsou přivýdělky pro holky se zbožím za normální cenu

   1. Dušane, máš rychlou odpověď.
    Ptal jsem se z jednoho důvodu. Zjistil jsem že lidé nejsou zaujatí proti MLM jako takovému, ale konkrétně proti Amway.

    Zkrátka měl jsem tu čest být s několika holkama, které aktivně dělaly MLM které jsem uváděl.Měl jsem možnost s nimy být v terénu. Třeba na výrobky a firmu Oriflame reagují lidé zcela přirozeně. Na Mary Kay také, dokonce mnohé holky mají pěkné kosmetické salóny, kde tuto kosmetiku používají…

    Ale Amway ?? To je kapitola sama o sobě..
    Při nabízení a představováni firmy byly lidé odtažití, obezřetní, negativně naladění, někteří pánové “ zbrunátněly “ někteří byly dokonce mírně agresivní při prezentování této firmy.

    Vím že to co tady píšu se těžko chápe, ale kdo to nezažil na vlastní kůži, těžko pochopí…

    1. A to ještě Amwejáci donedávna prodávali, resp kupovali ty chemický čaje od Bubbleology, který jim na seminářích tlačil Bojanovský, jehož Jan Tuna ve svých reportážích rozprášil. Chlastali to na seminářích a tvářili se strašně cool :-)))

     A pak nabízeli elektriku a plyn od těch ojebávačů z Globalenergy, kterou potom koupila Bohemiaenergy….

    2. Je to daň za to, že jsou nejstarší a u nás fungují nejdéle. Za tu dobu tím protekla už spousta lidí, kteří prodělali nemálo peněz, takže renomé firmy je na nule, ne-li v záporných hodnotách. To byl taky důvod, proč se svého času přejmenovali na Quixtar, protože přijít za někým s Amwayem je jako jít na první rande a na protějšek hned vybalit, že máš AIDS.

     Jestli se nepletu, tak v USA je teď naprosté minimum nových vysokých kvalifikací, zároveň stará garda diamantů postupně vymírá a další stále pracující Amway důchodci ještě umírat budou.

     Taky si všimni, že v těch nových TV dokumentech o nebezpečí MLM nemluví nikdy o Amway, protože na těch trzích, o které jde, Amway sotva přežívá, zatímco do popředí se derou stále nové agresivní MLM, které za sebou netáhnou ohromné břímě 60 leté historie plné špíny a okrádání oveček samonspotřebou.

     Taky se podívej na stránky, které píší Amwayáci, když tam vstoupíš, nejdřív tě napadne, že jsi na nějakých thajských nebo vietnamských stránkách, protože ta firma nejvíc jede tam, kde působí jen pár let a ještě za sebou nemá takové zástupy podvedených. Ale to je jen otázka času.

     Sranda je, že to jsou opravdu všechno asiati, kdyby třeba v USA měli nějakou novou vysokou kvalifikaci, určitě by se pochlubili. Jenže tam nikdo takový není a i ti, co vydrželi a dříve byli na slušné pozici, jsou dnes na pozicích nižších, než před 10-20 lety.

     1. Je to tak. U nás neumí nabídnout zboží a služby jak tvrdí Amwayaci za nejlepší nejvýhodnější ceny. Také uvádějí polopravdy. Například pokud chcete ušetřit na energiích nejlepší cenu Vám nedají. A jedna polopravda: Představuje si že máte středně velkou dílnu kde platíte za el. Cca 10.000 měsíčně. Podle bodové tabulky by jste měli mít cca 250 bodů. Tj 3 procenta cash back plus to že by jste měli mít nejlepší cenu na trhu. Ale realita je že máte jen pár bodů. Spočítate lehce na prstech jedné ruky. Takže žádná úspora. Podle bodové tabulky nedostanete nic… Telefonní služby co nabízí opět předražené. Zaspali dobu. Měli by optimalizovat…

      1. Přesně Pavle. Máš body jen za jejich výrobky, za ty partnerské máš tak akorát prd. Je to proto, že kromě několikaset procentní marže si v ceně Amway výrobků platíš i ty body. Proto sada hrnců nestojí 4 000 jako v normálním obchodě, ale 40 000. U těch partnerských shopů ale zdaleka takové marže nejsou, čili ani není z čeho dělat body.

       Teď jedna americká MLM firma prodávající pojistky optimalizovala. Ze dne na den zrušila fungování MLM a teď jsou ze všech těch MLM lídrů normální provizně placení živnostníci. Postihlo to 100 000 členů této firmy, doslova, dneska double triple black diamant, zítra obyčejný živnostník. To jsou ty jistoty v MLM…

       1. Je pravda že v MLM není vůbec žádná jistota. To ví i největší ikona České Amway pán Roman Hassmann. Kromě toho že je diamant, je také vydavatelem překladatelem různých knih z Aj. Mluvčím na mnoha seminářích… Také vlastní již 2. Realitní kancelář. Tu první reality 21 mu vytuneloval vykutálený právník ( ukradl asi 60.000.000 korun. ) Stačí si to vygooglovat…
        Dále spekuluje s nemovitostmi, vlastní personální agenturu atd. Alespoň co tvrdil na svých přednáškách.
        Prostě má více aktivit a není na Amway závislí. Sám říká že ji dělá na poloviční úvazek…
        Je škoda, že nedoporučuje ostatním lidem nebýt závislí pouze na jedné věci.

       2. … a protože ví že na MLM není žádný spolehnutí , tak vymysleli důmyslný způsob jak z běžných distributorů tahat peníze formou školení prodeje pomůcek CD aj…

 45. Pročítám různými diskuzemi různé názory na Amway a jejich distributory ať pozitivní nebo negativní.
  Nechám na chvíli stranou emoce a zkusím být nestranný a upřímný.

  Zjistil jsem z diskuzí zajímavé data.

 46. Zjistil jsem z diskuzí zajímavé data.

  V současné době je zaregistrováno v České republice cca 36.000 distributorů. Z toho hodně přes 20.000 distributorů aktivních. Tj distributorů, kteří jezdí na všechny semináře, open meetingy, kupují každé motivační CD a doporučené knihy, nakupují výrobky aby plnily tzv. „Tichou dohodu“ ukazují aktivně plány atd.

  Dle prohlášení od různých významných uplinů a leaderů jsou semináře a prodej motivačních CD popř. videí neziskové.
  Úkolem seminářů a CD je udělat z běžných distributorů „ profesionály na vydělávání peněz“
  A teprve potom z jejich úspěchu budou mít jejich uplini meziprovize podle bodové tabulky.

  ( distributoři všech úrovní jsou údajně vypláceny pouze dle bodové tabulky na meziprovizích )

  Cena kterou platí distributoři je prý pouze na pokrytí nezbytných nákladů. U CD pouze na nákup a výrobu. U seminářů pouze na zaplacení nájmu haly a drobných provozních nákladů.

  Průměrná cena motivačního CD je cca 160 Kč

  Průměrná cena většího semináře cca 1500 Kč

  Průměrná cena menšího regionálního semináře je 300-400 Kč

  Tak jsi to zkusme spočítat.

  Budeme vycházet s minimálního počtu 20.000 aktivních distributorů, i když víme, že je jich dle slov jednoho významného leadera mnohem více.

  Motivační CD vychází každý měsíc.

  To máme 20.000 * 160 = 3.200.000 Kč

  Větší seminář je cca 2x až 3x ročně

  To máme 20.000 * 1500 = 30.000.000 Kč.

  Teď je otázkou:
  Stojí na jeden víkend pronájem haly s úklidem 30.000.000.Kč ???

  (slovy: třicet miliónů korun Českých ) ???

  Teď je otázkou: U motivačních CD, stojí nákup a výroba min. 20.000 ks 3.200.000Kč ???

  (slovy: tři milióny dvěstě tisíc korun Českých ) ???

  Vím, že prázdné CD koupíte i s obalem hravě do 10Kč.

 47. Dle mých výše uvedených skromných výpočtů jsme se dozvěděli následující:

  Pořadatelé a vydavatelé CD mají každý měsíc min. 3.200.000 Kč hrubého z prodaných CD
  tj min. 38.400.000 Kč ročně

  Pořadatelé seminářů mají 2 až 3 krát ročně min. po 30.000.000Kč hrubého z pořádání seminářů
  tj min. 60.000.000Kč – 90.000.000 Kč ročně

  Na diskusních forech jsem se nedozvěděl důležitá data, abych se dopočítal k rozumnému závěru a výsledku.

  A to:
  Kolik stojí průměrně vypálení dat na jedno CD?
  Kolik stojí průměrně vypálení dat na 5.000 , 10.000, 20.000 CD?

  Kolik stojí pronájem haly na jeden víkend ???

  Tyto data mi zatím chybí a neznám je.
  Pokud je někdo zná, můžete mi je prosím napsat do odpovědí?

  Děkuji

  1. Dobrá práce Václave! V roce 2016 stála největší česká hala – Sazka Arena okolo milionu korun na den podle typu akce a nutných příprav, takže třeba pardubická hala bude podstatně levnější. Tam bych věřil, že celý víkend bude tak do milionu, možná i méně.

   Kdo není naprostý idiot, musí mu to být jasné hned.

  2. Tady to máš Václave, příspěvek ze zahraničního fora od bývalého vysoce postaveného Amwayáka o tom, jak se dělí příjmy z pomůcek a motivačních seminářů.

   Od platiny výš se na tom podílejí různými procenty. Taky záleží, kolik tvých downline na akci přijde. Na konci to borec shrnul tak, že na těch akcích vydělávají mnohdy dvakrát až čtyřikrát víc, než na Amway businessu samotném, což je v naprostém rozporu s tím, co ti odpověděl admin jedné pro Amway stránky. No on je to nejspíš Řek, a ti jsou známí po celém světě tím, jak moc rozumí ekonomickým otázkám… 🙂

   Tady je část toho příspěvku týkající se právě příjmu z pomůcek a akcí:

   As a former „Big Pin“ in a major organization I can say the following:

   There was a „system“ contract that in order to participate in system money you have to do certain things such as attend all conferences outside of extreme reasons, „be a blessing“ upline and downline meaning don’t speak ill or criticize the system, operate a moral business, etc. There is no guarantee that you will participate in system money, that is solely at the discretion of the upline as well as the amount since they say they have the right to set the price of system tools and then you also have the right to set the price that you will sell the tools for- kind of like Amway’s policy that allows you to sell the products at your determined price as an independent contractor.

   As far as money generated by conferences, there were different „pots“ and your Pin level determines which pots you participate in. In the system I was in, those pots began at the Platinum level with pots for Emeralds, Diamonds, on and on. A certain amount of each ticket was put into each pot and the higher up you went the more pots you were able to draw from as you drew from each pot you were qualified for. Also, the less number of people participating in those pots, the less the money was divided. You also got a bigger part of the pot if you brought more people to the conference since it was a „per ticket“ amount that went into the pot. There were also pots generated by kickback money from concessions, hotels, etc. and those pots were only available to the „very high up Pins“. Those pots easily be huge and only divided among 1 or 2 people who „qualified“.

   As more things went online, I became disillusioned when I saw how much effort was made by the „leaders“ to preserve their cashflow on tools and conferences rather than looking at making Amway training less expensive, more effective, and more easily accessed by the IBO’s. They created things like „Exclusive apps“ that IBO’s had to pay for in order to get info and stay connected when they easily could have used free technology but these apps made them a LOT of money and still do.

   As for the question on income, the bigger pins easily make double, triple, quadruple, or more in system money vs. actual Amway . In my case, it was about triple and I wasn’t even at a huge pin level.

 48. Děkuji za informaci,

  S dovolením jsem udělal google překlad… 🙂

  Z anglického originálu:

  Jako bývalý „Big Pin“ ve velké organizaci mohu říci následující:

  Byla zavedena „systémová“ smlouva, která k tomu, abychom se mohli podílet na systémových penězích, musíte dělat určité věci, jako je účast na všech konferencích mimo extrémní důvody, „být požehnáním“ upline a downline významem, nemluvit špatně nebo kritizovat systém, provozovat morální obchod, atd. Neexistuje žádná záruka, že se budete podílet na systémových penězích, což je výhradně na uvážení upline i částky, protože říkají, že mají právo stanovit cenu systémových nástrojů a pak vás také mají právo stanovit cenu, kterou budete prodávat nástroje, jako je například politika společnosti Amway, která vám umožní prodávat produkty za vámi určenou cenu jako nezávislý dodavatel.

  Pokud jde o peníze vytvořené konferencemi, existovaly různé „hrnce“ a vaše úroveň pinů určuje, které hrnce se účastníte. V systému, ve kterém jsem byl, byly tyto hrnce na úrovni Platina s poty pro smaragdy, diamanty, zapnuto a dále. Určitá částka každého lístku byla vložena do každého banku a čím výše jste šli, tím více banku jste mohli čerpat, když jste čerpali z každého banku, na který jste byli kvalifikováni. Čím méně lidí se účastní těchto bank, tím méně peněz bylo rozděleno. Větší část banku jste také získali, pokud jste na konferenci přivedli více lidí, protože se jednalo o částku „na lístek“, která šla do banku. Byly zde také hrnce generované zpětnými penězi z koncesí, hotelů atd. A tyto hrnce byly k dispozici pouze pro „velmi vysoké piny“. Tyto hrnce jsou snadno obrovské a dělí se pouze na 1 nebo 2 osoby, které „kvalifikují“.

  Jak více věcí šlo online, já jsem byl rozčarovaný, když jsem viděl, jak velké úsilí vyvinuli „vůdci“, aby si zachovali své peněžní toky na nástrojích a konferencích, místo aby se snažili o to, aby školení Amway bylo méně nákladné, efektivnější a snadněji přístupné IBO. . Vytvořili věci jako „Exkluzivní aplikace“, za které musel IBO zaplatit, aby získal informace a zůstal ve spojení, když snadno použili bezplatnou technologii, ale tyto aplikace z nich udělaly spoustu peněz a pořád to dělají.

  Pokud jde o otázku příjmů, větší kolíky snadno dělají dvojnásobné, trojnásobné, čtyřnásobné nebo více v systémových penězích oproti skutečné Amway. V mém případě to bylo asi trojnásobné a já jsem nebyl ani na velké úrovni pinů.

 49. Václave a novým lidem oni nakecají, že platby za ty CéDéčka a vstupenky na seminář jsou pouze na režiji a že z toho není žádný zisk…. Lež jako věž.

 50. Zdravím Petře, ještě jednou děkuji za Váš anglicky psaný příspěvek a gratuluji!!!

  Myslím že “ padla kosa na kámen „… řekl bych že Váš příspěvek je jedním z nejzásadnějších v diskuznich fórech…

  Od nepaměti řadový Amwayáci tvrdí a jsou si 100% jistí že jejich byznys není PYRAMIDA…
  Z poloviny mají pravdu. Amway jako taková pyramida není … ale….ale…

  Ale neuvědomují si že kromě toho že jsou členy největší MLM firmy na světě… jsou zároveň členy té největší pyramidy a to jejich ŠKOLICÍHO SYSTÉMU !

  Z Vašeho příspěvku je jasně definované že pouze několik vyvolených, kteří jsou “ nahoře “ mají pohádkové zisky z těch co jsou „dole“

  Co víc k tomu dodat ???

 51. Dobrý večer, při brouzdání internetem jsem našel starší, byť věcný příspěvek…

  … Setzer International? Myslis tu podvodnu organizaciu, ktorej hlavou je Rick Setzer (Profily uspechu, strana 81)? Ten Rick Setzer, ktory sa rozviedol so svojou Sue Lynn? Ten Rick Setzer na ktoreho jeho downline Dvojity Diamant Brig Hart podal zalobu? Ten Rick Setzer, ktory je znamy vetou „Distributors who don’t attend functions are still prospects“ (Distributori, ktori nenavstevuju seminare, su stale iba prospekti)? Vies vobec, ze jeho prijem zo sekov, ktore mu posiela Amway je niekolkonasobne mensi, priam az ZANEDBATELNY, v porovnani s tym, kolko ryzuje na seminaroch, paskach a knihach? Bol som sucastou tejto podvodnej organizacie, upline Hassmann, Cizek, Raska v 97-98 a „vytrizvel“ som po zisteni ABSOLUTNE ZARAZAJUCICH skutocnostiach o Yagerovom systeme a o systemoch ostatnych diamantov. Samotna Amway o nich povedala, ze su ILEGALNE, PODVODNE, NEETICKE a ZLYHAJU tym skor, cim viac ludi bude mat pristup k internetu. Nemam nic voci Amway, okrem toho, ze si s podvodnikmi ako Yager, Setzer, Stewart, Gooch, Foley, atd. nevie rady. A preco to nevie? Pretoze povedali, v momente ked nam niekto siahne na POMOCKOVY BIZNIS, ODCHADZAME Z AMWAY! Preco myslis, ze na seminari musis pri kupe pomocok povedat, kto je tvoj direkt? Pretoze 21% je uroven, na ktorej v Setzerovom systeme zacinas participovat na PENIAZOCH z predaja pomocok! Skopirovat kazetu Yagera stoji 60 americkych centov, to je asi 20 slovenskych korun, kolko za nu platis? Pripravujem rozsiahly web o podvodoch v ramci budovania Amway biznisu, ktory bude urceny pre Cechov a Slovakov, ktori podvodnici ako Setzer International OKLAMALI! A mimochodom, Profily uspechu su len dalsi Yagerov podvod. Niektore zobrazene auta diamanti vobec nevlastnia, su len pozicane, pripadne kratkodobo leasovane, rovnako domy, motorove clny a lietadla. Staci otvorit oci a ako tu niekto spomenul predo mnou, rozmyslat HLAVOU nie SRDCOM. Bolo velmi tazke odist, ale kto vedome zostava sucastou podvodu, sam je podvodnik. V 9. mesiaci chcem spustit stranku, potom sem dam adresu.
  ZDAR AMWAY, SMRT SYSTEMOM!

  Neznáte někdo stránku, kterou chtěl udělat?

 52. S nesmírnou lítostí oznamuji,že zemřel nejúspěšnejší člověk v MLM ve střední Evropě vůbec pan Aleš Buksa. Lídr lídrů. Čest jeho památce !!

  1. Pan Buksa MLM skutečně pochopil. Proto se nestal prodejcem, ale vlastníkem MLM. Proto je také jeho bohatství v řádech jiné, než některých dvojitých diamantů z jiných firem. Viděl příležitost a začátek 90. let byla příležitost, která je opravdu jen jednou za život. Ještě si sám zjistil, jestli o výrobky je zájem a tehdy byl zájem o cokoliv nového, i přes značně vyšší ceny. Líbí se mi, že moc nechodí kolem horké kaše. Tady v rozhovoru klidně řekne pyramida:

   https://www.forbes.cz/hlavne-se-neberte-vazne-zemrel-ales-buksa-cesky-kral-multilevel-marketingu/

   Anebo když se ho ptají na marži, řekne jo, ty jsou hodně vysoké. Samozřejmě, trošku tahá za fusekli také. Když tvrdí, že si musel koupit Rolls, protože ti ičaři v jeho firmě mají Mercedes. To je trošku nefér, protože většina z nich sice má Mercedes, ale na leasing financovaný z LR programu. Kdyby se jim přestalo dařit, Mercedes bude brzy zabaven, pokud si to ičař nezaplatí ze svého.

   Jinak se u nás objevila firma Valentus, prodává kávu na hubnutí. I když některé státy vydaly na jejich produkty varování, že obsahují amfetaminy nebo co. Tak jsem trochu pátral a našel zajímavé soudní řízení, kde se odhalilo, jaké má firma marže. Jejich externí dodavatel kávy se s nimi totiž soudil. Zatímco firma prodává balík své kávy za 60 dolarů, tak u soudu se ukázalo, že to samé balení kupuje od výrobce za 6 dolarů. Tolik asi k maržím v MLM, aneb jak si připlatit 54 dolarů za pěkné kecy o kvalitě, koncentraci atp. Jak typické v MLM.

   1. Představ si Jirko, že jsem stejné smuteční oznámení napsal na oficiální amwaj fakta a ten byl během několika málo minut smazán…
    Je mi z toho těžce.

   2. Beru zpět. Nějakým záhadným způsobem se komentáře objevili až nyní na faktech…

    1. Jo, tam je to běžné. Těch komentářů admina na upravené nebo smazané příspěvky jsou tam snad už desítky. To je taky jedním z ukazatelů správné MLM sekty. Diskuze není možná. Oni mají pravdu na věčné časy a nikdy jinak!!! A běda, když s nimi nesouhlasíš. A Rich a Jay jsou bohové, to je jasné… 🙂 🙂 🙂

   3. Presne tak pane Jirko!!!!Pan Buksa skutečně pochopil podstatu mlm.Musim byt VLASTNIK ktery vyrobi nejakou vonavku nebo praci prasek za dolar a potom ty vonavky a praci prasky se prodavaji v distribucnim pyramidovem systemu ne za jeden dolar,ale za deset nebo dvacet dolaru.A podstatnou cast zisku shrabne VLASTNIK tohoto byznisu,ale to tem fanatickym multilevelovym amwajackym distributorum kteri stale sni svuj sen o te bile limuzine nikdy nevysvetlis!!!

 53. Zásadní problém firmy Amway je že dlouhodobě neplní své sliby. Konkrétně: Již od 90 let minulého století slibovali nejlepší ceny za spotřební rychloobrátkové zboží a služby. V principu to samé slibují dodnes. Viz. marketingový plán.
  Jaká je realita dnes po více než 20 letech? Na kterém zboží a službách které ma dnes firma Amway ve svém portfoliu prokazatelně ušetříte?

  1. Vláďo, prý nám hrozí demence… 🙂

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/negativni-mysleni-prispiva-k-riziku-demence-tvrdi-vedci-108800

   Ono se to Amwayáčkům hodí, tvrdit, jak jsou kritici negativní. Přitom co to znamená negativní a co pozitivní? Znamená snad, že ten, kdo je pozitivní, tak každému skočí na špek? Třeba kdyby mi někdo nabídl MLM a já to přijal, nebo mi nabídl elektřinu klučina v saku z maturity a já to přijal, a co takhle automaty, day trading, nebo třeba sázení a skořápkáři? Tedy pozitivní člověk je ten, který se nechá okrást v kterémkoliv šméčku, na které narazí? Aha…

   Tak pak je to jasné, negativním lidem demence hrozí, zatímco pozitivním ne, ti už totiž dementní evidentně jsou… 🙂

   1. Jedna vec je komunisticke myslebi typu budeme si rovni.. budeme se mit stejne spatne. Nerikaji a nevi to takhle…Coz maji pravdu, ale nemaji v tech dalsi vecech…. Kde lzou o vire, fungovani vesmiru, slepe vire, Amway zazracich apod

  1. To je smysl jejich vzdelavacich akci… ucit lzi co vyzdvihuji Amway apod – nasledky vite – rozvody exekuce US Protestantismus apod

   1. Oni funguje tak ze treba rikaji- rozhodnete se tomu verit – bez podlozeni jakykoliv skutecnosti a ignorovani skutecnosti- Amway proste neni dobry delat, oni uci opak…

    1. Nebo se tam uci lhat typu v China je ibrovsky zajem o Amway, vysoudi z toho nelogicky ze v Cr bude taky a tech duvodu je tam vice jak oni so ty jejich lzi obhajuji ospravedlnuji apod.

   2. A jeste budhismus a hinduismus a za to muze Hassman,protoze na floride jsou znecistene plaze DD!!!!!

  1. Oni jak zacnou utocit na sebevedomi cloveka- ruzne ho snizuji pod uroven Diamantu apod.. tak ty lidi jim to pak sosaji ty zvasty o Amway apod

   1. Ty teci ze vy urcite be premyslet tak dobre jako Diamanti apod. A utoci na kriticke mysleni cloveka…. Treba formou love bombingu.

 54. A duvod proc na to psychologove neupozornuji protoze to je proti jejich zajmu… bez psychickych problemu ve spolecnosti oni nemaji profit…

 55. Úplně to same co dela Hassmann dela Babis.. dělají z důchodců, zaměstnanců chudaky, oběti systému kde v jednom případě je spásu Amway Hassmann a Cds. V druhém Ano a Babis. A samozřejmě v Agrofertu daji minimum… ale chudáci to zadní nejsou.. ten člověk se obelhal. Podporuje komunismus a socialismus. A cili na masy ze jim daji peníze někoho jiného… státu apod.

  1. Oba dva chteji rovnarstvi ve společnosti. Jeden na úkor státu a dalších občanů… další na úkor zaměstnavatelů apod. Dělají ze zaměstnanců chudaky, další z důchodců a občanů. Cili na lidske pudy… strach slitování lítost sebelitost apod. Jsou to hyeny.

 56. Ze vzdělaných lidi v politice dělají blbce a vymývání tím lidem hlavy. Babis skrze média. Hassmann skrze Cds, semináře apod. Pravda se u jich urcuje penězi. A vtipný je, ze tihle ti přišli k penězům většinou podvodem… Babis likvidoval konkurenci a pak skupoval.. Hassmann ten promlouvá všechny a zesměšňuje každého kdo na nej ukáže prstem…

  1. Všichni tři si vybírají snadný oběti – studenty, důchodce, dělníky apod. Tady je průzkum který rika Ano volí lidi bez maturity..

   Z jakých lidi Hassmann tahá peníze… to nejsou zadní…. Jsou to proste lidi co ..

    1. Bacha na ty jejich zvasty a řeči… mohou vás zmást a “napojit” na vymyvaci systém. Kde se jenom a jenom lze o něčem.. lhaní ze můžete být diamantu lhaní ze stačí věřit lhaní o tom ze esoterika funguje lhaní je vaše mysl vše zhmotni apod…

     1. Lhaní ze pan Hassmann je vás kamarad kterému můžete věřit… apod Lhaní ze to co se stalo jednomu z milionu lidi co zkusili Amway a jsou diamantu se stane určitě vám apod. Lhaní ze kritici dopadají špatně a ze tonjsou chudáci nevzdělaní lidé apod a závistivý

 57. Lhaní ze pan Hassmann je skvělý a hoden následovaní… lhaní ze z vás udělá mega boháče v Setzer. Lhaní ze Amway má budoucnost a budou vám chodit peníze bez práci do xx henerace. Lhaní ze tak jak je tak v USA je to či bude i v ČR…lhaní ze v 2012 všichni budou dělat mlm a budou registrovaní v 2-3 mlm.. další lhaní co se nenaplnilo…

    1. Lhaní jak mají skvělý život.. skvěle není se živit podvodem… lhaní ze USA jw vzor… xx případu kdy se v USA běžné jede přes mrtvoly a je to v tom systému co tam mají

 58. Jak se dostat h těch jejich lzi? Pravdou… co vám říkali… a pak logicky rozsoudil zda je to pravdivé či není… většinou to jsou lzi zaplateny so sebe či polopravdy…

  Říkám Hassmann je prolhaný člověk stejně jako pan Babis … komunista a socialista. Oni vi jak Sk vás obtocit… jejich řečmi..

 59. Lhaní ze Amway jw jediný způsob kde by vám změnil život lhaní ze nikdo jiný by vám život nezměnil .. lhaní ze Amway jw skvělý .. lhaní ze si nemáte důvěřovat lhaní ze mate věřit pouze jim v tom co rikaji.. lhaní ze pan Hassmann to u rozumí.. lhaní ze to kupuji inteligentní lidi a ne zblbly lidi to jejich zboží. Lhaní ze potřebujete Cds apod a vyplach z Amway… lhaní ze se tam lwdacoss dozvíte..

 60. Lhani ze Amway je bezpečný dělat..lhaní he se vám nic nestane a nebudete muset navštívit psychologa apod. Lhaní ze psychoterapie jw pro blazny. Lhaní ze psychologové tomu nerozumí. Hassmann zesměšňoval konce psychologa… který mu říkal ze manipuluje s lidmi…

  Řekl bych spíše Hassmann lze lidem stejně jako Babis, Okamura apod. Je zamˇbombardujou láskou a důchodci je objimaji..

  1. Pravě přemýšlím nad tím proč Amway znečištuje floridské pláže a proč Hassman bydlí s Babišem v jedné obci vysvětli nám to Dd aby už konečně přestali v americe umírat děti hladem…..

 61. Proč Hassmann nereaguje veřejně na to, co se o něm říká, píše? Oni jsou k tomu vedeni, aby tyhle věci ignorovali a neposlouchali a věřili 100% tomu, co je na Cds, co říkají uplines apod.

  On reaguje na to, co se o něj říká pouze na seminářích, CDs, kde není prostor k diskuzi, kritice, takže to vypadá, že má navrh, že mu nikdo neoponuje a neupozorňuje na seminářích na ty lži, co říká o kriticích apod.

  1. Je to sekta, oni jsou i proto uzavřeni tomu, čemu chtějí věřit, nikoliv, co je pravdivé. Své lži si na Cds, seminářích ospravedlňují, zesměšňováním kritiků, urážejí je, používají předsudky, že kritik = chudý, hloupý a takový modelový případ jim slouží jako vzor pro veškerou kritiku, která jde na Amway….

   1. To samé dělá Babiš, Hassmann je brát za leadera pouze idi, kterým vymlel mozky, obelhal je apod. Například tím, že jim narval do hlavy, že je potkalo štěstí, že mohou dělat Amway, být s tak skvělými lidmi od kterých se mohou učit, že budou úspěšní, že stačí věřit, stačí poslouchat uplines apod. – jsou to všechno lži… a přetvářka. Plus ta esotericka literatura je učí vyznávat věci, co chtějí, aby byly skutečné, že se prý zhmotní, takže oni pak těm lžím věří a lžou vám klidně do očí a není jim to trapný, nestydí se apod. a ještě se usmívají ta pakáž prolhaná…. Lžou o esoterice, že je všemocná, mocná apod.

 62. Lžou, že díky podvědomí – které jim něco zmotnilo prý …. Lžou o síle myšlenky, že vesmír zhmotní apod. Lžou, že tak vesmír funguje. Věci podložují pseudonesmysly z psychologie apod., pseudo vědy, takže jim na to ti amayjáci skočí… Lžou jim, že to myslí pro jejich dobro apod.

 63. Lživé filmy: The Secret (Tajemství) – podporuje lživé teorie a „šance“ na úspěch v Amway, respektive to zvýší vaše psychické problémy, trápení, žití v iluzích a u některých může způsobovat finanční ztráty v Amway…

  Říkam, Amway je sekta a ten systém lží je propracovaný a nedělal to žádný blbec, ale někdo, kdo se vyzná v lidské manipulaci apod. To, že Stbák Babiš – vytvořil politickou sektu, už taky asi nikoho nepřekvapí..

  1. Akorat ten pomoct medialniho domu Mafra lhal cele Cr, tem, co ho neznaji a tem kteri si ani nemohou overit veci o nem apod.

   Navic Hassmann lze ze politicky system je dokonaly.. podporuje to, ze Amway podporuji us prezidenti.

   1. Dd: Jen bych doplnil, že Amway podporují američtí prezidenti především proto, že Amway už desítky let posílá pravidelně peníze na kampaně jak Republikánům, tak i Demokratům. Někteří prezidenti po konci v úřadu se pak objevili i na Amway tleskacích seancích, ale vždy za to dostali brutálně zaplaceno. Myslím že ve své době dostal nejvíc Reagan a pak o pár let později dostal Clinton snad 700 000 dolarů za nějaký motivační proslov v Japonsku.

    Jestli mluvil tak půl hodiny, tak to má hodinovku 1,4 mil. dolarů. Za ty prachy by někteří šli motivačně plácat i do pekla…

   2. Přesně tak dd,v roce 1987 byl u mě doma osobně americký president Ronald Regan který v té době dělal dealera amway a dvě hodiny do mě hustil aby jsem si koupil od amway ten jejich espring water,ale nakonec jsem si nic nekoupil.Ronald byl móóóc smutný,když opouštěl můj dům v Chicagu a v roce 1995 přijel ke mě domů osobně prezident Bill Clinton s Hillary a snažil se mě prodat nějaký Dish Drops,ale ja jsem ho nepustil ani přes práh domu,protože amway znečišťuje floridské pláže jak říka DD,Hd,Dd,Dds a já nevím kolik ten duševně narušený psychouš používá nicků a protože Clinton nechtěl odejít od mého domu dokud mě něco neprodá tak jsem se nasral a pustil jsem na Billa svého psa Azora který kousl Hillary do zadku a až potom nasedl prezidentský pár do té své „BILÉ LIMUZÍNY,, i s řidičem a odjeli pryč!!! Do dneška lituji,že jsem si to tenkrát nenatočil na svůj tehdejší iphone 25,protože to byla strašná sranda…….

 64. A budeme si rovni…emocialne, majetkove apod. To je komunisticke mysleni v Cr… emocnialne apod. znamena mit se stejne blbe… kde komunisticke mysleni v cr. Jeste to je v lidech.

  1. Hh, kde jsi byl tak dlouho? Nemůžeš psát z tropických rájů častěji? A co se stalo, nějaký zlý revolucionářský komunista Ti poškrábal bílou limuzínu? No ale víš co, kdybyste je měli oba, nikdo by nikomu nic nezáviděl, nebylo by to bezva?

 65. To je horší jak v tom debilním rádiu – máááááááme vás ráááááááádi…
  Těm věřím taky…:-D

 66. Pane amwajak,vy jste tady před několika měsíci psal v nějakém komentáři že jste distribuoval WOW mobile v USA.Můžu se vás zeptat jestli ještě máte kontakt na majitele toho WOW mobile?
  Děkuji

 67. Ne,s WOW mobile jsem nemel nikdy nic spolecneho! WOW je obchodni brand americke firmy Liberty International Network a tam jsem nebyl jako distributor,ale jako investor,ale s te investice nakonec nic nebylo,protoze jsem z toho byznysu vycouval.
  A jinak vazeny pane,kdo jste ja vas opravdu neznam?????

  1. Jakej investor, vždyť jsi byl jenom blbá ovce někde na semináři, kterou stáhli o prachy prodejem vlhký snů, ale jako investora Tě nikdy nebrali… Jsi prostě jenom expert na skákání na špek, i když co bys dal za špek, když ani na něj ze svýho platu hlídače parkoviště nemáš… 😀

  2. Omlouvám se,že jsem se minule nepředstavil,jsem George česky Jiří,ja jsem si jméno v americe poangličtil ,protože američani mé jméno nemohou vyslovit,pořád mě říkali žiži nebo řiři Já jsem neutíkal z bývalého Československa na západ jako vy,ale normálně jsem opustil legálně republiku na vystěhovalecký pas v 83 roce a teď žiju v Kings Beach ,California.Ja jsem byl jedním s distributorů WOW mobile co v roce 2008-9 prodával telefony a telefonni a internetové plany a neomezený hotspot,dělalo se to MLM systémem a v té době to byla malá revoluce,protože ten měsíční plán stál 60 dolarů,třeba ATT měl tento plán za 115 dolarů taky za dva měsíce jsem měl pod sebou v pyramidě 435 lidí přísahám,že nelžu,ale majitel libery international Randy Jeffers tu firmu nakonec VYTUNELOVAL a mě dluží 8560 dolaru! Vy jste říkal,že ho znáte osobně,protože já jsem slyšel,že ho několik distributorů zažalovalo a prý ty soudní spory vyhráli,máte k tomu soudnímu sporu prosím nějaké informace?
   Děkuji
   P.S.Proč se tady pořád hádate s tim komunistou antišmejdem a vulgárně mu nadáváte,ten člověk je ve své podstatě chudák který se myšlením zasekl někde v socialismu a na víc to asi nebude nějaký myslitel,když se tady veřejně přizná,že kradl zachový papir za socialismu svému zaměstnavateli….Kdyby jsem já udělal něco takového,tak by jsem se musel za sebe celý život stydět.Navíc já si myslím,že to nebyl ani žádný komunista,ale já jsem takovým členum KSČ říkal „dojiči socialismu,,je nějaké komunistické idealy vůbec nezajímali,oni byli v partaji jen proto,protože měli s toho členství různé výhody!!!!!

   1. Další blb, bylo otrokářství, feudalismus, kapitalismus, socialismus a měl být komunismus, tak mi povídej, kdo se kde zasekl…

    1. Vážený pane,laskavě mě netykejte,protože já jsem s váma husy nepásl už jen to,že si tady dopisuji s takovým buranem tak se mě dělá špatně od žaludku.Někdy opravdu musím žasnout jake jsou mezi náma odporné kreatůry jako VY!!
     To je můj první a zároveň poslední komentář s váma,protože se odmítám snížit k dopisování s takovou nechutnou kreatůrou jako jste vy!

   2. Jak jste Jiriku dostal v hluboke komunisticke normalizaci vystehovalecky pas,protoze ten pas,tak to byla hodne luxusni a nedostatkova zalezitost v te dobe? Podepsal jste spolupraci s STB za ten pas nebo co??? S Randy Jeffersem jsem se videl naposledy v Detroitu nekdy v roce 98-99,protoze jsme se nazorove rozesli s tim WOW mobile a od te doby jsem ho nikdy nevidel a nemam na neho zadny kontakt.Jo a Jeffes nechal liberty u soudu zbankrotovat nekdy v roce 2011 takze silne pochybuji,ze by se nejaci distributori WOW mobile tu zbankrotovanou liberty zazalovalo to jsou podle me jen nejaky blby keci.A posledni vec,ja vas nechci nejak urazit,ale soudit se po 15 letech o blbych 8 tisic dolaru to je takove divne,vy musite byt hodne na penize Jirko co.Jinak neberte to osobne a nic ve zlym……
    Jo a s tim DOJICEM SOCIALISMU antismejdem jste to vystihl naprosto dokonale,protoze byli KOMUNISTI a KOMUNISTI prvni ti byli kovani soudruzi co tomu systemu verili a chteli ho budovat s temi jsem vychazel kupodivu dobre a ti druzi komousi vcetne antismejda,tak s temi jsem mel hodne velky problem, protoze tem byl nejaky socialismus uplne u prdele! Oni clenstvim v KSC nemuseli v poradniku cekat na trabanta 8 let,ale jen treba 3 roky nebo byt dostali prednostne po 5 letech a ne po patnacti….Dostavali poukazky na zdravotni pobyty,letecka dovolena do Bulharska k Cernemu mori a ti nejskorumpovanejsi a nejvychcanejsi se dostali s vyjezdni dolozkou i do Yugoslavie,ti lidi vcetne antismejda to byli odporni typci kdy se porad clovek musel divat za rameno a porad si musel davat pozor na pusu,protoze ty praskacske svine by te okamzite nahlasili za jakoukoliv kritiku,jen aby meli ty ruzne vyhody.Skoda,ze se to slovy neda popsat,ale kdyz jsem zdrhl s toho socialistickeho raje tak ja jsem se v Rakousku a potom v USA citil prvni mesice jak v raji. A po takovem odpornem socialistickem mordoru se te antismejdske svini styska….

    1. Ptáte se mě jak jsem dostal vystěhovalecký pas,tak já vám to řeknu! V roce 1983 natáčel Forman v Praze film Amadeus který později dostal neuvěřitelných 8 oskaru a já jsem v tom filmu dělal kompars.Američani platili tehdy komparzistum 500 Kčs za den což v té době byli obrovské peníze no a já jsem se při natáčení zamiloval do členky amerického štabu a ještě za natačení toho Amadeuse jsme se vzali,dodneška nechápu jak jsme to dokázali,protože přinatáčení nas hlídali uniformovani příslušníci SNB a všude byli tajní stebaci v civilu.Po svatbě jsem si zažadal o vystěhovalecký pas,ale osm měsíců mě estebáci v Bartolomějské terorizovali při výsleších aby jsem podepsal spolupráci jinak na vystěhování z Československa mohu zapomenout.Nakonec na banketu na americkém velvyslanectví který navštívil tehdejší komunistický ministr zahraničí Chňoupek tak si s nim DŮRAZNĚ promluvil americký velvyslanec potom se konečně věci daly do pohybu a já jsem ten pas konečně dostal,ale samozřejmě ten vystěhovalecký pas nebyl zadarmo,když mě ten pas přivezl do práce nějaký poskok od Chňoupka tak jsem musel zaplatit 3 tisíce amerických dolarů což v té době byli obrovské peníze….Ten komunistický systém byl skorumpovaný od elitního komunisty a člena UV KSČ Chňoupka až po uplně posledního komunistu jako třeba tady ten antišmejd!Pevně věřim tomu,že kdyby ještě dnes by byl v čechách komunismus tak by tady lidi umírali hlady jak v KLDR.Jinak já na peníze vůbec nejsem to jste si amwajáku špatně vyložil a těch 8 tisíc dolarů jsem už dávno odepsal,ale tady jde o to,že lidi které jsem zaregistroval pod sebou v tom WOW mobile a těch bylo opravdu hodně tak mě to dodneška vyčítají a myslí si,že jsem je okradl a mě to dodneška trápí,protože já za to nemohu a jak vy říkate,že liberty zbankrotovala takže už ani nikdy ti lidi neuvidí nikdy své peníze……

     1. Aaaa,tak to teda bylo s tim vystehovaleckym pasem,Jiriku ja jsem tady v USA poznal jednoho ceskeho emigranta co mel v americe rodinu takze si pozadal o vystehovalecky pas take a nakonec ho po trech letech dostal,ale ta sranda ho nakonec stala trista tisic korun coz byli v sedmdesatych letech obrovske penize on musel komunistickym soudruhum nakonec prodat veskery svuj majetek opravdu to byla krasna socialisticka doba!Soudruzi na zapad nikoho ZADARMO NEPOUSTELI pokud jsi teda pres draty nebo pres Jugosku neutekl jako ja!Jo a ti vasi pratele jsou podle me straceni navzdy a ze jste je vy neokradl,ale to nikoho nezajima to je prave to nejvetsi svintvo multilevelu,kdyz stratis penize v tech multilevelovych srackach tak to se da prezit,ale ztratit pratele tak to je uz na dozivoti.Jo psal jste,ze zijete v Kings Beach kalifornie to je prece hned vedle lake Tahoe a kousek od Nevadskeho Rena kde budu ted casto jezdit napiste me na muj email novakmartin133@gmail.com vas telefon jestli chcete,a ja se vam ozvu,protoze k tomu Lake Tahoe se urcite podivam a rad bych navstivil ceskeho krajanka v americe.

      1. Tyto voe, vy jste tady skvadra, prsíte a nadskakujete jak krocan v říji, ale ve skutečnosti jste zoufalci, kteří někde hlídají parkoviště a hledáte štěstí v MLM … 😀 Páč kdybyste byli podnikatelé formátu, za který se tady považujete, nikdy byste nevlezli do takovejch sraček a jenom byste se podobným příležitostem smáli… 😀

       1. A potrat z komunistické PIČE náš skurvený socialista co kradl ve fabrice hajzl papír na utírání své rudé PRDELE a chce zabíjet lidi
        a bolšovický ZMRD a rasista antišmejd nám tady zase píše svá moudra….Jinak ty zdegenerovany bolšoviku minule jsi mě neodpověděl na tuto otázku,co si mysliš o zavražděnem rolníkovi
        Zikmundu Bakalovi z Holešova ktery byl oběsen ve věznici 30.6.1949 na Pankraci tvými komunistickymi kamarády jen za to,ze nechtěl odevzdat svuj statek do JZD tak mu tvi bolšovictí soukmenovci napařili špionáž a odsoudili ho k trestu smrti.Řekni mě po pravdě jaký máš ty socialistický zmetku na tuto justiční vraždu názor…..

       2. Amwayáčku, vždyť jsi přece debílek z Amway , blbeček bez mozku, který se nechá utáhnout na vařené nudli, tak jak bys mohl poznat pravdu? Ty znáš jenom verzi od vrahů z Wall Streetu, kterou nadšeně hltáš… Bakala byl šmejd, kvůli kterýmu umírali lidé za války a umírali by dal, kdyby mu soudruzi nezatli tipec…

 68. Neser se laskave ty skurveny rasisticky potrate z komunisticke pice do meho byznysu,radeji si pust desku na gramofonu s budovatelskymi pisnemi koukej pri tom na obraz tveho vzoru Vladimira Lenina a vzpominej na stare casy kdy jsi kradl v tovarne kde jsi pracoval toaletni papir ty KUNDO bolsovicka……

  1. Jakej bys mohl mít byznys, onanisto, vždyť jsi prase, který se neumí chovat a všechno posere, proto jenom hlídáš parkoviště a s nikým nepřijdeš do styku, teda jenom se zloději, ale tam se chrochtání a kálení toleruje, ale jinde se nechytáš, vždyť i z Amway Tě vyhodili… 😀

   1. Inteligente, laskavě se nauč psát čárky, za nimi řádně dělat mezery, skloňovat zájmeno já, ale vůbec si text po sobě radši dvakrát přečti a pak raď…

   2. A potrat z komunistické PIČE náš skurvený socialista co kradl ve fabrice hajzl papír na utírání své rudé PRDELE a chtěl zabíjet lidi
    a bolšovický ZMRD a rasista antišmejd nám tady zase píše svá moudra….Jinak ty zdegenerovany bolšoviku minule jsi mě neodpověděl na tuto otázku,co si mysliš o zavražděnem rolníkovi
    Zikmundu Bakalovi z Holešova ktery byl oběsen ve věznici 30.6.1949 na Pankraci tvými komunistickymi kamarády jen za to,ze nechtěl odevzdat svuj statek do JZD tak mu tvi bolšovictí soukmenovci napařili špionáž a odsoudili ho k trestu smrti.Řekni mě po pravdě jaký máš ty socialistický zmetku na tuto justiční vraždu názor…..
    P.S.Zdeněk Bakala se narodil v roce 1961 ty retardovaný MENTALE takže logicky k vuli němu za války nemohli umírat lidi! Antišmejde,ty jsi totalně vymrdaný PIČUS a ani se to nesnažíš skrýt……

    1. Amwayáčku, vstoupil jsi… 😀
     Nechal ses tahat na vařený nudli, věřil jsi slibům od největších sviní a hajzlíků, vytírali si s Tebou prdel a co jsi dělal? Tleskal jsi, jásal, hopsal, objímal se… 😀
     A hlavně nakupoval sračky a věřil v kvalitu… 😀
     Prostě zalez do kanálu, zahrabej se do země, nebo se nech spláchnout, ale hlavně už drž mordu, Ty fakt už nemáš právo ani kňučet… 😀

     1. A potrat z komunistické PIČE náš skurvený socialista co kradl ve fabrice hajzl papír na utírání své rudé PRDELE co chtěl zabíjet lidi
      a bolšovický ZMRD a rasista antišmejd nám tady zase píše svá moudra….Jinak ty zdegenerovany bolšoviku minule jsi mě neodpověděl na tuto otázku,co si mysliš o zavražděnem rolníkovi
      Zikmundu Bakalovi z Holešova ktery byl oběsen ve věznici 30.6.1949 na Pankraci tvými komunistickymi kamarády jen za to,ze nechtěl odevzdat svuj statek do JZD tak mu tvi bolšovictí soukmenovci napařili špionáž a odsoudili ho k trestu smrti.Řekni mě po pravdě jaký máš ty socialistický zmetku na tuto justiční vraždu názor…..
      P.S.Zdeněk Bakala se narodil v roce 1961 ty retardovaný MENTALE takže logicky k vuli němu za války nemohli umírat lidi! Antišmejde,ty jsi totalně vymrdaný PIČUS a ani se to nesnažíš skrýt……

      1. Amwayáčku, furt se opakuješ do zblbnutí…. i když jsi vlastně byl debil už dávno… Takže to jenom potvrzuješ, howgh… 😀

       1. Musím se opakovat ty bolšovická Kundo,z matčiny socialistické PIČE co měla mezi nohama tisíce kapitalistických čuráků z a co krade hajzl papír na záchodě,protože neodpovídáš na mé otazky….Takže znova ty kupo socialistických hoven a zdegenerovany bolšoviku minule jsi mě neodpověděl na tuto otázku,co si mysliš o zavražděnem rolníkovi
        Zikmundu Bakalovi z Holešova ktery byl oběsen ve věznici 30.6.1949 na Pankraci tvými komunistickymi kamarády jen za to,ze nechtěl odevzdat svuj statek do JZD tak mu tvi bolšovictí soukmenovci napařili špionáž a odsoudili ho k trestu smrti.Řekni mě po pravdě jaký máš ty socialistický zmetku na tuto justiční vraždu názor…..

       2. Amwayáčku, já Tě docela chápu.
        Strašně složitý si přiznat, že jsi úplný blb a nechápeš základní logické vazby. Ostatně bez toho bys asi nevlezl mezi vrahy z Wall Streetu a mistry dezinformace. I když mistry – my normální chápeme, že si tady šmejdi překrucují pravdu podle sebe, ale Ty jsi prostě blb. Blb z Amway. A ještě k tomu se vzteklinou. Vlastně mi je takovýho blba spíš líto, než abych se na něj zlobil…

       3. Musím se opakovat ty bolšovická Kundo,z matčiny socialistické PIČE co měla mezi nohama tisíce kapitalistických čuráků z a co krade hajzl papír na záchodě,protože neodpovídáš na mé otazky….Takže znova ty kupo socialistických hoven a zdegenerovany bolšoviku minule jsi mě neodpověděl na tuto otázku,co si mysliš o zavražděnem rolníkovi
        Zikmundu Bakalovi z Holešova ktery byl oběsen ve věznici 30.6.1949 na Pankraci tvými komunistickymi kamarády jen za to,ze nechtěl odevzdat svuj statek do JZD tak mu tvi bolšovictí soukmenovci napařili špionáž a odsoudili ho k trestu smrti.Řekni mě po pravdě jaký máš ty socialistický zmetku na tuto justiční vraždu názor…..

       4. Amwayáčku, chudáčku, už jsi zblbnutý jak na semináři při čekání na bílou limuzínu, dej sem odkaz, o koho vlastně jde? I když ani nemusíš, protože jsi blb z Amway a vime, jak to tam funguje – vymyslí se milionáři a těmi se maže med okolo huby, ale nikdy je nikdo neviděl…

        A to samé i obětí komunismu, všechno je jenom výmysl, kterému idiot v Amway bez přemýšlení věří… 😀

       5. Ty bolšovická Kundo,z matčiny socialistické PIČE co měla mezi nohama tisíce kapitalistických čuráků a co krade hajzl papír na záchodě, ty kupo socialistických hoven a zdegenerovany bolšoviku…….. Tady máš odkaz ty zmrde skurvený bolšovicky https://cs.wikipedia.org/wiki/Sigmund_Bakala S tím Bakalou byl zatčen i můj děda kterého estébáci dva měsíce ve vazbě mlátili,ale nic jim neřekl tak ho nakonec pustili,ale stejně mu nakonec o několik měsíců komunisti ukradli jeho velký statek.Antišmejde,ty jsi skurvený,vymrdaný a retardovaný mentál který by měl za ty tvé zločinecké nàzory sedět v kriminále!!!!!

       6. Amwayáčku, chudáčku, takový bláboly říkej jedině na skákací akci v Amway mezi sobě podobnými blby, páč kdybyste měli nějaký rodinný majetek, tak by se vám v restitucích vrátil, ale měli jste buď velký hovno odjakživa, nebo jste byli kolaboranti s Hitlerem a tím bych se moc nechlubii… 😀

       7. Ty bolšovická Kundo,z matčiny socialistické PIČE co měla mezi nohama tisíce kapitalistických čuráků a co krade hajzl papír na záchodě, ty kupo socialistických hoven a zdegenerovany bolšoviku…….. .Antišmejde,ty jsi skurvený,vymrdaný a retardovaný mentál který by měl za ty tvé zločinecké nàzory sedět v kriminále!!!!!

       8. Hahaha, potrefená husa zakejhala, povídej, kolik Židů skončilo díky předkům v plynový komoře a už přestaň lhát… 😀

       9. Ty bolsovicka Kundo,z matciny socialistické PICE co mela mezi nohama tisíce kapitalistickych curaků a co krade hajzl papir na zachode, ty kupo socialistických hoven a zdegenerovany bolsoviku…Ty pojebanej retarde,co maji politicti vezni ktere zabili ti tvi Leninovi kamaradi spolecneho s zidama????? Opravdu,ty jsi vymrdny PICUS a ani se to nesnazis skryt…

       10. Amwayáčku, chudáčku, zase sem pleteš politické vězně, ale nikdo nikdy nebyl v kriminále kvůli politice, vždycky to byli zloději, vrazi, podvodníci, spekulanti a prostě zmrdi třeba jako ty, kteří chtěli parazitovat na ostatních, tak byli samozřejmě v rámci ochrany lidu posláni do arestu a na popraviště. Ale to byla SPRAVEDLNOST, kterou si zasloužili, zatímco dnes sedí v parlamentu a jdou dalším kurvám na ruku… 🙁

       11. Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!

       12. Amwayáčku, jsi debil a případ pro psychiatra. Klecové lůžko by byl nejlepší domov, ale patolog bude rychlejší.
        Čus, už nebavíš…

       13. ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!

       14. Amwayáčku, Ty vlastně žiješ v kruhu – co vysíláš, to dostáváš, proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného. Jsi chudák nejen duševní – je mi Tě líto… Čus…

       15. ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNOSTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       16. Amwayáčku, Tobě za chvíli praskne žilka…
        Juppííí… 😀

       17. PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
        ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNOSTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       18. 3…
        2…
        1…
        Prásk…
        To je vsechno ceho jsi ty skurvena bolsovicka devko schopen za odpovedi???
        TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
        ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNOSTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       19. Bože, zase takovej elaborát a já už vím, proč jsi byl v Amway a já ne…
        Tobě všechno strašně dlouho trvá, kdežto já jsem rychlej a vím důležitý věci hned.
        Mrknu a vím, že jsi blb…
        Pak zajdu na schůzku s Amwayáčkou a vím, že je to šméčko.
        Nemusím nikde roky skákat v sále a čekat na limuzínu.
        A nemusím psát elaboráty… 😀

       20. PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
        ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNOSTICKY ZMRDE!!!!

 69. Jakej bys mohl mít byznys, onanisto, UŽ JSEM TI NA TU OTÁZKU ODPOVĚDĚL POKUD MÁŠ PROBLÉM S KRÁTKODOBOU PAMĚTÍ TAK SE JDI LÉČIT A POKUD TRPÍŠ DEMENCÍ PARKINSONEM NEBO ALZHEIMEREM TAK TO JE PRO TEBE KONEČNÁ………….vždyť jsi prase,UŽ JSEM TI NA TU OTÁZKU ODPOVĚDĚL POKUD MÁŠ PROBLÉM S KRÁTKODOBOU PAMĚTÍ TAK SE JDI LÉČIT A POKUD TRPÍŠ DEMENCÍ PARKINSONEM NEBO ALZHEIMEREM TAK TO JE PRO TEBE KONEČNÁ…………. který se neumí chovat a všechno posere, proto jenom hlídáš parkoviště a s nikým nepřijdeš do styku,UŽ JSEM TI NA TU OTÁZKU ODPOVĚDĚL POKUD MÁŠ PROBLÉM S KRÁTKODOBOU PAMĚTÍ TAK SE JDI LÉČIT A POKUD TRPÍŠ DEMENCÍ PARKINSONEM NEBO ALZHEIMEREM TAK TO JE PRO TEBE KONEČNÁ…………. teda jenom se zloději, ale tam se chrochtání a kálení toleruje, ale jinde se nechytáš, vždyť i z Amway Tě vyhodili… UŽ JSEM TI NA TU OTÁZKU ODPOVĚDĚL POKUD MÁŠ PROBLÉM S KRÁTKODOBOU PAMĚTÍ TAK SE JDI LÉČIT A POKUD TRPÍŠ DEMENCÍ PARKINSONEM NEBO ALZHEIMEREM TAK TO JE PRO TEBE KONEČNÁ………….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *