Proč je tato stránka?

Možná si kladete otázku, proč je vlastně tato stránka o Amway? Kdyby mi někdo v minulosti řekl, že budu provozovat tuto stránku, tak se mu vysměju. Tuto stránku jsem založil  díky šíleným komentářům některých Amwayáků (a výhrůžkám: „dostaneš přes hubu od Cikánů“, apod.), kteří tomuto „podnikání“ spíše ubližují. Za stávající situaci je odpovědný především pan ACZ, XYZ (Ivan Vávra) a jeho šílené komentáře na CzBlogu. ACZ je člověk, který zcela odmítá normálnost:

„Nemám rád normálnost. Děsí mě. Je průměrná, šedá, nudná, nepohne se, nikam nejde, pořád hnije na místě.“
„Nechci být definován jako „normální“ člověk.“

Viz. Amwayák – Nemám rád normálnost. Děsí mě.

je vidět, že tato stránka má smysl:

„Tak konečně už někdo začal zbrojit proti Amway! Ať se co nejvíc lidí dozví, co je to zač. Já díky Amway přišla o syna. Úplně ho ta sekta zblbla. Z normálního – inteligentního člověka se stal demagog. Velice děkuji autorovi tohoto blogu. Jistě zachráníte mnoho lidí.“
Viz. http://czblog.cz/amwayaci-jsou-nahaneci-lidi/#comment-6700

„Velice souhlasím s autorem těchto článků. Díky němu se už několik mých přátel obrátilo k Amwayáctví zády. Děkuji mnohokrát a doufám, že budeš psát dál.“
Viz. http://czblog.cz/amwayak-nemam-rad-normalnost-desi-me/#comment-7161

„Souhlasím s autorem článku – amwayáci jsou naháněči lidí. taky jsem to zažil. díky za ty články o amway. lidem to snad otevře oči“
Viz. http://czblog.cz/amwayaci-jsou-nahaneci-lidi/#comment-3715

„Dobrý den, tak jsem zjistila, že je tu vypíchnutý můj téměř rok starý příspěvek, který jsem psala v zoufalství, protože syn se místo studií dak k amway. Mohu říci, že to byla tvrdá škola jak pro nás rodiče, tak i pro něj. Krátce po tom, kdy jsem hledala názory obou stran a téměř se nechala zviklat 😐 , můj syn s tím, že jsme negativní a řádně nevzdělaní (ty jejich knihy a DVD), se sebral a utekl z domova. Utekl s amwayačkou jejíž otec se tomuto „podnikání“ věnuje už několik let. To mě tak naštvalo, že nějaký rádoby milionář, který nás ani neznal, takto dokázal klukovi vymlátit mozek, že jsem se zasekla a nechala syna, ať tedy jde za svými modlami, ale bez našich financí. A jak to dopadlo? Syn se opravdu snažil, otravoval kde koho, půjčoval si, a nakonec neměl ani na jídlo a naštěstí ani na vstupenky na semináře a na baterky do diskmena, domů jezdil pouze když jsme nebyli doma a to se mi ztrácelo jídlo. Vrátil se po 3 měsících, o 15 kg lehčí (ještě, že měl dobrý základ 😉 a co hůř, duševně ztrápený a jeho mladistvá bezstarostnost byla pryč. Dost dlouho se z toho dostával. Dnes mám zase doma mého skvělého kluka, a i když nestuduje, tak si našel práci ve který je úspěšný a tím se mu navrátilo i sebevědomí.
Závěr, stydí se za to, jak se sebou nechal manipulovat, ale doma mu to nikdo nepřipomíná.
Díky, že se našel někdo, kdo na tento nešvar manipulace s lidmi upozorňuje- Bestmene máte můj dík.“
Viz. http://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/comment-page-15/#comment-11215

NADÁVKY OD AMWAYÁKŮ:

„DEBÍLKU“ – https://amwey-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/#comment-520
DEBILE“ – https://amwey-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/#comment-204
MAGORE“ – https://amwey-business.cz/vymyvaji-amway-seminare-lidem-mozky/#comment-540
FAKT DEBIL“ – https://amwey-business.cz/vymyvaji-amway-seminare-lidem-mozky/#comment-529
„JDI DO PRDELE FAKT UŽ!!“ – https://amwey-business.cz/drahe-amway-vyrobky/#comment-429
POKRYTČE, ŠPÍNO“ – https://amwey-business.cz/drahe-amway-vyrobky/#comment-404
TY SOCKO“ – https://amwey-business.cz/drahe-amway-vyrobky/#comment-404

„Já jsem naprosto zděšený z lidí jako jsi ty ty krávo“
Viz. https://amwey-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/#comment-1732

„Debile, retarde, pitomče, kreténe a já nevím co ještě. Viděl jsi někdy cashflow kvadrant od Kiyosakiho? Co říká? Je tam levá a pravá strana. Kolik procent lidí (globálně = celosvětově, pokud nerozumíš) je na levé straně (aktivní příjem, nutnost měnit čas za peníze) a kolik procent je na pravé straně – majitelé a investoři (pasivní příjem, finanční nezávislost, mají systémy, které jim dokáží generovat peníze…“
Viz. https://amwey-business.cz/vydelate-v-amvay-businessu-miliony-miliardy/#comment-1786

„Kreténe vylízanej debilní… stačí ti to?? Nebo mám přidat ty vyjebaný zmrde??“
Viz. https://amwey-business.cz/drahe-amway-vyrobky/#comment-517

„Mně připadá, že ty seš vylízanej… kolik posílají tobě ty nulo? A co se vůbec zajímáš kolik komu posílá Amway??? Tobě po tom může být úplný, ale úplný hovno!!!“
Viz. https://amwey-business.cz/vymyvaji-amway-seminare-lidem-mozky/#comment-529

„Tobě může být úplné hovno po tom, jak kontaktujeme a oslovujeme lidi ty zmanipulovaný blbe!!! Co na tom ovlivníš ty, HŇUPE???!!!???!!! NIC!!! Tak už drž hubu a nerýpej pořád „
Viz. https://amwey-business.cz/drahe-amway-vyrobky/#comment-404

„Tak co, ty čuráčku, pořád si myslíš že je Amway zboží drahé? Je dražší, ale je NEJVYŠŠÍ KVALITY!!!“
Viz. https://amwey-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/#comment-1298

Amwayáci, mé pravidlo č. 32 je: Za žádných okolností neztrácej nervy!

Díky akcentované šílenosti některých Amwayáků zde, tvořím další stránky. To je důsledek sebedestrukce těchto osob. Věřte, že tato stránka bude dokonale propracovaná! Především z psychologického hlediska.

Děkuji za pozornost.

———————-

Články odjinud:

Otázka na prodej Amway

(článek z křesťanské stránky Vira.cz). Rychlý výpis článku: Amway vypadá jako celý náboženský systém, nabízející bohy a světce (nejvýše postavení jedinci v hierarchii jako Dexter Yager) a ostatní vysoce postavení distributoři (jako diamanti), svatá písma (doporučované kazety a literatura,jako „Myslete velkoryse“ a podobné knihy), kněží (uplini), rituály (plány, open-meetingy, semináře) i vlastní světový názor. Kromě toho, co už jsme si ukázali, tento světový názor v důsledku předpokládá posuzování lidí podle jejich ekonomické výnosnosti, tedy vidění peněz místo lidí.

Chcete si vydělat? Založte si sektu!

Rychlý výpis článku: výchovné kulty pořádají soustředění a semináře, zprostředkovávají duchovní cestu a osvícení, používají transu a meditací a jsou většinou finančně náročné. Komerční kulty slibují výnosné a zajímavé zaměstnání (Herbalife, Amway).

MLM, pyramidy – proč jsou takovým lákadlem?

Rychlý výpis článku: Onen útlum je však zřejmý pouze u „starých“ společností typu Amway či Herbalife, kde je trh odběratelů nepochybně nasycen až přesycen a tak má každý nově naverbovaný člen pramalé šance na úspěch.

Amway, pochybný multilevel marketing

Rychlý výpis článku: Já osobně bych nikdy nemohl pracovat pro něco, kde je předražený produkt. Protože nutit lidem něco drahého a vymlouvat se na kvalitu je neefektivní.

Milionářem snadno a rychle – zn. zaručeně!

Rychlý výpis článku: Následují setkání a vaším verbířem, školení a nákup prvního zboží, které kdy stěží prodáte. Stále dokola a nahlas se opakuje pouze to, co lidé slyšet chtějí, tedy pohádky o penězích a rychlém zbohatnutí. Tyto pohádky jsou velmi často proloženy výklady z literatury, která je právě o bohatnutí, spoření a investování, což potvrzuje klamně obětem věrohodnost pasti, do které právě spadli.

Skandál lékařů v IKEMu: Nutili pacientům kosmetiku!

Rychlý výpis článku: Špičkové lékařské pracoviště IKEM čelí obrovskému skandálu. Lékaři tam měli pacientům, kteří čekají na transplantaci, nutit koupi výrobků společnosti Amway. A vyděšení pacienti kosmetiku poslušně kupovali!