Velká nula – komediální zombie horror, který není o Amway!

Nedávno jsme objevili na Youtube velmi vtipný krátký film, který byl v USA promítán na celé řadě festivalů a na některých ve své kategorii krátkých filmů vyhrál jako nejlepší film. Cenu za nejlepší výkon dostal i herec Brian Huskey v hlavní roli.

O čem film je? Hned na začátku jsme uvedeni do děje tvrzením, že tento film je inspirován skutečnou společností. Ne Amway! Ale úplně jinou společností…😊

Příběh začíná, když otci jedné rodiny zemřou oba rodiče při autonehodě. Rodiče, které dlouho neviděl, protože byli poblouzněnými prodejci MLM společnosti Dreamstar. Jejich dům je plný produktů této společnosti, stejně tak i motivačních kazet atp. Při schůzce s právníkem pak zjistí, že po rodičích nezůstalo prakticky nic – žádné peníze, a dokonce i na jejich domě vázne zástavní právo banky. Jediným a překvapivým dědictvím tak zůstává rozsáhlá síť downline distributorů společnosti Dreamstar, kterou však otec rodiny odmítne převzít i vzhledem k tomu, že i přes vysokou pozici v této pyramidě byli jeho rodiče těsně před bankrotem.

Film se stává postupně stále temnějším a končí v podstatě jako zombie horror, což je je pro popis MLM podnikání velmi vhodně zvolený žánr.

Posuďte sami, jak moc tento film není o Amway:

Nahlásit nefunkční video

Zdroje:
https://www.facebook.com/grandzeromovie

Jeden komentář u “Velká nula – komediální zombie horror, který není o Amway!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *