Kdo tady lže?

Admin stránky Amway-fakta.cz udělal nedávno rozhovor s dlouholetým distributorem firmy Amway, který dodnes hlídá článek o Amway na české Wikipedii. Je to popravdě velmi zajímavé čtení, které nám mnoho odhalilo. Zároveň se tak po třech letech potvrdily naše obavy, když uživatel Wikipedie Historik75 konečně přestal lhát a potvrdil, že je již 23 let Amwayákem, tedy není nestranný a je napojen na firmu o které píše a jako takový by vůbec neměl k tomuto článku přispívat, natož mazat cizí příspěvky, protože tím porušuje základní pravidla Wikipedie o střetu zájmů.

Je pravda, že Historik75 zatím nedostal ban, zkrátka proto, že včas přestal mazat kritiku firmy Amway na anglické Wikipedii, protože věděl, že proti několika etablovaným a zkušeným Wikipedistům zkrátka nemá šanci. Efektivně tedy v podstatě ban dostal.

Historik75 zároveň tvrdí, že ihned po vydání posledního článku udělal edit na anglické Wikipedii jen proto, aby nás přesvědčil, že stále může.  To je dost smutný důvod k editaci. Wikipedie opravdu neslouží k tomu, aby si na ní někdo vyřizoval své osobní účty.

Dále jsem prý urazil paní profesorku VŠE Zadražilovou, když jsem ji označil za užitečného idiota. Dovolím si oba pány trochu dovzdělat. Spojení „užitečný idiot“ není urážka, ale termín, který má jednoznačný význam především v politologii:

https://cs.wikipedia.org/wiki/U%C5%BEite%C4%8Dn%C3%BD_idiot

(pozn. autora: Tomuto článku z Wiki ještě můžete věřit, nikdo totiž jeho editacemi nehájí své finanční zájmy)

Na použití tohoto termínu tedy i nadále trvám a věřím, že VŠE taková ostuda nestála ani za 500 000,-Kč, které před lety dostala od firmy Amway.

Dále Historik75 tvrdí, že z anglického článku o firmě Amway byla vymazána část textu o rozhodnutí FTC z roku 1979 o tom, že firma Amway v té době nebyla shledána pyramidovou hrou. Opravdu netušíme, co tím chtěl Historik75 říci, protože toto rozhodnutí z roku 1979 je fakt, který nezpochybňuje nikdo a navíc v anglickém článku o Amway tato věta samozřejmě je, jak se můžete sami přesvědčit:

obrazek

Nebudeme v tomto bodě hned tvrdit, že Historik75 je lhář. Možná se jen přehlédl a možná takto chce jen více stmelit své ovečky, ze kterých mu plynou provize. Máloco totiž stmelí lidi více než společný, i když neexistující nepřítel. Obdobný přístup je nakonec znám i z mnoha sekt.

Zajímavé také je, že Historik75 před lety jakékoliv napojení na Amway popíral a dnes tvrdí, že je na svou spolupráci s Amway hrdý. Gratulujeme ke znovunabyté hrdosti.

Z pohledu přispěvatele Wikipedie je úplně jedno, jestli je Historik75 zaměstnanec firmy Amway, zaměstnanec PR agentury najaté firmou Amway, nebo Amway Ičař, kterým se nakonec ukázal být.

Pro všechny tři případy platí hned několik pravidel pro editaci Wikipedie, které uvádíme i ve zdrojích.

V případě střetu zájmů, ve kterém se pan Historik75 prokazatelně nachází, se silně nedoporučuje takovému jedinci vůbec přispívat. Zároveň má střet zájmů ihned nahlásit ostatním Wikipedistům. Tato pravidla Historik75 tedy na české Wikipedii již několik let porušuje.

Dále porušuje pravidlo Nezaujatého úhlu pohledu:

„Nezaujatý úhel pohledu znamená, že články by měly být psány nezaujatě a korektně představovat všechny většinové a významné menšinové názory publikované věrohodnými zdroji v přibližném poměru rozšíření každého z nich.“

Při našem setkání na Wikipedii jsem se s Historikem75 snažil najít konsenzus. Přidával jsem zdroje z anglické Wikipedie do české a jeho edity jsem nemazal, protože si myslím, že každý by v článku na Wikipedii měl najít pro (od Historika75) i proti (ode mě). Historik75 konsenzus nehledal. Cokoliv jsem přidal, téměř okamžitě vymazal, přestože tyto zdroje jsou dodnes na anglické Wikipedii, tedy obstály jako věrohodné zdroje pro mnoho zkušených Wikipedistů, ne však pro Historika75. Po čase jsem zjistil, že jakákoliv dohoda s ním není možná, protože i sebelepší zdroj, jako je třeba magazín Forbes, noviny USA Today, různé velké televizní stanice apod. zkrátka nebyly pro Historika75 dost dobré, zatímco zdroje z firmy samotné, knížky napsané Richem DeVosem, anebo tato stránka:

http://web.archive.org/web/20130417173149/http://dreamlife.cz/osobni-rozvoj/podnikani/fascinace-svet-sitoveho-marketingu-ocima-odborniku/article.html?id=603

jsou pro Historika75 dost kvalitní zdroje na to, aby byly uvedeny na Wikipedii.

Pravidlo nezaujatého úhlu pohledu tedy zásadně porušuje tím, že nepřipustí jakýkoliv text, který představuje jiný názor, než že firma Amway je nejlepší firma na světě. Přitom je nám všem jasné, že pravděpodobně neexistuje na světě jiná takto velká a tak moc kontroverzní firma, jako je Amway a ať už je to pohled menšinový nebo většinový, měl by se v článku objevit, protože odvrácená strana podnikání s firmou Amway byla popsána již mnohokrát mnoha serioznějšími zdroji, než které uvádí Historik75

Věříme, že Historikovi75 vydrží hrdost alespoň tak dlouho, aby stihl nahlásit svůj střet zájmů i na české Wikipedii.

Dokud tak Historik75 neučiní, doporučujeme všem, kdo alespoň trochu umí anglicky, aby si zjišťovali informace o Amway na anglické Wikipedii, kde je k tomuto tématu téměř 170 zdrojů, z nichž některé firmu adorují, jiné jsou kritické a mnoho zdrojů, především zpravodajské zdroje zkrátka jen popisují nějakou situaci jako zatčení Amwayáků, různé soudní spory, mimosoudní vyrovnání, vyhýbání se placení daní atp., přesně tak, jak to na Wikipedii má být.

Zdroje:
https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Conflict_of_interest
https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Nezaujat%C3%BD_%C3%BAhel_pohledu

55 komentářů u “Kdo tady lže?

 1. Tak tohle se povedlo:

  https://www.abc.net.au/news/2020-03-06/mary-kay-pulls-out-of-australia-and-new-zealand/12032980

  Jedna z největších světových MLM firem Mary Kay opouští po skoro 50 letech australský trh. Zároveň opouští i Nový Zéland, kde firma působila 30 let.

  To si jeden takhle buduje tu svoji pyramidku, věří, že jeho děti a praděti budou mít pasivní příjem bez práce a budou jezdit na 12 dovolených ročně placených firmou a přehazovat peníze vidlema a oni vám pak ze dne na den řeknou: „sorry, balíme to, najděte si práci“.

  Ale vlastně to není nic divného. Z Austrálie už před lety odešla i firma Avon. MLM firmy už prostě nedokážou čelit sílícímu antiMLM hnutí, kdy před MLM firmami varuje dokonce i australská policie.

  AntiMLM hnutí je nejaktivnější v anglicky mluvících zemích a propady všech firem jsou na těchto trzích opravdu citelné.

  Třeba pro Amway je 9 z 10 nejziskovějších trhů v zemích, kde se nemluví anglicky. Neznalostí angličtiny jsou tak lidé odříznuti od obrovského množství informací o MLM a snadněji uvěří MLM slibům a lžím.

  1. Jinými slovy, podepíšeš přihlášku do multilevelu, děláš jako debil a za deset let se dohrabeš na úroveň, která trochu vydělává peníze. Po tom co jsi tomu dal všechno, nebyl na pořádné dovolené to firma zkrámuje a řekne ti, že máš táhnout.
   Při podpisu přihlášky tam určitě je info typu, že oni můžou všechno a ty nic. Jo oni tě sice zaregistrují a ty si můžeš z jejich milosti objednat věci, které nepotřebuješ a které můžeš prodat a potom tam určitě bude dovětek, že tě můžou kdykoliv vyrazi. Kecy typu pasivní příjem jsou předávány výhradně ústně , protože to slibují zoufalí distributoři, kteří se nemůžou multilevlem uživit. Od pasivního příjmu dává většina mateřských mlm firem ruce pryč.

   1. … prostě… Kupujeme věci které nepotřebujeme, za peníze které nemáme a to jen proto abychom udělali dojem na lidi který nesnášíme:-) 🙂 :-):-) 🙂

   2. Ale to je přece super, ne? Já vidím docela podstatnou shodu Amwayáků s drogově závislými narkomany – jednou jsi čuchnul k heroinu a najednou to začne – utápíš v tom všechny svoje peníze, postupně se začneš vyhýbat své rodině a svým známým, protože s tím ne vždy souhlasí a chtějí se nechat zatáhnout do podobného projektu, v práci si šéf začne všímat tvé závislosti, která nejen snižuje tvůj vlastní výkon, ale rozjebává taky i kolektiv, takže si najdeš zaměstnání na pokraji společnosti třeba v technických službách, všechny dosavadní známé vyměníš za lidi v nové komunitě a najednou máš pocit , že konečně někam patříš a ani si neuvědomuješ, na jak hluboké dno se postupně propadáš… A najednou ještě před tím, než skončíš někde předávkovaný na skládce, ti zmizí dealer a nikdo jiný ho nenahradí – začneš nejspíš prožívat muka z absťáku, život pro tebe ztratí jediný smysl, protože zjistíš, že jsi měl kolem sebe jenom drogu a stejně závislé narkomany, kamarády jsi nechal někde hluboko v minulosti, takže žádné nemáš, majetek je těsně před exekucí, no už po ní a teď ti zbývají jenom dvě možnosti – buď to nedáš a chcípneš, nebo se odrazíš ode dna a budeš mít aspoň naději na jakžtakž normální život – ne nebude jako dřív, ale hezké chvilky se snad najdou i tak – i nějaký dávný kamarád se možná vrátí a i když se na tebe bude koukat skrz prsty, třeba pochopí, že nikdo nejsme dokonalí .
    Zkrátka lepší pozdě, než nikdy – tak go krach Amway…

  2. Pokud bych si chtěl např. koupit nějaký balík akcií, nějakou firmu, či se nechat u někoho zaměstnat, což mimochodem neudělám, chtěl bych vědět jak se věci mají. Tedy účetnictví, výplatní pásky, záznamy z justice.cz, příjmy jednotlivých distributorů, jejich majetky, vývoj obratů apod.

   V Amway tady všichni stále jen melou jak flašinet jaký je to skvělý obchod, jak se budou mít v budoucnu dobře a stále nic.

   Co je za Amway ČR vidět za 29 let jejího působení v ČR???

   Kde jsou ty krásné domy, auta, ostrovy a jachty, které se pouštěli na videu na začátku každého semináře?

   Kde jsou nějaké výsledky? K…a kde???

   1. Výsledky jsou následující, dosáhla je trojice Hasmann, Čížek, Turoň již v 90 letech minulého století. Od té doby nic! Jen sliby a plané řeči.

 2. Určitě jste všichni zaregistrovali, že firma Amway dodala nemocnicím v Michiganu tisíce litrů dezinfekce. Taky z toho udělali haló po celém světě, jak moc pomáhají. Dezinfekce šla do nemocnic, které jsou ve skupině Spectrum Health.

  A teď to přijde.

  Spectrum Health je nezisková síť nemocnic vlastněná rodinou De Vosů…

  Ano, oni skutečně darovali dezinfekci sami sobě a teď se s tím prsí na internetu.

  Tomu se říká marketing!!!

  Až si příště dám pětistovku z jedné kapsy do druhé, určitě vám o tom všem napíšu, abyste mě poplácali po zádech, jaký jsem borec a donátor.

  1. No a to si představ, že v Čechách jedna „oRganizaCE“ každý rok pořádá sbírku výrobků pro nějaký domov důchodců. Na sbírce není vůbec nic špatného až na to, že distributoři z té oRanizaCE kupují Amway výrobky, které tomu domovu darují . Dost vychytralé, protože lidé ze skupiny nakoupí výrobky např za 300.000,- Kč , které někomu dají a vedoucí té organizace za to dostane od Amway z provizní tabulky ještě zaplaceno. Jinými slovy: udělá „dobročinnou“ akci na které vydělá. Je to vychytralý Ptáček, který v tuto chvíli asi mluví hladem ze spaní, protože má pozastavený příjem z pomůckového byznysu (vstupné ze seminářů), neboť je vládou zakázáno shromažďování.

   1. To dělají všichni z Amway, i mistr z Prostějova.

    Je to další ojebávka na ty členy, pod záminkou pomoci si takhle ti výše postavení přijdou na pěkné body a provize.

    Představ si, že by za tebou přišel někdo s tím, že ti chce něco darovat, ale že chce 21% podíl…. Naprostý bizár a těm lidem to bohužel nedochází. Ti obdarovaní by asi taky radši dostali peníze, než saponát, ale to by pak ti „dobrodinci“ z vrcholku pyramidy neměli body a obraty.

    1. Dneska tu máme názornou ukázku toho, jak s pravdou zachází Amwayáci. Na sociálních sítích na mě vyskočil příběh, jak pilot Riche DeVose udělal chybu a nedoplnil palivo a i s Richem spadl do jezera Michigan. Prý již den poté Rich znovu usedl se stejným pilotem do druhé helikoptéry, i přes jeho chybu.

     Krásný motivační příběh, skoro pohádka…

     Ale ona to opravdu je jen pohádka, celé se to totiž stalo úplně jinak.

     https://www.mlive.com/news/grand-rapids/2008/09/pilots_recall_1983_amway_helic.html

     Amway helikoptéra skutečně spadla v roce 1983 do jezera Michigan. Na palubě ale Rich DeVos vůbec nebyl. Byli tam 4 zaměstnanci Amway a piloti. K nehodě také nedošlo tím, že by pilot něco opomenul. Byla to technická závada, na základě které výrobce helikoptéry doplnil pilotní manuál stroje o další kontrolu, konkrétně kontrolu lanek vedoucích k zadnímu rotoru helikoptéry.

     Pravda je, že s tímto pilotem letěl Rich hned druhý den, protože firma Amway měla helikoptéry dvě. A asi neměl moc na výběr, protože piloti, kteří spadli den před tím do jezera, byli jediní piloti, které měl k dispozici. A technický problém helikoptéry není chyba pilota, takže Rich se určitě nemusel obávat, protože jeho pilot žádnou chybu neudělal.

     I když je příspěvek u článku o lžích, nemusí nutně jít o lež tohoto uplina, který text publikoval. Pravděpodobně jej zaslechl někde na meetingu a jen nekriticky přepsal. Má totiž správný Amway mindset, nekriticky věří všemu, co se mu řekne.

     Největší ponaučení z tohoto příběhu tedy není o odpouštění neexistující chyby pilota, ale to, že když vám Amwayák něco řekne, je to pravdu zhruba ze 40% a zbytek je jen přikrášlená motivační pohádka, která se nikdy nestala.

     1. … už nemám slov, je mi na blití … Tenhle ten příběh je okopírovaný… Přesný originál je napsaný v knize od Dale Carnegie… Jak získávat přátele a působit na lidí. Doporučuji přečíst.
      Je vidět že i majitelé Amway mají ostatní za idioty.

 3. Tak opět tu máme covid a Amway. Podle logiky těchto majitelů podnikání Amway https://www.facebook.com/dobiasek.net/posts/4778807392161652
  , je ústní voda asi třiatřicetkrát účinnější v boji proti koronaviru , než je potřeba. Jsem ale zvědavý, jestli i vedení Amway potvrdí tuto partyzánskou akci za skutečně pravdivou a neodpoví vyhýbavě jako v případu Atmosphere SKY, že může sice pomoci v boji s covidem, ale taky nemusí a to bez záruky. Zkrátka se zase nabízí otázka, zda účinnost není jenom v placebo efektu jako v jiných případech jejich úžasných výrobků.
  Ale opět se potvrzuje to, co si myslím o Amwayácích celou dobu – oni jdou přes mrtvoly a je jim úplně jedno, co ve svém podnikání nabízí, ale hlavně když budou ovce kupovat a i když některé skončí pod mostem, stále jim budou říkat, jak časem přijede nahoru limuzína, zatroubí a ony musí dělat jenom jedno – kupovat, kupovat a kupovat….:-P

  1. Dělat reklamu na facebooku na základě jednoho krátkého článku se může dost vymstít.

   V médiích, kde mají dost času si přečíst studii celou, totiž rovnou píší i která ústní voda dopadla nejlépe. Amwaykáky to asi překvapí, ale není to ústní voda Amway, ale Listerine s alkoholem a esenciálními oleji:

   https://vtm.zive.cz/clanky/dalsi-studie-potvrzuje-ze-ustni-voda-dokaze-likvidovat-koronavirus/sc-870-a-207020/default.aspx

   Samozřejmě, i ta látka CPC je účinná, o tom není pochyb, ale daleko víc jí je třeba v ústním spreji septabene, který stojí asi 150,-, zatímco ústní voda od Amway, které je skoro stejné množství, stojí 400,-.

   To je tak, když si myslíš, že děláš reklamu na výrobky svojí firmy, a pak zjistíš, že vlastně děláš reklamu někomu úplně jinému…:-)

  1. To video na youtube jsou jen klasické marketingové „keci v kleci,,ale ten chlapík má krásné vymakané tělo,to se musí nechat…

    1. TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
     ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
     Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
     P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
     P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
     proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNOSTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     1. Životopis Amwayáčka.
      Narodil se jako blb.
      Žil jako blb.
      Zemřel jako blb.
      Takhle prosté to je.
      Howgh… 😀

      1. Zemrel jako blb….aha ty dementni retarde mrtvola tady pise proste jsi bolsovicky retard co by se mel lecit na psychiatrii…….
       TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny.Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrata komunisti zabili Sikmunda Bakalu a proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek….ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNOSTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Pokud předloží daňové přiznání např. za poslední 2 roky a výpisy (faktury od Amway) tak pravdu má. Pokud nepředloží, tak to jsou jen kecy jako obvykle….

 4. Média, Babiš, Hassmann to je verbež. Lůza z vesnice. Jedni vymývají mozky jak moc jsou důležití…. ti fotbalisti, hokejisti, herci… Prosazují a učí lidi opak desatera.. Bulvár dělá roli soudce… určuje, kdo má a nemá pravdu, co je správné, přijatelné, co není… Všimněte si, že bulvární novináři taky skrytě pomlouvají druhé, uráží, nebo naopak píší, že je správné dělat opak Desatera …. (nerozvádím to, ale propagují jako něco dobrého – nevěra, pomluva, zášť, apod.)… Ale o sobě tito novináři moc nepíší, neinformují… vše píší všetšinou skrytě.. Hassmann si taky na ty, co kritizují a poukazují na jeho lži, manipulaci, nepravdivé věci, netroufne na veřejnosti, ale pouze na Cds, seminářích, kde tito lidé většinou nesedí..

 5. Hassmann, Babiš nedělají nic jiného než to, co dělají média běžně… Vymývají lidem hlavu, přesvědčují je, že je normální, přirozené dělat opak Božího desatera, správné, dobré, akceptovatelné apod. A ještě je vymývají jak jsou oni sami pravdomluvní – protože poukazují na problémy ve společnosti apod. Ale sami dělají ještě horší věci. K psychologům nechodí lidi s problémy s mozkem – nemoc, porucha, ale s problémy se sebeědomím, akceptováním, nenávisti vůči sobě, druhým lidem, problémy ve vztazích (většina díky filmům má vymyto v hlavě..hlavně US filmům…)

  Respektive ne úplně Hassmann, ale Yager a tihle ti diamanti. Amway to toleruje, nechce vidět, nevím, je to jedno.

 6. Respektive nelžou, protože sami si nalhali, že jsou pravdomluvní, a že vždy říkají pravdu, které vždy věří. A to dělají běžně ty média, Babiš, Amway, lháři všeobecně – vždycky si ty sovje lži, lhaní ospravedlňují, obhajují apod.

  1. pak z toho lidi majíprobnlémy, protože si myslí, že když někdo podle nich lže, ale tváří se jako kdyby mluvil pravdu, takže asi má pravdu… jenže sekty, lháři apod. neuvažují normálně jako běžní lidé – proto ty Cds, kde jim vymývají hlavy ohledně těch řečí, jejich „pravd“, dogmat o světě, Hassmannovi, kriticích apod.

 7. Některý ty jejich Cds bych přejmenoval na

  1. 100 důvodů proč je Hassmann skvělý
  2. 100 důvodů, proč Hassmann mluví pravdu
  3. 50 + 4 důvody, proč Hassmann je pravdomluvný, dobrý, milosrdný člověk
  4. 200 důvodů o kriticích, které vám nikdo neřekne aneb Amway je skvělý
  5. Pokud se k nám nepřipojíte, shoříte v pekle! Proslov Dextra Yagera

  A další bláboly slušně řečeno, za zády pomlouvají lidi, co je oprávněně kritizují. Oni místo toho útočí na jejich postavení, místo aby se zaměřili na to, co ty lidi říkají…

  1. Na internetu ej spousta informací o sektách jak fungují, plati to všeobecně. Bu’d hrají na strach, lásku, přijetí, nebo opak na exluzivitu… To dělá Hassmann…je velká exkluzivita si poslechnout jejich Cds, či jít na seminář… stát na podiu–

   babiš dělá to samý .. povýšil se nad běžný lidi, politiky, urážel je apod. – arumentoval před svými voliči věcmi, které si oni sami nedokáží ověřit, či posoudit, zda to, co řiká, je pravdivé, správné apod.

  2. 6. Vánoční speciál: Pravdu si určujete sami na základě své víry – Roman a Gita Hassmannovi
   7. 100 důvodů, proč pravda je na základě víry podle světoznámého spisovatele Ludvíka z USA

   Pokud ty věci neznáte, tak jim lehce nalítnete.. respektive dnes můžete nalítnout, ale myslím si, že už každý jasně tuší, co je na těch jejich Cds, jak oni vás „přeškolí“.. A lehce dostanou do esoteriky, magie, okultismu – protože oni taky pracují s „tajnými inforacemi“, kterým lidi věří buď na základě strachu, nebo to, že jim to někdo říkal – nějaký usměvavý člověk, plný lásky plus to spojil s psuedo poznatky…

   1. 8. Snění s Romanem, kde se dozvíte, jak USA je pravdomluvná země, bez korupce, bez problémů, vzorem pro lidi
    9. Pozvánka na bohoslužbu (Cesta za pravdou), předmluva D. Skokan..
    / protestantismus
    10. Jak přeprogramovat svůj mozek – Romann Hassmann – Uvede vás, jak se velmi mýlil, když důvěřoval svému svědomí, rozumu, a jak mu Yager zachránil život..

    1. 11. Budování uplinů – Roman vás správně vysvětlí, jak máte smýšlet o svých nadřízených apod. aneb Roman je váš kamarád, správný člověk, nejskvělejší člověk na světě aneb svět funguje vždy podle Božích nařízeních..

     1. Něco podobnýho dělá Inizio, Babiš.. zaměřují to na zbožňování Nedvěda, či Babiše..

      Osobně bych jim nic moc nevěřil, co vám tito lidé poví.. ověřoval si vše a nic od nich nechtěl..a nevěřil jim opravdu nic…těch věří, řečí tam je více, kterými se vás snaží uchytit tito pánové znalý některých věcí z psychologie..

      1. A co dělají ještě tyhle svině je to, že do vás zasejí strach…strach, že o něco přijdete, pokud se k nim nepřidáte, pokud je neposlechnete apod.

       1. Hassmann to je největší chudák, vesničan, buran, co krade, lže a díky tomu má peníze. On se nikdy poctivě moc ničím neživil. Akorát žvaněním o tom, jak zbohatnete, jak budete skvělý a svět bude lepším pokud se k nim přidáte apod. Kdo si myslíte, že mu dává peníze? Jaký lidi?

       2. Ano mas pravdu ty psychomagore DD,ty a ten skurveny komunista antismejd si muzete vzajemne kourit sve curaky a rikat si u toho Hasmann je FUJ,Hasmann je FUJ,Hasmann je Fuj……….

 8. Ale však já vím, že se z Amwayáčka stal kokot díky Amway, ale jako blb se už narodil, jinak by lehce jejich manipulativní metody prohlédl… 😀

  1. TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu jen za to,ze nechtel odevzdar tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek…. vyjadri se k tomu tu skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Amwayáčku, jsi blb.
    Kopírovací blb.
    Kdybys ale takhle dokola skákal na semináři, možná bys byl už diamant.
    Ale ne, radši zůstaneš jenom blb… 😀

 9. Odpovídej na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu jen za to,ze nechtel odevzdar tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek…. vyjadri se k tomu tu skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. V CR je to porad stejny, porad se tam okrada… politici jako je Babis, media vymyvaji lidem hlavy, filmy uci opak desatera, psychologove schvalůne na ty veci neupozornuji, takze maji plne cekarny, zubari – ti byli stastni, kdyz pacient prisel s kazy…

   1. Ano mas pravdu ty psychomagore DD,ty a ten skurveny rasisticky komunista antismejd co schvaluje zabijeni nevinnych lidi si muzete vzajemne kourit sve curaky a rikat si u toho Hasmann je FUJ,zubari jsou FUJ,AMWAY je FUJ……….

 10. Amwayáčku, měl by sis zašukat taky, páč my jsme s DD opravdu šťastni a věř mi, že je lepší pořádně DD protáhnout kaďáček kladivounem, než nechat s sebou vytírat prdel Hasmannem… 😀

  1. Odpovez na tyto otazky ty bolsovicky SKURVYSYNE……………
   Odpovídej na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
   TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu jen za to,ze nechtel odevzdar tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek…. vyjadri se k tomu tu skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Jak kdybych poslouchal na pódiu Hasmanna, pěkně jsi mu žral všechny jeho bláboly tak moc, že už ze sebe umíš furt jenom sypat sračky dokola do zblbnutí… 😀

    1. Prestan zvanit ty RASISTICKY bolsovicky SKURVYSYNE a zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
     TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
     ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
     Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
     P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu jen za to,ze nechtel odevzdar tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek…. vyjadri se k tomu tu skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
     Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Vůbec se nedivím tady Amwayákovi, vím, co to je za šmejdy, pořád tito či podobní lidé jsou v ČR, v politice a okradou vás.

  1. Copak,copak ty DD blazne,ze by te osvitil duch svaty a konecne jsi pochopil co je to za uboheho BOLSOVICKEHO SKURVYSYNA ten Antismejd,jestli mas nejake dalsi informace o jeho komunisticke cinnosti tak sem s nima!!!! Jiste nas budou vsechny tady zajimat ty duverne informace o tom socialistickem zmrdecku Antismejdovi nez o tom tvem oblibenci Hasmannovi…..
   Tak rychle,rychle napis neco o tom skrachovalem bolsovikovi ANTISMEJDOVI CO ZA SOCIALISMU KRADL VE SVE FABRICE HAJZL PAPIR ABY SI MOHL UTIRAT SVOU RUDOU PRDEL………..

   1. Co si to dovolujete? Chytry jak radio. Bezte si k psychologovi a povezte mu o svych problemech s komunisty.. A neotravujte.

    1. Jo to ja nevim ty blazne DD,co bych vlastne delal u psychologa ty psychomagore vy dva spolecne a Antismejdem si muzete spolecne kourit sve stoporene curaky a debatovat u toho koureni vyhody a nevyhody vyrobku Amway a misto tveho oblibeneho Hasmanna se Antismejda zeptej na jeho cinnost v KSC,proc udaval lidi,proc chce zabijet lidi,proc kradl hajzl papir ve fabrice kde pracoval aby si mohl utirat svou posranou rudou prdel,proc je rasista,proc obdivuje komunisticke zlocince Stalina,Lenina a Kotwalda, proc ten skurveny bolsovicky Antismejd nechce odpovidat na me otazky,proc Antismejd leze tady na toto forum,proc radeji neleze na forum komunistickych halo noviny nebo ksc.cz tam je jeho misto takze opravdu nevim co bych u psychologa delal tam patris spis ty! Navstiv psychiatra a sver se mu aby ti vysvetlil,ze znecistene floridske plaze a hladove americke deti a cesti zubari nemaji opravdu nic spolecneho s AMWAY……..

 12. Koukám, že to a vždycky bude samá verbež, komunisti, hassmann, amway, babiš, politici… Nic se nezměnilo a měnit v ČR nic nikdy nebude.

 13. To byli komunisti, Amway, mafie, Babiš, Rakušan, kde v přímém přenosu řekl Michálek od Pirátů, že Rakušan použil peníze na kampaň z kradených peněz. Rakušanovi je 40 let nebo kolik. Yotubeři – další ojebávači…

  1. Abychom mohli věřit tvým tvrzením, měl by jsi například doložit to o čem jsi nedávno psal….Tedy máš důkazy o znečištěných plážích???

 14. Pokud dobře vím, Amway začala fungovat v ČR od roku 1994. Tedy je tomu v tuto chvíli cca 30 let +- nějaký ten měsíc. Tedy 3é let od doby, kdy lidé mohli začít s touto „mimořádnou“ obchodní „příležitostí“. Ovšem po 30 ti letech stál nejsou vidět žádné výsledky…… Mohl by mi prosím někdo z distributorů zavřít zobák a ukázat dańové přiznání??? Nemyslím tedy fakturu od Amway kde jsou ty úžasné bonusy, tedy hrubý příjem! Mohl by mi to někdo ukázat? Mohl by mi někdo, kdo se zaregistroval např před 15 lety ukázat kolik vydělal, tedy daňovým přiznáním? Moh by se mi někdo vysmát, že jsem tenkrát skončil????

  Nemohl! Protože všichni rádoby podnikatelé Amway jsou s penězi v prdeli, jezdí starejme kraksnama, mají dluhy a tváří se jak mistři světa! Skončit s Amway bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělal!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *