Rodinná show Amwayáků

Rodinná show Amwayáků z Brna. Dozvíte se opravdu zajímavé informace o motivačních seminářích Amway, výrobcích… Dozvíte se, že se v České republice výrobky od Amway používají minimálně (ani 1% obyvatel – 36:38). Nechybí pohrdání zaměstnaneckým poměrem, vyvyšování sama sebe, okultní věci (satanský masky)… A samozřejmě nechybí ani jejich propaganda: mít svůj sen, cíl, plán, tvrdě si za tím jít, pořád si to připomínat…

Koukněte na neuvěřitelnou rodinnou show Amwayáků…

Video: Rodinná show Amwayáků
Nahlásit nefunkční video

23 komentářů u “Rodinná show Amwayáků

 1. Pěkný dům, pěkná rodinka, ale jako vždy, ďábel je ukryt v detailu. Jak se tam chlubí tím, že nechali 8 a 10leté děti doma sami týden bez dozoru a odjeli do zahraničí. To je hustý! Přestože jsme velmi svobodná a liberální země, tak to je jednoznačně případ pro sociálku. Podle amerických zákonů můžete takto staré děti doma nechat o samotě max. 2-3 hodiny a nikdy ne přes noc. Přes noc tam může být dítě samo až okolo 16 let věku. Kdyby se takhle někdo pochlubil v Americe, tak jeho největší starostí pro příštích pár let bude, aby mu ve sprchách neupadlo mýdlo na zem. A ukazuje to ještě na další věc. Takový úspěšný podnikatel si nemůže dovolit přikoupit dvě letenky a dvě přistýlky na pokoj a dát děti animátorům na výlety atp., když jde zrovna na nějaký meeting si zatleskat? Aha…

 2. Tohle video snad přebilo všechny trapárny made by Amway co jsem kdy viděl. Chlubit se majetkem na internetu značí jen to, jak doopravdy Ti lidé jsou chudí. Co se týče ponechání dětí doma bez dozoru, tak to snad nemá smysl ani komentovat.

 3. Hmm, já jsem kdysi pracoval jako elektrikář, každé ráno jezdil na šestou do práce ojetou škodovkou, kde jsem celý den pracoval ve špinavém provozu, byl jsem v montérkách a dřel za pár korun, na dovolenou se dostal k rybníku, dokud jsem nepotkal Amway. Takže dnes už nemám podřadnou práci, vozem mě vozí Policie, stará manželka sama vytušila, že mě není hodna, místo v hypermarketu nakupuju ve (skoro) vlastní popelnici a ten most, pod kterým bydlím dnes, je pětkrát tak větší jak můj původní byt…:-) Jo a na dovolenou létám několikrát týdně – tuhle z hospody, jindy zase z vlaku, někdy jindy třeba z nákupního střediska…:-) A to jenom díky týhle úžasný firmě!!! Dycky Amway!

 4. Zajímalo by mě, jak dnes strávila tato sympatická rodinka večer – předpokládám, že se podívali do hrnce iCook, z kterého si každý vytáhl jednu tabletu Nutrilite, tu zapili čistu vodou z filtru eSpring a společně se rozplývali nad tím, jak dobře se mají nejen o Vánocích…:-)

 5. Něco málo o této rodince z veřejně dostupných zdrojů – matku rodu Irenu není nikde možno nalézt jako osobu , která by v současnosti podnikala a mohla legálně provozovat Amway se ziskem. Každopádně na sebe má jako jediná majitelka napsanou tuto úžasnou nemovitost o výměře neuvěřitelných 126 metrů zastavěné plochy a 293 metrů zahrady – opravdu luxus, který si málokterý smrtelník, který řešil bytovou situaci jako oni v minulých letech po revoluci, mohl dovolit. Dojem bohatství avšak trochu kazí fakt, že volnou dispozici s tímto majetkem limituje zástavní smluvní právo. Jistě, mohou tam být různé toky peněz, do kterých nevidím a spočítali si, že je výhodné mít hypotéku, ale po téměř třiceti letech podnikání v Amway bych si představoval, že vlastní bydlení budu mít dávno splaceno a na hypotéku si vezmu další paláce k podnikání a množení peněz.
  Její manžel Martin nevlastní z této nemovitosti nic, avšak dle výpisu z obchodního rejstříku může podnikat – čili nějaký zisk tam asi bude, o jehož výši nemám informace, ale pravděpodobně svoje podnikání bere jako rizikové, když se radši vzdal nároku vlastnit se svou ženou nemovitost společně.
  Abych vše tedy uzavřel – ani tato rodinka pro mě není důvěryhodná a jejich „podnikání a lanaření pod sebe“ v dnešní době je pro mě vzhledem k jejich pozici diamantů, dlouhé době v byznysu, neprůhledné struktuře a stálých dluhů prakticky stejné, jako když vychytralý cestující na Titaniku nabízí někomu jinému výměnou za jízdenku na záchranném člunu příslib bohatství v budoucnu na pevnině, na kterou se jistě člověk bez místa na záchranném člunu dostane.
  Pro mě osobně je tato rodina jenom potvrzením, že mezi šmejdy vstoupit fakt nikdy nechci, ale pokud někdo vidí věci jinak, klidně jim k jejich rozhodnutí gratuluju – alespoň pak vím, na čí názor si mám dát bacha a pouštět ho jedním uchem dovnitř a druhým ven…

 6. Mluví hezky. To je pravda, ale proč mají dům na hypotéku, když na diamantové úrovni vydělávají asi víc než dovedou utratit.. ?? Proč zbytečně živí banky , když nemusí??? Proč raději nepošlou peníze do práce a nežijí sami z úroků? To mi hlava nebere…

  1. Teoreticky by mohli mít nějaké černé příjmy a kvůli daním by přiznávali jen část výdělku, které by si snížili hypotékou, ale mě fascinuje jedna věc – prakticky zakládající členové, dnešní diamanti, stále ještě pod sebe lanaří nové duše a doufají, že se někdo chytne – neměli by se ale snad už dávno válet někde na jachtě a jenom přemítat, jak utratit neskutečné miliony , které se jim hromadí na účtu a oni nevědí, co s nimi počít? Tady je můžeš kontaktovat a dohodnout si s nimi schůzku https://www.amway.cz/user/diamant
   Což je docela podivné, protože jako obyčejný uchazeč o zaměstnání na nejnižší pozici ve firmě těžko budeš jednat s vrcholným managementem, ale v Amway to je skutečně možné – zřejmě dost dobrej oddíl…:-D

   1. Myslím, že tenhle člověk diamant ještě není. Byl tak poblázněný, že si dal na Amway stránky přihlašovací jméno diamant.

    1. Tak jestli skutečně není ani jeden z nich diamant, ale přesto si na oficiální stránky Amway dají tohle jméno, svědčí to o kvalitě Amway jako takové – představ si, že by si vrátný v podniku dal na oficiální web nějaké velké společnosti, že je generální ředitel, ale ve skutečnosti měl jenom základní vzdělání a čouhala by mu sláma z bot – asi bych pojal o solidnosti této firmy velké pochybnosti.

  2. Protože jsou chyceni v Amway pasti a stále věří tomu, že mohou zbohatnout. Podobně jako jsem tomu tehdy věřil já.

   1. Ano, asi jako když jsi díky nějaké legendě překopal za třicet let tři čtvrtiny zahrady, a proto jsi přesvědčen, že se poklad musí být logicky objevit každou chvíli – ale že tam žádný není, si nechceš připustit za žádnou cenu…

    1. Tady je skvělé video, kde je krásně vidět, o co v Amway skutečně jde:

     https://www.youtube.com/watch?v=j6xK7fX2BUs

     Tahle mladá Američanka byla v Amway asi rok a nechala se upliny vodit opravdu jako ovečka na porážku. Prošli její příjmy a krom nájmu, dělání bodů a kupování lístků na semináře jí nechali jen 30 dolarů měsíčně na ostatní věci.

     Pak měla zdravotní problémy, ale kvůli Amway ani neměla peníze na to, aby šla k doktorovi, takže to ukončila a v tomhle videu je celý nahraný rozhovor s jejím uplinem, když oznamuje, že končí.

     A uplinova největší starost? Aby nevracela lístky na nadcházející seminář (110 dolarů), které už si koupila.

     A to je taky důvod, proč vidíme tak málo lidí vracet nějaké zboží, než by si tímhle přemlouváním a ukecáváním prošli, raději s těmi šmejdy utnou všechny kontakty a to zboží si nechají a zkoušejí to prodat na bazoši.

     Ale je to opravdu drsné, tvářit se jako něčí kamarád, když mi jde jen o to, aby jeho prachy tekly do mé kapsy…

 7. Zajímalo by mě jak do teď podnikali? zajímavé je, že Martin Škaroupka, který vystupuje jako úspěšný a bohatý člověk si založil své první s.r.o až 22.9.2020 a to konkrétně Ilios s.r.o která se dle webu soustředí na fotovoltaické elektrárny.

  To stejné jeho syn, který má velké vize, nástěnku snů a v justici je nedohledatelný. Docela zajímavý podmět na F.Ú

  Nedávno mě kontaktoval spolužák z VŠ, abych s ním šel na kafe. No jistě, že to byl Amway a po hodinách hledání recenzí mě to dovedlo až sem. To video jsem musel po 10 minutách vypnout, je mě z toho ouzko.
  Opět jsem se přesvědčil, že je to vše marketing a lži.

  1. Tak oni jsou všichni IČaři. Mimochodem, co je zajímavé, tak Amway se nelíbí, když děláte víc MLM a i za to některé lidi dřív vyhodila. Nicméně zdá se mi to jako nepochopení našich zákonů, protože IČař, tedy OSVČ by měl mít možnost svobodně dělat pro kohokoliv. Pokud to tak není, jedná se o švarcsystém.

   Samozřejmě IČaři se všem MLM firmám hodí, když dělají, nakupují atd. ok, a když je potřeba je vyhodit, tak stačí říct „zítra už nechoď“….

   Ale jinak, jestli založil firmu na soláry, tak nejspíš konečně pochopil něco ze skutečného podnikání. Nejspíš odkoukáno od dotačního hraboše Babiše. Do solárů se v příštích letech mají nalít desítky miliard Kč a samozřejmě dalších mnoho miliard soukromých investorů, takže dává smysl podílet se na tom.

   Určitě to dává větší smysl, než být jeden z 25 tisíc lidí, kteří se dělí o 90 milionů ročně, jako je to v Amway. V solárech je daleko víc peněz, o které se bude dělit daleko méně subjektů.

 8. To je rodinka co vám bude montovat elektrárnu. Hlavně, že ji sami nemají lopaty !!!!! Včera jsem šla kolem jejich domečku co mají na hypotéku 😀 😀 😀

  ILIOS s.r.o.
  +420 602 710 005

 9. Tak to je drsný, rodinná firma HELIOS má základní jmění 10 000 korun a za svou krátkou činnost plno kladných referencí, jak kdyby postavili Temelín…;-D
  Jinak jsem u nich na výplachu mozku byl a dokonce jsem se chvíli považoval za úspěšného podnikatele v Amway, neboť jsem dostal zadarmo energy drink xs, takže jsem vydělával… 🙂
  Dokud jsem teda nezakoupil SA8 a to mně nezačalo zabírat akorát místo ve skříni…:-(

  1. Jestlipak jako montážní firma mají zakoupeny profi nářadí od firmy BOSCH. Prej mají možnost Amwayáci nakupovat BOSCH za ty nejlepší ceny. A ještě dostanou hromadu bodů.
   Zdroj.: po nátlaku Admin Amway fakta:-)

  2. Antišmejde, prezentace se týkala montáží solárních panelů? Nebo oklikou Amway?

 10. Vláďo, byl jsem tam asi před dvěmi lety na začátku covidu a dostal jsem se tam , když jsem vyplnil formulář na stránkách Amway a vylosovalo mně to tuhle rodinku. Tak jsem tam jel, poslechl si masáž, dělal pritroublýho, že jako to je fakt zajímavý a určitě do toho po výplatě půjdu, akorát jsem vyjádřil obavy, že nebudu mít koho zaregistrovat pod sebe, ale to mi je Škaroupková rozehnala příslibem, že mi sama pod sebe někoho sežene… 😀 Tak jsem dopil XS drink, rozloučil se a už jsem se neozval. Číslo měla falešný, email taky, takže jsem ještě párkrát odpověděl tam a pak se na to vykašlal definitivně…

  1. Ale tak zase, poznali, že Amway už asi nic moc. Jako když byli mladí, tak to frčelo, ne že ne, ale teď už to opravdu nefrčí. Teď frčí soláry a pan Škaroupka nějaké elektro dělal předtím, takže naskočit na novou vlnu, když stará už dojela nebo dojíždí, to dává velký smysl.

   Aspoň nějaký duchem podnikatel mezi nimi je… Ždímat mrtvolu, to nejde donekonečna, a pak je lepší radši začít dělat něco jiného, o co třeba mezi lidmi je i skutečný zájem. Musí to pro ně být otvírák očí, že místo, aby někomu nutili ty nesmysly, tak jim nejspíš dnes lidi sami volají, protože o to mají zkrátka skutečný zájem, a že nikoho nemusí 3 hodiny lámat, aby pak vydělali 30Kč na provizi a ten člověk se jim pak do konce života vyhýbal.

   Ten pocit, že něco nedělám jen pro peníze, ale i proto, že je to skutečně lidem užitečné…. To pro ně musí být opravdu dosud nepoznaný pocit, že jsou skutečně společnosti užiteční a k tomu si slušně vydělají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *