Rodinná show Amwayáků

Rodinná show Amwayáků z Brna. Dozvíte se opravdu zajímavé informace o motivačních seminářích Amway, výrobcích… Dozvíte se, že se v České republice výrobky od Amway používají minimálně (ani 1% obyvatel – 36:38). Nechybí pohrdání zaměstnaneckým poměrem, vyvyšování sama sebe, okultní věci (satanský masky)… A samozřejmě nechybí ani jejich propaganda: mít svůj sen, cíl, plán, tvrdě si za tím jít, pořád si to připomínat…

Koukněte na neuvěřitelnou rodinnou show Amwayáků…

Video: Rodinná show Amwayáků
Nahlásit nefunkční video

14 komentářů k článku "Rodinná show Amwayáků"

 1. Pěkný dům, pěkná rodinka, ale jako vždy, ďábel je ukryt v detailu. Jak se tam chlubí tím, že nechali 8 a 10leté děti doma sami týden bez dozoru a odjeli do zahraničí. To je hustý! Přestože jsme velmi svobodná a liberální země, tak to je jednoznačně případ pro sociálku. Podle amerických zákonů můžete takto staré děti doma nechat o samotě max. 2-3 hodiny a nikdy ne přes noc. Přes noc tam může být dítě samo až okolo 16 let věku. Kdyby se takhle někdo pochlubil v Americe, tak jeho největší starostí pro příštích pár let bude, aby mu ve sprchách neupadlo mýdlo na zem. A ukazuje to ještě na další věc. Takový úspěšný podnikatel si nemůže dovolit přikoupit dvě letenky a dvě přistýlky na pokoj a dát děti animátorům na výlety atp., když jde zrovna na nějaký meeting si zatleskat? Aha…

 2. Pěkný dům má dneska díky hypotékám kde kdo.

 3. Kolik vydělávají?

 4. Tohle video snad přebilo všechny trapárny made by Amway co jsem kdy viděl. Chlubit se majetkem na internetu značí jen to, jak doopravdy Ti lidé jsou chudí. Co se týče ponechání dětí doma bez dozoru, tak to snad nemá smysl ani komentovat.

 5. Hmm, já jsem kdysi pracoval jako elektrikář, každé ráno jezdil na šestou do práce ojetou škodovkou, kde jsem celý den pracoval ve špinavém provozu, byl jsem v montérkách a dřel za pár korun, na dovolenou se dostal k rybníku, dokud jsem nepotkal Amway. Takže dnes už nemám podřadnou práci, vozem mě vozí Policie, stará manželka sama vytušila, že mě není hodna, místo v hypermarketu nakupuju ve (skoro) vlastní popelnici a ten most, pod kterým bydlím dnes, je pětkrát tak větší jak můj původní byt…:-) Jo a na dovolenou létám několikrát týdně – tuhle z hospody, jindy zase z vlaku, někdy jindy třeba z nákupního střediska…:-) A to jenom díky týhle úžasný firmě!!! Dycky Amway!

 6. Zajímalo by mě, jak dnes strávila tato sympatická rodinka večer – předpokládám, že se podívali do hrnce iCook, z kterého si každý vytáhl jednu tabletu Nutrilite, tu zapili čistu vodou z filtru eSpring a společně se rozplývali nad tím, jak dobře se mají nejen o Vánocích…:-)

 7. Antišmejd is back

  Něco málo o této rodince z veřejně dostupných zdrojů – matku rodu Irenu není nikde možno nalézt jako osobu , která by v současnosti podnikala a mohla legálně provozovat Amway se ziskem. Každopádně na sebe má jako jediná majitelka napsanou tuto úžasnou nemovitost o výměře neuvěřitelných 126 metrů zastavěné plochy a 293 metrů zahrady – opravdu luxus, který si málokterý smrtelník, který řešil bytovou situaci jako oni v minulých letech po revoluci, mohl dovolit. Dojem bohatství avšak trochu kazí fakt, že volnou dispozici s tímto majetkem limituje zástavní smluvní právo. Jistě, mohou tam být různé toky peněz, do kterých nevidím a spočítali si, že je výhodné mít hypotéku, ale po téměř třiceti letech podnikání v Amway bych si představoval, že vlastní bydlení budu mít dávno splaceno a na hypotéku si vezmu další paláce k podnikání a množení peněz.
  Její manžel Martin nevlastní z této nemovitosti nic, avšak dle výpisu z obchodního rejstříku může podnikat – čili nějaký zisk tam asi bude, o jehož výši nemám informace, ale pravděpodobně svoje podnikání bere jako rizikové, když se radši vzdal nároku vlastnit se svou ženou nemovitost společně.
  Abych vše tedy uzavřel – ani tato rodinka pro mě není důvěryhodná a jejich „podnikání a lanaření pod sebe“ v dnešní době je pro mě vzhledem k jejich pozici diamantů, dlouhé době v byznysu, neprůhledné struktuře a stálých dluhů prakticky stejné, jako když vychytralý cestující na Titaniku nabízí někomu jinému výměnou za jízdenku na záchranném člunu příslib bohatství v budoucnu na pevnině, na kterou se jistě člověk bez místa na záchranném člunu dostane.
  Pro mě osobně je tato rodina jenom potvrzením, že mezi šmejdy vstoupit fakt nikdy nechci, ale pokud někdo vidí věci jinak, klidně jim k jejich rozhodnutí gratuluju – alespoň pak vím, na čí názor si mám dát bacha a pouštět ho jedním uchem dovnitř a druhým ven…

 8. Mluví hezky. To je pravda, ale proč mají dům na hypotéku, když na diamantové úrovni vydělávají asi víc než dovedou utratit.. ?? Proč zbytečně živí banky , když nemusí??? Proč raději nepošlou peníze do práce a nežijí sami z úroků? To mi hlava nebere…

  • Teoreticky by mohli mít nějaké černé příjmy a kvůli daním by přiznávali jen část výdělku, které by si snížili hypotékou, ale mě fascinuje jedna věc – prakticky zakládající členové, dnešní diamanti, stále ještě pod sebe lanaří nové duše a doufají, že se někdo chytne – neměli by se ale snad už dávno válet někde na jachtě a jenom přemítat, jak utratit neskutečné miliony , které se jim hromadí na účtu a oni nevědí, co s nimi počít? Tady je můžeš kontaktovat a dohodnout si s nimi schůzku https://www.amway.cz/user/diamant
   Což je docela podivné, protože jako obyčejný uchazeč o zaměstnání na nejnižší pozici ve firmě těžko budeš jednat s vrcholným managementem, ale v Amway to je skutečně možné – zřejmě dost dobrej oddíl…:-D

   • Myslím, že tenhle člověk diamant ještě není. Byl tak poblázněný, že si dal na Amway stránky přihlašovací jméno diamant.

    • Tak jestli skutečně není ani jeden z nich diamant, ale přesto si na oficiální stránky Amway dají tohle jméno, svědčí to o kvalitě Amway jako takové – představ si, že by si vrátný v podniku dal na oficiální web nějaké velké společnosti, že je generální ředitel, ale ve skutečnosti měl jenom základní vzdělání a čouhala by mu sláma z bot – asi bych pojal o solidnosti této firmy velké pochybnosti.

  • Protože jsou chyceni v Amway pasti a stále věří tomu, že mohou zbohatnout. Podobně jako jsem tomu tehdy věřil já.

   • Ano, asi jako když jsi díky nějaké legendě překopal za třicet let tři čtvrtiny zahrady, a proto jsi přesvědčen, že se poklad musí být logicky objevit každou chvíli – ale že tam žádný není, si nechceš připustit za žádnou cenu…

    • Tady je skvělé video, kde je krásně vidět, o co v Amway skutečně jde:

     https://www.youtube.com/watch?v=j6xK7fX2BUs

     Tahle mladá Američanka byla v Amway asi rok a nechala se upliny vodit opravdu jako ovečka na porážku. Prošli její příjmy a krom nájmu, dělání bodů a kupování lístků na semináře jí nechali jen 30 dolarů měsíčně na ostatní věci.

     Pak měla zdravotní problémy, ale kvůli Amway ani neměla peníze na to, aby šla k doktorovi, takže to ukončila a v tomhle videu je celý nahraný rozhovor s jejím uplinem, když oznamuje, že končí.

     A uplinova největší starost? Aby nevracela lístky na nadcházející seminář (110 dolarů), které už si koupila.

     A to je taky důvod, proč vidíme tak málo lidí vracet nějaké zboží, než by si tímhle přemlouváním a ukecáváním prošli, raději s těmi šmejdy utnou všechny kontakty a to zboží si nechají a zkoušejí to prodat na bazoši.

     Ale je to opravdu drsné, tvářit se jako něčí kamarád, když mi jde jen o to, aby jeho prachy tekly do mé kapsy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *