Rodinná show Amwayáků

Rodinná show Amwayáků z Brna. Dozvíte se opravdu zajímavé informace o motivačních seminářích Amway, výrobcích… Dozvíte se, že se v České republice výrobky od Amway používají minimálně (ani 1% obyvatel – 36:38). Nechybí pohrdání zaměstnaneckým poměrem, vyvyšování sama sebe, okultní věci (satanský masky)… A samozřejmě nechybí ani jejich propaganda: mít svůj sen, cíl, plán, tvrdě si za tím jít, pořád si to připomínat…

Koukněte na neuvěřitelnou rodinnou show Amwayáků…

Video: Rodinná show Amwayáků
Nahlásit nefunkční video

6 komentářů k článku "Rodinná show Amwayáků"

  1. Pěkný dům, pěkná rodinka, ale jako vždy, ďábel je ukryt v detailu. Jak se tam chlubí tím, že nechali 8 a 10leté děti doma sami týden bez dozoru a odjeli do zahraničí. To je hustý! Přestože jsme velmi svobodná a liberální země, tak to je jednoznačně případ pro sociálku. Podle amerických zákonů můžete takto staré děti doma nechat o samotě max. 2-3 hodiny a nikdy ne přes noc. Přes noc tam může být dítě samo až okolo 16 let věku. Kdyby se takhle někdo pochlubil v Americe, tak jeho největší starostí pro příštích pár let bude, aby mu ve sprchách neupadlo mýdlo na zem. A ukazuje to ještě na další věc. Takový úspěšný podnikatel si nemůže dovolit přikoupit dvě letenky a dvě přistýlky na pokoj a dát děti animátorům na výlety atp., když jde zrovna na nějaký meeting si zatleskat? Aha…

  2. Pěkný dům má dneska díky hypotékám kde kdo.

  3. Kolik vydělávají?

  4. Tohle video snad přebilo všechny trapárny made by Amway co jsem kdy viděl. Chlubit se majetkem na internetu značí jen to, jak doopravdy Ti lidé jsou chudí. Co se týče ponechání dětí doma bez dozoru, tak to snad nemá smysl ani komentovat.

  5. Hmm, já jsem kdysi pracoval jako elektrikář, každé ráno jezdil na šestou do práce ojetou škodovkou, kde jsem celý den pracoval ve špinavém provozu, byl jsem v montérkách a dřel za pár korun, na dovolenou se dostal k rybníku, dokud jsem nepotkal Amway. Takže dnes už nemám podřadnou práci, vozem mě vozí Policie, stará manželka sama vytušila, že mě není hodna, místo v hypermarketu nakupuju ve (skoro) vlastní popelnici a ten most, pod kterým bydlím dnes, je pětkrát tak větší jak můj původní byt…:-) Jo a na dovolenou létám několikrát týdně – tuhle z hospody, jindy zase z vlaku, někdy jindy třeba z nákupního střediska…:-) A to jenom díky týhle úžasný firmě!!! Dycky Amway!

  6. Zajímalo by mě, jak dnes strávila tato sympatická rodinka večer – předpokládám, že se podívali do hrnce iCook, z kterého si každý vytáhl jednu tabletu Nutrilite, tu zapili čistu vodou z filtru eSpring a společně se rozplývali nad tím, jak dobře se mají nejen o Vánocích…:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *