Roman Hassmann – REALITY 21, semináře, esoterika

Roman Hassmann do roku 2014 spoluvlastnil realitní společnost REALITY 21, s.r.o., přes kterou Miloš Vlasák zpronevěřil přes 65 miliónů korun z advokátní úschovy. Podrobnosti o této firmě zde (nová stránka). Vlasák v té době byl advokát REALITY 21.

Žádný kontrolní systém
Jak je možné, že Vlasák zpronevěřil tak vysokou částku? Problém byl tom, že v REALITY 21 nebyl kontrolní systém. Hassman u soudu řek, že ve firmě nebyl vypracovaný žádný systém kontrol. Dodal „Vůbec mě nenapadlo, že by šlo o podvodníka“.

Miloš Vlasák
Firemní právník Miloš Vlasák byl závislý na drogách a automatech. Na Vlasáka si začali stěžovat někteří makléři. Vlasák chodil pozdě na schůzky, několikrát prý na smlouvu „koukal, jakoby ji viděl poprvé“ nebo protahoval vyplácení úschov.

Roman Hassmann
Roman Hassmann je nejznámější tváří české Amway. Pravidelně se účastní amway seminářů. Co je amway seminář? Řvaní a šílenství, video zde (nová stránka). Sám Hassmann přiznává, že se na motivačních seminářích křičí, jásá, hopsá a je tam šílenství, video zde (nová stránka). Hassmann dokonce hovoří o esoterice, kterou sám provozuje. Velmi zajímavé video zde (nová stránka).

Roman Hassmann

Roman Hassmann doporučuje, přednáší:
„Každý člověk, který vstupuje do byznysu byl měl plnit kritéria – ukazovat plány, mít napsaný seznam, napojí se na vzdělávací systém a bude dělat body. Nedává smysl, aby člověk vstoupil do byznysu, kde se nakupuje, a nenakupoval. Nedává smysl, když registrujete někoho do nákupního byznysu, mu říct, že to nemáte jako podmínku. Takže když někoho registrujete, tak to, že bude odebírat zboží, tak to je zkrátka základní podmínka.“ video zde

13 komentářů u “Roman Hassmann – REALITY 21, semináře, esoterika

 1. Roman je český milionář, který učí lidi vydělávat velké peníze. Je super poslouchat jeho rady. Amway semináře jsou taky super, hodně se tam člověk naučí. Amway funguje! Já jsem toho důkaz! V Amway vydělávám 60 000 měsíčně!!!!! Takovou částku v normálním zaměstnání nevyděláte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Ahoj “ Roman je Nej “ . Máš pravdu. Je to skvělý lídr. Mnoho jeho přednášek jsem si stáhnul z torrentů. Paradoxně tyto informace a zkušenosti využívám v klasickém podnikání … Školící systém je dobře propracovaný.
   Jen mi vadí že zmiňovaný systém si dělá z distributorů Dojné krávy…
   Hlásají že školí zadarmo, popřípadně za náklady, avšak realita je jiná…
   Proto na protest vše pouze stahuju.

   Přeji vám hodně úspěchů.

   Marek

 2. To myslíš vážně, že je dobré poslouchat jeho rady??? Podívej se na fakta: špatné vedení firmy, zadlužená realitka, krach… Takovýho člověka bych rozhodně neposlouchal.

  Pak bych chtěl vidět tvých 60 000 měsíčně z Amway.

 3. Okultní literatura u Romana Hassmanna na Setzer.cz:

  Louise L. Hay: Miluj svůj život (autorka vyznává esoterní principy (afirmace apod.)
  Pierre Franckh: Zákon rezonance
  Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie: Tři mistři úspěchu

  Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Amy Newmarková: Slepičí polévka pro duši: Myslete pozitivně
  Napoleon Hill : Úspěch – to nejlepší z Napoleona Hilla

  Norman Vincent Peale : Síla pozitivního myšlení
  Jack Canfield, D.D. Watkinsová : Klíč k životu podle Zákona přitažlivosti

  Dr. Joseph Murphy : Cesta k vnitřnímu a hmotnému bohatství

  – Velké tajemství zázračné síly. Jak lze ze zázračné síly čerpat. Jak správně aplikovat princip růstu. Jak vést své myšlení a víru k materiálnímu bohatství. Jak se orientovat na psychické a duchovní blaho. Jak využít síly vlastní imaginace …

  Wallace D. wattles : Jistou cestou k bohatství
  Napoleon Hill : Myšlením k bohatství

  Dr. Joseph Murphy :Moc podvědomí
  Čmolík – Trhák

  Ještě tam jsou další knihy, které obsahují okultní nauky. Tyto knihy hlásají, že Vaše mysl má moc přeměňovat myšlenky do reality a další nesmysly. Kolikrát tyhle lži „vědecky“ potvrzují. Bohužel na tom není žádné věda, ale satanův podvod na lidi.

  Satan je lhář. V Bibli je napsáno 1 Petra 5:8 „Bděte. Váš protivník, Ďábel, obchází jako řvoucí lev a hledá, koho by pohltil.“ Neustále svádí lidi ke zlu. Nenávidí člověka, proto Vám pomáhat nebude zadarmo. Dopadnete špatně, pokud budete dělat tyhle nauky.

  Může Vám satan a démoni splnit přání? Ano, mohou. Spoustu lidí se drží těchto nauk, protože jim to „funguje“. Mají díky nim peníze apod. Bohužel ne zadarmo, nevědomě dali svojí duši satanovi.

  Pokud mi nevěříte, tak si sami můžete ověřit, že Hassmann, Čmolík a další autoři těchto knih ve skutečnosti neví, jaké síly využívají, proto každý hlásá něco jiného. Někdo připisuje splnění svých snů podvědomí, další afirmacím, kvantové fyzice, vizualizaci, síly mozku apod.

  Kromě toho si můžete pomocí těch dogmat postupně zamotat hlavu. Nevnímat realitu, ale ignorovat ji (k čemu Vás vedou tím, jak říkají, že všechno, co vidíme, je následek a myšlenky jsou příčiny, takže se máte zaměřit na myšlenky a nestarat se o následky). A spoustu dalších věcí, já jsem byl pak velmi citlivý na myšlení druhých lidí – nechtěl jsem být s těmi, co přemýšlí „špatně“ apod.

  V Bibli je psáno

  Zjevení 19,20 Ale šelma byla zajata a s ní i falešný prorok, který k její cti činil zázračná znamení a svedl jimi ty, kdo přijali cejch šelmy a klekali před jejím obrazem. Za živa byli šelma a její prorok hozeni do ohnivého jezera hořícího sírou.

  Jinak ty nauky Zákon přitažlivosti apod. mají základy v čarodějnictví. Sami si zadejte do googlu vizualizace a čarodějnictví (visualization and witchcraft), Law of attraction pagan, Law of attraction occult), New thought.

  U každé nauky je použitá jiná lež. Vždycky podle toho, komu se co líbí.
  Tyhle ty nauky znají a praktikují lidi, co dělají čarodějnictví, magii, satanisté a další lidi, kteří díky nim mají peníze, úspěch, moc apod. V ničem se od nich nelišíte. Akorát například mágové si nečtou „Nekonečný vesmír mi vše dá a splní“, k podobným nesmyslům vede Dr. Murphy, ale čtou si nějaké magické formule (jiná lež), nebo vzývají nějaké bohy za účelem získání peněz, vlivu apod.

  Jelikož jsem sám dělal tyhle nauky, tak bych byl zpětně radši, kdybych díky nim nic neměl. Akorát jsem si tím ublížil. Lidi, co znám, tak taky mají problémy, akorát si to neuvědomují a dějí se jim divné věci, které se lidem, kteří tyhle nauky nedělají, nedějí.

  Nikdo z těch autorů Vám neřekne, že pokud z těch nauk máte finanční potíže, vztahy špatný, kontrola myšlení (vůle apod.), zdraví, tak je to díky těmto naukám! Vy si sice narvete do hlavy nesmysly o fungování reality apod., ale to nic nezmění…. Budete pod vlivem démonů a oni budou ovlivňovat Váš život.

  Hassmann Čmolík (video), že pokud špatně smýšlíte – máte strach, tak odrazujete příležitosti. Něco podobného tam říká. Tyhle nauky Vás pak budou kontrolovat. Omezovat v myšlení. Spoustu dalších věcí tam říkají, akorát většina lidí tomu nerozumí.

  Jinak Hassmann vystupuje jako křesťan. On stojí za cestazapravdou.cz, ale podle toho, co říká u Čmolíka, tak si vytahuje z Bible jenom to, co se mu hodí. Ty knihy od Murphyho to potvrzují. Vytrhují verše z Bible na získání peněz, splnění snů apod. a připisují to podvědomí, nějaké síle apod. Dělal jsem to a funguje „to“. A doporučuji se tomu vyhnout.

  Jinak nelze být v sektě, manipulovat s lidmi, lhát (milovat lež), dělat okultní nauky s cílem být bohatý apod. a být Kristův. Nejde to. Bible jasně mluví o tom, co má společného světlo s tmou? Nic.

  To, že za těmi svody stojí satan lze zjistit i tak, když budete hodně studovat ty knihy a autory, kteří s tím přišli a to nebyli Čmolíci, Assaraffové a další autoři, kteří se prodávají v knihkupectvích.

  Dělat tyhle nauky samozřejmě můžete, je to Vaše volba. Jen počítejte s následky, kterým se nevyhnete. Hledejte pravdu, dokud můžete, žít ve sladkých lží se Vám nevyplatí. Moje zkušenost.

 4. Spojování Amway s esoterikou a okultismem- vypadá to, že tu má někdo problém se sníženou inteligencí 😀

  1. Ano, to určitě. Jiným způsobem asi nelze vysvětlit, proč má u nás Amway okolo 20 tisíc členů. Na druhou stranu ale být v Amway, může Amwayáka i ochránit. Když většinu svých peněz cpete do předraženého zboží a motivačních ptákovin, nemůže se vám stát, že vás okrade realitní kancelář o vaše často celoživotní úspory. O vaše úspory se totiž postará firma Amway a vaši uplini.

 5. Pro admina:
  Zdravím. Dnes jsem narazil na tuto kapitolu.
  Chtěl bych se zeptat, jak to nakonec dopadlo? Vrátili poškozeným alespoň část peněz?? Co vím tak firmu stačili včas přepsat…

  1. Dalo by se to shrnout jednou větou: „Co peklo schvátí, to už nenavrátí“

   http://kauza-century21.cz/

   Pořád se soudí a soudit budou, ale nejspíš nic nedostanou, firma se převedla na bílého koně a Kouba s Hassmannem přiznali maximálně manažerské pochybení, tedy že vůbec netušili, co se jim ve firmě děje.

   Je to k blití…

  2. Pláčete na nesprávném hrobě. Peníze ukradl advokát. Ten by je měl vrátit. Pokud si přejete, aby je vrátila realitka, pak já si přeji, abyste je vrátil vy.

   1. Jo jasně, takže podnikatel, který po dobu několika měsíců nic nekontroluje a nechá si rozkrást firmu pod rukama je vlastně taky oběť. A teď tu o Karkulce….

    Takže podnikatel podniká, nic neřeší, pasiv mu chodí a když se stane průser, tak za to nenese odpovědnost.

    Ale vybobkovanej asi byl fest, když tu firmu hned přepisovali na bílého koně.

    To by v Amway mohlo být velice úspěšné CDčko: RH – Jak si nechat rozkrást firmu pod rukama

    Už vidím ty jásající davy, jak si platí za „kvalitní“ vzdělání 🙂

   2. Pane Kand,
    Jestli je v tom realitka nevinně, proč ji v tom případě pan Hassmann převedl na Bílého koně???

 6. Pročítal jsem Váš odkaz a musím konstatovat že největšími zloději, parchanty a šmejdy jsou právě pojišťovny. Peněz mají tolik že si to z nás málo kdo umí představit…a když mají plnit, trucují jak malý parchanti… hnal bych je až k Evropskému soudu…

  1. Pavle, obávám se, že tady je pojišťovna docela v právu. Třeba když si pojistíš dům a vyhoříš od sazí v komíně a nedoložíš revize kominíkem, nikdo plnit nebude, protože jsi se s dostatečnou péčí o svůj majetek nestaral sám.

   A tady je to podobné, když si podnikatelské duo Pat a Mat dosadí na jednu z nejdůležitějších pozic feťáka a gamblera, nechají mu na starost účet s desítkami milionů Kč a nikdo ho nekontroluje, neprovede po mnoho měsíců kontrolu účtu, tak nelze čekat, že pojišťovna bude chtít plnit. Pojištění není bianco šek na cokoliv, obzvlášť když Hasstrmann u soudu sám přiznal, že nikdo nic nekontroloval, čímž té fetce umožnili ten účet úplně vyluxovat.

   Mě baví, že takový člověk pořád učí ostatní podnikat. To už by mohl Řepka začít školit lidi o vztazích a o tom, jak se prodávají auta, to je asi tak na stejno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *