Amway semináře – vymývači mozků?

Pro Amwayáky mají jejich semináře a meetingy tu největší prioritu! Seminář amway má dokonce přednost před svatbou!!. Tyto semináře pořádají Amwayáci (motivační organizace), ne firma Amway. Amway semináře jsou mnohdy barvité, plné emocí a manipulace. Yager Group…

34 komentářů u “Amway semináře – vymývači mozků?

 1. Amway? V 90 letech jsem do toho letadla nasednul a byl jsem lehčí o deset tisíc, a to byl tenkrát docela balik peněz 😡

 2. @ Hanka
  Je to sekta:

  Z čeho to lidé vyvozují? Sekta zbavuje člověka jeho individuality, jeho identity. Řídí se přísnými pravidly, která jsou vynucována i násilím. Vše je podřízeno jednomu vůdci/bohu/modle. Sekta zbavuje člověka vlastní vůle, sebevědomí,majetku, přátel, rodiny. Sekta deformuje lidi, tak, že nejsou bez ní schopni žít, atd.
  Ani jeden z těchto znaků, ať hledám jak hledám, u Amway nenacházím. Každý NVP je nezávislý podnikatel. Cílem veškerých školení a seminářů je sebevědomá, silná osobnost, odborně na výši, která se umí svobodně rozhodovat, umí motivovat sebe i druhé, dosahuje úspěchů v různých oblastech života, včetně rodiny, je ekonomicky nezávislá, schopná empatie a přátelství, ochotná pomáhat druhým.
  Možná někdo právě tohle považuje za sektářství: Společenství lidí, kteří mají pozitivní přístup k životu, nejsou zvyklí si stěžovat a naříkat, každý problém považují za výzvu, bojují za splnění cílů svých i svých přátel, atd.?

 3. Tak k těm videím. Je zajímavé, jak někdo dokáže takto vytrhnout minutový kousek z celého semináře. Škoda, že tam chybí to, čím to vlastně začalo.

  1. video
  Nevim sice, jestli je to na konec semináře nebo jen o přestávku. O přestávky na velkých seminářích běžně hrávají populární muzikanti. Při některých svátcích jako např. předvánoční semináře se vymýšlejí konstruktivní nápady. Např. jednou před vánoci si měl každý sebou přivézt s sebou svíčku. Ty svíčky se měly na konci semináře postupně zapalovat od jedné z pódia k dalším, tak jako to bývá s registrováním od jednoho k dalším až nakonec. Naštěstí pro rizika případného požáru se vymyslelo, že se zhasne a budou se rozsvěcet postupně telefony od jednoho k dalším dotykem rozsvíceného displeje ke zhasnutému. Byl to můj první seminář a jako nápad se mi to jeví dobrý. Nakonec každý v rytmu zamával tím telefonem.
  Nevím, proč by to, že se lidé baví mělo někomu vadit. Miro Žbirka i Monika Absolonová říkali, že jako publikum jsou Amwayáci úžasní. Možná je to proto, že jsou dobře vychovaní a mají dobrý vzor.

  2. video
  Všem, kteří dosáhli nebo dosáhnou úrovně diamanta a i jiných kvalifikací direkta to vážně přeju a nestydím se za to. Přeju to všem, kteří dosáhnou čehokoli, co si sami zvolí za cíl. Nevím o nikom, komu by se úroveň diamanta nelíbila. A když si takovou úroveň kvalifikace dá za cíl, rád ho podpořím.
  3. video
  Prostě zase prima konstruktivní nápad, jak zapojit kolektiv do nějaké společné akce.

  GO DIAMOND!!!

 4. kouknul jsem na všechny ty videa a nestačím se divit, jak do tý sekty někdo může jít 😕

 5. keš :
  kouknul jsem na všechny ty videa a nestačím se divit, jak do tý sekty někdo může jít

  Já myslím, že tento posto vypovídá VŠE. Je to rizí ukázka přemýšlení současné degenerující většiny 🙂 A děkuji za ni. Takový názor jednoznačně zdiskreditovává veškeré snahy o pomluvy na adresu Amway 🙂

  Kouknou se na videa a klidně udělají zásadní rozhodnutí. Nikde ani náznak pochybností, nikde ani náznak požadavku po skutečných informacích, podkladech, faktech. Nikde ani náznak po pátrání co je to vlastně za videa, kdo je vytvořil a proč a odkud se vzali zde.

  DOKONALÁ UKÁZKA SOUČASNÉ POHODLNOSTI MYŠLENÍ. Nad takovým závěrem skutečně nikdo přemýšlet nemusel. Je to rychlé, trapně jednoduché, bez jakékoliv práce a použití skutečného myšlení.

  A takovéto názory předkládají inkvizitoři Amway jako tzv: ARGUMENTY 🙂 Může být něco víc k smíchu? Nemůže.

 6. ADD SEKTY:

  Základním argumentem proč Amway NENÍ A NEMŮŽE BÝT SEKTOU, je naprostá neslučitelnost principu systému Amway a jakékoliv skutečné sekty.

  V Amway uzavírá vlastník podnikání smlouvu o podnikání s produkty, které vyrábí firma Amway. Stejné smlouvy uzavírá jakýkoliv podnikatel, který podniká v oblasti obchodu s čímkoliv. Žádnou jinou smlouvu VPA s Amway NEMÁ.

  Ještě jednou: N E M Á !!!!

  Tuto smlouvu může kdykoliv ukončit.

  Ještě jednou: K D Y K O L I V !!!!

  NA ROZDÍL OD NAPROSTÉ VĚTŠINY SKUTEČNÝCH SEKT. 🙂 Kde odejít se rovná téměř osobní sebevražda.

  Podpisem smlouvy se VPA NEZAVAZUJE, že bude propagovat myšlenky tohoto způsobu podnikání, stejně jako se nezavazuje být součástí vzdělávacích systémů, nebo organiazcí, napojených k Amway.

  Ještě jednou: N E Z A V A Z U J E !!!!

  Podpisem smlouvy se VPA nezavazuje plnit obchodní obraty, nákupy, prodeje. Čili se nezavazuje k žádné povinnosti vůči Amway. ŽÁDNÉ !!!

  Ještě jednou: N E Z A V A Z U J E !!!!

  Smlouvu s Amway musí každoročně znovu potvrdit písemě, žádostí o obnovení. Jinak s Amway končí. To znamená, že musíte Amway písemně požádat, že s ní chcete podnikat i nadále. Jinak prostě v té „sektě“ definitivně končíte 🙂

  Zkuste odejít ze sekty 🙂 Budete rádi, když nepřijdete o svůj majetek, peníze a rodinu.

  Jako VPA nemáte žádné povinnosti, kromě těch, které vyplývají z obchodního zákona. To jest platit daně a vézt účetnictví. A to je vše. Žádné jiné povinnosti ani závazky v Amway NEJSOU.

  Ještě jednou: N E J S O U 🙂

  Kdokoliv tvrdí, že je Amway sekta, tak především:

  NEVÍ, CO JE SEKTA
  NEVÍ, CO JE AMWAY
  NEVÍ, ŽE KDYŽ SE NĚCO NEVÍ, TAK SE O TOM NEŽVANÍ.

  Už tomu rozumíte, nebo potřebujete nakreslit schéma? 🙂

 7. @ ACZ
  Akorát si hrajete na velký podnikatele a přitom většinu z vás „amway“ neuživí 🙄 Chodíte se koukat na americký milionáře :mrgreen: Mítinky a semináře, které si platíte, jsou pro vás fetišem :mrgreen: Velké semináře jsou drahé – http://amway-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/#comment-131

  Nikdo netvrdí, že firma amway je sekta (Amway corporation, s.r.o.???). To je nesmysl! To „jen“ některé komuny mohou splňovat znaky sekty… A splňují je??? RCE, Setzer, Network 21…???

 8. admin :
  @ ACZ
  Akorát si hrajete na velký podnikatele a přitom většinu z vás „amway“ neuživí Chodíte se koukat na americký milionáře Mítinky a semináře, které si platíte, jsou pro vás fetišem Velké semináře jsou drahé – http://amway-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/#comment-131
  Nikdo netvrdí, že firma amway je sekta (Amway corporation, s.r.o.???). To je nesmysl! To „jen“ některé komuny mohou splňovat znaky sekty… A splňují je??? RCE, Setzer, Network 21…???

  Ty seš expert na uhýbání a překruzcování. Všude tu vykřikuješ do běla (do ruda) jak jsme sektáři a Amway že je sekta. A najednou už Amway sekta není. 🙂 Ale zase prý mohou být sektami organizace podnikatelů s Amway 🙂

  Víš co? Udělej si v tom nejdřív pořádek a potom něco piš.

  Nicméně DĚKUJEME za písemné stanovisko BESTMENA, já to raději podtrhnu:

  Nikdo netvrdí, že firma Amway je sekta. To je nesmysl!
  Bestmen, alias Admin

  Ještě jednou:

  Nikdo netvrdí, že firma Amway je sekta. To je nesmysl!
  Bestmen, alias Admin

  Já jen aby v tom bylo JASNO !!!

  Ještě pár let a ono to nakonec docvakne i tobě 🙂

  Co dodat k těm tvým hyperblábolům co je a není pro nás FETYŠ? Dyť ty jsi pako, který ani neví co to je 🙂

  Ty až jednou dostaneš rozum, tak sy neuvěřitelně odpočneš. Přemýšlíš a chováš se jako hloupé, nedospělé děcko, které trochu umí s Internetem.

 9. ACZ:
  Samozřejmě, že žádná z firem – klonů „Amway“, není sekta. To můžeš napsat třeba stokrát 🙂 Sektařit mohou některé „amway“ oraganizace… RCE, Setzer, Network 21…???

  Zde přeci není vůbec řeč o žádné firmě amway. Jste samostní podnikatelé či firmy… Jste podnikatelé – verbíři lidí. Firma amway přeci nepořádá ty vaše semináře, super mítinky… z nichž, v některých případech, „čpí“ manipulace, fanatismus… Tyto semináře nepořádá firma amway, ale zmíněné organizace, ty to víš moc dobře.

  Seš to ty, kdo je manipulátor!

 10. @ ACZ

  „Nikdo netvrdí, že firma Amway je sekta. To je nesmysl!
  Bestmen, alias Admin“

  Pokud sis nevšiml, tak to říkáme celou dobu.
  Faktem je, že firma amway je oficiálně pouhý výrobce pofiderního zboží a špinavou práci dělají prodejci nebo skupiny prodejců… 👿

 11. Komentuje admin, 8.2.2011 @ 17.35
  Ano, přesně tak, „amway“ byznys ničí rodiny, dochází k izolaci… Zkrátka klasické sektářské rysy. JE TO HNUS! To tak nemůžu nechat!

  ++++++++++

  Další z nesmyslů a lží:

  Podívejme se na skutečné důkazy, jak Amway ničí rodiny:

  Zde je starší seznam DIAMANTŮ celého světa, již delší dobu není aktualizován, ale k prokázání Bestmenových alias Adminových lží POSTAČUJE:

  http://amwaydiamonds.blogspot.com/2010/02/name-of-diamonds-across-world.html

  Podíváme-li se na seznam DIAMANTŮ, Tak z 98% jsou to

  MANŽELSKÉ PÁRY

  Což je jasný důkaz, že manželství Amway neničí, ale naopak posiluje, neboť manželé mohou dokonce tento byznys dělat spolu. Což obecně bývá průkazným materiálem k tomu, že:

  ONO MANŽELSTVÍ ŠLAPE JAKO ŠVÝCARSKÉ HODINKY

  Stejně, jako to moje. A to se mnou manželka Amway nedělá.

  Měl bych jí ukázat tento blog, jak tu tvrdíte, že by se naše manželství mělo už dávno rozpadnout 🙂 Smála by se v kuse 2 dny nad VAŠÍ BLBOSTÍ 🙂

  V mém týmu Amway se nerozpadlo jediné manželství.
  Neznám nikoho osobně v Amway, kde se rozpadl manželský vztak kvůli Amway.

  Tuhle krávovinu tvrdí vždy jedni a ti samí lháři. Ti, kteří v Amway nikdy nepracovali a o Amway nic nevědí.

  +++++++++

  Takže jestli je něco HNUS, Bestmene, tak je to takhle ostudně LHÁT NA INTERNETU a předkládat to všem jako jedinou PRAVDU !!!!

  TO JE HNUS !!!

 12. admin :
  ACZ:
  Samozřejmě, že žádná z firem – klonů „Amway“, není sekta. To můžeš napsat třeba stokrát Sektařit mohou některé „amway“ oraganizace… RCE, Setzer, Network 21…???
  Zde přeci není vůbec řeč o žádné firmě amway. Jste samostní podnikatelé či firmy… Jste podnikatelé – verbíři lidí. Firma amway přeci nepořádá ty vaše semináře, super mítinky… z nichž, v některých případech, „čpí“ manipulace, fanatismus… Tyto semináře nepořádá firma amway, ale zmíněné organizace, ty to víš moc dobře.
  Seš to ty, kdo je manipulátor!

  Mám Ti vytípat texty, kde ty sám uvádíš, že „Amway je sekta“? Mám tě znovu zesměšnit? No, rád bych, ale takové příspěvky jsi vždycky smazal. Ty, kde byly předloženy skutečné důkazy o tom, jak lžeš a podvádíš.

  Samozřejmě, že Amway sekta není. My to víme. Je směšné, když se mě snaží poučovat někdo, kdo v Amway nikdy nebyl a nic o ní neví. Poučuješ i doktora, jak tě má operovat? Vsadím se, že ano. Ty fakt jo. Blbý jsi na to dost.

  Co víš o organizacích,m které jmenuješ? Co víš o Network 21? Budeš se zlobit, nebo smažeš tento příspěvek, když napíšu pravdu?

  N I C !!!!!!!

  Bestmene, jak blbý je podle tebe člověk, který tvrdí lži o něčem, co vůbec, ale vůbec nezná a nic o tom neví?

  Povíš nám jak je takový člověk blbý?

  Děkuji předem.

  Všiml sis, že diskuse je již celé měsíce pořád o jednom a tom samém a o ničem jiném?

  ŽE TY TVRDÍŠ HLOUPOSTI O VĚCECH, KTERÝM NEROZUMÍŠ, NEZNÁŠ JE A NECHÁPEŠ A MY, KTEŘÍ TYTO VĚCI ZNÁME A CHÁPEME JE, PROTOŽE JE DLOUHODOBĚ DĚLÁME A VZDĚLÁVÁME SE V NICH, SE POKOUŠÍME TYTO HLOUPOSTI UVÉZT NA PRAVOU MÍRU? A OKOLO TOHOTO SE TU VEDE VEŠKERÁ DISKUSE NA TÉMA AMWAY? PŘIPADÁ TI TO NAPROSTO V POŘÁDKU?

  Copak nechápeš, že vše již bylo řečeno? Že neexistuje jediný důvod proč diskutovat dál, protože se vše jen dookola opakuje?

 13. ACZ:

  Ale já znám lidi, kterým „amway“ ničí život – vztah!!! Pokud dělají (fanaticky) amway oba manželé, tak to může fungovat, ale pokud to dělá jen jeden z nich, tak bývá problém.

  Největším důkazem toho, že v „amway“ je něco v nepořádku, jsi ty a spol.

  Kolikrát ti mám říkat, že se tady nehovoří/nepíše o žádné firmě amway! A to ani o firmě Amway corporation, s.r.o., kterou vlastněji rusáci! Sektařit mohou např. některé „amway“ komuny…

  Pěkný články o „amway“:

  Obchod, který končí i závislostí

  Pracuje pro Amway jako Grossová. A je na dně

 14. Zase kecáš, LŽEŠ Bestmene. A tuto LEŽ bagatelizuješ jako základní pravidlo a nutnost podnikání Amway. Což není nic jiného, než sugestivní a lživá manipulace 🙂

  Stejně tak je sugerstivní a lživá manipulace tvrzení, že pokud manželé společně budují Amway, MUSÍ TO JEDNOZNAČNĚ BÝT FANATICI !!!

  Máme v týmu samozřejmě lidi, kteří to dělají bez manželek, nebo manželů. V Amway je jich samozřejmě dost. Ale je to velká menšina. Jsem jedním z nich.

  Nikdo z nich nemá v rodině žádný problém. A už vůbec ne způsobený Amway, nebo podnikáním s Amway.

  ANI JÁ NE !!!

  Ale podle tvých FANATICKÝCH tvrzení a bludů bych měl mít. Něco tu tedy nehraje. Tvá tvrzení jsou LŽIVÁ a tudíž MANIPULATIVNÍ.

  Věřím, že znáš jednoho, nebo dva lidi, kteří dělají Amway, osobně. Víc jich neznáš ani náhodou. V tom tvém prdelákově s názvem KLY určitě není Amwayjáků procentuelně víc, než kdekoliv jinde na světě. Takže byl by div, kdyby tam byl alespoň jeden.

  Úspěšného Amwayjáka, nebo manželský či partnerský pár, který podniká s Amway neznáš ŽÁDNÉHO.

  Z těch několika co MOŽNÁ znáš, pokud dělají Amway profesionálně, se jistojistě žádné rodinné problémy, způsobené Amway (ano, tak to prezentuješ) ani podnikáním s produkty Amway NEKONAJÍ. Je to největší pitomost a nesmysl, který inkvizitoři Amway TVRDÍ 🙂

  To jen ty ve své nekonečné hlouposti, neumíš ani rozlišit, proč si lidé nerozumějí, neshodnou, neumějí se domluvit a už vůbec nedokáží společně táhnout za jeden provaz ke společnému cíli.

  Použiji k definici jednoduché zhodnocení:

  Kdokoliv tvrdí, že Amway rozvrací manželství, tak především:

  NEVÍ, JAK FUNGUJÍ VZTAHY MEZI LIDMI A SÁM MÁ S NIMI VELKÉ PROBLÉMY
  NEVÍ, JAK FUNGUJE VZDĚLÁVACÍ SYSTÉM V AMWAY A CO JE JEHO OBSAHEM
  NEVÍ, PROČ DOŠLO K ROZVRATU KONKRÉTNÍHO VZTAHU KTERÝ PŘEDKLÁDÁ SVĚTU JAKO „DŮKAZ“

  ALE PŘEDEVŠÍM

  NEVÍ, ŽE KDYŽ SE NĚCO NEVÍ, TAK SE O TOM NEŽVANÍ.

  P.S: Můžeš sepsat nějaké důvody, které jsou vyvolány pouze Amway, resp. podnikáním s Amway, jinde v lidském žití a podnikání se tyto důvody nevyskytují, jsou způsobené pouze činnostmi v Amway a vedou jednoznačně k rozvratu vztahů? A kdybys doložil skutečné materiály. ne jen tvoje hloupé hypotézy a doměnky, kterými děláš z internetu žumpu.

  Abychom se trochu pobavili nad tvojí „moudrostí“.

 15. admin :
  ACZ:

  Pěkný články o „amway“:
  Obchod, který končí i závislostí
  Pracuje pro Amway jako Grossová. A je na dně

  K uvedeným článkům bych poukázal např. na komentáře přímo u článků, které jednoznačně vysvětlují o co tady jde:

  Např:
  Dojmy/pojmy
  Nejsem ani příznivec, ani odpůrce Amway, ale tento článek je skutečně blábol. Trpí typickou nemocí současných médií – zaměňuje dojmy s pojmy. Po odfiltrování omáčky zůstane jediné faktum: jedné paní se nedaří určitý druh podnikání. Z toho se má něco vyvozovat?

  Je to zcela logické. Stačí se totiž zamyslet nad obsahem a ledasco nám najednou nebude sdět tak, jak by mělo.

  S uvedenou paní NIKDO NEHOVOŘIL. Novinář si svůj denní šplíchanec domyslel na základě diskuse s dcerou oné ženy. Sám si neověřil vůbec nic, žádná fakta.

  Paní údajně pracuje s Amway už 10 let. Delší dobu, než samotná Grossová. I zde je cosi podivné. Když dva dělají totéž, resp. to tvrdí, nemusí být ještě výsledek stejný. Výsledek totiž především DOKAZUJE FAKT, že nedělají totéž ANI NÁHODOU !!! Takže pokud by ona neš´tastnice, za kterou ji vlastní dcera považuje, pracovala jako Grossová, bez pochyby by na tom byla podobně jako Grossová. A to už by její dcere tak negativní názor na maminku neměla, když by vydělávala 100 000 měsíčně jako důchodkyně, podobně jako ta Grossová.

  U komentářů od údajných psychologů, od kterých ale NIKDY NENAJDEME TATO STANOVISKA OFICIÁLNĚ, ale POUZE tlumočené novinářskými amatéry, vytvářejícími převážně čtivé KACHNY, se musím smát.

  Nikdo z nich Amway nedělal a tudíž nezná. Stejně tak nikdo z nich NEPODNIKÁ jako podnikatel, nerozumí obchodu, prodeji a službám, ale také praktikám, podmínkám a nutnostem s podnikáním spojenými. Povrchnější názory byste těžko pohledali a nic není tak vzdáleného od pravdy.

 16. Tahle tvoje agrese – asociální chování, co tady předvádíš, ti v ničem nepomůže, a bohužel nepomůže ani amway byznysu, spíš naopak… Ani nevíš kolik máš v sobě sebedestrukce, poškozující normální amwayáky 🙂

  Já a každý normální člověk, pochybuje o tvém duševním zdraví…

 17. Mám dotaz. Má majitel těchto stránek nějaké provize, které plynou z provozu těchto webovek?? ( myslím tím i případnou reklamu, prosím pravdu ).

 18. kdo z vás poslouchá tvrdý rock a nebo metal ??
  kdo z vás chodí na sportoví zápasy fandit ??
  (prosím pravdu)

 19. Standa :
  Mám dotaz. Má majitel těchto stránek nějaké provize, které plynou z provozu těchto webovek?? ( myslím tím i případnou reklamu, prosím pravdu ).

  ano, „vydělává“ to tak na provoz stránky…

  Standa :
  kdo z vás poslouchá tvrdý rock a nebo metal ??
  kdo z vás chodí na sportoví zápasy fandit ??
  (prosím pravdu)

  Rock a nebo metal? To fakt ne 🙂

  Opět další, kdo chce kázat naučené argumenty a fráze ze seminářů. Myslete na to, že jste samostaný podnikatel a nepapouškujte to, co slyšíte na těch vašich seminářích…

  Když jsme u těch seminářů… Líbí se vám také ta manipulace s dlouhou, drahou limuzínou, kterou vypráví nadčlověk všech emwejů? …

  „Na poslední den v práci pro vás přijede velká, dlouhá limuzína, a teďka vrátný volá šéfovi „Pane řediteli, je tady nějaká státní návštěva, která přijela velikánským autem. Vy nekoho čekáte? Ne, nikoho!“ V čele kancelářské budovy je z toho haló, co tam dělá to velké bíle auto, které stojí už hodinu před vchodem? Pro koho to přijelo, nebo kdo s tím přijel? Jestli náhodou nepřijel nějaký ministr, nebo něco takového. A vy si děláte v klidu svoji práci a hodiny odtikávají a blíží se konec pracovní doby. A všichni ti, co se vám celou dobu smáli, tak maji oči na vrch hlavy a už stojí na autobusových zastávkách a koukají, kdo bude do toho auta nasedat, co je to za honoraci. A vy v tom sáčku, v kravatě vycházíte… Vycházíte z těch dveří, do kterých jste museli chodit každé ráno a odcházet každé odpoledne. Takhle se ohlédnete a říkáte si „Tak tady už nikdy, po celý zbytek svého života, nebudu muset strávit ani minutu!“ A říkáte si „Stálo to za to!“ Příchazíte k té bíle limuzíně a borci tam stojeji na těch autobusových zastávkách, a teď se strkaji, stouchaji do sebe loktama a říkaji „Hele podívejte se na něj, to je ten emveják“. To jsou oni, co se choději koukat na ty auta, oni si blázni snad mysleji, že jednou něčim takovým budou jezdit, nebo co. Hele, běžte někdo za nim. On k tomu jde, on si snad do toho chce sednout! Vždyť to jestě poškrábe, aby nám neudělal ostudu! Teďka vy tam prostě přijdete k tomu auťáku a zaťukáte na okénko, řidič si tam čte noviny, protože měl přijet o 3 nebo 4 hodiny dříve, a když se mu představíte, tak on si okamžite nasadí placatou čepici, vyleze a otevře vám dveře, klaní se. Vy si sednete do toho velikánského, obrovského auta, kde je prostor jak na letišti, nalejete si z baru colu a říkáte „Pane řidiči, tak jedem!“. Ale tak patnáct kilometrů za hodinu, já si to chci užít!“. A teďka kolem těch autobusových zastávek, který jsou obležený kolegama z práce, kteří se vám smáli a ukazovali si na vás prstem, tak vy kolem nich pojedete tou limuzínou, těch patnáct kilometrů za hodinu a budete jim připíjet – čau kluci, už se neuvidíme… Když se vám budou smát moc, tak jim můžete třeba udělat tu kulišárnu – bylo to ve středu, a druhý den ve čtvrtek, až ti vaši kolegové ve čtvrtek ráno budou muset v půl šestý jít do práce, tak před tou budovou je bude vítat bilboard – na něm bude vaše rozesmátá tvář a nad tim bude napsáno „Já už jsem svobodný! A co vy?“. Taková velká mechanická ruka jim bude mávat. To nebude špatný! Takže teďka si napište velký seznam lidí a uvidíme se na semináři.“

  Já osobně bych se minimálně styděl, dělat (podnikat) byznys, který je založen na manipulaci s lidma. Vždyť ten váš guru říká/radí:

  „Schválně se snažím, a to si myslím, to je klíč, k tomu uspěšnému dovedení toho procesu do konce, ty otázky klást sugestivně. Tzn. snažím se, ty otázky klást, tak aby ho naváděly k pozitivní odpovědi, aby to nebyly takový ty otázky, na který existuje mnoho různých odpovědí. A vedu ho k tomu, aby odpověděl, tak já chci slyšet.“

  „Když hodinu a půl na tom marketingovým plánu stravím, tak potom bojuju za každýho toho člověka, snažím se ho získat, protože i kdyby to mělo bejt prázdný kolečko, který si jednou za čas něco nakoupí, tak ho budu mít raději ve skupině já, než někdo jiný. Protože nikdy nevím, jestli třeba za rok nebo za dva se situace nezmění a on nedostane chuť se do toho pustit, anebo jestli mi třeba náhodou nepřivede k někomu, koho bych mohl zainvestovat. Když už jsem s někým strávil ten čas… Pokud mi rovnou neřekne – hele jdi do prdele, tohle to nechci… ani čtrnáctimetrovou tyčí bych se toho nedotkl… Prostě nemám zájem, a jestli mi vlezeš na pozemek, tak tě zastřelím brokovnicí do hlavy. Tak furt ještě bojuju. Když mi řekne tohle, tak mu řeknu – tak jdi do prdele. Já nemám zájem se s tebou dál bavit… Jinak bojuju, bojuju, bojuju…“

  „Uvařte všem lidem silný kafe. To se vyplatí, protože lidi si dají kafe, voni řeknou, že to je silný, ale když už jste jim ho dali, tak ho vypijou, a podívají se na plán, půjdou domů, lehnou si do postele,(…) teďka si lehne, ona na něj kouká, v jednu hodinu v noci on pořád…, ona: „Co se ti děje, proč pořád koukáš takhle na strop?“, a on říká: „Já vidím kruhy!“, on neví, že to je silný kafe! A manželka se na něj podívá ve čtyři, a on už tam ani není, v tý posteli! Sedí na záchodě, už má odmotanou půlku ruličky a píše seznam, jo?“

 20. Opravdu děsné je to, že seminář amway má přednost před rodinejma oslavama, svatbama (radí ten váš vrcholný vůdce):

  „Seminář má přednost před rodinejma oslavama, svatbama, atp. Byznys je to, co nás živí a vydělává na to, aby jsme vůbec měli, kdy takovýhle slavnosti pořádat, a z čeho. Prostě byznys má přednost! A mít lístek na příští seminář, už na tomto semináři, je jedno z takových závazků! Protože čím dřív, máte takový lístek u sebe, tím dřív ho můžete prodat někomu dalšímu.“
  http://czblog.cz/seminar-amway-ma-prednost-i-pred-svatbou/

 21. Ovšem naprosto destruktivní je to vaše verbování lidí. Ten neskutečný seznam lidí (kamarádi, spolužáci, ošetřující lékař, pokladní ze supermarketu, pošťačka……….). Vždyť ten váš super amwayák vám radí:

  „Napište si na seznam všech lidí, které znáte. Je to strašně důležitý!“

  „Dokonce na seznam patřeji i lidi, u nichž nevíte ani jméno! Na seznam patřeji i takový lidi jako – pošťačka, chlap co měří plyn, pokladní ze supermarketu, atd.“
  http://czblog.cz/vyznacuji-se-amwayaci-vlezlosti/

  „Jaký je další zdroj lidí, které známe? Spolužáci. A máme spolužáky ze Základní školy, ze Střední školy nebo odborného učiliště, z vysoký školy. Ale máme taky třeba spolužáky z různých kurzů – kurz počítače, kurz angličtiny. Nebo spolužáky, které známe z Lidové školy umění. To jsou taky spolužáci. Co třeba lidi, který známe přes školu? To nemuseji být jen spolužáci, ale každej známe svého učitele, nebo několik učitelů. Svýho učitele agličtiny, práce na počítači, atd. atd. Kolik je to lidí? Ze základky takových 20, 30. Ze střední školy nebo učiliště, takových 20, 30. Z Vysoký školy? Možná celý ročník! A když se na to podíváme ještě z druhé strany, tak váš partner nebo partnerka, taky maj školy… A když si napíšete společnej seznam, spolužáků…“

  „Pak začnou chodit děti do školky. A maj spolužáky, a ty maj rodiče. A s těma rodičema, vy se můžete znát a setkávat. A můžete si je napsat na seznam. Pak začnou chodit do školy. Tam jsou rodičovský sdružení, že jo. Možná, že neznáte všechny rodiče spolužáků svých dětí, ale víte, že tady sedí pani Dvořáčková, a tady paní Nováčková, atd. atd. Můžete si je napsat na seznam a na příštím rodičovským sdružení se s nima seznámit. Vaše děti možná choději hrát hokej, nebo do hudebky a maj tam i trenéra, spoluhráče a ty maj rodiče. Anebo choději do hudebky, a tam maj učitele a spolužáky, a ty maj rodiče. Obrovský seznam lidí, který známe přes děti. Další seznam lidí je přes zvířata. Kdo máte domácí zvířata… Chodíte s nima k veterináři, možná tam někoho znáte z čekárny, váš veterinář je váš známej. Můžete si ho napsat na seznam. Někdo má psa a chodí s ním na cvičák.“

  „Známe lidi z chaty, známe lidi z kostela, když chodí do kostela. Známe lidi ze sousedství, sousedi a jejich příbuzný. Obrovskej zdroj lidí na seznam! Dámy znají lidi z porodnice. Pánové znají lidi z armády, vojska. Co třeba z nemocnice? Někdo kdo ležel v nemocnici, na pokoji se 3, 4 lidma, seznámil se s nemocničním personálem, atd. atd. Známe lidi z obchodů, úřadů, tanečních, ze svých tanečních, nebo tanečních svých dětí. Známe lidi z různých zábav, diskoték, plesů, atd. Známe lidi z hospody. Potom si můžete třeba napsat stranou seznam lidí, o kterých víte, že podnikají – seznam podnikatelů. Nebo kdo z vás jste podnikatel. Nebo pracujete v obchodě, tak máte seznam zákazníků. Nebo seznam dodavatelů. Obrovskej zdroj jmen lidí na seznam. Známe lidi z různýho cestování, z dopravních prostředků – taxiku, vlaku, autobusu… Kdo jezdí pravidelně vlakem, někam do práce, nebo autobusem nějakou linkou. Vždyť tam furt jezději ty stejný lidi! A není problém, si je napsat na seznam! Já vím, že třeba nevíte jak se jmenujou, ale můžete si napsat nějaký poznávací znamení – chlap v černým kabátě, který jel půlšestkou, třeba.. A až se s ním příště sejdete, můžete se s ním seznámit. Známe lidi z místní politiky – svého starostu, svého poslance, členy zastupitelstva, atd. Známe lidi, který bydlejí né v našem městě. To je další poznávací znamení některých lidí, který znáte – lidi mimo město. Známe lidi bohatý, o kom víte, že je bohatej…“

  „Napište si seznam chudejch, napište si seznam úspěšnejch. Úspěšný lidi, někoho o kom víte, že dosáhnul úspěchu, ať už ve svým koníčku, ve sportu, nebo ve svojim zaměstnání, v čemkoliv. Známe lidi, které známe díky pojistným událostem… Když si napíšete tyhle oblasti, ze kterých znáte lidi, tak každej z vás tam dokážete připsat spoustu dalších a dalších oblastí, ze kterých vy osobně znáte někoho, protože já jsem určitě na všechny nevzpomněl. Dámy můžou psát svýho gynekologa, pánové svého ornitologa, atd. atd Prostě známe obrovskou spoustu lidí.“

  „Každej z vás, by si měl udělat svůj seznam. A váš seznam by měl mít něco okolo 100 lidí – nejméně o 100 lidech. Pravda je ta: Pokud děláte byznys první měsíc, tak máte mít seznam asi tak 100 lidí. Pokud děláte byznys 3 měsíce, tak by váš seznam měl mít okolo 150 lidí. Pokud děláte byznys 6 měsíců, tak asi 200 lidí. A vy si říkáte: Snad ani tolik lidí neznám? Jak se ten seznam vůbec dělá? Nejdříve je potřeba mít tužku a papír. Napište si svůj seznam do hlavy, nejlepší je napsat si ho na papír a vyčleňte si čas, protože psaní seznamu vám zabere určitý čas. Za přímého distributora máme odměnu asi tak 16 tisíc měsíčně. Minimálně! Když budete psát seznam, tak si uvědomte, že na tom seznamu napíšete 100 lidí, že tam budou 1, 2, 3 možná 5 přímejch distributorů. V případě, že si ho napíšete na seznam a budete ho kontaktovat, tak si můžete i spočítat, jakou hodnotu ten seznam má. Jestli někdo z vás má seznam, na kterým je 5 přímejch distributorů, tak já ho od vás koupim za 300 tisíc. Ten má obrovskou hodnotu, ten seznam!“

  „Na seznam si napiště lidi… máme 3 kritéria: 1/ museji dejchat. 2/ museji mít zprávnou tělesnou teplotu, něco mezi 36-37 stupni. 3/ musíte vy ochotni s nima spolupracovat“

  „Pište si na seznam svoje spolužáky ze základní školy, ze střední školy, svoje spolupracovníky z prvního zaměstnání, z druhýho zaměstnání, i z patnáctýho zaměstnání. Pište si tam svoji první holku, svoji devatenáctou holku, pište si tam sousedy, napište si tam třeba i někdo tchýni, rodinu… Pro seznam máme takovouhle pomůcku – tady to jste vy a tady je vaše rodina… takže napíšete okruh vaší rodiny… potom je tady okruh vašich známejch, známejch je víc než rodiny. Zpravidla to tak bývá, že víc lidí znáte, a všichni co znáte, nejsou ve vaší rodině. A potom je tady ještě další okruh lidí, a těm mi říkáme, že to jsou neznámé lidi – těch je nejvíc. I vy máte asi víc neznámejch lidí, než známejch. Na seznam píšete rodinu a známý. A jsou tam ještě některý lidi, který vy znáte, ale oni vás neznaj, anebo ještě neznáte jejich jméno, např. pošťačka. Já se vždycky ptám: Máš na seznamu pošťačku? No já nevim, jak se jmenuje…“

  „Když si napíšete na seznam pošťačku, a se seznamem pravidelně pracujete, koukáte se na něj a vždycky vidíte: pošťačka, chlap co měří plyn, zrzavá pokladní z potravin…“

  „Dávejte se s těma lidma do řeči. Nazýváme při kontaktování… kontaktujeme rodinu, kontaktujeme známé i kontaktujeme neznámé. Když kontaktujeme neznámé, tak tomu říkáme „studenej kontakt“.“

  „Nebojte se psát i neznámé lidi, na váš seznam.“

 22. Prostě je nejlepší, když do systému naverbujete tisíce lidí:

  „Pokud ten první měsíc napojíte na systém dva lidi, tak můžete mít po půl roce 64 lidí. Co když každej měsíc přivede každej jednoho dalšího do systému? Tak to máme 128. Další měsíc jen jednoho, to je 256, další měsíc 1024, další 2048 lidí, a po 12 měsících máte 4000 lidí ve skupině napojených na systém. Myslíte, že sami zvládnete zasponzorovat za rok 4000 lidí? Myslíte, že sami zvládnete naučit 2048, ať zasponzorují každej jednoho? Ani náhodou! To za rok neni možný! Ale pokud na začátku roku napojíte 2 lidi na systém, dáte je do líhně, tak po roce jich máte 4000. Co když dáte první měsíc do líhně 3 lidi? Druhý měsíc, když každý přivede jednoho, tak máte 6. Další měsíc každý přivede zase jednoho – je to 12. Pak 24, 48 a po 6 měsících můžete mít 96 lidí ve skupině. Sedmej měsíc by to bylo 192, pak 384. A po 12 měsících, když začnete na 3 lidech, které napojíte na systému, a každý z nich se naučí přinést do systemu jenom jednoho. Tak máte po roce 6144 lidí ve skupině. Pokud by to bylo dobře rozdelený do šesti větví, tak je to diamant. Co když začnete na pěti lidech? Schvalně si to spočítejte. Ja to nebudu rozebírat, řeknu vám jenom tu radu…. Kdyby každej, každý měsíc přivedl jenom jednoho… Pět lidí dáte do líhně, pět lidí dáte do systému a každej by přivedl jenom jednoho. První měsíc 5, druhý měsíc 10, 20, 40, 80… a po 6 měsících 160 lidí. Další měsíc 320, 640, 1280, 2560… Jedenáctý měsíc máme 5120 lidí, a kdyby každý přivedl jenom jednoho, tak po 12 měsících máme 10240 lidí ve vaší skupině. To je ředitelký diamant a průměrnej příjem 400-600 tisíc měsíčně! Když první mesíc napojíte do systemu 10 lidí? 10, 20, 80, 160, 320 po půl roce. Sedmej měsíc 640, pak 1280, 2560, 5120, 10240. A po 12 měsících 20480 lidí ve vasí skupině! Dokážete si představit, co by to udělalo s vaším příjmem, kdyby to bylo spravně rozdělený třeba do 10 větví?! Nebo do 15?! To už mužete přemýšlet asi takovým způsobem jako Rick Setzer, Billy Florenz a další diamanti, který chapou náš systém. To potom by jste měly ty příhody jako vypravujou oni… Když vysvětlujou, co je to náš byznys, tak říkají… To víte, to je jako když se ráno probudíte a slyšíte, ze váš dům někdo vysává a ohlídnete se vedle sebe a manželka ještě leží v posteli… protože někdo jinej vysává váš dům. A to je, když se ráno proberete a nemusíte vstávat. Když se vám nechce, kouknete kolik je hodin a pak se otočíte na pravej bok a řeknete si – ještě si dám hoďku. A když to bude středa a vám se nebude chtít pracovat, tak si řeknete – dneska si zasloužím dovolenou. A dáte si ji, protože vy jste svůj vlastní šéf! Tohle to se vám podaří! Pokud budete chápat, že systém tu není pro systém, systém je tu pro vás! Že je chytrý ten systém využívat, že to je klíč k našemu byznysu a pokud vy budete chtít v tomhle byznysu vydělávat velký peníze! Tak, já se na vás těším na systémovejch akcích a budu se těšit, že vy budete svoje lidi na systém napojovat.“

 23. Stando, povídejte… Chcete říct, že nemusíte používat amwey výrobky na 100%? Určitě by jste nikdy neřekl, že Hassmann je lhář, když tvrdí:

  „Je strašně důležitý pracovat na 100% a používat na 100% vlastní výrobky! Kdo nepoužívá na 100% vlastní výrobky, tak nedělá tento byznys – jenom dělá, jako že dělá. A náš byznys je bohužel tak spravedlivej, že se to na nás, vás objeví. Já jsem měl problém vysvětlit svojí mámě, že když nepoužívá náš prášek na praní, kterej má hodnotu 11,75 bodu, že mě tím připravuje o velký peníze. Pracuje v gastronomii a její šéf jí dává prací prášek zadarmo.“

  „Nebo vám řekne: Já používám skoro všechny výrobky. Já řeknu 100%! On říká: Já nemůžu používat mýdlo, já jsem na mýdlo alergickej. To nevadí! Tak si udělej ve zdi díru, dej si tam trezor, od kterýho budeš mít klíče jenom ty a tam si dej mejdlo, na který nejsi alergickej. Ale na umyvadle bude naše mejdlo!!!

  „Snažit se nebo pracovat na 98% vůbec nemá smysl. Buď dělám nebo nedělám, buď pracuju na 100% nebo nepracuju. Kdo pracuje na 98%, tak nepracuje! Kdo nepoužívá vlastní výrobky na 100%, tak nepoužívá vlastní výrobky. Pořád nechá vydělávat pana drogistu.“

  „Vždycky mít u sebe LOC!!! Když máte auto, noste sebou celou lahev. Když nemáte auto, tak můžete sebou nosit malinkej vzorek v kufříku, ale LOC noste všude! Nikdy nevíte, koho můžete pomazat LOC, kde můžete koho zachránit. Někdo se pomaže rtěnkou, na někoho kápne omastek… každý problém jste schopni s LOC vyřešit, a zároveň ho zasponzorujete. LOC je kouzelnej výrobek.“

 24. Aaaa tapety, tapety, a zase tapety 🙂 Definitivní konec používání těch 15-ti centimetrů mezi ušima 🙂 Admine 🙂

  Lepší už to nebude, to mi věř. Po celý zbytek života zkejsnes na těchto svých dvou výtvorech. Pěkné vyhlídky, že? Protože Amway neskončí, lidé ji budou vyhledávat pro spolupráci i nadále. Takže budeš mít pořád o čem tapetovat a kopírovat.

  Ty si jen naivně myslíš, že tady ztrácím drahocený čas, těch 20 min obden mě rozhodně nijak neublíží, mám vlastní kancelář a celý den v ní pracuji, takže mám dost času si napsat co chci.

  Ale ty správou, tapetováním, vyhledáváním nesmyslů, neustálým opakováním, psaním nových článků, čtením všeho, co my napíšeme, tam i zde, serfováním „důkazů“ a další aktivitou ohledně boje proti Amway ztrácíš mnohem víc. A nezískáváš vůbec nic. Tomu říkám „chytrost“ 🙂

  Touto aktivitou totiž nic nevyděláš, já si naopak tříbím konverzaci s hloupostí, z čehož těžím při obchodních zchůzkách ve svůj prospěch a zároveň předkládám na veřejnost fakta.

  „Dobrý den, jsem psychlog a zažil jsem tři mítinky Amway. Skutečnost je taková, že Amway je skutečně sekta! Fakticky pouze oblbují lidi!“
  http://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/#comment-2049

  Ty najivko hloupý, ty skutečně uvěříš naprosto jakékoliv krávovině, kterou si vymyslí kdokoliv, hlavně když v ní bude nějaké negativum na Amway 🙂 Skáčeš na lep každému, kdo napíše nějakou blbost o Amway 🙂 A čím větší je to blbost, tím víc se s ní ztotožňuješ 🙂

  Asi není psycholog jako psycholog, víš 🙂 A když někdo tvrdí, že je psycholog a zároveń, že Amway je skutečně sekta, tak mám jasno 🙂 Ten dotyčný nemá ani potuchy o tom, co je to psychologie. Zato je zdatný ve lhaní 🙂 A ty v uvěření totálnímu nesmyslu 🙂

  Kolikrát jsem se ti pokoušel vysvětlit, ž my nemusíme vůbec nic. ALE NAPROSTO. A kolikrát jsi to pochopil?

  NO ANI JEDNOU 🙂

  Může být prezentace naprosté demence ještě větší? Admine? Může, na tomto blogu, jeho majitelem, se ještě dočkáme zajímavých hloupostí 🙂

  Místo abys jednoduše odpověděl Standovi na naprosto jednoduché a krátké otázky, vytapetuješ si ten vlastní web další uschovanou „rétorikou“, kterou už ani nevymýšlíš, ale překopírováváš ji znovu a znovu, uschovanou někde ve WORDU 🙂

  Já jsem velmi rád, že se takto prezentuješ, už jen skutečně málo jedinců, bohužel stejně hloupých, jako seš ty, by bylo ochotno připustit, ž můžeš mít pravdu. A jsou to pořád jedni a ti samí, těch několik zde, Pavel, HVergl a Jára. Nikdo jiný.

  Ano, občas si ty sám napíšeš nějaký příspěvky nějakým cizím jménem, jakože jsou další odpůrci, ale my už dávno víme, jak to je. Že si je píšeš sám. A máme pro to i důkazy 🙂

  Na českém internetu jsou v podstatě jen dva negativní blogy, zabývající se Amway. A to jsou ty tvoje. Jsi unikát v ČR, bezesporu, bohužel tím nejsmutnějším způsobem 🙂 Tím je také dokázáno, že lidé nepotřebují a také hromadně nezakládají nenávistné blogy vůči Amway.

  Jenom naprostý idiot může založit informační blog o něčem, o čem neví NAPROSTO NIC 🙂 S tím souhlasí 99,9% populace. Věděl jsi to?

  Obyčejně lidi ta příležitost prostě neosloví a jdou si dál svým životem a nebo je osloví a nějakým způsobem ji pro sebe využívají, způsobů je totiž docela dost, jak spolupracovat a využívat výhody v Amway. Rozhodnutí a volby dělají sami, z vlastní vůle, naprosto svobodně.

  Tvé tapety, které jsi povytrhával z kontextů, nikdy nepochopíš, to už jsem ti psal 100x. A ani tomuto varování prostě nevěříš. Myslíš si, že to naprosto chápeš, ale opak je pravdou.

  Nemůžeš to ani pochopit, kdyby ses rozkrájel. Nejde to, protože v tomto oboru a profesi nemáš žádné vzdělání. V této oblasti jsi tupý jako pařez.

  Stejně tak nepochopíš teorii relativity, když v tomto oboru nebudeš vzdělaný, nepochopíš statický výpočet náklou železničního přejezdu, protože v tom nemáš vůbec žádné vzdělání, neporozumíš operaci srdeční chlopně, protože nemáš tušení, co je to kardiochirurgie.

  Ale ani to ti nebrání dál vypisovat o věcech, které nechápeš. ANO. Až tak moc jsi hloupý.

  A proto nepochopíš nic z uvedených frází, vykradených z CD od Čížka a Hassmanna, protože jsi niky nestudoval věci, které jsou potřeba k tomu, abys to pochopil.

  Ty materiály nejsou určeny pro veřejnost, nejsou veřejně prodejné. jsou určeny lidem, které vzdělání v tomto oboru mají a obsah těchto CD chápou tak, jak chápány být mají.

  Ty nedokážeš rozlišit ani rozdíl mezi funkční radou a diktátem. Ale i to už jsem ti psal mnohokrát.

  naivně se domníváš, že k pochopení těch informací žádné vzdělání není potřeba. To se ale velmi mýlíš. Což je nejčastnější tvoje prezentace zde. Hromady omylů z tvé klávesnice.

  Jsi bezpochyby největší blbec a hlupák českého internetu. A já jsem druhý, že se s blbcem tvého formátu vůbec bavím 🙂

  Pěkný den.

  P.S: Jo a na Hokej se nedívej. Je to banda zmanipulovaných fanatiků, zaslepeně zaměřených na ten svůj pitomej hokej, kterému se NORMÁLNÍ ČLOVĚK vůbec nevěnuje, kteří se honí za kusem gumy kvůli pochybnému papírovému titulu, který budou muset příští rok vybojovávat zase 🙂 A nikdo jim to nevysvětlí, protože maj už dokonale vymytý mozky od těch svých GURU. Akorát tím voblbujou děti a mládež, že z nich budou taky slavní hokejisti co budou vydělávat děsný prachy a rodiče pak vyhazují statisíce za výstroj a tréninky a nic z toho nakonec není. Žádná NHL se nekoná a prachy fuč.

  To by bylo téma na blog. Tam bys mohl zachránit duší a skutečných peněz, ty hloupej Mesiáši. 🙂

 25. Takže vážený pane Stando, „amway“ je svinstvo (zaléží na organizaci) a nemyslím si to jen já:

  Nepsal jsi náhodou jinde, že proti Amway ani proti produktům, ani proti slušným lidem, kteří v Amway pracují, nic nemáš?

  Z tohoto tvého příspěvku to totiž jaksi není poznat. Tzv NORMÁLNÍ člověk z něj chápe akorát to, že „amway“ je prý svinstvo.

  Nebylo by fér, trochu si udělat jasno v pojmech, dojme, ale především v tom, co píšeš? Evidentně jsi už ztratil přehled o svých lžích dávno.

  To je ale obvyklé. Lháři se dřív, nebo později, pochopitelně usvědčí sami. Pamatovat si obrovské množství lží je nemožné, takže dřív, nebo později, se ve svých lžích prostě ztratí, nebudou si pamatovat co kdy kde komu nalhali.

  Proto je mnohem lepší hovořit pravdu a fakta. Ta jsou neměnná a nemusíme přemýšlet co jsme komu kdy řekli. Stačí si vzpomenout jak to prostě doopravdy bylo, nebo je a jen to zopakovat.

  Jenže jak chceš hovořit pravdu a fakta, když o ní nemáš ani potuchy, že?

  🙂

 26. Vážený pane admine,
  nečetl jsem vaše články celé a je mi jen divné, že jsem s kritikou nezačal, tak proč takové emoce.Děkuji vám však za vaše odpovědi. Musím s vámi souhlasit . Ano jsem unikát a vy jste také unikát, každý člověk je jedinečný. Máte svůj názor, ale můj pohled na věc se neshoduje s vaším. To je celý. Blahopřeji vám k založení této diskuse, možná je to vaše životní poslání.

 27. Přijde mi,že zde amwayáci vkládají jen urážky na admina,ale na konkrétní texty nereagují.To je celkem zábavné 🙂
  k tématu bych řekl,že se nejedná o sektu,ale o něco mnohem horšího.
  Tady na samém počátku člověku totálně vysají mozek a napustí ho ideologií amway.
  Tento vysátý člověk se pak cítí jako součást systému a je už k amway svázaný.Pak se amway může bránit tím,že není sekta,protože tam jsou všichni dobrovolně.Zajímavé je také rozdělení jejich hodností 🙂

  diamant
  smaragd
  křemen
  tvrdé hovno

  většina lidí jak předpokládám má tu poslední hodnost.

  Do takového systému se mohou zapojit opravdu jen sociálně slabší lidé,kteří tím dostanou alespoň něco.Všechny ostatní to jen poškodí. (viz spousta zmíněných případů na tomto blogu vypsaných) .Člověk,který má normální práci a vydělává normální peníze musí být podstatně šťastnější,jelikož si po práci , jak amwayáci píší může lehnout na gauč a sledovat televizi.Ale amwayáci musí také chodit do práce,aby si mohli dopřát super výrobky amway a našetřit na super seminář,kde jim ukáží pár jachet a luxusních vozů,které mohou mít.Ovšem po práci musejí do ulic honit další sociálně slabší jedince,aby měli na 10 let pocit, že jednou mohou být bohatí. Připadá mi to celé tak nějak komické. Myslím si, že pokud budou lidé chytří a budou kupovat běžné výrobky (kde si zaplatí i reklamu,která ovšem zajišťuje práci dalším milionům lidí) za ceny nižší,než nabízí amway,budou mnohem štastnější, spokojenější a bohatší. A co se stane s amwayáky? Postupně popadají na suchá hovna,proč?
  Protože nově příchozí již nebudou mít koho pod sebe nalákat,proto odpadnou.Ale to bude mít dopad na člověka ,který ho nalákal a pokud to bude ve větším měřítku,odpadne taky a spustí se řetězová reakce,kde na konci zbudou jen suchá hovna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *