Hádka amway on-line

Amway je údajně super business – nejlepší podnikatelská příležitost na světě, který pomáhá lidem vydělávat nadprůměrné příjmy, dělá z lidí milionáře a miliardáře. Nejsou to však plané naděje?  Není amway pouze sekta a vymývači mozků?

Koukněme se na video, kde jeden člověk říká, že během jednoho roku v systému amway bude vydělávat desítky tisíc korun měsíčně. Dá se tomu věřit?

34 komentářů u “Hádka amway on-line

 1. Emvejáci maji jenom plnou hubu keců. Chtěl bych vidět, kolik dneska ten kluk z videa vydělává 😀

 2. @Jirka

  To by mě zajímalo, co je ten tvůj slušnej životní styl..

  Jestli myslíš chození po všech čertech a nabízení tohoto skvělého byznysu abys dosáhl svého snu a cílů.. No nevim..
  Myslím že Svědci Jehovovi to taky tak dělají :mrgreen:
  Princip je naprosto stejný.. 🙄

 3. @ Pavel
  Slušný životní styl je pro mě to, že mám svůj byt, auto a nikomu nedlužím ani korunu. Veškeré životní náklady mi pokrývá příjem z Amway podnikání, tudíž nechodím do práce, nemusím. To mi stačí

 4. Jirka :
  @ Pavel
  Slušný životní styl je pro mě to, že mám svůj byt, auto a nikomu nedlužím ani korunu. Veškeré životní náklady mi pokrývá příjem z Amway podnikání, tudíž nechodím do práce, nemusím. To mi stačí

  Budto patříš k několika málo dobrým manipulátorům, kterým se podařilo diky amway opravdu vydělat a nebo (což je mnohem pravděpodobnější) jsi normální klasický amwayák, který má problém odlišit sny od reality. :mrgreen:

 5. Netvrdím, že mám lambo nebo ferrari, ale passata za 800 klacků si dneska za hotové může dovolit málo kdo, nemyslíš? To víš, že patřím k těm několika lidem… ale rozhodně nejsem manipulátor, spíš motivátor

 6. @ Jirka

  Dobře, pokud bychom pracovali s tím, že jsi skutečně díky amway zbohatnul (i když je to dost nepravděpodobné), pak by mě zajímalo, jak se můžeš považovat za motivátora (a ne manipulátora), když prakticky každý tebou „motivovaný“ nikdy nezbohatne, ale obvykle dokonce pouze prodělá a tím vydělává na tebe a další dobře postavené?

 7. Jak jsem psal v jiném vlákně… jsem Smaragdový VPA (Vlastník podnikání Amway), to znamená, že minimálně třem (max. pěti) lidem jsem pomohl dostat se na max. výkonnostní úroveň 21% a když jsi „jednadvacítka“, tvůj příjem je zhruba 30-35.000 Kč za měsíc. Pořád chceš říct, že jsem nikomu nepomohl zbohatnout? Vztah výhra – výhra, kamaráde… Nemůžu vydělat peníze dřív, než je vydělá ten pode mnou, tady se peníze vyplácejí odspodu, narozdíl od pyramid a letadel… Říkám, požádej někoho ať ti vysvětlí plán a pak se nad tím zamysli… A pokud jsi inteligentní člověk, uznáš, že tak jednoduchá a zároveň geniální myšlenka má smysl 😉

 8. @ Jirka

  Plácáš nesmysly… 🙁

  Možná jsi pomohl pár dalším jednotlivcům, ale to nic nemění na faktu, že většina tebou „motivovaných“ jsou chudáci, kteří na amway jen doplácejí.

 9. Doplácejí v čem?? Já pořád nechápu ty nesmysly co tu píšeš… S amway nemáš co ztratit, můžeš jen získat! Můžeš to zkoušet půl roku a pokud se ti to nebude líbit, vrátíš licenci a dostaneš zpátky celou částku! (1.352 Kč) Ukaž mi jakýkoli jiný byznys kde je to možný… Třeba si vezmeš úvěr 200.000, založíš s.r.o. a do půl roku krachneš… myslíš, že banka ti řekne: To je dobrý, byl jste ve zkušebním období??? Nebuď naivní, takovou záruku nenabízí žádné podnikání, žádné! Amway ano

 10. @ Jirka

  Dostaneš zpátky částku za startovací balíček, ale ne za semináře a za spoustu výrobků, které každý správný amwayák odebírá. Dále nezapoměn na to, že promrhaný čas je taky ztráta.
  Navíc díky vašemu propracovanému systému vymývání mozků si spousta amwayáků neúspěch vůbec nepřipouští a sny se jim prolínají s realitou.

  K vaší neustále opakovné lži, že ostatní podnikání je oproti amway strašně riskantní a vyžaduje obrovské vstupní náklady, jsem se vyjadřoval už nekolikrát. 👿

 11. Semináře jsou zcela dobrovolné a každý odebírá tolik výrobků, kolik potřebuje. Já osobně svým lidem doporučuju, ať si nakoupí každý měsíc min. za 100B (4.000 Kč), aby měli byznys profitovej už od začátku a naučím je prodávat. Většina podnikání s sebou nese riziko

 12. Tak je vidět, že spousta přízemních negáčů tomu tady pořád ještě nerozumí

  K tomu videu:
  1) nelze spekulovat o jakékoli pravděpodobnosti či nepravděpodobnosti o výdělku v Amway – jde o podnikatelskou příležitost a ne o výhru v loterii
  2) vystudovat vysokou a jít do zaměstnání je způsob jak si vydělat, je to jeden z nejjednodušších způsobů, ale není to nejlepší způsob. Jdete do zaměstnání a váš příjem už bude navždy omezen tím, co je váš zaměstnavatel ochoten vám platit. Jste závislí na systému vašeho zaměstnavatele, a ten vám udává, čas docházky do zaměstnání, sankce, možná nějaké bonusy, ale o svobodu nejde. Vysoká škola vám nezajistí dobré zaměstnání a ani vám nezajistí, že vůbec nějaké zaměstnání ve stejném oboru najdete a to především v období krize. Určitě znáte nějaké vysokoškoláky, kteří začínali např. u pokladny v supermarketu nebo na jiných podřadných pozicích. Když dlouhodobě onemocníte, jak víte, že si zaměstnavatel nenajde způsob, jak vás nahradit.? A také se držme tedy dle videa při zdi a přiznejme si, jaká je průměrná česká výplata. Je to něco okolo 22’000 Kč/měsíc?
  3) po roce je skutečně možné vydělávat si 60’000 Kč/měsíčně i víc a lze se dostat na tuhle částku i mnohem dříve – to záleží na každém jednotlivci, jak moc chce, kolik je ochoten tomu dát času a zda je vůbec akceschopný.

  K těm komentářům:
  1) Manipulace? Víte vůbec co to slovo znamená?
  2) Částečně mají negáči pravdu. Amway je o podnikání. Můžete vydělávat statisíce, ale můžete taky vydělávat prd tedy 0 jako v každém podnikání. To vše záleží na akceschopnosti a na ochotě učit se novým věcem u každého jednotlivce. Zas tomu můžete dát 2 – 10 hodin denně a nebo taky 0 hodin a jenom tak brebendit, že si jednou možná vyděláte, protože je to „obrovská příležitost“ no a nebo hold jenom nakupovat ve svym vlastnim obchodě. Chce to překonat strach z přízemních negáčů a dát tomu nějaký ten čas vlastního úsilí. Už někteří dokázali, že je možné udělat Silvera do 1 měsíce, když je člověk ochoten chodit „po všech čertech“, tak proč se do toho nepustit?
  3) Chodit do terénu a hledat lidi vlastním úsilím je ten nejúčinnější způsob a taky nejlevnější. Navíc je to osobnější přístup. Není důvod platit si bilboardy, inzeráty, nebo si polepovat auto reklamou. Někteří si chtějí vydělat/přivydělat a jiní ne, ale radši se jich zeptáme osobně.
  4) Budu chodit do zaměstnání, dokud se mi nevyplatí dát výpověď a jednoduše dělat jenom Amway. Možná dám šéfovi zlatý rolexky až budu odcházet 😀 Pro mě je to výhoda, protože ukazovat příležitost Amway je stejně nejlepší až tak v odpoledních až večerních hodinách a to je po práci. Jinak mě se hodí každá korunka. Je blázen ten, kdo nově vstoupí do Amwaye a řekne zaměstnavateli: „Tak už tě mám dost šéfe, já budu teď milionář v Amway.“ Na druhou stranu, je dobré si při stálém zaměstnání vyzkoušet a třeba se i naučit podnikat.
  5) Přesně tak. Nic nedlužim a než, abych dělal reklamu půjčkám, tak radši budu dělat reklamu Amway byznysu!
  6) Neříkám lidem: „Budete vydělávat!“ Říkám jim: „Pojďte vydělávat a udělat něco pro sebe, pokud chcete něco víc než v tom momentě, kde jste teď.“ Předem nevim přesně, zda budou patřit k těm, kteří budou vydělávat, ale motivovat budu všechny. Vždyť mají všichni stejné podmínky.
  7) Bohatnout lze v Amway i mimo Amway. Ale kdo využívá školicí systém Amway, ten je na nejlepší cestě a vědomosti může využít v jiném podnikání, v zaměstnání a i v životě.
  8) Oslovujeme i chudáky, pokud chtějí se svojí chudobou něco dělat.
  9) Nesmysly a kecy jsou možná žargony a věty, kterým nezasvěcení někdy prostě neporozumí.
  10) Ano, skutečně máme záruky navíc oproti klasickým obchodům. 3 měsíce záruka vrácení peněz na zboží, 6 měsíců záruka vrácení peněz na registraci, 14 dní záruka spokojenosti -vrácení peněz v případě, že jste nebyli spokojeni s prvním seminářem a pak teprve standardní záruky jako např. u nádobí a vodního filtru.
  11) Skuteční chudáci jsou podle mého ti, kteří chtějí změnit svoji životní úroveň a než aby podstoupili riziko (viz bod 10) ), tak raději zůstanou závislí na sociálním systému státu a jejich zaměstnavatele.

  Jak je vidět, jsou asi 2 typy lidí. Jsou to snílci a přízemáci.
  1) Snílci říkají: možná že by bylo dobré to a tamto, zkusím tohle a tamto, chci to a toto
  2) Negáči: to nedokážeš, na to nemáš, nemá to cenu, nestojí mi to za to, riziko-riziko-riziko bojim bojim

  Myslíte, že na všechen ten luxus civilizace, který je nám dostupný vymysleli a zrealizovali negáči?
  Jsou prostě lidi, kteří vedou a pak jsou lidi, kteří se raději nechají vést 👿 . Vyberte si, kde chcete být.

  Přeju mnoho dobrých rozhodnutí v novém roce 💡

  Lubo Pářa
  lubiino@seznam.cz

 13. @ Jirka

  Jo přesně tak: amwayáci nakupují zboží jak diví, i když ho nepotřebují a to se dá kvalifikovat jako jednoznačná ztráta.

  Že každé podnikání nese nějaké riziko je zřejmé. Vy však opakovaně lžete v tom, že prezentujete amway jako podnikání s nulovým rizikem a cokoliv jiného jako podnikání s obrovským rizikem a obrovskými vstupními náklady.

 14. Amway je podnikání!!!! Není to o samospotřebě a úspoře, z toho nikdy diamanta neuděláte!!! Musíte dělat prezentace, prodávat produkty zákazníkům a lidi, kteří si chtěj vydělat, tak ty musíte taky naučit. PRODÁVAT!!! Ještě jednou
  V AMWAY MUSÍTE PRODÁVAT!!! To je naše práce… Stejně jako prodává autosalon auta, hypermarket potraviny a nápoje, obchodní zástupci služby, my prodáváme Amway výrobky a služby!!!

 15. Jsem tam napůl; nesouhlasím přímo ani s „negáči“, jak se tu píše, ale ani s „AW“. Resp. takhle; myšlenka jako obchodní příležitost se mi líbí a to hodně, nelíbí se mi přístup lidí kolem toho — nelíbí se mi, že je všechno zaměřený na prachy a drahý baráky, auta. Samozřejmě bych tím nepohrdnul, ale není to to, proč bych v AW podnikal. Semináře jsou zajímavý, motivační, ale problém je v tom, že je to všechno hezky teoretické.
  Další nevýhodou (pro mě) jsou výrobky. Sice jsou kvalitnější, než „konzum“, ani nemohu souhlasit, že by byly v poměru dražší, než konkurence, ale jsou to výrobky, které si běžně nekupuju. Jasně, jednou za 2–3 měsíce si koupím šampon, tablety do myčky a podobné věci. Ale 4000 měsíčně do toho fakt nevrazím.
  Největší nevýhoda pro mě ale je ta, co už tu někdo psal — pro okolí se stanu „otravným amwayákem“ — vidím to na kamarádovi, který mi AW představil. Mám ho hodně rád, ale vyhýbám se mu, mrzí mě to, ale je to tak. Kdykoliv se vidíme, mluví jen o AW. Dřív jsme šli na pinčes a kecali o ženských. A na takové pozici já být nechci; není to pro mě ta správná cena, co dám za lepší život — své přátele a svoji „sociální vizáž“.

  A na konec (snad už si na nic nevzpomenu ;)) mi na tom vadí přesně to, co píše článek; pokud se mluví o AW byznise, cílový člověk ani neví, že je to AW byznis. Zamlčuje se a používá se různých manipulací — ne ve zlým, je to obchod jako každý jiný, ale pro mě je tohle znak nedůvěry. Pokud ke mně přijde někde a řekne: „Hele, jsme z Herbalife, chtěli bychom tvým prostřednictvím prodat pár koktejlů“ — tak řeknu možná i Ano. Ale pokud mi bude nejdřív někdo hodinu vysvětlovat obchodní teorii MLM a pak nakonec řekne, že je z Amwaye, je to pro mě znak nedůvěryhodnosti.

 16. Vor v zakone :
  @ Jirka
  Jo přesně tak: amwayáci nakupují zboží jak diví, i když ho nepotřebují a to se dá kvalifikovat jako jednoznačná ztráta.
  Že každé podnikání nese nějaké riziko je zřejmé. Vy však opakovaně lžete v tom, že prezentujete amway jako podnikání s nulovým rizikem a cokoliv jiného jako podnikání s obrovským rizikem a obrovskými vstupními náklady.

  Ptat se te kde jsi prisel k temhle nesmyslum je asi zcela zbytecne, protoze jinde, nes ve vlastni hlave to byt nemohlo 🙂

  Oproti tradicnimu zpusobu prodeje v podstate jakychkoliv produktu je system osobniho prodeje proste bez rizika. Zase staci, kdyz o tom nebudes zvanit a ty rozdily si jednoduse sepises. A zacit muzes treba investici do „obchodu“.

 17. @ klusik

  Ano, amway je obchodní příležitost, a i tato obchodní příležitost je o lidech (jako všechno). V amwayi docházejí ke zbytečnému blbnutí lidí, viz. např. poslední den v práci pro vás přijede dlouhá drahá limuzína… viz. verbujte všechny známé i neznámé lidi – lidi z autobusové zastávky, kostela, spolužáky, svého starostu, pošťačku… viz. stoprocentně používejte výrobky… viz. manipulujte s lidma, lžete jim atd.

  Tento byznys má velice špatné jméno, a to je právě díky lidem z amwaye – nadměrné motivaci, díky nechutným praktikám některým motivačních organizací… A proto těžko někdo dosáhne větších příjmů – naverbovat co nejvíce lidí. Jak říkáš, vše je jen jedna teorie.

  Souhlasím s tebou kromě těch výrobků. Rozhodně nepovažuji nejlevnější všechny amway výrobky. Ano, některé jsou konkurenceschopné ale většina je předražených – ocet, máčky, opalovací mléko, pánve, hrnce…

  Ano, Herbalife je úplně o něčem jiném, zde jsem o tom napsal článek – http://czblog.cz/stan-se-podnikatelem-herbalife/

 18. acz:

  Takže chceš říct, že Hassmann s Čížkem jsou lháři, když na seminářích amwayákům radí? …

  „Pište si na seznam svoje spolužáky ze základní školy, ze střední školy, svoje spolupracovníky z prvního zaměstnání, z druhýho zaměstnání, i z patnáctýho zaměstnání. Pište si tam svoji první holku, svoji devatenáctou holku, pište si tam sousedy, napište si tam třeba i někdo tchýni, rodinu… Pro seznam máme takovouhle pomůcku – tady to jste vy a tady je vaše rodina… takže napíšete okruh vaší rodiny… potom je tady okruh vašich známejch, známejch je víc než rodiny. Zpravidla to tak bývá, že víc lidí znáte, a všichni co znáte, nejsou ve vaší rodině. A potom je tady ještě další okruh lidí, a těm mi říkáme, že to jsou neznámé lidi – těch je nejvíc. I vy máte asi víc neznámejch lidí, než známejch. Na seznam píšete rodinu a známý. A jsou tam ještě některý lidi, který vy znáte, ale oni vás neznaj, anebo ještě neznáte jejich jméno, např. pošťačka. Já se vždycky ptám: Máš na seznamu pošťačku? No já nevim, jak se jmenuje…“

  „Pak začnou chodit děti do školky. A maj spolužáky, a ty maj rodiče. A s těma rodičema, vy se můžete znát a setkávat. A můžete si je napsat na seznam. Pak začnou chodit do školy. Tam jsou rodičovský sdružení, že jo. Možná, že neznáte všechny rodiče spolužáků svých dětí, ale víte, že tady sedí pani Dvořáčková, a tady paní Nováčková, atd. atd. Můžete si je napsat na seznam a na příštím rodičovským sdružení se s nima seznámit. Vaše děti možná choději hrát hokej, nebo do hudebky a maj tam i trenéra, spoluhráče a ty maj rodiče. Anebo choději do hudebky, a tam maj učitele a spolužáky, a ty maj rodiče. Obrovský seznam lidí, který známe přes děti. Další seznam lidí je přes zvířata. Kdo máte domácí zvířata… Chodíte s nima k veterináři, možná tam někoho znáte z čekárny, váš veterinář je váš známej. Můžete si ho napsat na seznam. Někdo má psa a chodí s ním na cvičák.“

  „Známe lidi z chaty, známe lidi z kostela, když chodí do kostela. Známe lidi ze sousedství, sousedi a jejich příbuzný. Obrovskej zdroj lidí na seznam! Dámy znaji lidi z porodnice. Pánové znaji lidi z armády, vojska. Co třeba z nemocnice? Někdo kdo ležel v nemocnici, na pokoji se 3, 4 lidma, seznámil se s nemocničním personálem, atd. atd. Známe lidi z obchodů, úřadů, tanečních, ze svých tanečních, nebo tanečních svých dětí. Známe lidi z různých zábav, diskoték, plesů, atd. Známe lidi z hospody. Potom si můžete třeba napsat stranou seznam lidí, o kterých víte, že podnikaji – seznam podnikatelů. Nebo kdo z vás jste podnikatel. Nebo pracujete v obchodě, tak máte seznam zákazníků. Nebo seznam dodavatelů. Obrovskej zdroj jmen lidí na seznam. Známe lidi z různýho cestování, z dopravních prostředků – taxiku, vlaku, autobusu… Kdo jezdí pravidelně vlakem, někam do práce, nebo autobusem nějakou linkou. Vždyť tam furt jezději ty stejný lidi! A není problém, si je napsat na seznam! Já vím, že třeba nevíte jak se jmenujou, ale můžete si napsat nějaký poznávací znamení – chlap v černým kabátě, který jel půlšestkou, třeba.. A až se s ním příště sejdete, můžete se s ním seznámit. Známe lidi z místní politiky – svého starostu, svého poslance, členy zastupitelstva, atd. Známe lidi, který bydleji né v našem městě. To je další poznávací znamení některých lidí, který znáte – lidi mimo město. Známe lidi bohatý, o kom víte, že je bohatej…“

  „Jaký je další zdroj lidí, které známe? Spolužáci. A máme spolužáky ze Základní školy, ze Střední školy nebo odborného učiliště, z vysoký školy. Ale máme taky třeba spolužáky z různých kurzů – kurz počítače, kurz angličtiny. Nebo spolužáky, které známe z Lidové školy umění. To jsou taky spolužáci. Co třeba lidi, který známe přes školu? To nemuseji být jen spolužáci, ale každej známe svého učitele, nebo několik učitelů. Svýho učitele agličtiny, práce na počítači, atd. atd. Kolik je to lidí? Ze základky takových 20, 30. Ze střední školy nebo učiliště, takových 20, 30. Z Vysoký školy? Možná celý ročník! A když se na to podíváme ještě z druhé strany, tak váš partner nebo partnerka, taky maj školy… A když si napíšete společnej seznam, spolužáků…“

 19. acz:

  Ty máš jaké zkušenosti s Herbalife? Já takové, že řeknou, že se jedná o Herbalife – http://czblog.cz/stan-se-podnikatelem-herbalife/

  Kdežto u amway se má mlžit či lhát. Ja radí guru amwayáci na seminářích:

  „Nejdřív toho člověka oslovím a pak se představím. Potom řeknu, že spěchám, ale mám pro tebe důležitou věc: Začal jsem spolupracovat s firmou, kterou si můžete říct jakou chcete – my používáme třeba firmu King associates… nemůžu ti nic slíbit, ale daji se vydělat slušný peníze…“

  Když budete kontaktovat lidi, tak se rozhodně vyhněte výrazům: amway, prodej, výrobky, sehnat lidi, pořádáme sezení, Multi-level marketing, MLM, atd. . Toto jsou termíny, které mohou být při kontaktovaní velice nebezpečné.

 20. A ještě k těm výrobkům:

  Krájecí nůž – 2 240,00 CZK
  Malý nůž – 1 780,00 CZK
  Víceúčelové kuchyňské nůžky – 1 580,00 CZK
  Stojan na nože – 2 490,00 CZK
  6 dílná sada pánví s nepřilnavým povrchem s pokličkami (3 pánve) – 8 560,00 CZK
  BODY SERIES Deodorační tělové mýdlo (8×100 g) – 560,00 CZK
  Opalovací mléko SPF 30 – 790,00 CZK
  Obnovující peeling (20ml) – 1 930,00 CZK
  Creme LuXury (45ml) – 7 260,00 CZK
  Denní ochranný krém SPF 15 (50ml) – 1 270,00 CZK
  Eau de Parfum (50ml) – 940,00 CZK
  B Complex (100 tablet) – 460,00 CZK
  Žvýkací vitamin C (100 tablet) – 665,00 CZK
  Smetanová směs v prášku – vanilková příchuť (14 x 51 g) – 945,00 CZK
  Izotonický nápoj – příchuť ovocné směsi (20 sáčků) – 680,00 CZK
  Balsamikový ocet z Modeny (500ml) – 350,00 CZK
  Omáčka na těstoviny Rajčata, černé olivy a houby (4 x 350g) – 385,00 CZK
  Překapávaná káva (4 x 250 g) – 560,00 CZK
  Mletá káva Espresso (4 x 250 g) – 580,00 CZK
  Krémová rtěnka (3.8 g) – 555,00 CZK
  Vysouvací konturovací tužka na rty 0,20 g – 470,00 CZK
  Lak na nehty (10 ml) – 300,00 CZK
  Regenerační pleťové mléko (30 ml) – 1 130,00 CZK
  Noční regenerační emulze (50 ml) – 1 490,00 CZK
  Coenzyme Q10 (60 kapslí) – 1 170,00 CZK
  Jemný šampon pro každodenní použití (250 ml) – 215,00 CZK
  Hydratační kondicionér (250 ml) – 225,00 CZK
  Vlasové sérum pro vysoký lesk (75 ml) – 495,00 CZK
  Revitalizační sérum na vlasy (8 x 6 ml) – 1 040,00 CZK

 21. Takze znovu: nerikam nic z toho co mi podsouvas, opakuji znovu to same, lzes jako kdyz tiskne. Chces vedet v cem?

 22. @ admin

  A co kdyby jsi k těm výrobkům kromě názvu připsal i značku, koncentrovanost, užitnou hodnotu? Ty napíšeš Obnovující peeling nebo Creme luxury a cenu, navíc ještě konečnou maloobchodní… ale nikde není vidět, že se jedná o značku ARTISTRY, která se řadí mezi pět nejprestižnějších kosmetických značek a jako jediná z této kategorie se prodává v oblasti přímého prodeje. Že Créme Luxury je opravdu luxusní krém (z názvu je to čitelné), který má schopnost udělat pokožku o 15 let mladší… NIKDE jsi neuvedl, že na nádobí iCOOK je doživotní záruka a jeho používáním šetříš 30% tepla, které na normálním nádobí odchází pryč…NIKDE jsi neuvedl, že doplňky stravy Nutrilite firma Amway vyrábí z vlastních exkluzivnívch koncentrátů z bylin a rostlin, které pěstuje a sklízí na vlastních certifikovaných organických farmách jako JEDINÁ FIRMA NA SVĚTĚ. Nikde jsi neuvedl, že Amway káva je 100% arabica, jejíž zrna jsou pečlivě přebírána a jsou z Brazílie. NIKDE jsi neuvedl, že na všechny tyhle výrobky se vztahuje 3 měsíční záruka spokojenosti, takže když ti něco nevyhovuje, můžeš to bez udání důvodu vrátit a firma ti vrátí všechny peníze zpět. Atd Atd…

  A ted mi řekni, co z toho má ten podělanej He***life???

 23. @ admin

  Ne, to říct rozhodně nechci! Jejich cena je tvořena aby byly konkurenceschopné, ale některé výrobky jsou skutečně nejkvalitnější, jaké můžeš sehnat. Je to jako porovnávat Maserati třeba s Fiatem…

 24. Jirka :
  @ admin
  Ne, to říct rozhodně nechci! Jejich cena je tvořena aby byly konkurenceschopné, ale některé výrobky jsou skutečně nejkvalitnější, jaké můžeš sehnat. Je to jako porovnávat Maserati třeba s Fiatem…

  Ovšem Maserati nemá žádnou organizaci, která by lidem slibovala milionové příjmy a nutila by tyto zmanipulované hlupáky koupit si namísto Fiata Maserati, zadlužit se tím a zkrachovat. 😀

 25. Co se kvality výrobků týče, nebylo by od věci kdyby např. spotřebitelský časopis D-Test udělal srovnávací test MLM produktů s běžně dostupnou drogerií.

  Přátelé, uvažujme racionálně: kdyby všechny ty výrobky byly tak skvělé a světoborné, jak emelemkáři tvrdí, neprodávaly by se na každém rohu? Nemohli byste je sehnat třeba ve velkoobchodech typu Makro, kde by jich výrobce prodal mnohem víc než přes celou MLM síť? Jistě, namítnete mi, že ty výrobky jsou tak kvalitní, že potřebují, aby zájemcům vše vysvětlil osobní prodejce. BLBINA! Kvalitní výrobek se prodává sám. Ústní doporučení mezi zákazníky běžných kamenných obchodů je totiž mnohem rychlejší než sáhodlouhé explanace a přesvědčování ze strany emelemkářů. A to je historický fakt, ne ideologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *