Yager Free Enterprise Celebration: Ron Ball

Yager Free Enterprise Celebration: Ron Ball a jeho cinty…

„Budete mít lepší manželství, lepší rodinu, váš celý život se zlepší! Protože jste v tomhle byznyse.“

„Pokud chcete vybudovat obrovskej byznys, potřebujete obrovskou odvahu. Nemůžete žít ve strachu a mít úspěch. Musíte překonat svůj strach z lidí! A musíte učit žít život v odvaze…“

To je prostě prostě Amway byznys 🙂

13 Responses to Yager Free Enterprise Celebration: Ron Ball

 1. Amway = sektáři, manipulace…

 2. Ty videa jsou strašný. Nedovedu si představit, že bych takový magory šel poslouchat.

 3. Ján Bošanský

  Pokud chcete vybudovat obrovskej byznys, potřebujete obrovskou odvahu. Nemůžete žít ve strachu a mít úspěch. Musíte překonat svůj strach z lidí! A musíte učit žít život v odvaze. A čo je na tomto divné akože ?? 😀 nechápem zmysel tohoto vystrihnutého kúsku z nejakej prednášky. Admin môžete mi to vysvetliť prosím? Lebo ja som vyrastal v podnikateľskej rodine a viem o tom, že bez odvahy a prehladu nejakého nejde podnikať. Takže neviem čo je na tom smiešne alebo divné alebo manipulatívne. Alebo ako sa tú niektorí odborníci na všetko vyjadrili, že sú to „magori“. V čom ? Ako v dnešnom svete rozoznáte normálneho človeka od nenormálneho ? 🙂 a kto určuje tu normálnosť ?

 4. Ján Bošanský:

  „Budete mít lepší manželství, lepší rodinu, váš celý život se zlepší! Protože jste v tomhle byznyse.“

  Nesmysl, každý si udělá obrázek sám…

  „Pokud chcete vybudovat obrovskej byznys, potřebujete obrovskou odvahu. Nemůžete žít ve strachu a mít úspěch. Musíte překonat svůj strach z lidí! A musíte učit žít život v odvaze…“

  Kolik lidí v naší republice vybudovalo velký amway byznys a firma amway jim posílám významnou částku (statisíce měsíčně – to může být pro někoho považováno za velký byznys) na jejich podnikatelský účet? Vy jste vybudoval velký amway byznys? Nebo vám firma amway posílá pouze 10 000 Kč (přepočítejste si to na eura) na váš podnikatelský účet?

 5. Ahoj,
  koukám že tyhle videa jsou poměrně už z módy. Navíc jsou poněkud zastaralá. Tedy nechci se nikoho dotknou, ale už jsou staršího data.

 6. Daniel:

  Z čeho usuzujete, že jsou ty videa jsou z módy?

  Viděl jsem videa s Dexterem Yagerem z 80. let minulého století. To také znamená, že je to „módy“?

 7. Ahoj Admine,

  domnívám se, že nejsou aktuální a jejich módnost se mění. Dneska jsou z módy a zítra budou zase v kurzu.-). Chtěl jsem ti říct, že neukazují, kde je Amway dnes, ale kde byl. Navíc, takových video klipů je tady více, takže nejdou s dobou.

 8. Daniel:
  A jak tedy vypadá Yager Free Enterprise dnes?

  • Budou vypadat úplně stejně. Od samého začátku jde o vyplachování mozků. Takže jim na těch seminářích neustále vymývají hlavy demagogií ohledně úspěchu, dřiny, překonání strachu, kriticích, snech, cílech atd.

   Člověk dostává pocit, že se něco od těch „podnikatelů“ učí, ale je to nesmysl. Člověk se pak stává akorát závislý na nich a jejich radách. Jde samozřejmě o demagogii.

   Uvedu příklad. Vytáhnout si například nějaký příběh úspěšného člověka. Začnou mluvit o těžkých začátcích, kdy ten člověk se nevzdal, rodina ho nepodporovala a on stále bojoval a bojoval. Lidi se mu smáli, ale on věděl, že nakonec bude to on, co se jim bude smát. Plynuly roky a roky a lidi si o něm mysleli, že dělá nesmysly. Jenže dnes ten pán jezdí ve Ferrari, má dvě vily za 50 milionů a je inspirací pro mladé podnikatele. Zkrátka vítěz!

   Pěkná demagogie:).

   Co udělá Amwayják? Jelikož je už naučený nepřemýšlet, ale poslouchat, co říkají odborníci, tak tyhle věci akceptuje. Vůbec mu nevadí, že zmiňovaný příklad je u člověka, co nepodnikal s Amwayem, ale dělal úplně jiný byznys atd.

   Amwayják to bere na sebe. Když ho někdo kritizuje, tak on se tím utvrzuje v tom, že je potřeba vytrvat, nevzdávat se a že mu chtějí sebrat sen. Takový člověk, co si nechá vymýt hlavu v Amwayi, tak bude mít značně zkřivený pohled na podnikání, vydělávání peněz v podnikání apod.

   A jelikož cílem těchto demagogií není člověku pomoct, ale udržet ho v systému, tak to člověka začne postupně ničit – bude vyhledávat nějaké „pilulky na úspěch“ od demagogů jako je Hassmanna další, co káží, že si pomocí mysli člověk může přitáhnout sen např. jachtu. Takže ho to bude stát zbytečně mnoho času a také peněz. To, že ve skutečnosti jde o magii, čarodějnictví, co tyhle autoři praktikují, tak to se většinou ani nedozví, protože autoři většinou sami neví, odkud tyhle nauky přišli. Pouze si přečetli XX knih, praktikovali tyhle nauky a pak si vydali knihu a dostali v Amwayi nálepku „odborník“.

   Kromě toho se mohou objevit další psychické problémy v životě tohoto jedince, co se nechává ovlivňovat touhle demagogií. Začne být citlivý na jakoukoliv kritiku, přehnaně může reagovat, bude mít pocit, že mu někdo ubližuje -> začne se uzavírat atd.

   Kromě toho a to je největší svinstvo, co tam je. Začne mít problém přestat věřit tomu, co mu nakukali o penězích, úspěchu apod. Pokud to někdo z Vás má, vzepřete se tomu. Pokud jste vyhledali tento blok, věřím, že jste našli pravdu. Pokud potřebujete nějakou pomoc, vyhledejte klidně odborníky.

   Mně pomohlo Boží slovo (Bible). U Vás to mohou být tyto informace, co jsem napsal já, admin a další lidi, co tady diskutují.

   Kdybyste věděli, že Amway je sekta, tak byste tam nikdy nešli..

 9. Ahoj Admine,

  no to je otázka spíše na tento web, jak vypadají dnes? Nebo se pletu?

 10. Ten co málem dělal amway

  Díky za tuhle stránku! Nebýt vás, tak už jsem v amway sektě!

 11. Martin Novotný

  Kdo nevstoupil, nepozná, o co zde běží. Já jsem vděčný, že systém pomáhá každému v osobním rozvoji… pak už je vše na vás. Kritizovat dovede každý, ale sám se vidí dokonalý?

 12. Budoucí milionář

  Kdo kritizuje Amway, neví o čem mluví. V Amway jsou super výdělky. Proč poslouchat zaměstnavatele, když můžete vydělávat na sebe? Zamyslete se. S Amway vyděláte miliony!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *