Bývalý diamant objasňuje pokles obratů Amway

Celosvětový obrat Amway v roce 2016 již třetí rok za sebou poklesl. Zatímco obrat v roce 2013 činil 11,8 miliardy dolarů, v roce 2016 to bylo již jen 8,8 miliardy dolarů. Na českých stránkách podporujících Amway se můžete dočíst, že za to může posílení dolaru, případně dokonce falešné kopie výrobků Amway, hlasy zevnitř firmy však hovoří o podstatně zásadnějších problémech, kterým dnes firma čelí.

Amway je notoricky známá nerespektováním zákonných regulací v zemích, kde působí. Kromě starších případů z Kanady, Velké Británie, USA a Indie, jen za rok 2016 přibylo podezření z krácení daní v Rusku a nejnověji obvinění z porušení několika zákonů ve Vietnamu – viz. Zdroje.

Tím si firma dlouhodobě škodí a například ve Velké Británii, kde byla v minulosti kvůli porušování zákonů činnost firmy málem ukončena, se špatnou reputaci nepovedlo dodnes napravit a Amway jen paběrkuje, zatímco jiné MLM firmy na tomto velkém trhu rostou.

Dlouhodobý propad Amway už zneklidňuje celé odvětví a touto situací se začali zabývat i autoři známých webů, kteří podporují MLM. Například Ted Nuyten, který provozuje stránku businessforhome.org, přičemž jeho vysvětlení tak razantního poklesu je dost rozdílné od toho, co píší autoři některých českých webů.

převzato z businessforhome.org
převzato z businessforhome.org

Zatímco oficiální vyjádření firmy hovoří o poklesu kvůli silnému dolaru a situaci v Číně, Ted Nuyten, který je v kontaktu s vysoce postavenými lidmi napříč celým MLM odvětvím tvrdí, že Amway diamanti a manažeři firmy vidí problém především v beznadějně zastaralém odměňovacím plánu firmy Amway, který vede k tomu, že v mnoha zemích, kde dříve firma působila, již prakticky nejsou žádní distributoři. To se stalo například na Slovensku, kdy předloni byli ze slovenské centrály Amway propuštěni poslední 3 zaměstnanci a slovenská centrála byla sloučena s českou.

Jeden vysoce postavený VPA k tomu dodal: „Velkým problémem firmy Amway je konkurence. Strašně dlouho byli leaderem odvětví a neexistovala prakticky žádná konkurence. Dnes jsou ale po světě tisíce MLM firem s podstatně propracovanějšími odměňovacími plány, kde si distributor může vydělat daleko víc, než v Amway. Změnit přitom plán odměn, aby byl lepší a více motivující pro distributory je téměř nemožné, když je již tolik let zaběhnutý. Věřím, že odměňovací plán, dříve silná stránka firmy Amway, je dnes její Achillovou patou.“

Ted Nuyten k tomu dodává: „Odměňovací plán – stair step break-away, vyžaduje k vybudování nesmírné úsilí a mnoho času. Pokud opravdu chcete v Amway vydělávat, musíte budovat alespoň 6 větví najednou. Zároveň jakmile se vaše větev kvalifikuje, namísto 30% odměn dostáváte dál jen 4%. Takový odměňovací plán mohl v minulosti fungovat skvěle, dnes mají ale distributoři i prospekti podstatně víc informací, než kdy dříve. Odměňovací plán firmy Amway je zastaralý a to není lehké změnit. „

Neméně zajímavá je ale i diskuze pod článkem, do které se zapojil i bývalý diamant Lance Smith, který vybudoval v Amway diamantové distributorství a když se rozhodl z firmy po více než 20 letech odejít za lepším (dnes pracuje v Jeunesse), zanechal za sebou v Amway 13 diamantů. Jeho kritika firmy Amway ukazuje dost jiný obraz života diamanta, než jen auta, lodě, ženy, dovolené a pasivní příjem bez starostí:

 • Procenta odměn v Amway jsou jedny z nejnižších v celém odvětví MLM
 • Amway nutí své distributory, kteří vstoupí na trhy do dalších zemí, začínat od nuly, což je zastaralé a zbytečné
 • Platit distributorům, kteří operují ve více zemích až poté, co v zemi dosáhnou minimálně dvou větví, je pro distributora velmi obtížné a je to zbytečné
 • Vyžadovat šestiměsíční kvalifikaci na vyšších pozicích je v dnešní době doslova neslýchané
 • Muset vytvořit šest a více oddělených větví je extrémně obtížné ve srovnání s odměňovacími plány jiných firem, kde stačí 2-3 větve

Závěrem Lance přídává ještě další zdrcující informace, které od toho, kdo se vás bude snažit zrekrutovat, určitě neuslyšíte: “Upřímně, nebýt jednorázových odměn na vyšších úrovních a také právního oddělení firmy, které agresivně jde po diamantech a vyšších pozicích, když oznámí, že chtějí z firmy odejít, byl by obrat firmy ještě podstatně horší.“

Takže firma Amway na své diamanty, smaragdy, platiny a další pozice, pokud chtějí odejít, posílá právníky! Velmi to připomíná přístup finančně poradenských MLM firem, které u nás zavazují své švarcsystém ičaře k zaplacení stovek tisíc až milionů Kč za tzv. „vzdělání“, pokud se rozhodnou odejít.

Vypadá snad „nejlepší byznys na světě“ tak, že když jej chcete opustit, že se na Vás vrhne hejno právníků a začnou vás zastrašovat, abyste zůstali? Takto funguje mafie, ne nejlepší byznys na světě.

Zdroje:
https://www.businessforhome.org/2017/02/why-amway-lost-3-billion-in-sales-in-3-year/
https://www.businessforhome.org/2017/01/amway-found-violating-multiple-regulations-on-mlm/
http://www.amwaywiki.com/Smith,_Lance_%26_Tracey

162 komentářů u “Bývalý diamant objasňuje pokles obratů Amway

 1. Změnit mlm plán za binární, neplatit za registrace a prodlužování, omezit týdenní binární odměnu za obrat ve slabší větvi na 1 000 USD a ihned získávat provizi z této větve min 30%, odbourat složitou nádstavbu bináru povede k 2.úrovňovému spravedlivému obch plánu, místo nádstavby vyhlašovat soutěže k podpoře mezinárodní spolupráci distributorů, možnost pozici ztrojit-4 větvě + 50% odměny, zesedmit-6 větví + 100% odměny, budovat pouze síť odběratelů, sjednocený mezinárodní odměňovací systém povede k oploštění gaussovy křivky odměn a obchod nebude umožňovat vysoce postaveným parazitům prosperovat na trvalém obchodním deficitu aktivních 0,3,6% distributorům. Místo toho se stano plán odměn reálným, pracovat budou muset i výše postavení a nebude těch několik desítek superbohatých, ale statisíce opravdu nezávislých-tzv. střední třída, ne současná davově-elitární struktura propagující jen materiální cíle, jako stále víc aut, jachet, domů, spotřeby, ale za stejné spotřeby budovat nezávislost a nevyhazovat za zareg. se jinam.

  1. Zajímavý nápad Libore, k tomu ale nedojde, kapři nahoře si rybník nevypustí. Otázkou také je, jestli by to, co navrhujete, pomohlo. Nedávno totiž známý zastánce MLM Ted Nuyten informoval na svém webu bussinesforhome, že v americkém Amway se mimo síť prodá jen 12-13% zboží. Jinými slovy, 9 z 10 výrobků si kupují jen registrovaní Amwayáci a poptávka z venčí prakticky neexistuje, krom toho, že zblbý Amwayák nacpe jednou něco babičce/tetičce. Podle FTC je taková firma pyramidovou hrou, protože to není udržitelné, jako distributor čehokoliv, když nemáte poptávku z venčí, tak končíte. Jediné co Amwayákům zbývá, je oblbovat další lidi a cpát je pod sebe s tím, že budou měsíčně dělat obraty/body. Jiný způsob, jak na tom neprodělat, zkrátka neexistuje. Zkuste třeba založit hospodu, kde 9 z 10 jídel sníte sám, stavební firmu, kde si 9 z 10 domů koupíte sám…. Je to naprostá blbost. Stejně tak i Amway.

 2. Znám lidi co si říkají Uplini mentoři diamantu podnikatelé kteří kupují Amway produkty nad svojí potřebu a jak je psáno viz. výše nabízejí to po všech známých a příbuzných a samozřejmě spílají o tom že od Amway produkt je samozřejmě ten „nejlepší“ na světě.

 3. Toľko kravin v jednom článku a komentároch.. Nebudem tu rozoberať všetky bulsity, no k obratu mimo Amway poviem len toľko, že 80 percent (cca podľa Paretovho pravidla – môže to byť o niečo viac alebo menej) registrovaných ľudí sú len zákazníci, ktorí si chcú nakupovať za veľkoobchodné ceny. Bežná prax je, že ak napr odomňa zákazník nakupuje pravidelne cca polroka, tak ak má záujem, registrujem ho do svojej siete. Síce prídem o maloobchodný zisk, ale ušetrím čas a body mi idú samé. Týmto spôsobom nie je až také ťažké dosiahnuť 21%, všetci si myslia že nutne musíte mať ľudí, ktorí iba biznis aktívne robia. Stačia vám kľudne aj zákazníci, ktorí si sami pravidelne nakupujú. A čo je zlé na tom že Amway predá mimo sieť len 12-13% výrobkov? Keby sme mali maloobchodné predajne, tým pádom by firma nemusela platiť distribútorov a mala by aj omnoho väčší obrat. A zároveň, ak by sa naše produkty dali kúpiť aj mimo našej siete, firma by podkopávala biznis svojim vlastným distribútorom, ako to napr robí Avon …

  1. hhhh: to Paretovo pravidlo máš obráceně. 80% lidí, co se setkají s distributorem, chce pod vlivem polopravd a lží nejdříve podnikat, nakonec ale skončí tak, že si jen nakupují a nakonec to vzdají úplně.

   Byznys mi byl nabídnut několika různými lidmi a nikdy mi nikdo z nich nechtěl nic prodat, vždycky to byla „úžasná podnikatelská příležitost.“

   Co je špatně na tom, že se mimo síť prodá jen 12% zboží? Takové parametry prodejů poukazují na jediné, že se jedná o pyramidovou hru. V Americe před pár lety ukončili fungování firmy Vemma, která mimo síť byla schopna prodat 15% výrobků a zbytek distributorům s tím, že se jedná o pyramidovou hru a ne skutečný byznys. Rozhodující pro tento verdikt byl právě poměr 85:15, kdy bylo zřejmé, že bez důkladného brainwashingu o jejich výrobky nikdo na běžném trhu nemá zájem. Tedy zboží je prakticky neprodejné, takže se ani nejedná o podnikatelskou příležitost, protože jak chceš podnikat se zbožím, o které nemá nikdo zájem?

   1. Karel: ja aktívne ukazujem plány a štatisticky len 15-20% ľudí sa registruje za účelom biznisu, tých ktorí nemajú záujem sa snažím pushovať na produkty, vždy mať radšej MO zákazníka ako zle zaregistrovaného človeka, ktorý nebude robiť obrat. A z tých 80% cca 1/2 až 3/4 si nejaký produkt objednajú.

    K pyramídovej hre – doštuduj si veci ak nevieš čo je pyramídová hra. V Amway si platený za OBRAT. Na silvera (21%) ti stačí sprostredkovať obrat 10 000b, t.j. na Slovensku zhruba 20 000€ (mám pocit že jeden bod je 1,90€ cca, ale zaokrúhľujem to) a je jedno či budeš mať 1000 ludí čo budú robiť obrat 10 b mesačne (čo je cca balík XSov mesačne) alebo 34 ľudí, ktorí budú robiť obrat 300b mesačne (600€). Navyše, ja keď si kúpim produkty s cieľom ich predať zákazníkom, body ostávajú na mojej licencii, preto to vyzerá ako keby som si kúpil produkty za 250b pre seba (pritom 50-70% osobného obratu ide mimo moju domácnosť, MO zákazníci totižto nemajú licencie. A ľudia čo robia max 200b osobne a nemajú nikoho v skupine, tí sa dajú považovať za samospotrebiteľov. V Amway si platený za OBRAT, pričom nezáleží na tom koľko ľudí budeš mať v skupine. V tom je napr rozdiel u World Ventures, ktoré mi nedávno ukazovala jedna kočka a povedala mi že sa jej páči že to NIE JE ZÁVISLÉ OD OBRATU ALE OD POČTU ĽUDÍ ktorých privedieš. Je to cestovný multilevel a z toho čo som pochopil si zakúpiš licenciu za 100 alebo 200€ + si ešte mesačne platíš 50€ a šetríš si tak na dovolenky. Ak ale nájdeš 4 ludí pod seba, tak ten 50€ poplatok neplatíš, pričom aby ho neplatili oni, musia si nájsť svojich 4 ludí… Toto zaváňa pyramídou. Ak máte niekto info o World Ventures, dajte mi kľudne viac info, nechcem ich tu neprávom očierňovať ak som ten koncept pochopil zle… A to že tie produkty sa nedajú mimo sieť kúpiť je znak toho, že firma podporuje svojich distribútorov a nie toho že to je pyramída. Avon, Oriflame a Mary Kay sa s tým neserú a ich produkty kľudne kúpiš aj na notino.sk … A potom takéto firmy sú medzi TOP 10 najväčšími MLM na svete… 😀 bodajby nie ked možno polovicu ich obratu tvoria MO prevádzky…

    1. hhhh: Jo, pohádka o tom, jak to každý chce, to už tu dlouho nebylo. Nebo jste možná tak ukecaný a nepříjemný, že se pro jednou nebožák na schůzce smiluje a nějaký Amway nesmysl si koupí, aby se tě už konečně zbavil.

     Sám víš, že se jede především samospotřeba, kterou mohutně propagoval právě starý Yager. Bylo to pro to, že v jeho době už se mohutně rozšiřovala síť kamenných obchodů a samoobsluh a tyhle domovní pochůzkáře přímého prodeje lidé posílali zhusta někam. Když Dexter věděl, že nemají šanci prodávat, tak proč je neučit samospotřebě? Je to vlastně nouzové řešení, jenže firmě Amway nic jiného nezbývá, když nemá cenově a často i kvalitou konkurenceschopné výrobky.

     World Ventures nemá smysl ani komentovat, další pyramidové MLM s nesmyslným produktem. Jen jsem si projel youtube a nějaký borec porovnával co nabízejí oni za zájezdy a našel to samé i s letenkama na normálním eshopu nějaké cestovky a levněji. Další MLM past na blbce.

     A jak vyděláváš? Jak se ti daří, jestli tedy vůbec máš živnostenský list.

     A co říkáš na to, že distributoři Amway obviňují své konkurenty z toho, že jsou spolčení se satanem:

     https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-zajimavosti/63140/procter-amp-gamble-nejsou-satanisti-rozhodl-soud.html

     Dost možná jsi downline nějakého takového náboženského fanatika. U nás v ČR se to moc neřeší, tady je to samý ateista, takže je to spíš pro zasmání, ale zajímalo by mě, co na to říká slovák, když tam je těch věřících podstatně víc než v ČR.

     1. Takže náboženští fanatici z Amway obviňují svého kritika z toho, že je náboženský fanatik. Nevím co na to říct, když si pak čtete jejich příspěvky, kde někteří jsou evidentně pravidelní návštěvníci olomouckých heren a své sociální sítě tapetují, jak oni sami tvrdí, „kurvičkami“.

      https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-zajimavosti/63140/procter-amp-gamble-nejsou-satanisti-rozhodl-soud.html

      Uklidnit je snad může jen to, že bůh je milostivý a lidskou blbost odpouští. Být blbý jako houpací kůň není hřích, ale diagnóza.

   2. Karel: a ešte dodatok… neviem o tom že by o naše produkty nebol záujem 😀 nájdi si fóra a x ludí (väčšinou ženy v domácnosti) tam odporúčajú napr naše čistiace produkty. Našiel som príspevok kde ich jedna žena chválila ale povedala, že Amway jej nesedí lebo je to „pyramída“, no produkty máme super. Len bohužiaľ, Amway je zafixovaná u ľudí ako spoločnosť predávajúca drogeriu, hoci tam máme asi 400 ďalších produktov, od energeťákov cez kozmetiku a vodné filtre až po výživú a potraviny. A je stále veľmi veľa ľudí, ktorí milujú naše produkty, no nemajú si ich od koho kúpiť, lebo veľa distribútorov už skončilo.

    Ja rozumiem tomu že kedysi sa v Amway robili špinavosti, no je to do veľkej miery spôsobené tou prijebanou československou náturou. Keď padol komunizmus a rozdelilo sa Československo a prišla sem Amway, prejavili sa v nás naše typické vlastnosti a bolo bežné že „lídri“ nútili ludí a robili nátlak na nich aby robili obrat lebo chceli zbohatnúť rýchlo a ľahko. No teraz je ten biznis úplne o inom. Ja nemusím ani fyzicky s tým človekom byť a nakontaktujem niekoho na FB a som schopný mu objednať produkty do Košíc a ja som pritom v Bratislave za PC… Máme navyše aj appku SSD, kde vieš vysvetliť ten biznis na káve človeku cez smartfon za 5 minút a nemusíš strácať čas ukazovaním hodinového plánu a vieš si tých ľudí pekne vyfiltrovať a nevenuješ sa ľudom ktorí nič nehľadajú. Ten biznis je aj vďaka internetu úplne iná káva… No bohužiaľ, vďaka internetu sa o nás šíria aj takéto dezinformácie ako napr na tomto fóre.

    A to že ti ten biznis ukazovali ludia ktorí ti nechceli nič predať, iba ti to prezentovali ako „najlepšiu podnikateľskú príležitosť“… čo ti poviem, zase si dokázal, že názor na Amway u ľudí vytvárajú samotní distribútori. Ja napr idem na plán s postojom, že ja prospekta nepotrebujem, on potrebuje mňa (čo je aj pravda), a nemám problém poslať kadeľahšie 95 neambicióznych ľudí aby som našiel tých 5 ktorí chcú spraviť aspoň 12-15% úroveň. Väčšina distribútorov sa snaží ľudí manipulovať a reistrovať ich za každú cenu, no nechápu, že potom budú mať mŕtvu skupinu plnú lenivých ľudí a budú sa čudovať že majú 200 ľudí a robia možno 800b… 😀 ja si ľudí vyberám, ak si niekto myslí, že je to pyramída, ok, má na to právo, je to jeho názor, no tým pádom sa nemám s takým človekom už o čom baviť 🙂 a ja si ušetrím čas a hlavne energiu, ktorú by som venoval inak ľudom, ktorí si to nezaslúžia 🙂

    1. hhhh: Tak zajisté, že to propagují na internetu především ženy, když podle výzkumů 75% obětí MLM jsou právě ženy. To že distributorky tapetují internetová fora opravdu nic neznamená. Když víme, že někteří amwayáci útočí na Wikipedii, kde mažou všechno negativní a píší jen pozitiva, tak jak pak někdo může těm distributorkám věřit, že nedělají to samé?

     MLM je něco jako komunismus, všichni říkají, jak je to teď jiné, lepší, omlouvají se za to, co bylo, ale ne, opravdu se nic nemění, je to pořád ta stejná špína.

     A máš pravdu, ten byznys je opravdu díky internetu jiný kafe. Někteří bývalí distributoři, konkrétně tihle v tom utopili asi 20 000 dolarů, se nechávají znovu verbovat a všechno si nahrávají a pak to zveřejňují. 🙂

     https://www.youtube.com/watch?v=QaIMgnGWmdM

     Takže můžeme vidět a slyšet, jak Amwayáčci tvrdí, že vydělali 2500 dolarů za víkend, co 2500, dokonce 5000 dolarů, jak tam tvrdí nějaký z tvých kolegů.

     Kdo ví, třeba si zrovna někdo nahrává i tebe a za pár dní nebo týdnů se tu objeví video, jak někomu tlačíš, že už jsi ten skoro milionář z Amway s pasivním příjmem, co jen houpe nohama na pláži a kouká jak mu na účtu přistávají miliony.

 4. … a pokud ne na Luboše Pářu, tak třeba na pana ACZ. Naše družstvo hledá schopné brigádníky na bramborovou sklizeň. P.S. Ubytování je zajištěno v družstevní ubytovně .
  Nabízíme hezký výdělky…
  … a pocit s dobře vykonané práce k nezaplacení:-)

  1. A v čem by si pak asi vyprali hadry od hlíny? Doma mají jenom koncentráty na praní, které zvládnou akorát špínu nachytanou někde po plácání od kolegů na pódiu…:-)

  2. Ahoj Vláďo,
   do inzerátu bych ještě uvedl, že nabízíš platbu v hotovosti, protože někteří výtečníci budou mít obestavěné (exekuované účty) 😀 😀 😀
   A když z toho uděláš multilevel, tj. že Pářa nebo ACZ budou placeni za to že na brigádu seženou svoje kamarády tak vyderete hóóódně brambor….

   1. Prima nápad. Za každého přivedeného brigádníka do našeho družstva obdrží pytel brambor jako deputát. Ty jim snad exekutoři neukradnou 🙂 🙂

    1. Vláďo a po sklizni budou ty brambory podomním prodejem prodávat a to až potom co si je od Vás za vydělané peníze odkoupí. Budou je nabízet s maloobchodní přirážkou 30% :-D.

     No a když jim to půjde ta např za 2 metráky (200kg) dostanou 3% provizi od družstva., za 600 kg 6% atd…

     No ale hlavně můžete pořádat motivační semináře jak prodávat brambory a to alespoň za 500,- Kč :-D. Potom můžeš prodávat nahrávky (cedéčka) jak prodávat brambory a knihy s bramborovými recepty, které budou bramborový distributoři kupovat….

     Ten kdo prodá 10 000 kg brambor bude BRAMborec a dostane odznak!!

     Takže až ty brambory vyberou tak každý nafasuje pytel brambor a do večera to koukej prodat, jinak tě nepustíme na ubytovnu.

     Takhle ten bramborový byznys rozjedeš klidně v 80 zemích a teritoriích na světe..
     Tak GO Brambor !!!! 😀 😀 😀

     1. Jan: Opravdu vtipné, jenže ti zemědělci žádné příštipkáře za provizi nepotřebují. O brambory je zájem a zemědělci krom velkých odběratelů často zásobují i široké okolí napřímo a bez provizí.

      Obávám se, že kdyby někdo aplikoval MLM na zemědělství, brambory budou za 60kč za kilo a kilo cibule tak za stovku. Za to bych k tomu měl ale hodinovou přednášku, jak je to plné fytonutrientů, vitamínů a minerálů a se šlupkama si můžu vyčistit zuby a pak s tím co vyplivnu ještě můžu umýt koupelnu. 🙂

      V MLM prý mají úžasné výrobky, takže je potřeba zákazníkovi vše náležitě vysvětlit, k čemuž má Amway armádu 3 milionů VPA, kteří si rozdělují bohatě přes 30% ceny výrobků.

      Je zajímavé, že jiné normální firmy, které také prodávají doplňky stravy, nepotřebují 3 miliony distributorů.

      Aby zákazníka informovali, používají to, o čem v Amway asi ještě nikdo netuší. Příbalový leták. 🙂

 5. Tihle dva si to rozdávají s WWDB neuvěřitelným způsobem:

  https://www.youtube.com/watch?v=QQT37-C2_64

  Natočili několik videí z velkých seminářů a na oko se nechali naverbovat. Postupně pak uvolňovali ty videa na youtube a je to opravdu nářez. Teď už si jich všimla i centrála WWDB a rozeslala varování přes KATE. Hned druhý den měli na kanále přes 20 tisíc zhlédnutí během jednoho dne… 🙂 🙂 🙂

  A varování z KATE jim také nějaký asi již odcházející Amwayák poslal. Amwayáci jen vyhrožují soudy, ale skutek utekl a místo toho, aby o tom mlčeli, tak to pošlou všem downline. Těžko hledat větší idioty. To je jako když Hrušinský v obecné škole zakázal dětem přikládat jazyk na namrzlé zábradlí. 🙂

  A ti lidi z Amway v Portlandu a Spokane, je to samý bývalý kriminálník.

  Nevíte, kde teď Amwayáci u nás verbují nejvíc? Chci natočit to samé. 🙂

  1. Zdar Nutrie :), tak a teď budou všichni Tramwajáci ve střehu jestli je někdo náhodou nenatáčí 😀 😀 😀

 6. Ahoj Martine,chci se te zeptat muzes me napsat komu pujde zisk za SEMINAR ze vstupenek jestli to neni TAJNE .
  Dekuji

 7. Jeste na jednu vec jsem zapomel,ten seminar se poradal 12.9.2015 podivej se jeste jednou dobre Martine na ten web nikaklarova.cz tedy pred ctyrmi lety,takze pokud vlastnis stroj casu tak si velice rad koupim vstupenku na seminar za 350 korun a hrozne rad se necham stojem casu teleportovat do minulosti.
  Martine ja chapu tve zoufalstvi z toho,ze v amway nic nevydelavas kdyz se snazis nalakat nove ovce na ctyri roky stary seminar,ale v soucasne dobe je dalsich tisice MLM firem ktere delaji stejny byznys jako amway a maji pro sve distributory mnohem lepsi a vydelecnejsi kompenzacni plany nez amway.Ta doba kdyz amway nemel zadnou konkurenci je uz nenavratne pryc.Me je ti to tobe Martine strasne blby psat,ale nikdy se nestanes diamantem,nikdy neprijede ta bila limuzina s ridicem pred tvou fabriku a nikdy nevydelas v amway velke penize,takova je momentalni realita teto firmy v Cechach at se ti to libi nebo ne,Jenom budes do tohoto byznysu vrazet sve tesce vydelane penize ktere uz nikdy nedostanes zpet.Vykasli se na ten blby amway a jdi delat neco uzitecnejsiho.Pokud to neudelas tak stratis v tom byznysu sve penize,majetek driv nebo pozdeji se kvuli amwaji rozvedes stratis svuj dom nebo byt a nastoupi na tebe exekutor a je dost mozne se to vsechno nakonec skonci tvou sebevrazdou.Ja vim Martine,ze je to pro tebe drsne cteni,ale ja jsem byl v amwaji nekolik mesicu takze moc dobre vim jak to v tom amwajackem byznysu chodi.Takze Martine odejdi s te svinske firmy a ZACHRAN SE NEZ BUDE POZDE!!!!!

  1. Jsi negativní člověk který neví jak amway funguje. Nechci do konce života smrdět v zaměstnání.
   Go diamond !!

   1. Martine podívej se do obchodního rejstříku a zadej tam jména těch „velkých“ českých Amwejáků. Najdeš tam jejich adresy, poté se podívej na mapy.cz co je to za nemovitosti a následně přes proklik na mapy.cz se můžeš podívat jestli ty nemovitosti kde mají trv. adresy jsou vůbec jejich.

    A díky tomu zjistíš kolik lidí má díky 25 letému působení Amway v ČR ten úžasný životní styl o kterém každý večer všem vypráví.

 8. Mily Martine,ja moc dobre vim jak amway funguje,protoze jsem byl uvnitr toho svinstva takze moc dobre vim co se v amway delo.Ja te chapu,ze chces vydelavat v amway miliony mit na Francouske riviere tu obrovskou vilu a jezdit si v lamborgini.Mily Martine lituji,ale to se nikdy nestane.Jestli v amway chces vydelat penize tak musis prodavat amway vyrobky ktere jsou neprodejne,protoze jsou predrazene a nikdo to nechce kupovat.Ty me asi napises,ze jsou vyrobky kvalitni proto jsou tak drahe,ale problem je v tom,ze v Cechach drtiva vetsina lidi hledi na cenu takze amway vyrobky nekoupi.Dalsi moznost je verbovat lidi pod sebe a budovat vlastni pyramidu,ale v dnesni dobe kdy vsichni lide vedi co je amway zac tak se nikdo nechce zaregistrovat a kdyz zaregistrujes nejakeho zoufalce tak driv nebo pozdeji ten clovek odejde.Ja te chapu,ze nechces smrdet do konce zivota v zamestnani,ale pokud zustanes v amway tak zapomen,ze nekdy opustis sve zamestnani,protoze v amway nikdy nevydelas zadne penize.Ty uz musis byt z amway hodne zoufaly a stresovany kdyz nas zves na Yageruv seminar ktery se konal v roce 2015 v Havlickove brode co.Je zcela evidentni,ze te amway nici psychicky,kdyz pises takove kraviny.Tak co Martine stale chces zustat v tom svinstvu (cti amway)kde nikdy nevydelas zadne penize anebo se na to vykasles a zacnes se venovat necemu uzitecnejsimu.Zalezi jen a jen na tobe Martine!!!

 9. Byl jsem na Cashflow summer. Bylo to velice zajímavé, mnozí řečníci tvrdili, že Kiyosaki jim pomohl a jeho hra Cashflow také.

  Byl jsem ale překvapen, že ani slovo, ani jedno jediné slovo nepadlo o MLM od nikoho z řečníků. Investování do akcií, indexů, nemovitostí, firem, pozemků a spousta dalších témat, ale že by někdo zmínil Amway jako zdroj pasivního příjmu? Tak to vůbec.

  https://www.youtube.com/watch?v=AX91xRe4GBA&t=4s

  Tak si říkám, jestli si toho Kiyosakiho nakonec Amwayáci a lidi z MLM nevyložili špatně?

  1. Ahoj Petře, Amwayáci si Kiyosakiho tzv. překroutili k sobě. Prostě tak nějak přivlastnili.
   Ti lidé, kteří hovoří na té nahrávce jsou podnikatelští žraloci a nikoliv hlupáci co dělají multilevel.
   Pokud jednou budou hovořit o tom jak „pálit peníze“, nebo bude pořad typu děláme si z Vás prdel, nebo píčovina roku, tak udělají přednášku o multilevlech.

 10. A já jen dodám, že v roce 2019 dosáhl Amway obratu 8,4 miliardy dolarů a i přes expanzi na východní trhy opět došlo k poklesu tržeb.
  Ale fakt tragická zpráva to je i pro Čechy – budu velkorysý a řekněme si, že v Amway z 25 000 VPA prodělává jenom 24 000, i když realita bude mnohem smutnější. Každopádně pokud by platila pravda o nejlepší podnikatelské příležitosti opravdu pro každého, museli by současní VPA v dolních pozicích podle tohoho marketingového plánu https://www.youtube.com/watch?v=u5jtHIQQI54 sehnat pod sebe aspoň ve dvou patrech 54 lidí , aby se dostali na podprůměrný plat. A to by musel udělat každý z těch dole, takže by počet členů musel zhruba padesátinásobně stoupnout , čímž by padesátinásobně měly stoupnout i tržby , kdyby se každý držel doporučení utrácet minimálně za 100 bodů měsíčně!!! Ale to se léta letoucí neděje a podle prognózy ani nikdy nestane!!! Ale výdrž a naivita současných členů je skutečně obdivuhodná – asi jako kdyby nějací zaměstnanci pracovali u zaměstnavatele, který by jim roky nevyplácel mzdu, oni tam zůstávali dál, pracovali do roztrhání těla, všude firmu chválili, tleskali na schůzích představenstvu a měli radost, že si ti nahoře zase koupili nová Lamborghini, zatímco oni prohledávají smetiště…
  Fakt musím říct, že co Amwayák, to debil… Protože by tržby musely stoupat každý rok aspoň dvojnásobně (čili 10 – 20 – 40 – 80 – 160 miliard dolarů) aby si ti dnešní vstupující mohli říct, že za pět let mohou skromně žít díky podnikání s Amway, ale jim historie evidentně nic nenapoví – Pánbů s nimi a doufám, že už nikdy žádnýho nepotkám – srážka s Amwayáky skutečně bolí, jak mohu potvrdit z vlastní zkušenosti…

  1. Jak rikas antišmejde, co emvejak, to debil…. ja jsem debil uz skoro 20 let…. potkal jsem tech debilu spousty, porad to kupuju jak debil, cpu to uz i do svoji 6 lety dceri jak ultradebil, uz jsem presvedcil i svoji manzelku, ta je ted taky jak debil, mam dalsich 200 debilu pod sebou, ti jsou taky debilove, presvedcujou vsechny kolem sebe, aby se taky stali debilove no ja to nechapu, nekdo z nas dvou je fakt debil! Dekujeme za to, ze existuji i nedebilove, jako je pan antišmejd…. vlastne by me zajimalo, kdo to ten pan antismejd je???jestli to nahodou taky neni debil Nebo, ze by to byl nekdo, kdo si vydelava psanim na takovyhle trapny fora, jako je tohle??? Lidi bezte delat neco uzitecnyho, odlepte se od monitoru nebo telefonu, zapojte mozek a zacnete neco uzitecneho vytvaret, jinak vase deti budou umirat v praci a na duchody uz vubec nebude! Omlouvam se, ale dalsi rekci tady ode me jiz neuvidite, jsem totiz debil…..

   1. Jiriku,muzes me prosim na muj email poslat ten vypis 200 debilu co jsi naverboval do amway a hlavne tve prodejni vysledky tech amwajackych vyrobku.A jestli nelzes a opravdu rikas pravdu tak rad se vratim zpatky po 20 letech do amway a ja budu velmi rad,ze mam konecne nad sebou sponzora ktery me nauci jak byt v amway uspesny aby jednou mozna jednou prijela ta bila limuzina pred mou fabriku a odvezla si mne.Tady je muj email Jiriku novakmartin133@gmail.com.Uz nekolik roku zadam o ty obchodni vysledky „““USPESNE,,,,amwajacke kolegy co tady porad chodi a chlubi se jaci jsou skveli multilevelovy obchodnici,ale kdyz je pozadam o jejich vysledky abych se mohl pod ne zaregistrovat tak nikdo me nechce nikdy nic poslat??,Nevis cim to je Jiriku,ze me nikdo nechce nic poslat???Takze Jiriku nevahej a rychle udelej na svem pocitaci COPY a PASTE a posli me to vsechno na muj email a ja se pod tebe zaregistruji a budes mit pod sebou mladeho cloveka ktery je ambiciozni a cely hladovy po uspechu a je nadrzeny po tom,aby se mohl znova zapojit po 20 letech do toho multileveloveho byznysu….Ver mi Jiriku,ja se do amway vrhnu po hlave a budu v tomto byznysu makat az do roztrhani tela a za par let te vynesu az na FOUNDERS CROWN AMBASSADOR 80!!!!!

   2. Ahoj Jirko, já jsem s Amway před lety skoncoval, protože jsem v tom asi po 8mi letech snažení ztratil naději na smysluplný výsledek. Nechtěj abych zde jmenoval spoustu lidí co byli vysoké odznaky a nechali toho taky. Dnes jsem rád, že nemusím v neděli na seminář, že mi nikdo posledního v měsíci nevolá kolik tak bude ještě bodů a netlačí na mě abych skupinu ještě podojil. Dále jsem rád, že mi nikdo defacto nezakazuje jezdit na dovolenou, což bylo v RCE celkem běžné. Jsem fakt rád, že jsem si před lety koupil na hypo. byt, potom co jsem v Amway skončil a nedával prachy do Amway ale do hypo. To bych dneska asi čuměl jako Debil, protože tenkrát stál 2.5 mil a dnes je za více než 6. Jsem rád, že jsem neposlechl rady lidí nad sebou, začal vydělávat trochu normální peníze a to potom co jsem skončil s Amway. Jsem rád, že jsem i něco našetřil potom co jsem se vy…. na Amway , přestal utrácet za předražené výrobky a dnes mám úspory na rok života. Dále jsem rád, že jsem si našel nové kamarády, kteří mě citově nevydírají, když s nimi nejdu zrovna do hospody, jako tomu bylo když jsem nejel na seminář. Jirko, upřímně v Amway jsem se něco i naučil, ovšem byl jsem debil, že jsem ta byl tak dlouho.

   3. Ahoj Jirko, jak to šlape? Nedávno jsem se chtěl podívat na mé oblíbené video, kde vystupuje Petr Štěpánek pěkně to nandává kritikům, skoro jsem si říkal, jestli to není až moc na meetingu, kde má lákat nováčky, začít rovnou s výčtem domnělých nepřátel. Jako prospekta by mě to asi zarazilo, že to zní spíš jako prezentace tajné služby, než prodejců jarů a zubních past. Každopádně to video jsem nemohl vůbec najít a Petr, jak to vypadá, tak už jede jenom prodej motivace, tak jsem si říkal, neskončil náhodou? Bylo by to takové správně amwayácké, že nikdo nic neřekne a jen se potichu smažou jeho prezentace a všichni dělají, jakože nic…

    1. Presne tak Janku,kde jsou ti amwajacti fanatici co tady v komentech psali jaci jsme vsichni zoufalci co skoncili v amway!Ze dne na den ti blazni skonci v amway a ted delaji ,ze nikdy nemeli s amway nic spolecneho!Kazdy z nich si jednoho krasneho dne uvedomi,ze amway je neskutecne svinstvo a skonci!Nekomu to dojde za par tydnu,nekomu za par mesicu a nekomu treba za dvacet let,ale jestli ti lidi opusti amway po tak dlouhe dobe tak vetsina tech lidi jsou dusevni trosky,protoze s toho amwajackeho pusobeni maji akorat dluhy,rozbite rodiny,pratele a kamaradi se jim vyhybaji a v extremnich pripadech spachaji sebevrazdu,i takove pripady jsou!!! Ja znam osobne jednoho amwajackeho blazna ktery dela ten „fantasticky byznys,,uz jedenact let co si porad mysli,ze v amway zbohatne,kdyz ho potkam tak se ho vzdy zeptam jestli jeste na tech amwajackych seminarich skace a tleska na zidlich a jak je mozne,ze stale jeste po 11 letech v amway musi chodit makat do fabriky na smeny prece po tak dlouhem pusobeni v amway musi byt minimalne platina a pomalu by se mel kvalifikovat na crown fouders ambasador a ono stale nic tak sakra kde dela chybu???Kdyz ho takhle konfrontuji tak jen vytresti oci a je na nem videt jak ho ty me neprijemne otazky uvnitr psychicky nici!!!Vzdy odpovi stejne,ze pry nema cas a nekdy se setkame v restauraci a on me vsechno vysvetli.No uz cekam na jeho vysvetleni nekolik let a stale nic,posledni dobou,kdyz ho potkam tak se me ten amwajacky blazen snazi vyhnout,jde treba na druhou stranu ulice,ale ja jdu za nim,protoze ho rad psychicky terorizuji mymi neprijemnymi otazkami na amway.Ten chudak proste uvizl v te amwajacke sekte a nevi jak se s te slamastiky dostat ven……

     1. Mnozí bývalí Amwayáci jsou úspěšní živnostníci nebo podnikatelé. Ovšem mnoho se za svou Amwayáckou minulost stydí!!!

 11. Jane, víš jaký je rozdíl mezi Komunisty a Amway???? Vůbec žádný!!!

  Obě strany rádi cenzurujou nepohodlnou pravdu!!

   1. A admin Amway fakta ještě žije? Na ty stránky nelezu, protože to může a bude použito proti tobě, ale jejich fcbk je už snad rok úplně mrtvej. Navíc pokud vím, Rusko a Ukrajina byly docela velké trhy pro ně. Něco jako u nás před 30 lety, obyvatelstvo zcela naivní a lehce zmanipulovatelné pohádkami o mercedesech a milionech.

    Co je taky zajímavé, zatím nezveřejnili prodeje za rok 2021, obvykle to ale dřív zveřejňovali někdy v půli nebo koncem února. Asi se není čím chlubit no… To už by to bylo venku dávno a zapíjeno panákama LOCu… 🙂

 12. Amway v Rusku skončila. Bude vyplácet nadále mzdy svým Ruským pracovníkům tak jako jiné seriózní společnosti???

  Nejen jako bývalý Amwayák si z celého srdce nejvíce přeji, aby na Ukrajině zavládl co nejdříve mír!!!

   1. Dokonce na oficiálním webu Amway fakta se odmítají vyjadřovat. To je pokrytectví!! A ostuda samostatné Amway

 13. Například firma Geberit se zachovala seriózně ke svým Ruským spolupracovníkům a vyplácí jim v této mimořádné situaci náhrady mzdy .

  Takových společností je mnohem více.

  Patří mezi ně i Amway??

 14. Vážení diskutující !

  Dozvěděl jsem se že stránky Amway fakta nejsou oficiálním informačním kanálem, jak na první pohled vypadají.

  Došlo k tomu tak že odmítali odpovědět na nepříjemnou otázku a místo stručně odpovědi mne posílali na sídlo společnosti Amway !!

   1. Ahoj Jane, nechtějí odpovědět konkrétně na jednoduchou otázku jestli Amway bude v Rusku vyplácet svým spolupracovníkům náhrady mzdy kvůli uzavření podnikání. Tak jako jiné seriózní společnosti. Například jako Geberit…

    Nevidím na tom nic složitého. Buď budou vyplácet nebo nebudou vyplácet. Nic víc, nic míň…

    Ale protože jistě všichni tušíme jaká by byla odpověď, odmítají trapně odpovědět a posílají tazatele někam pryč na sídlo Amway 🙂

    Kvůli nepohodlný otázce stupňují agresivitu, jak mnozí umí:-)

    Prej už mne dali BAN. 🙂

 15. Obyčejní Amwayáci v Rusku mají smůlu. Léta budovaný business mají v troskách.

  Avšak věřím že vůdci Amway si vymyslí záludný způsob jak dostat se svých downlinů peníze prostřednictvím “ školicího “ systému 🙂

 16. Tak prodeje Amway nám opět klesly za rok 2023… Firma Amway právě reportovala výsledky, a za rok 2023 obrat klesl o 5% meziročně na 7,7 miliardy dolarů. Pokud aktuální obrat firmy ještě upravíme o inflaci, je zřejmé, že dnešní Amway je zhruba poloviční proti rekordnímu roku 2013, kdy byl obrat 11,8 miliard dolarů…

  1. Primy konkurent Herbalife je na tom uplne stejne,jeho akcie jsou na 15 letem minimu dnes,kdyz akciovy Dow jones trha jeden rekord za druhym!!! Bohuzel,ty Amwajacke pohadky o bile limuzine v cechach uz nikdo nezere a amerika kanada a evropa je na tom stejne.Lidi se uz nenechaji oblbnout temi amwajackymi keci o zbohatnuti!A az to pochopi lidi v asii nebo v africe ten trapny amwajacky marketing o zbohatnuti tak to bude pro Amway asi konec! Hrozne by me zajimal nazor dnesnich amwajackych distributoru tady,ale nechteji tady chodit,kdyz tu tady porad otravuji ten psychomagor DD/Eker a ja nevim kolik ma vlastne ten kokot nicku a hlavne ten komunista,pedofil,rasista a antisemita co krade na verejnych mistech toaletni papir Antismejd……..

   1. Je to skutečně neuvěřitelné, jak někdo může zvolit nick jako Amwayak a pak kritizovat chování společnosti Amway. To je prostě absurdní a neuvěřitelně neuvážené. Já osobně nemohu pochopit, proč by někdo v dospělosti měl vůbec podnikat s Amway. Možná je to pochopitelné, pokud se do toho někdo mladý a nezkušený nechá unést, ale u dospělých jedinců to opravdu nechápu. Mějte prosím na paměti, že toto je pouze můj názor.

  2. No tak to je v pyčy, ti dole se takhle nikdy nemůžou vyšplhat ani je kotníkům Hasmanna, aby dostali aspoň drobty, ale někteří stále věří, že to jde…
   Předražený a nekvalitní krámy, trapný skákací akce plné přetvářky a lží, to je Amway a vstoupit fakt může jenom blb… Teda pozvat se může nechat, ale podepsat musí pouze debil…

   1. Aaaaa skurvena bolsovicka KURVA antismejd se nam tady konecne po docela dlouhe dobe ukazal! Kde jsi byl ty zmrde zasrany,byl jsi celou doby zaneprazdnen kradenim zachodoveho papiru na verejnych toaletach….Mam pro tebe pohled z karibiku jak jsem ti slibil tak tak kde je ty svine ta tva adresa aby jsem ti ho mohl poslat???? Jo a pokud me a vlastne nam vsem co tady chodime na toto forum posles i fotografii tveho svinskeho xichtu tak ti mozna,rikam mozna poslu i balik zachodoveho papiru ktery ty tak rad krades!!!
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINEODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAMTY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!

     1. Nudis….To je vsechno ty skurveny socialisticky smrduty potrate….
      TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
      Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
      P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
      Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
      ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
      POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
      Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
      Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!

       1. Nudis,ZIVAM ….To je vsechno ty skurveny socialisticky smrduty potrate….
        TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
        ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
        POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
        Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
        Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!

      1. Furt piš, nakupuj a doufej, blbe.
       Jednou to přijde.
       Jednou odpovím.
       Přijedu v bílé limuzíně…

       1. Nudis,ZIVAM,To Furt piš, nakupuj a doufej, blbe.
        Jednou to přijde.
        Jednou odpovím.
        Přijedu v bílé limuzíně…
        To je vsechno ty skurveny socialisticky smrduty potrate….
        TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
        ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
        POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
        Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
        Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!

  3. Neměli by dnes mít už před 20 miliard dolarů obratu ročně? Ono se není čemu divit. Co fungovalo v 90. letech, to už je dávno pryč. Ti nejvýše postavení jsou v podstatě gerontokracie, která zcela ztratila kontakt s tím, kudy aktuálně běží zajíc a co zajímá mladé… A šaškování s čističkama vody a mýdlama to opravdu není… Správný podnikatel taky musí tušit, že žádný byznys není na věky. Co fungovalo před 35 lety, to už je dnes jen dávná vzpomínka. Dnes mezi mladými frčí jiné věci, investování, AI, BTC, proč by dělali něco jako Amway, to je mi fakt záhadou…

   1. Amway jde totalne do prdele……V unoru jsem byl v Orlandu na floride a mistni obravska hala kde hraje profesionalni basketbalovy klub NBA Orlando Magic tak jejich arena se jmenovala desitky let Amway arena a kdyz jsem jel na letiste kolem te areny tak uz tam byl novy napis KIA,tak to me fakt rozesmalo…..Ti zoufalci z Amway uz nejsou ani schopni zaplatit reklamu na sportovni arene,je to proste amwajacka chcipajici kobyla a jestli nezmeni styl sveho podnikani tak za par let skonci,protoze konkurence je prevalcuje!

     1. Ano Kefere a ja nevim kolik mas jeste nicku ty pojebany psychopaticky curaku,hala patri De vosovi,ale ja jsem ty debilni skurvysyne nepsal o majiteli haly,ale o nazvu toho sportoviste ty kretene!!!! Neumis cist ty blbej potrate,jestli chces mohu specialne pro tebe psat anglicky!!!!!!!!!!
      STALE SE VYHYBAS MYM OTAZKAM TAKZE ZNOVA ………..KEFEREEEE!!!!!!
      -Proc si porad menis NICKY???
      -Proc mluvis sam se sebou v komentech ???
      -Proc klades sam sobe otazky potom zmenis nick a sam sobe odpovidas????
      -Kolik vlastne mas tech prezdivek???
      -Proc znova,znova a znova opakujes a kazdy den tady pises svych obvyklych deset az dvacet komentaru uz dva roky???
      -Co ti Hasmann udelal,ze jsi s nim uplne posedly? Nejak fyzicky nebo psychicky ti ublizil nebo snad znasilnil nebo ti osukal tvou manzelku a nasadil ti parohy,ze ho tak nenavidis???
      Odpovez debile…..

 17. Pro mě je Hassmann podobný Babišovi, oba jsou pro mě morálním dnem. Oba se tváří, že pomáhají lidem, ale ve skutečnosti jen ovládají jejich životy a to je jejich hlavním cílem. V politice v České republice je podobný trend; málokdo se chce angažovat nebo vstoupit do politiky. Podobně jako v případě toho Amwayáka s rozpolcenou osobností – zná špatné chování a praktiky lidí zapojených v Amway, přesto si zvolí přezdívku Amwayják a nikdo neví, proč se tu vlastně angažuje.

  1. Jeho reakce na mé komentáře jsou vždy stejné jako to, co obvykle prezentují stoupenci Amway v ČR (například Hassmann a další) – zesměšňování, pomlouvání, označování ostatních za blbce, hlupáky a podobně. Hassmann dokonce na jednom z Amway setkání (open meeting), které jsem navštívil, zesměšňoval psychologa.

 18. Tento případný příznivec Amway, pokud pobývá v Americe, má pravděpodobně mylně vymytý mozek, který mu vnucuje myšlenku, že v Americe je všechno lepší a podobně. Možná si také myslí, že pokud někdo není na dovolené, je to normální, protože v USA nejsou lidé zvyklí na stejnou délku dovolené jako v Evropě. Tento postoj je pravděpodobně ovlivněn předsudky a představami, které mu byly vštěpeny, možná právě skrze propagaci v Amway.

  1. Za účelem srovnání, průměrný Američan má nárok na dovolenou zhruba 10 dní, zatímco v České republice jsou to minimálně čtyři týdny.

  2. Jakým způsobem lze postupovat v případě Amwaye?

   Bohužel, právně není možné proti nim postupovat kromě informování veřejnosti. Existuje několik důvodů: Za prvé, neexistují žádné zákony ani v USA, které by umožňovaly jejich postih. Za druhé, i kdyby se zákony změnily v budoucnu, je velmi nepravděpodobné, že by se situace dala řešit zpětně. Za třetí, toto není problém pouze u Amwaye, ale i u dalších velkých firem. Za čtvrté, systém Spojených států je odlišný od Evropy, což umožňuje i tam nekvalifikovaným jedincům dávat rady týkající se duševního zdraví, přestože to může někomu ublížit, ale právně není možné je stíhat. Věřím, že v úmyslu Amwaye není někoho poškodit; v Americe je obvyklé taková manipulace a věřím, že toto chápou jako standardní praktiku.

   Například kniha Psychokybernetika, i když je od bývalého chirurga, není vědecky podložená, ale je umístěna v oddělení psychologie (Literatura naučná , Psychologie a pedagogika). Podobně, koncepty jako „zákon přitažlivosti“, které Amway propaguje, nejsou zákonem a jsou spíše pseudovědou a pseudopsychologií, které se nacházejí i v esoterických proudech a nabízejí rady na duševní pohodu.

 19. Hassmann připisuje svůj „úspěch“ vzdělání v Amway. Já však vnímám, že jeho „úspěch“ je výsledkem podvodů na lidech a dosáhl ho prostřednictvím klamavého jednání, lží, polopravd a podobně, podobně jako komunista Babiš, který oklamal důchodce, kteří rádi volí komunisty.

 20. Vzdělání Hassmanna je zcela založeno na pseudopsychologii, která se zabývá ovlivňováním lidí pomocí polopravd, lží, mlčení a zamlčování pravdivých informací, často využívající polopravdy z oblasti esoteriky a podobných oblastí. Tímto způsobem pak „vzdělává“ své příznivce.

 21. Proč není toto jednání trestné? Protože neexistují žádné zákony, které by to zakazovaly, a to ani v USA. V této zemi nebudete trestáni za šíření lží, užívání pseudopsychologie či nesmyslů a podobně. Navíc samotné USA čelí problémům v této oblasti, jak ukazuje například případ Facebooku, kdy státy žalovaly tuto platformu za to, že přispívá k psychickým problémům u dětí.

  Tyto státy jsou relativně mladé a nemají dostatečné zkušenosti s tímto typem problematiky. V tomto prostředí se může psychologie učit jakýkoliv nezkušenec a šířit různé nesmyslné teorie do společnosti, pak z toho vzniká, že lidi mají „50“ pohlaví. Tyto teorie jsou často založeny na pseudovědeckých nebo nepodložených základech.

 22. Hassmann manipuluje lidi pomocí CDS, představujících USA jako zemi, kde je vše spravedlivé a funguje bezchybně. Říká různé polopravdy, aby lidi přesvědčil, že v USA je vše skvělé, zatímco v Evropě je vše špatné.
  Doporučuji vám, abyste si přečetli diskuze, a moc nevěřili Hassmannovi, protože vás může bombardovat informacemi, které možná neznáte, s cílem vás získat pro Amway.

  1. On se navíc prezentuje politiku bez chyb a podobně. Avšak často se stane, že politici mají důležitější záležitosti na práci a jejich poradci jim v tom nejsou schopni porozumět, takže tyto záležitosti zůstávají nevyřešeny. Oni opravdu řeší velmi důležité věci, a nějaký Hassmann je zas tak netrápí. Oni si jsou vědomi problémů ve společnosti.

 23. DD/Kefer a ja nevim kolik mas vlastne nicku,poslouchej ty psycho magore ja vim,ze jsi poradne naruseny,ale az tak moc?????Ty neco napises,potom si zmenis nick a odpovidas si sam sobe???? Chlape ty mas ,ale tezce vymrdano v hlave! Zacni neco delat se sebou nebo ti rikam,ze dopadnes spatne…….Sam tomu nerozumim,proc toto forum pritahuje ten nejvedsi lidsky odpad z celeho Ceskoslovenska.Jak jsem to napsal minule,uz ani amwajacti distributori tady nechteji chodit,kdyz tady otravuje ten byvaly komunista,rasista,antisemita,pedofil a zlodej zachodoveho papiru Antismejd a ten druhy psychomagor co si porad meni nicky,je to fakt des!!!!

  1. Kromě urážek a zesměšňování jsem z vašeho příspěvku nic konstruktivního nedozvěděl. Doporučuji vám vyhledat odbornou pomoc. Můžete se zmínit, že jste se zabýval Amway, a věřím, že vám odborník dokáže poskytnout užitečné rady.

 24. Jake urazky a zesmesnovani mate na mysli Kefere/DD a ja nevim kolik mas tech nicku.Jedinne co umis ty blbej MAGORE je,ze tady denne davas deset,dvacet komentu o Hasmanovi a to delas uz dva roky znova, znova a stale znova to prece neni normalni,protoze jsi totalni psychycky vymrdanec at se ti to libi nebo ne!! Co vlastne ti ten Hasmann udelal,ze ho tak nenavidis,ze ho stale znova a znova zminujes ve stovkach komentech,nejak ti ten Hasmann fyzicky nebo psychicky ublizil nebo snad dokonce znasilnil,ze jsi z neho uplne posedly magor i ten debil Antismejd je proti tobe docela normalni clovek i,kdyz ma sve podivne uchylky. Tak odpovez ty malej narusenej zmrdecku na me otazky co mas za problem s tim Hasmanem!!! Antismejd odmital odpovidat na me otazky tak co ty…..Prekonas se a reknes nam vsem co mas za problem s tm Hasmanem,jiste by nas to vsechny zajimalo!!!
  A v amway jsem byl pred 25 lety a vsechno jsem detailne vysvetlil ty malej psychicky narusenej SRACI tak si me komenty tady najdi a precti si je ty debile je tam vsechno vysvetlene!

 25. Kromě opětovných urážek jsem od vás nedostal žádnou relevantní informaci. Pokud byste byl obeznámen s mými příspěvky, věděl byste, proč zde píši a jaké nepříjemnosti jsem zažil od Hassmanna/Amway.

 26. Ty jsi ode me nedostal zadnou relevantni informaci,kdyz jsem vsechno popsal v mych predeslych komentech???Dobre ty psychomagore tak zacnu s tebou mluvit jak s antismejdem treba ta nase komunikace zabere takze
  -Proc si porad menis NICKY???
  -Proc mluvis sam se sebou ???
  -Proc klades sam sobe otazky potom zmenis nick a sam sobe odpovidas????
  -Kolik vlastne mas tech prezdivek???
  -Proc znova,znova a znova opakujes a kazdy den tady pises svych obvyklych deset az dvacet komentaru uz dva roky???
  -Co ti Hasmann udelal,ze jsi s nim uplne posedly? Nejak fyzicky nebo psychicky ti ublizil nebo snad znasilnil nebo ti osukal tvou manzelku a nasadil ti parohy,ze ho tak nenavidis???
  Odpovez debile…..

  1. Já opravdu všechno píšu v rámci jednotlivých příspěvků, musíte si to najít sami. Vy nejste cílovou skupinou, možná byste měl hledat odbornou pomoc, nebo se rozhodnout moje příspěvky nečíst.

 27. STALE SE VYHYBAS MYM OTAZKAM TAKZE ZNOVA ………..
  Ty jsi ode me nedostal zadnou relevantni informaci,kdyz jsem vsechno popsal v mych predeslych komentech???Dobre ty psychomagore tak zacnu s tebou mluvit jak s antismejdem treba ta nase komunikace zabere takze
  -Proc si porad menis NICKY???
  -Proc mluvis sam se sebou ???
  -Proc klades sam sobe otazky potom zmenis nick a sam sobe odpovidas????
  -Kolik vlastne mas tech prezdivek???
  -Proc znova,znova a znova opakujes a kazdy den tady pises svych obvyklych deset az dvacet komentaru uz dva roky???
  -Co ti Hasmann udelal,ze jsi s nim uplne posedly? Nejak fyzicky nebo psychicky ti ublizil nebo snad znasilnil nebo ti osukal tvou manzelku a nasadil ti parohy,ze ho tak nenavidis???
  Odpovez debile…..

 28. Jinak pan Hassmann nemá hluboké znalosti o náboženství – jako je protestantismus (který dominuje v USA) versus katolicismus atd. Jeho názory na život a podobně jsou často ovlivněny protestantismem, který se prosazuje v médiích, jako jsou televize, filmy z USA, a podobně. Podle mého názoru může tento přístup negativně ovlivnit život jednotlivce a kulturu. I když vám to může něco přinést, také vám může něco vzít. Nic není tak idylické, jak pan Hassmann tvrdí. Já ho vnímám spíše jako Američana než jako typického Čecha.

 29. Mým názorem je, že vám akorát bude rvát do hlavy jeho pohledy na život založených na přesvědčeních lidí typu Dexter Yager, kterého kromě vyznavačů Amway nikdo moc nezná. Zkrátka vám budou rvát do hlavy „americký myšlení“, které je založeno na protestantismu. Absolutně odlišná kultura oproti ČR a celkově Evropě. Slibují vám štěstí, ale nevím, jestli toho dosáhnete skrze jejich rady, knihy apod.

  1. STALE SE VYHYBAS MYM OTAZKAM TAKZE ZNOVA ………..KEFEREEEE!!!!!!
   Ty jsi ode me nedostal zadnou relevantni informaci,kdyz jsem vsechno popsal v mych predeslych komentech???Dobre ty psychomagore tak zacnu s tebou mluvit jak s antismejdem treba ta nase komunikace zabere takze
   -Proc si porad menis NICKY???
   -Proc mluvis sam se sebou ???
   -Proc klades sam sobe otazky potom zmenis nick a sam sobe odpovidas????
   -Kolik vlastne mas tech prezdivek???
   -Proc znova,znova a znova opakujes a kazdy den tady pises svych obvyklych deset az dvacet komentaru uz dva roky???
   -Co ti Hasmann udelal,ze jsi s nim uplne posedly? Nejak fyzicky nebo psychicky ti ublizil nebo snad znasilnil nebo ti osukal tvou manzelku a nasadil ti parohy,ze ho tak nenavidis???
   Odpovez debile…..

 30. Roman Hassmann dosáhl úrovně maturity v oboru údržbář, zatímco jeho manželka absolvovala, pokud se nepletu, filozofickou fakultu v Praze. Možná není překvapením, že se oba věnují síťovému marketingu, například v rámci společnosti Amway. Osobně bych lidem radil být opatrní a nebrat jejich slova bez kritického posouzení.
  Je možné, že vás mohou znejistit také jejich knihy, které se tváří jako odborné práce na téma psychologie nebo štěstí.

 31. A JEHO DCERA KRISTINA SI VZALA PRVNE MACHACKA MARKA – PLATINU (TENKRAT), DNES JE TO MANZELKA ADAMA CHROUSTA, DALSIHO AMWAYAKA A SKAUTIKA.

  ASI BY BYLO NECO JINEHO, KDYBY DELALI MEATING TAK, JAK SE VECI MAJI A RIKALI „PRIJEDTE NA SEMINAR, ZMENI SE VAM ZIVOT, BUDE MLUVIT BOHATY UDRZBAR S MATURITOU“ …

  SAMOZREJME NA CDS VAS BUDOU VYMYVAT, JAK JE MLM SKVELY, UZASNY A JAK TEN HASMANN JE TAK INTELIGENTNI, ZE VUBEC ZACAL A MEL ODVAHU DELAT AMWAY APOD. A UDELAL SPRAVNE ROZHODNUTI A NENI JAKO TI OSTATNI APOD.

  1. Je to neco jako Babis, co se obklopuje lidmi typu pi Schillerova apod., co propaguji jeho Agrofert v ramci statu. Taci komunisti/socialisti. Tak ten Setzer v USA si nasel Hassmanna…Dnes uz Amway dela pouze blbec. Informace o techto smejdech jsou na internetu k dispozici, jejich taktiky a reci, co pouzivaji k loveni a klamani spotrebitelu, take… Oni snad maji v ramci sve organizace zakaz mluvit o negativech… takze se casto akorat pak pretvaruji.. neco jako lidi z bulvaru..kde se napise clanek „Nove zamilovana..“ za dva tydny „hrdlicky..“ za par let „rozchod“… a pak „vztah nefungoval uz od zacatku apod.“ proste klamou, lzou, pretvaruji se a hraji si na ameriku..vymlety hlavy taky z TV..

   1. vetsinou jde o odpad, proto se musi neustale vymyvat, presvedcovat o necem – o pozitivech apod. protoze vice mene moc uzitku tahle firma v cr neudelala…. i Babis umi skvele lhat….lze verejne do tv, svym volicum, protoze je nezna..tak mu to nedela problem…a takhle to tam maji ti dalis jeho politici..

 32. Babis – komunista – chce pomahat – abychom si vsichni byli rovni, rozdavali a on bude rozdavat, ale z ciziho..ne ze sveho… On zazil STB, komunismus…i ti duchodci, co ho voli..tak chteji komunismus…rovnarstvi…vsichni jsme si rovni….budeme na tom vsichni stejne…

  Babis ma sice firmu,ale chce kontrolovat stat, trh – kecat firmam do vseho, vse mit pod kontrolou….jako firmu.. takze jistou formu komunismu tyhle lidi chteji, aby pak mohli omezovat trh a aby idealne pouze oni mohli podnikat.. A to mam i od cloveka, co se zna dnes jiz s clenem ANO…

  1. Vetsinou ti inteligentni opousti ANO a nechteji tam byt, on je sice dostal na reci do politiky…ale na pseudo reci…takovy zmatky spise. On neni politik a jediny, co umi delat je urazet, zesmesnovat, vychlubovat se, vyvysovat sam sebe apod. Ani nektery ty zakony, on sice schvali, ale neni toz jejich hlav.. vetsinou se jim to musi rikat…

   Do politiky muze vstoupit kdokoliv, neni to regulovany.. MLM taky neni regulovane.takze tam mluvi lidi u ucnakem, ale maturitou viz hassmann apod.

  2. On bude pracovity, ale pracovity komunista. I ten Agrofert -co ja mam info, tak oni likviduji trh, vse chteji pro sebe apod. a likvidace podniku je jejich praktika..zlikvidovat a pak levne treba koupit apod. takze na tomhle on pracuje a chce makat.. a chce moc… Stat jako firma – tak to znamena, aby vse kontrolovali – urady, firmy, skrze zakony, ceny apod. – to delal komunismus apod. s tim, ze on to dela skrze stat… Kapitalismus – stat nemluvi do techto veci..volny trh – rikam jako laik.

   1. Proc Babise nechavaji? Tak je nenavist mezi lidmi. To sam rika kolikrat Babis, ze ti politici nenavidi lidi.. Nekteri je nenavidi…ne bez duvodne apod., ale nenavidi a Babis je toho dusledkem.. Oni museli vedet, co je to za prolhanyho smejda, ze likvidoval firmy apod. – sice pracovitej, ale jako clovek je to dno. Navic je rozvedeny, syn ho nenavidi, nadava mu do debilu verejne, ale on se prezentoval jako skvely otec… smejd, lhar i ti jeho novinari..co pro nej psali. novinari v cR to nejsou neci moralne na urovni lidi nebo neco takovyho..je to dalsi opad..akorat misto vymyvarny skrze CDs, to tihle delaji skrze media – filmy, tv, www a ruzne lidi strasi skzre spatne udalosti, zpravy a vyvolavaji ve spolecnosti strach, nenavist vuci lidem, narodum apod.

 33. A nejvetsi for bylo, jak vzdycky prezentovali vyrobky jako kdyby to oni sami vymysleli ci meli na te kvalite nejaky podil….

   1. Vetsinou i ti jejich kamaradi delaji veci jako je sitovy marketing, nebo jsou realitni makleri, ci pojistovaci.. A penize, jak Hassmann vydelava..tak na tech presvedcovacich akci – typu seminare, meetingy… Kde mlzi a taji jak jen muze.

 34. Nevim jak je to dnes, jestli jsou porad aktivni nebo jak to maji dnes..kde se schazi…asi porad maji obcas nejaky tleskaci akce….

  Nejvetsi for je jak vymyvaji lidem na Cds hlavu a presvedcuji je, ze Amwayaci uplines jsou inteligentni apod.

 35. https://www.smallbizgeek.co.uk/amway-uk-mlm-business-cult/

  The Motivational Tools Cult
  The training system (also known as the tools business) was where the cash was made. These tools businesses were unofficial, not publicly endorsed by Amway, but presented as totally necessary if you wanted to make any amount of money whatsoever.

  The one I was in was called International Business Systems (IBS). People were basically paying a lot of money to learn how to believe in themselves.

  The “system” was comprised of recommended books, CDs, seminars, mentoring, fantasising, religious talk, (mostly when American Diamonds spoke at the events) all designed to indoctrinate.

  Influential Books and Reprogramming
  Some of the books were good. Seriously! “How to Win Friends and Influence People” predates MLM, but its message had been co-opted by the Amway uplines as part of what I now think of as the Ned Flanders School of Sales Training.

  Selling The Dream to Those With No Chance

  The IBS training organisation I had accidentally become a customer of was indeed making money hand over fist.

  Tens of thousands of people were plugged into IBS all day, every day
  Tens of thousands of people were spending extraordinary amounts of money on tools that would never make a difference

  1. Former IBS-Amway Diamonds: Where Are They Now?
   I’ve been digging and snooping recently.

   In 2024, most of these former Diamonds have full time jobs again which include accounting and recruitment.

   One of the Diamonds I disliked the most is still at it with various MLMs, as smug as ever, posting inane motivational quotes to his Twitter/X timeline and generally bragging about being rich. Dickhead!

   1. Recruitment…delaji naborare…to umi nabory..do Amway..apod. to delala i Hassmannova firma Jobs21 a delaji to i jeho kamosi, co pracuji v recruitingu…

 36. Uplne stejnej parazit jako je Babis, tak je Hassmann – oba dva to hraji skvele na city, vymlouvaji se na okoli, ruzne je pomlouvaji, ze oni jsoiu ti zli apod. Hassmann je zlo stejne jako p. Babis. A doufam, az zemre Hassmann, tak pujde do geheny…a bude mit za to, co udelal lidem podil v ohnivym jezere. On se prezentuje, jak je vse skvely, ale pretvaruje se a je to idiot co se snazi „motivovat“…

  Hassmannova apod. – ti kdyby neokradali duchodce, studenty apod. na tech jejich akci, tak zebraji..

 37. Bud by nekde zebrali, nebo nabirali…

  a nebo delali nejaky zase podvody v realitach.. slibovaly duchodcum snatky vymenou za prepsani baraku apod.

  1. A Hassmann je totalni idiot, rad lidem „radi a keca do zivota“, ale na Linkedinu ma fotku, kde ma krivy zuby.. Misto zubni pasty Glister by mel zainvestovat do rovnatek.

 38. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=hT7oOxIbYjY – zastavte si to a podivejte se na jeho krivy zuby..poradne..

  Proc na to narazim. Protoze ti diletanti maji na Setzer.cz nejaky vzdelavaci inforamce ohledne zubni hygieny – a pouzivani pasty apod. a vzdelavaji tam lidi ohledne zubu :D:D:D Tak od takovych bych si nechal poradit. A takhle pan Hassmann radi ve vsem… v podnikani.. ve zdravi (sam trpel problemy pravdepodobne z tech vitaminu co mi prijde, ze prezentuji misto stravy..)

  1. A kdo vi, jeslti ten Hassmann chodi k zubari.. protoze takhle krivy zuby v dospelosti..to neni normalni..

 39. „Stovky lidí ročně zemřou v Česku na intoxikaci alkoholem, předloni jich podle zprávy o závislostech bylo 504. “ …https://zpravy.aktualne.cz/domaci/na-otravu-alkoholem-zemre-rocne-500-lidi-hhc-fatalni-predavk/r~cd05bdd2d72011eeb689ac1f6b220ee8/

  Takze ten problem zakazat neco Amway je slozitejsi a netyka se to jenom Amway….myslim si, ze informovat lidi o tom je spravny, co se tady deje na strankach… a pak bude na dalsich, jestli budou chtit zmenit zakony aby tady byly na ochranu dusevniho zdravi apod. Nebo pred klamavimi praktikamy reklam apod. To se bezne deje..a ty politici to vi..tak kdyz jim reknete Amway..tak oni vi no..

  https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/o-tretinu-mensi-nez-v-reklamach-burger-king-celi-zalobe/r~b34b29dacab711eca9b1ac1f6b220ee8/

  Taky lakaji na neco, co ve skutecnosti neni pravda… to je bezny… akorat Hassmann apod. to delaji jeste dal..ti vam tu hlavu primo vymyji, preprogramuji abyste neposlouchali cizi nazory, verili bez mezne 100% amway a sve nazory delali pouze na zaklade toho, co se rekne na Cds apod. ci to tolerovali, kdyz nekomu znici zivot…

  1. Pripad Amway je tim uzavren: bylo tady napsano na strankach a v diskuzich, vse, co je potreba vedet o Amway a Setzer – MO, kterou vede pan Hassmann. Proc to neni zakazany to taky bylo napsano, jejich praktiky a reci, kterymi lakaji, slibuji, blzi apod. v Amway taky. Kvalita produktu – nevim moc bych jim neveril, aby to nemelo vedlejsi ucinky.. viz vzdelavani ohledne zubu na strankach setzer.cz a propagovani glyster pasty, kartacku apod., ale pan hassmann ma krivy zuby.. takhle je to tam se vsim. Mohou mit v necem pravdu, ale moc byhc jim neveril…daval bych si pozor na to, co rikaji.. a moc se tim neridil..plus ty jejich nazory na svet, kterymi matou lidi..aby vas udrzeli – viz programovani mysli vuci mediim apod. Taky to neni uplne stastny reseni.. Ale nevim, kolik lidi dela Amway v Cr a jak to ted funguje, ci nefunguje spise…

   Moje zkusenost s temi lidmi, co jsem poznal v Amway apod.:

   rozvody, exekuce, financi krachy firem, velky reci apod. nekteri si samozrejme vedou asi dobre, ale i tak … asi to nikdo riskovat nechce prootze u p Hassmanna nevite..

   1. Tohle to je jeste ne moc slozity, ale jak vas zacnou vymyvat pseudo psychologii podporenou pseudo vedou, tak potom vam mohou znicit zivot, pomotat hlavu, vy zacnete zit mimo realitu, v myslenkach, misto svobodne mysli budete mit mysl ledatak zotrocenou, protoze pseudo psychologie a pseudo veda – na tom je postavena esoterika a jejich nauky, vas svobodnou mysl nedaji…a seberozvoj uz vubec ne…

    1. Esoterika slibuje svobodnou mysl, seberozvoj, vnitrni stesti, ziskavani veci, snu apod. a vse zalozenych na pseudo psychologii, pseudo vede….a to, co slibuji, tak vam to neda…spise opak muzete cekat…

     Proc to neni regulovany? Tak jde o pomerne nove veci… a myslim si, ze to bude pak treba regulovany, jakmile sebude vice vedet o tom, jak moc je to nebezpecny ty jejich reci, nauky apod.

 40. A nas psychomagor DD/Kefer a ja nevim kolik pouziva nicku dostal zase zachvat a napsal nam tady svych obvyklych 15-20 komentaru na Hasmana !!!! Hej ty MAGORE citis se dusevne v poradku,ze uz tady nekolik let zamorujes tuto diskuzi tim Hasmanem,Babisem a Babtisty!!!! Chlape,ty mas nejaky tezky dusevni problem sam se sebou a myslim,ze to i sam na sobe pozorujes,ze s tebou neco neni v poradku,prosim te udelej si objednavku u nejakeho psychologa nebo psychiatra a promluv si v klidu s nim se svym problemem,protoze ty mas v hlave opravdu VYMRDANO…….I ten pedofil,komunista a antisemita Antismejd je proti tobe ve sve podstate normalni clovek ikdyz je to ve sve podstate pekny ZMRD,ale ten tvuj dusevni stav je uz tezce za carou,prosim te vyhledej odbornou pomoc!!!!!
  JINAK STALE SE VYHYBAS MYM OTAZKAM TAKZE ZNOVA ………..KEFEREEEE?DD

  -Proc si porad menis NICKY???
  -Proc mluvis sam se sebou ???
  -Proc klades sam sobe otazky potom zmenis nick a sam sobe odpovidas????
  -Kolik vlastne mas tech prezdivek???
  -Proc znova,znova a znova opakujes a kazdy den tady pises svych obvyklych deset az dvacet komentaru uz dva roky???
  -Co ti Hasmann, udelal,ze jsi ve sve podstate uplne posedly tou osobou? Nejak fyzicky nebo psychicky ti ublizil nebo snad znasilnil nebo ti osukal tvou manzelku a nasadil ti parohy,ze ho tak nenavidis???
  Odpovez debile…..

  1. Zajímavý poznatek, který svou velikostí odpovídá výsledku několikaletého bádání amerických vědců – debil si s debilem nerozumí. To je opravdu zvláštní… :-/

   1. Aaaaa skurvena bolsovicka KURVA antismejd se nam tady konecne po docela dlouhe dobe ukazal! Kde jsi byl ty zmrde zasrany,byl jsi celou doby zaneprazdnen kradenim zachodoveho papiru na verejnych toaletach nebo jsi se v Polskem Auschwitz nekolik tydnu prochazel v byvalem koncentracnim tabore a od rana do vecera jsi si predstavoval jak jak v komorach zplynovavas zidy podle tvych antisemitickych komentaru???Mam pro tebe pohled z karibiku jak jsem ti slibil tak tak kde je ty svine ta tva adresa aby jsem ti ho mohl poslat????
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINEODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAMTY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

 41. Ale každopádně jsi větší blb než DD.???????????????????????????
  To je vsechno co jsi dokazal napsat ty PEDOFILNI ZMRDECKU???
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!

  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

  1. Tak porad je to stejny, zmrdi jsou porad u moci. Mne okradl taky Babis, proc? Okradl me i Hassmann…To chovani komunisticky a hrabavy tam je porad dodnes.. Ty lidi se tam chovaji k sobe spatne… Porad to tak je a asi i bude. Tady budou lidi, co by vam rekli, ze komunista Babis nechal zkrachovat firmy a pak je levno koupil…Doba je porad stejna.. Zly lidi. Nebo Schillerova, co podporuje tohodle komunistu… Smejdi, nic jineho. Verbez.

   1. Nebo i Nacher si udela videa dvoji metr, kde pomlouva opozici, ale sam se kamaradi s osobou, co vyznava esoteriku, satanismus.. A jeste Nacher podporuje Stbaka Babise a komunistu. A i jeho kamarad je komunista s tim, ze oni chteji, aby pouze nekdo podnikal, a chteji reguovat trh. To je cilem Agrofertu. Smejdi, porad je to stejny… ta CR, nic se nezmenilo.

   2. Navic tu politiku v Cr, nikdo nechce delat…Takze tady vidite, ze Amway, politici apod. Babis, stejny zlo, akorat to zlo delaji jinym lidem… v CR se nic nezmenilo od komunismu. Ty lidi tam jsou porad stejni.

  2. Bože, dva debilové se sešli… 😀
   Jeden debil zdrhnul ze socialistického ráje, aby kolem sebe prskal a nikdy si nepřiznal, jak obrovskou chybu udělal…
   Druhý debil ve své kritice není schopen si najít jiného viníka krom komunistů už skoro 35 let. Tak jede jak přes kopírák svoje bláboly podpořené uklidňovákem aplikovaným v klecovém lůžku a evidentně mu už dávka přestává stačit, páč žilka je už napnutá k prasknutí. Takže ne, nemůže za nic Hasmann, Putin a ani komunisti, prostě jste debilové a problém je ve vašich dutých hlavách… 😀

   1. Aaaaa,bolsovicka KURVICKA antismejd se zase ozvalala,ze jsem zdrhnul ze socialistickeho raje,ano to je pravda,ale prece jsem nekolikrat popsal co se stalo ty pojebany skurvysine a ty to moc dobre vis!! Antismejde,ty zasrany komunisticky zmrde jak se vubec opovazujes psat tomu magorovi Keferovi/DD nebo ja nevim kolik ma nicku neco o komunismu! Ty parchante ktery tady ve svych komentari socialismus velebil jaky to byl skvely system!! Ty zmrde,ty si uz kvuli samemu lhani nevidis ani do tve smrdute TLAMY!! Trochu jsem popremyslel,kdo je tady na tomto foru vetsi zmrd ty a nebo kefer/DD!! Ty jsi obycejny parchant ktery se narodil diky prasklemu kondomu kdy tva socialisticka matinka byla napustena semenem za socialismu od nejakeho kapitalistickeho turisty v nejakem luxusnim hotelu kde tva matka pracovala jako lokalni kurvicka za tehdejsi zapadonemecke marky,franky a dolary.Po tvem vstupu do komunisticke strany kde jsi chtel delat karieru,ale diky tvym pedofilnim uchylkam,kdy jsi potaji sledoval soudruhy na zachode jak si stahuji trenyrky a kradl jsi pri tom zachodovy papir jsi mel v komunisticke strane utrum a ja si myslim,ze ani soudruzi se tvou pedofilni uchylkou moc nechlubili.Po listopadu 89 jsi zahodil svou rudou knizku a vstoupil jsi do amway,kde jsi kradl na toaletach zachodovy papir a taky jsi byl za to okamzite amwajaky vyhozen coz ja chapu.Mit takove uchylne prase ve firme amway jako jsi ty to nedela dobrotu takze to je vicemene tvuj pracovni zivotopis,ale cim by se mela POLICIE zabyvat jsou vyzvy k zabijeni lidi propagace zidovskeho HOLOKAUSTU a tvym RASISMEM ve tvych komentarich tady,s tim by se melo neco delat!!! Jinymi slovy jsi totalni zivotni LUZR co si tady na tomto foru leci sve KOMPLEXY! A tvuj konkurent tady na tomto foru Kefer?DD a ja nevim kolim ma nicku tak to je regulerni psychomagor!!! To je uz nekolik roku porad dokola Hasmann,Babis,babtisti,satanisti…….Ten clovek je opravdu tezce narusenej takze z meho pohledu o nejvetsiho MAGORA tady vyhrava Kefer?DD…….Blahopreji!!!!
    A jako obvykle ty skurveny Antismejde mam na tebe nekolik otazek tak uz konecne ty zmrde na ne odpovez…..
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!

    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

    1. Každým dalším příspěvkem se stáváš větším a větším debilem, je to pokaždé vidět víc a víc… 😀

 42. Antismejd: Napiste adminovi webu adresu a jmeno a pak se mozna stane, si pro vas nekdo prijede. Ty zmrde jeden skurvenej.

 43. Každým dalším příspěvkem se stáváš větším a větším debilem, je to pokaždé vidět víc a víc…
  To je vsechno ty vychcanej a zakerny ZMRDE,takze znova…..
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!

  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

   1. Dement.
    Tím je řečeno vše.

    ………………………………
    To je vsechno ty SKURVENY ZMRDE!!!!!!
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

    1. Takže debilní dement umí kopírovat, super…
     Ale myslet a poučit se už ne…
     Protože kdyby ho vzali zpátky, skákal by na na semináři jak Bubka, ale bojí se uvnitř vztekliny, tak už nikdy nedostane příležitost… 😀

 44. Takže debilní dement umí kopírovat, super…
  Ale myslet a poučit se už ne…
  Protože kdyby ho vzali zpátky, skákal by na na semináři jak Bubka, ale bojí se uvnitř vztekliny, tak už nikdy nedostane příležitost…
  To je vsechno ty SKURVENY POTRATE ze socialisticke pice…………
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

  1. Hasmann by měl začít hopsací akci slovy – vítejte na semináři ve společnosti lidí, kde každý týden někoho odvezou sanitním vozem… 😀

   1. Neresime hopsaci akce na akcich amway,ale tebe ty Antismedsky PARCHANTE!!!!!!!!

    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

    1. Sedící debil, ležící debil, mrtvej debil.
     To je průběh budoucího stavu Amwayáka.

 45. Ta tva skurvena matka co mrdala v luxusnich hotelech za socialismu za dolary a zapadonemecke marky s nejakym sovetskym diplomatem co byl kazdy den totalne vozralej z vodky a ty ruske zdegenerovane geny se evidentne prenesly na tebe,ze Antismejde!!! Vis co by me zajimalo cim tve matce ten sovetsky diplomat zaplatil,protoze silne pochybuji,ze by si Tva matka za to mrdani za penize vzala od toho rusa,ukrajince nebo mongola sovetske RUBLE!!!!!
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

   1. Blb.
    Tečka.
    To je vsechno ty potrate z opici devky????
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

 46. Kokot nejdřív vleze do USA a pak do Amway…
  Je to double cocot…
  To je vsechno ty potrate z opici devky????
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

  1. Chudáčku, přiznej si, strašně jsi naštvanej, že jsem oproti skákajícím blbům, mezi kterými jsi byl taky, utratil jenom za sračku SA8 a podrobil ji zátěžovým testům, ale navíc jsem dostal energiťák zdarma, takže ztráta nebyla nijak horentní, ale Ty jsi byl dement, který dlouho nechápal a ani teď není schopen uznat, že je prostě MEGABLB… 😀

 47. Chudáčku, přiznej si, strašně jsi naštvanej, že jsem oproti skákajícím blbům, mezi kterými jsi byl taky, utratil jenom za sračku SA8 a podrobil ji zátěžovým testům, ale navíc jsem dostal energiťák zdarma, takže ztráta nebyla nijak horentní, ale Ty jsi byl dement, který dlouho nechápal a ani teď není schopen uznat, že je prostě MEGABLB…
  TO JE VSECHNO TY SOCIALISTICKY ODPADE!!!
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

  1. Furt dokola jak na semináři v Amway…
   Zbohatnu, zbohatnu, zbohatnu…
   Do zblbnutí…
   No, zadařilo se, jak je vidno… 😀

   1. Furt dokola jak na semináři v Amway…
    Zbohatnu, zbohatnu, zbohatnu…
    Do zblbnutí…
    No, zadařilo se, jak je vidno…
    TO JE VSECHNO????
    Antismejde,mam k tobe takovou otazku,kdyz tvoje skurvena socialisticka matka delala za komunismu kurvu v luxusnich prazskych hotelech kapitalistickym turistum a mrdala s nima za zapadni tvrdou menu neprodavala te taky uchylnym a pedofilnim kapitalistickym cizincum za dolary ze se s tebe stal v dospelosti takovy pedofilni a vysinuty perverzni uchyl co smiruje na panskych zachodech chlapy jak si pri curani stahuji trenyrky a pri tom smirovani si honis to svoje PERO???????
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

    1. Bože, takovýho blba nemůže udat ani Zdeněk Srstka, tohle už jedině utratit… 😀

 48. Bože, takovýho blba nemůže udat ani Zdeněk Srstka, tohle už jedině utratit…
  To je vsechno ty skurveny zmrdecku ze socialisticke PICE??????
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

  1. Tady to už nikdy nebude mít pořádnou úroveň, dokud tady bude prskat ten blb se vzteklinou… :-/

   1. Tady to už nikdy nebude mít pořádnou úroveň, dokud tady bude prskat ten blb se vzteklinou… :-/
    ANO TY SOCIALISTICKA SVINE,VYJIMECNE MAS PRAVDU ZE TO TADY NIKDY NEBUDE MIT UROVEN!!!!!!
    Takze ty rasisticka a antisemiticka kurvo co by chtel zabijet lidi jak jsi se chlubil ve svych komentech dam ti radu do zivota!!!,Takze jdi ke kolejim a na ty koleje poloz svou hlavu a jedouci lokomotiva ukonci tvuj svinsky zivot jednoho skrachovaleho komunisty a potom to tady doufam zacne mit uroven,protoze tady uz porad nebude otravovat jeden antismejdsky potrat ze socialisticke skurvene pice z socialisticke kurvy……
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

 49. Gratuluju…
  Získáváš ocenění – diamantový blb.
  Je vás v Amway sice víc, ale nikdo není tak obrovský blb… Hasmann může jenom závidět… 😀

 50. Získáváš ocenění – diamantový blb.
  Je vás v Amway sice víc, ale nikdo není tak obrovský blb… Hasmann může jenom závidět…
  TO JE VSECHNO TY SMRDICI POTRATE VYKLOPENY Z TVE MATCINY PROCHCANE PICE???
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

  1. Amwayáčku, všechny baby musí závidět, páč ještě nikdo nikdy nebyl tak dobře vylízanej, to je fakt Hasmann tak dobrej? 😮

 51. Amwayáčku, všechny baby musí závidět, páč ještě nikdo nikdy nebyl tak dobře vylízanej, to je fakt Hasmann tak dobrej?

  TO JE VSECHNO TY SMRDICI POTRATE VYKLOPENY Z TVE MATCINY PROCHCANE SOCIALISTICKE PICE???
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

 52. blb
  TO JE VSECHNO TY SMRDICI POTRATE VYKLOPENY Z TVE MATCINY PROCHCANE SOCIALISTICKE PICE???
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

 53. Blb, kterýho vyhodili i z Amway…
  On neumí ani skákat a nakupovat…
  Takovej blb se jen tak nevidí… 😀

 54. Blb, kterýho vyhodili i z Amway…
  On neumí ani skákat a nakupovat…
  Takovej blb se jen tak nevidí…
  TO JE VSECHNO TY SMRDICI POTRATE VYKLOPENY Z TVE MATCINY PROCHCANE SOCIALISTICKE PICE???
  TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY NA KTERE SE TE UZ NEKOLIK MESICU PORAD PTAM TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ktere by jsi chtel nechat splynovat v Auschwitz ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *