Yager Free Enterprise Celebration: Ron Ball

Yager Free Enterprise Celebration: Ron Ball …

„Budete mít lepší manželství, lepší rodinu, váš celý život se zlepší! Protože jste v tomhle byznyse.“

„Pokud chcete vybudovat obrovskej byznys, potřebujete obrovskou odvahu. Nemůžete žít ve strachu a mít úspěch. Musíte překonat svůj strach z lidí! A musíte učit žít život v odvaze…“

To je prostě prostě Amway…

16 komentářů u “Yager Free Enterprise Celebration: Ron Ball

 1. Pokud chcete vybudovat obrovskej byznys, potřebujete obrovskou odvahu. Nemůžete žít ve strachu a mít úspěch. Musíte překonat svůj strach z lidí! A musíte učit žít život v odvaze. A čo je na tomto divné akože ?? 😀 nechápem zmysel tohoto vystrihnutého kúsku z nejakej prednášky. Admin môžete mi to vysvetliť prosím? Lebo ja som vyrastal v podnikateľskej rodine a viem o tom, že bez odvahy a prehladu nejakého nejde podnikať. Takže neviem čo je na tom smiešne alebo divné alebo manipulatívne. Alebo ako sa tú niektorí odborníci na všetko vyjadrili, že sú to „magori“. V čom ? Ako v dnešnom svete rozoznáte normálneho človeka od nenormálneho ? 🙂 a kto určuje tu normálnosť ?

 2. Ján Bošanský:

  „Budete mít lepší manželství, lepší rodinu, váš celý život se zlepší! Protože jste v tomhle byznyse.“

  Nesmysl, každý si udělá obrázek sám…

  „Pokud chcete vybudovat obrovskej byznys, potřebujete obrovskou odvahu. Nemůžete žít ve strachu a mít úspěch. Musíte překonat svůj strach z lidí! A musíte učit žít život v odvaze…“

  Kolik lidí v naší republice vybudovalo velký amway byznys a firma amway jim posílám významnou částku (statisíce měsíčně – to může být pro někoho považováno za velký byznys) na jejich podnikatelský účet? Vy jste vybudoval velký amway byznys? Nebo vám firma amway posílá pouze 10 000 Kč (přepočítejste si to na eura) na váš podnikatelský účet?

 3. Ahoj,
  koukám že tyhle videa jsou poměrně už z módy. Navíc jsou poněkud zastaralá. Tedy nechci se nikoho dotknou, ale už jsou staršího data.

 4. Daniel:

  Z čeho usuzujete, že jsou ty videa jsou z módy?

  Viděl jsem videa s Dexterem Yagerem z 80. let minulého století. To také znamená, že je to „módy“?

 5. Ahoj Admine,

  domnívám se, že nejsou aktuální a jejich módnost se mění. Dneska jsou z módy a zítra budou zase v kurzu.-). Chtěl jsem ti říct, že neukazují, kde je Amway dnes, ale kde byl. Navíc, takových video klipů je tady více, takže nejdou s dobou.

  1. Budou vypadat úplně stejně. Od samého začátku jde o vyplachování mozků. Takže jim na těch seminářích neustále vymývají hlavy demagogií ohledně úspěchu, dřiny, překonání strachu, kriticích, snech, cílech atd.

   Člověk dostává pocit, že se něco od těch „podnikatelů“ učí, ale je to nesmysl. Člověk se pak stává akorát závislý na nich a jejich radách. Jde samozřejmě o demagogii.

   Uvedu příklad. Vytáhnout si například nějaký příběh úspěšného člověka. Začnou mluvit o těžkých začátcích, kdy ten člověk se nevzdal, rodina ho nepodporovala a on stále bojoval a bojoval. Lidi se mu smáli, ale on věděl, že nakonec bude to on, co se jim bude smát. Plynuly roky a roky a lidi si o něm mysleli, že dělá nesmysly. Jenže dnes ten pán jezdí ve Ferrari, má dvě vily za 50 milionů a je inspirací pro mladé podnikatele. Zkrátka vítěz!

   Pěkná demagogie:).

   Co udělá Amwayják? Jelikož je už naučený nepřemýšlet, ale poslouchat, co říkají odborníci, tak tyhle věci akceptuje. Vůbec mu nevadí, že zmiňovaný příklad je u člověka, co nepodnikal s Amwayem, ale dělal úplně jiný byznys atd.

   Amwayják to bere na sebe. Když ho někdo kritizuje, tak on se tím utvrzuje v tom, že je potřeba vytrvat, nevzdávat se a že mu chtějí sebrat sen. Takový člověk, co si nechá vymýt hlavu v Amwayi, tak bude mít značně zkřivený pohled na podnikání, vydělávání peněz v podnikání apod.

   A jelikož cílem těchto demagogií není člověku pomoct, ale udržet ho v systému, tak to člověka začne postupně ničit – bude vyhledávat nějaké „pilulky na úspěch“ od demagogů jako je Hassmanna další, co káží, že si pomocí mysli člověk může přitáhnout sen např. jachtu. Takže ho to bude stát zbytečně mnoho času a také peněz. To, že ve skutečnosti jde o magii, čarodějnictví, co tyhle autoři praktikují, tak to se většinou ani nedozví, protože autoři většinou sami neví, odkud tyhle nauky přišli. Pouze si přečetli XX knih, praktikovali tyhle nauky a pak si vydali knihu a dostali v Amwayi nálepku „odborník“.

   Kromě toho se mohou objevit další psychické problémy v životě tohoto jedince, co se nechává ovlivňovat touhle demagogií. Začne být citlivý na jakoukoliv kritiku, přehnaně může reagovat, bude mít pocit, že mu někdo ubližuje -> začne se uzavírat atd.

   Kromě toho a to je největší svinstvo, co tam je. Začne mít problém přestat věřit tomu, co mu nakukali o penězích, úspěchu apod. Pokud to někdo z Vás má, vzepřete se tomu. Pokud jste vyhledali tento blok, věřím, že jste našli pravdu. Pokud potřebujete nějakou pomoc, vyhledejte klidně odborníky.

   Mně pomohlo Boží slovo (Bible). U Vás to mohou být tyto informace, co jsem napsal já, admin a další lidi, co tady diskutují.

   Kdybyste věděli, že Amway je sekta, tak byste tam nikdy nešli..

 6. Díky za tuhle stránku! Nebýt vás, tak už jsem v amway sektě!

 7. Kdo nevstoupil, nepozná, o co zde běží. Já jsem vděčný, že systém pomáhá každému v osobním rozvoji… pak už je vše na vás. Kritizovat dovede každý, ale sám se vidí dokonalý?

 8. Kdo kritizuje Amway, neví o čem mluví. V Amway jsou super výdělky. Proč poslouchat zaměstnavatele, když můžete vydělávat na sebe? Zamyslete se. S Amway vyděláte miliony!!!!!!!!!!!!

 9. Ja nechápem tieto bludy 😀 „budete mať lepšie manželstvo a vzťahy a život preto, lebo ste v tomto biznise…“ to je pravda, ak budete na vzdelávacom systéme. Nie je to samozrejme podmienka, skôr ide o to, že v Amway sa dostanete častokrát ku knihám a informáciam, o ktoré by ste sa nikdy v živote nezaujímali ! áno, väčšina knih v našom systéme je dostupná aj v bežných kníhkupectvách, resp. knižniciach, no 90% bežných ľudí ide možno do kníhkupectva maximálne, ked idú kúpiť niekomu knihu ako darček… Mne sa omnoho zlepšil napríklad môj vzťah s otcom ktorý je silný cholerik (ak neviete aká je to povaha, zaregistrujte sa do Amway a kúpte si knihu na seminári, od uplina alebo sa nemusíte ani registrovať a v kníhkupectve si kúpte buď Osobnosti plus alebo Pozitivni povahové profily od Roberta Rohma – mali sme ho minulý rok na FEC 2018 a ten autor je neskutočný týpek 🙂 ) a prave vdaka amway som sa dostal ku knihám, ktoré mi pomohli pochopiť ako zmýšla a aké má silné a slabé stránky, resp. čo si cení. Takže tolko k tomu, vdaka know how z biznisu aj keby ste nezarobili ani korunu, tak viete aspoň žiť omnoho spokojnejší život s oveľa lepšími vzťahmi ako doteraz.

  A tie bludy o čarodejníctve… 😀 nechcem sa nikoho dotknúť ale závadzate a máte vypláchnuté mozgy akurát vy. Čarodejníctvo 😀 čiže keď Cristiano Ronaldo mal sen že bude svetová futbalová megastar a túžil po tom od útleho veku, tak to nedosiahol preto lebo kurevsky tvrdo makal ale preto lebo je ťažký okultista a čarodej? 😀 Keď sa oháňate Bibliou, mali by ste vedieť, že sa tam píše aj to, že človek bez vízie zahynie. A určite silu mysle poznáte aj vy – ak myslíte na negatívne veci, tak sa vám budú v živote znásobovať, poznám x takých ludí, ktorým sa myslenie v realnom živote prejavuje normálnym spôsobom. Amway iba učí, ako si namiesto pozitívnyc myšlienok dať do hlavy svoje sny a ciele. A plánovanie a stanovanie cielov robí každý úspešný človek – od Billa Gatesa až po nejakeho radoveho podnikatela ktorý plánuje napr obrat a zisk firmy na další rok alebo expanziu do iných krajín… a tu prikladám pomerne známu štúdiu o stanovovani si cielov, ktorú vykonali na Harvardskej univerzite 🙂

  https://www.forbes.com/sites/annabelacton/2017/11/03/how-to-set-goals-and-why-you-should-do-it/#1cbc37c9162d

  Ďalšie zavádzanie – na seminároch sa hovorí o úspešných ludoch ktorí sa vypracovali zo dna a pritom sa zabuda že nerobili Amway biznis… ach vy Amway kritici ste na smiech 😀 zákony úspechu sú nemenné a stále rovnaké, no hovoriť že v Amway sa nikto nevypracoval z nuly je fakt úbohe – ako príklad uvádzam Tima Foleyho, to je človek, čo 2x vyhral Superbowl a hej, bol prachatý nakoľko je športovec no rozbehol nejaké podnikanie a dostal sa do niekoľkomilionovych dlhov… ukázali mu Amway a trz je Crown Ambassador ako bol Dexter Yager (česť jeho pamiatke, pre mňa jeden z najväčších svetových lídrov 🙂 ) a áno, môžete namietať, že mal už zo športu obrovskú sebadisciplínu a motiváciu a možno to pre neho bolo ľahšie začať to robiť ale tá motivácia a sebadisciplína sa tiež budovala postupne po celý život. A je x ludí, ktorí boli úplne obyčajní ludia, no v Amway dosiahli obrovské úspechy – Jerry Meadows so ženou chceli len novú práčku a sušičku, no teraz sú trojití diamanti… Rick Setzer bol tuším učitel (myslím že aj Zbig Rek bol nejaký profesor fyziky, no nie som si istý, nechcem zavádzať, zavádzanie nechám na Amway kritikov 😀 ) a teraz je trojitý diamant… Takže samá faloš a zavádzanie, ak niekto chce objektívne info, nájdite si v okolí nejakého Amway distributora 🙂 Majte sa pekne, veľa úspechov prajem a Boh vám žehnaj 🙂

  1. Patress: Nezapomněl jsi sem přidat svůj email, kterým všude jinde tak zuřivě tapetuješ?

   Máš pravdu, to čarodějnictví, to jsou opravdu šílené bludy, za které byli amwayáci odsouzeni k pokutě skoro 20 milionů dolarů, když distributoři na Amvoxu konkurenci obviňovali ze satanismu:

   https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-zajimavosti/63140/procter-amp-gamble-nejsou-satanisti-rozhodl-soud.html

   Už jsi v tom asi dýl co? Už víš, že nevyděláváš a nevyděláš, tak se ti aspoň zlepší vztahy. Jo, kde nejsou peníze, ani satan nepomůže 🙂

   A jak teda plníš cíle? Máš už aspoň 1000 downline, abys mohl být ten diamant? Máš prd co? Ale přečetl jsi si knížky, byl jsi na seminářích, takže se cítíš bohatší než Gates s Bezosem dohromady 🙂

   jj, brainwashing jak má být.

   Piš dál, takový jásavý blb už tu dlouho nebyl.

 10. poznám x takých ludí, ktorým sa myslenie v realnom živote prejavuje normálnym spôsobom. Amway iba učí, ako si namiesto pozitívnyc myšlienok dať do hlavy svoje sny a ciele.

  opravujem svoje vety, v tom zápale som napísal chujoviny 😀

  h ludí, ktorým sa negatívne myslenie v realnom živote prejavuje negatívnym spôsobom. Amway iba učí, ako si namiesto negatívnych myšlienok dať do hlavy svoje sny a ciele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *