Významné zisky ze seminářů, open akcí, školících a motivačních pomůcek

To, že vrcholní Amwayáci (Diamanti) mají významné zisky ze seminářů, open akcí, motivačních a školících pomůcek (CD, kazety, knihy, seznam – koho znáte, tabulka odměn, kartičky na ukazování plánu…) není nic nového. Toto se děje po celém světě řadu let.  Jedna vstupenka na regionální seminář stojí 200 – 400 Kč. Jedna vstupenka na víkendovou akci stojí 1700 – 2400 Kč. Každý si dovede spočítat, když vstupenka stojí cca 2000 Kč a na open akci přijde 5000 platících, tak se na vstupenkách vybere 10 000 000 Kč. Pokud odečtu pronájem haly (100 000 / den?), odměny pro milionáře z Ameriky, tak ještě nějaký ten milionek zbyde.

Na významné zisky Diamantů z open akcí a motivačních pomůcek v minulosti dokonce poukazovala i samotná společnost Amway (USA). Dokonce Diamanty obvinila z porušování etického kodexu. Což ale mohlo znamenat až vyloučení ze systému! To se samozřejmě Amwayákům nelíbilo, dokonce došlo k obvinění, že se firma amway vměšuje do jejich podnikání. Amwayáci jsou přeci samostatní podnikatelé. Došlo k soudu a výhrůžkám, že pokud jim firma Amway zakáže pomůckový systém a monstrózní open akce, tak odejdou ze systému. Po tomto se firma amway zalekla a open akce, školící pomůcky… Diamanti prodávají dodnes. A mají samozřejmě z toho významné zisky!

O tom koneckonců pojednávají tato videa:

Tyto významné zisky vyjímečně potvrzují i někteří Amwayáci:

eqr

Propagace zmíněných školících a motivačních pomůcek se děje všude, i na internetu:

Byznys pro 21. století

21 Nevyvratitelných zákonů leadershipu

93 komentářů u “Významné zisky ze seminářů, open akcí, školících a motivačních pomůcek

 1. To teda museji Amwayáci pěkně vydělávat z těch seminářů 😯 Řeknu to kamarádovi, kterej Amway dělá.

 2. @ kofy

  Jo je to opravdu svinstvo, nehorázné. Honem mu to běž říct… Tvůj kamarád má alespoň nějaké sny a cíle, co máš ty? Koupil by sis knížku za 220 Kč když by ti do budoucna vydělala milion, dva, deset? Koupil by sis lístek na seminář za 300 Kč, když by se ti ivestice zhodnotila 50.000x??? Koupil nebo ne? Je to dobrá nebo špatná investice? Rozhodně ta nejlepší, jakou člověk může udělat, protože investuje DO SEBE

 3. Muzeme uz konecne vedet kolik je to to „vyznamne“? Ze bych to doporucil jako vynosny obchod, dobre podnikani. Ale porad nevime kolik to je 🙂

  A ted trochu fakta:

  OPEN seminar – vstupenka stoji od 50 do 100kc podle mista konani, nikoliv 1700 jak uvadis 🙂 A navsteva kazde akce je svobodnou vuli kazdeho jedince. Klidne si za cenu vstupenky radeji zajdete s rodinou na obed. To vam da mnohem vic 🙂

  Ty zase kecas kraviny, Kaspare 🙂

 4. @ acz
  Regionální seminář stojí 300 – 350 Kč, dle místa, AMO.

  To potvrzuje smaragdový VPA se čtyřmi kvalifikovanými větvemi:

  „Nevím proč tady uvádíš ceu FEC, což je celoevropský seminář pro asi 5.000 lidí – si myslíš, že pronájem hokejové haly v Pardubicích je zadarmo? Musí se to samozřejmě zaplatit! A obyčejné regionální semináře stojí v organizaci Yager Group 300 Kč, což není žádná horentní suma.“
  https://amwey-business.cz/kruta-realita-amway-byznysu/#comment-1923

  Jinak cenu 1700-2400 za třídenní akci potvrzuješ ty sám:

  Na seminář je potřeba nejprve zakoupit vstupenku, velký víkendový seminář stojí i 1 700 Kč. Co chtěl tímto sdělením slaboduchý autor vlastně říci neví ani on sám. Jako protiklad nechť je zaprotokolováno, že žádný seminář na světě nebývá obvykle zdarma, neboť takové akce jsou finančně značně nákladné, pro porovnání několikahodinový seminář pro jakoukoliv veřejnost R. Kiyosakiho, připravovaný v Praze stojí 9000,- Proti tomu je cena 1700-2400,- za víceméně třídenní akci celkem v pohodě Ale někdo to může vidět jinak. Taková je svoboda.
  http://czblog.cz/amwey-seminare-kriceni-a-jasani-milionari-a-multimilionari/comment-page-1/#comment-11239

  Co znamená významný zisk? Z třídenní akce – miliony…

 5. Pokud jde o zisky z pomůcek a seminářů, tak o tom pěkně hovoří komentář z jiné stránky:

  „Vážený pane Johne, velice si Vás vážím jako člověka, novináře i předsedu strany, která, jak pevně doufám, bude „štikou“ v rybníce plného všežravých „kapříků“. Jen s jednou věcí s Vámi nesouhlasím, konkrétně s projevem, který jste měl v Klánovicích. Souhlasím s Vámi, že Amway je špičková firma se skvělými produkty, ale kdybyste se podíval ne na firmu, ale na jednotlivé skupiny (je jich více než sedm a každá má jiný systém práce), tak byste zjistil, že to není tak růžové, jak to vypadá. některé tyto skupiny se nezaměřují na prodej výrobků Amway, ale vlastních, tzv. pomůcek. Takže první, co si jako nový člen musíte koupit nejsou výrobky, ale kniha, kazeta a vstupenka na seminář. Všechno se týká pouze motivace a hlavně, nevěnujete se obchodu s produkty, ale jste pouze samospotřebitel! Jestliže byste odmítnul si tyto věci pořídit, tak nemáte šanci-odepíší Vás. Všechny tyto pomůcky stojí peníze . Takový velký seminář i 3 800Kč, menší 200 a více, jednou za týden Open atd. Vše to se děje za účelem získávání nových členů, kteří by dělali totéž. A hlavně, bodou Vás učit tzv. stohování, tedy vy sponzorujete tři partnery, jednomu pomáháte zasponzorovat tři partnery atd. proč 3? Protože pak nemáte šanci dosáhnout úrovně tzv. diamanta, který má nárok na zisky z prodeje těchto pomůcek. A když se odmítnete na této „pyramidě“, která je uvnitř legálního podnání Amway, tak vám raději zničí skupiny, protože si nemohou dovolit, aby jim někdo narušil zdroj jejich příjmů. Běžný člověk, který takto pracuje, utratí za tyto pomůcky, které jsou skutečně jen motivační, čili mají Vás rozohnit tak, abyste s vytřeštěnými očima vyběhl a lovil dlaší kupce pomůcek, cca 30 000Kč/rok. Jestliže jsou na internetu zveřejněny příjmy nejvyššího diamanta této skupiny, tak zjistíte, že jeho měsíční příjem je cca kolem 3mil. dolarů, ale z této částky představuje příjem, který má od Amway, celých 130 tisíc dolarů. Takže celý ten rozdíl je z nezákonné pyramidy prodeje pomůcek. Amway o tom ví, snaží se s tím bojovat, ale má to hrozně těžké, protože se bojí, aby nepřišla o obraty těchto „samospotřebitelů“. To, co Vám píši není pohled zvenčí, ale zevnitř, protože jsem byl sám na vysoké úrovni a když jsem se proti tomuto molochu postavil, tak mi za mými zády svolali největší skupiny, které jsem dal těžkou prací dohromady a přesvědčili je, že jsem blázen, když chci pracovat tak, jak o tom mluví Amway a netahat lidem zbytečně peníze z kapsy. To, že nevíte, jak to uvnitř těchto pyramid vypadá nic nezmění na tom, že jsem příznivce Vás i VV. Krásné Velikonoce!!“

  Viz. Blog.aktualne.centrum.cz/blogy/radek-john.php?itemid=7830

 6. Nejlepší byznys na světě? Jak tvrdí amwayáci.

  Ano, ale pro guru amwayáky, kteří rejžují z pomůcek a vstupenek ze seminářů!

  Jinak drtivá většina amwayáků nevydělává NIC. Ještě prodělávaji! Právě z investic do pomůcek, vstupenek, doprava při verbování lidí apod.

  Takže žádný nejlepší byznys na světě se nekoná 🙂

 7. @ admin
  Víš co je to INVESTICE ty blázne? Zaměstnanec utrácí, živnostník nebo podnikatel INVESTUJE. 90% věcí, které nakoupím kdekoli si můžu odepsat z daní, samozřejmě že potřebuji živnostenský list. Úplně nejlepší a to, co všem novým lidem říkám, je mít ŽL při zaměstnání… Zaměstnavatel za Vás platí SP a ZP a všechno, od Amway výrobků, školicích cd, knih a vstupenek na seminář přes nákup televize, pračky, až po ubytování na hotelu nebo cestu na seminář si můžete nechat odepsat do nákladů a máte možnost získat zajímavé peníze zpět, po vrácení daně. Je to byznys!

 8. @ Smaragd

  I když máš ŽL list při zaměstnání, tak přesto si musíš platit pojištění (kráceně). Odepsat z daní můžeš plno věcí, ale problém amwaye je ten, že na to musíš nejdřív vydělat 🙂 Skutečnost je taková, že drtvá větši amwayáků nevydělává nic.

  S tou investí platí totéž, co jsem napsal – drtvá větši amwayáků nevydělává nic, takže ty investice jsou nesmyslné. Drtivá většina zúčastněných neuspěje.

  AMWAY NENÍ NEJLEPŠÍ PODNIKATELSKÁ PŘÍLEŽITOST NA SVĚTĚ, JAK TVRDÍ HASSMANN!

 9. @ admin
  Pokud máš ŽL při zaměstnání, tak pojištění neplatíš, platíš pouze daň a ta záleží na výši příjmu z vedlejšího pracovního poměru. Nevydělává nic? Dovol mi malý příklad.

  Jsi stabilně na 3% (200B)
  Licence Amway stojí 1.352 Kč
  Obrat z prodeje výrobků 100B je 1.500 Kč – Aktivní příjem na pokrytí nákladů např. školicí CD, knížka, seminář apod.
  Pasivní příjem z tvorby spotřebitelské sítě – 300 Kč měsíčně (200 x 50 x 0,03)
  18.000 Kč AKTIVNÍ PŘÍJEM za rok
  3.600 Kč PASIVNÍ PŘÍJEM za rok
  Počáteční investice je 1.350 Kč
  CELKEM JSI VYDĚLAL 21.600 Kč za rok

  Jaké je tedy zhodnocení Amway licence po 1 roce na stabilních třech procentech? Pokud dobře počítám tak 1.600% !! Tak co, vyplatí se podnikat s Amway? Jednoznačně. Tak tady nešiř bláboly, že většina Amwayáků nevydělává nic! Možná nevydělávají miliony, ale vydělávají aspoň něco, snaží se nějakým způsobem o navýšení zdroje příjmů, multiplikaci… Co děláš ty? Sedíš na prdeli a plácáš hovna na internetu. Chce to jen zdravý selský rozum… jestliže tento projekt funguje 52 let, tak dalších minimálně 52 let fungovat bude a nějaký trouba nemá šanci vůbec ani přičichnout k něčemu tak velkému… Amway bude fungovat s tebou i bez tebe.

  1. Sice odpovídám po třech letech, ale na tento blábol nelze neodpovědět. Samozřejmě, že když mám ŽL při zaměstnání, tak musím platit důchodové pojištění a zdravotní pojištění sám! Zaměstnavatel za mě platí pouze zálohy. Když podávám přehledy na ČSSZ a VZP, uvádím příjmy jak ze závislé činnosti, tak z činnosti OSVČ. Pokud mám ze SVČ příjem, musím dorovnat již zaplacené zálohy (pokud jsem vydělal víc než předchozí rok; pokud méně, ČSSZ/VZP rozdíl naopak vrací). Zálohy samozřejmě nejsou odečitatelná položka, ale vratky z ČSSZ/VZP se počítají do příjmů za daný kalendářní rok.
   Možná by stálo za to poslat na pár amwayáků kontrolu z berňáku, ČSSZ a zdravotní pojišťovny.

 10. @ Smaragd

  Pojištění… A já myslel, že se bavíme o velkých penězích 🙂

  Takže cheš tvrdit, že drtivá většina amwayáků podniká a vydělává???

  Už i ACZ přiznal, že drtivá většina registrovaných amwayáků nepodniká:

  Už snad desetkrát jsem ti já, či Me a další psali, že 90% registrovaných zákazníků Amwa je rregistrovaných v pozici Member, tedy jsou to pouze zákazníci, nakupující za velkoobchodní ceny produkty, které jim prostě vyhovují. nedělají žádný byznys, nechodí na žádné semináře, nijak s prdukty nepodnikají.
  http://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/comment-page-13/#comment-10623

  Jen tak mimochodem, víš co je pasivní příjem? Když nic neděláš a jdou ti peníze. Takže když amwayák chodí na semináře, tak to není pasivní příjem.

  Jinak máš opravdu teda mluvu…

 11. @ admin
  Díky za lichotku 😉

  Jinak vidím, že jsi asi vůbec nepochopil co jsem napsal, zkus si to přečíst znovu… píšu tam o pasivním příjmu z tvorby sítě, ne z chození na semináře

 12. Dyt je to naprostej vul, ty jeho prispevky musi psat jeho pes, nemaji hlavu ani patu, nesouvisi s reakcemi a jsou to naprosty bludy. Osobne jsem moc rad ze se tu takto projevuje, rad s lidmi rozebiram debilizu inkvizitoru Amway a admin mi slouzi jako nazorna pomucka ukazkoveho zvanila, neustale se rochniciho v necem, cemu neni schopen porozumet. Kdyz chci vysvetlovat lidem tema „odpurci“, je tento blog idealnim prostredim pro ukazku a rozbory. Velmi snadno se zde daji dolozit jeho naproste nesmysly a lzi, lidi to ryhle chapou, vidi, ctou a o to vetsi zajem maji o fakta. Ja jsem mu za tohle vlastne vdecny. Nikde jinde neni prostor pro primou konfrontaci bludu odpurcu a tech, kteri to znaji, delaji a vedi o tom vse potrebne.

 13. @ Smaragd

  Pochopil, to je ale teorie… Nebo chceš snad říct, že většina amwayáků podniká na ŽL???

  @ acz
  Za to ty tvoje příspěvky ti pomáhá psát asi Lojza Netáhlo z psychiatrický léčebny 🙂

 14. @admin

  Pokud PODNIKAJÍ, mají živnostenský list. Pokud jsou pouze registrovaní členové se statutem M+, potom samozřejmě nepodnikají, ale jen si nakupují výrobky s 30% slevou, nejezdí na semináře a nekupují si školicí pomůcky, protože to k nakupování nepotřebují

 15. @ Smaragd
  A proč teda většina registrovaných amwayáků nepodniká, když je to označováno za nejlepší podnikatelskou příležitost na světě? Není to tím, že se nejedná o nejlepší podnikatelskou příležitost na světě?

 16. @ admin
  Hele pověz, jsi ty normální? Asi ne… Proč si pleteš KVALITU a KVANTITU? Amway je nejlepší podnikatelská příležitost, ale ne proto, kolik lidí to dělá, ale pro ty možnosti, které nabízí licencovaným podnikatelům = lidem, kteří ten obchod berou vážně a mají to jako hlavní zdroj příjmů => 30% – 51% marže, nízký počáteční kapitál, záruka na zboží, záruka na licenci půl roku = podnikání bez rizika, není potřeba žádný úvěr od banky na rozjezd, fantastické finanční odměny, finanční nezávislost, dovolené, výjezdní semináře za dosažení kvalifikačních úrovní atd atd.. Těch plusů je ohromná spousta a nikde jinde než v Amway je nedostaneš,…. Co je ale nejdůležitější je to, že získáš partu opravdových přátel se stejným zaměřením, kteří vyznávají stejné hodnoty jako ty a nelepší satisfakcí je, že pomůžeš člověku na 21% a společně spolu letíte na Floridu, do Orlanda na Yager Go Diamond… Máš vidět jiskru v očích člověka, který v životě neseděl v letadle a najednou se to zvedá o runwaye a my letíme… On letí! Díky tobě! To je pocit k nezaplacení, nedokážeš si to ani představit… OK, ty podnikáš… V čem? A kolika lidem jsi pomohl?

 17. A proč ty píšeš do světa naprostý blbosti o věcech, kterým naprosto nerozumíš? Hm? Znáš odpověď? Tak vidíš 🙂 Kašpare 🙂

  Samozřejmě, že se nejedná o nejlepší podnikateskou příležitost na světě. Já osobně jsem ti to psal nejméně 10x 🙂 Také jsem se ti marně pokoušel vysvětlovat, že neexistuje žádná nejlepší podnikatelská příležitost na světě. Ale bohužel jak vidím zcela zbytečně. Jsi jediný, kdo tuhle stupiditu vytvořil a neustále ji používá jakože proti nám. Přitom pokaždé, když ji použiješ ze sebe tím akorát děláš dalšího blbce 🙂 a ukazuješ, jak tomu ale vůbec nerozumíš 🙂

 18. @ acz

  O nejlepší podnikatelské příležitosti na světě přednáší i Hassmann!! viz. video – http://depositfiles.com/files/eyjmbrczo

  01:56
  „To, co nabízíte, je nazýváno nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě.“

  04:26
  „Když uklážete náš byznys, ukážete mu marketingovej plán, nejlepší podnikatelskou příležitost na světě…“

  Stejně jako vodní fitr espring je považán za nejlepší vodní filtr na světě:

  04:10
  „Pokud někdo nechtěl kupoval filtr, a já mu nabídnu nejlepší vodní filtr na světě, tak si vyslechne prezentaci…“

  Takže Hassmann plácá podle tebe nesmysly. Dobře.

 19. @ admin
  Ježiši ty jsi fakt takovej tupec nebo ho ze sebe jen děláš? Tvoje blbost je do nebe volající… To, že to tvrdí (pro tebe PAN) Hassmann mimořečí a v kontextu s nahrávkou, znamená, že to tvrdí i acz? Nikde jsem to od něj neviděl. Já to při plánech taky říkám, protože prostě lepší byznys nikde jinde nenajdeš. A pokud ano, ukaž mi ho. Díky

 20. @ Smaragd

  ACZ píše:

  A proč ty píšeš do světa naprostý blbosti o věcech, kterým naprosto nerozumíš? Hm? Znáš odpověď? Tak vidíš 🙂 Kašpare 🙂

  Samozřejmě, že se nejedná o nejlepší podnikateskou příležitost na světě. Já osobně jsem ti to psal nejméně 10x 🙂 Také jsem se ti marně pokoušel vysvětlovat, že neexistuje žádná nejlepší podnikatelská příležitost na světě. Ale bohužel jak vidím zcela zbytečně. Jsi jediný, kdo tuhle stupiditu vytvořil a neustále ji používá jakože proti nám. Přitom pokaždé, když ji použiješ ze sebe tím akorát děláš dalšího blbce 🙂 a ukazuješ, jak tomu ale vůbec nerozumíš 🙂

  Viz. https://amwey-business.cz/vyznamne-zisky-ze-seminaru-open-akci-skolicich-a-motivacnich-pomucek/#comment-2284

  Já tomu rozumím tak, že ACZ si myslí, že amway není nejlepší podnikatelská příležitost na světě.

 21. @ admin
  No tak teď jsem z toho jelen… proč ze sebe děláš takového ubožáčka a teď najednou obracíš o 180°? A neodpověděl jsi mi, jestli znáš něco lepšího

 22. @ admin
  Ani jedna z těch činností, co sis tam tak pracně vypsal NENABÍZÍ možnost vytvoření neomezeného doživotního stabilního pasivního příjmu při počáteční investici 1.352 Kč. Žádná!

 23. @ Smaragd

  Pořád se oháníš počáteční investicí tisíc třista něco. Ale kde máš náklady na auto, které potřebuješ při při verbování lidí – na semináře (hotovost nebo leasing), počítač, internet, telefon, náklady na účetnictví, oblečení… náklady na žřízení živnostenského listu nebo zápisu právnické osoby do obchodního rejstříku (nebo chceš snad říct, že amwayáci, kteří se prodeji výrobků věnují soustavně, prodávaji výrobky bez živnostenského oprávnění?). Prostě náklady, které jsou potřeba při podnikatelské činnosti. Dále ještě připomenu náklady na kupování cédéček, knih, vstupenek na semináře… A hlavně investice do stoprocentního používání výrobků, jak nařizují Vůdci:

  „Je strašně důležitý pracovat na 100% a používat na 100% vlastní výrobky! Kdo nepoužívá na 100% vlastní výrobky, tak nedělá tento byznys – jenom dělá, jako že dělá. A náš byznys je bohužel tak spravedlivej, že se to na nás, vás objeví. Já jsem měl problém vysvětlit svojí mámě, že když nepoužívá náš prášek na praní, kterej má hodnotu 11,75 bodu, že mě tím připravuje o velký peníze. Pracuje v gastronomii a její šéf jí dává prací prášek zadarmo.“

  „Nebo vám řekne: Já používám skoro všechny výrobky. Já řeknu 100%! On říká: Já nemůžu používat mýdlo, já jsem na mýdlo alergickej. To nevadí! Tak si udělej ve zdi díru, dej si tam trezor, od kterýho budeš mít klíče jenom ty a tam si dej mejdlo, na který nejsi alergickej. Ale na umyvadle bude naše mejdlo!!!

  Jiný amwayák říká – píše:
  „Já svým novým lidem říkám, že pokud chtějí ze svýho podnikání vydělávat 50 a víc tisíc měsíčně, tak že bude třeba zainvestovat mezi 5-10 tisíci korun!!!“
  Viz. https://amwey-business.cz/vyjadreni-amwayaka/#comment-616

  O tom je zde i článeček – https://amwey-business.cz/zainvestujte-5-10-tisic-kc-a-vydelavejte-50-000-kc-mesicne/

  Moc dobře víš, že Startovancí souprava často obsahuje i druhou část, a to jsou výrobky. Pak se cena vyšplhává i na 2.589 Kč.

  Kolik je lidí v ČR, kteří mají z amwaye neomezený doživotní stabilní pasivní příjem? Kolik je v ČR amwayáků a kolik z nich vydělává (má obrat v podnikání) díky amwayi slušné peníze (70 000 a více)?

  Pasivní příjem = neděláš NIC a jdou ti prachy (nechodíš na semináře, neverbuješ lidi…). Kolik je takových lidí (amwayáků) v ČR, kteří se jen doma váleji a jde jim doživotní pasivní příjem?

  P.S. Zbytečně až sebedestrukčně to tady rozmazáváš. A přesně díky takovým lidem, jako seš ty, je tato stránka, a chystá se ještě další – mnohem psychologicky propracovanější 🙂

  Pa

 24. Psychologicky propracovanejsi? To jakoze jeste vice manipulativni, pusobici silne na psychiku ctenate? Cili extremne ucelova? Koukam, ze ses od tech odpornych Amwayjaku leccemu priucil 🙂 Sorry, to samozrejme neni pravda, to bych jim krivdil, vygumovana palice jsi byl uz davno pred tim, nez jsi tento blog zalozil 🙂

  O naproste neschopnosti rozumet materialum Amway a o jejich vice nez detinskem pouzivani jsem take hovoril mnohokrat.

  Jsi jako krovak XI-XAO, ktery nahle objevil lahev Coca-Coly 🙂

 25. Pocatecni investice, trotlicku, je investice na pocatku. V tomto pripade takzvane nezbytna. Dalsi investice jsou jednak volitelne a jednak jejejich rozsah naprosto individualni a neni mozne jej schematizovat, jak se o to porad pokousi tvoje IQ 🙂

  Vis o tom naprosty kulovy, tvuj megaptispevek je opet plny predevsim d omenek a iluzi a ten zbytek? Jako kdyz krovak pouziva tu lahev CocaColy. Nema tuseni k cemu to je, kdo a proc to vyrobil, ani jak se to pouziva a tak vznikaji humorne scenky pri ruznych napadech na co to pouzit. Presne jako ve tvych zvanenich 🙂

  Pis dal je to zabava 🙂

 26. @ acz
  Jenže v amwayi, než začneš něco trochu vydělávat, tak to ve většině případů trvá hodně dlouho (pokud někdy). Takže ty investice tam jsou dlouhodobé, a hodně dlouho lze hovořit o počátečních investicích. Nebo chceš snad říct, že většina amwayáků po registraci, vydělá víc než utratí (vstupenky na semináře, tel. hovory, benzín, náklady na vůz, cédéčka, knihy…)?

  Ty už máš neomezený doživotní stabilní pasivní příjem z amwaye?

 27. acz :
  Psychologicky propracovanejsi? To jakoze jeste vice manipulativni, pusobici silne na psychiku ctenate? Cili extremne ucelova? Koukam, ze ses od tech odpornych Amwayjaku leccemu priucil Sorry, to samozrejme neni pravda, to bych jim krivdil, vygumovana palice jsi byl uz davno pred tim, nez jsi tento blog zalozil
  O naproste neschopnosti rozumet materialum Amway a o jejich vice nez detinskem pouzivani jsem take hovoril mnohokrat.
  Jsi jako krovak XI-XAO, ktery nahle objevil lahev Coca-Coly

  Ano psychlogicky propracovanější. Proč? Musím souhlasit s guru Čížkem – lidi se rozhodují na základě pocitů.

 28. Tak vidis, Cizek zrejme nekeca a ty rozhodne nic nemusis. 🙂 Obvykle kazde podnikani prinasi z pocatku jen vydaje a investice a neni zaruceno, ze vubec bude uspesne. Ja osobne tedy neznam zadne, kde hned zacnes vydelavat bez problemu 🙂 Ty se porad divis naprosto obvyklym vecem 🙂 Troubo.

 29. @ acz
  Čížek to myslí určitě dobře, jenže to ze svého pohledu myslel Hitler taky. Je to o manipulaci…

  Takže chceš říct, že drtivá většina podnikatelů – zedníků, programátorů, obchodníků s akciema… zpočátku nevydělává nic?

 30. Manipulator podsouva konkretni, predem vybrane profese 🙂 Jak chces definovat pausalne, ty kopyto, jestli zednik podnikatel z pocatku vydela, nebo ne? To prece zalezi na milionu faktoru a promenych 🙂 Nicmene obvykle se zacina podnikani s velkymi investicemi a i kdyz se dari, coz rozhodne neni zadne pravidlo, tak leta se vydelava predevsim na pokryti vstupnich investic. Ale to asi ctes prvne v zivote, ze? 🙂 A vydelat na obchodu s akciema lze poute tehdy, kdyz nekdo jiny v podstate prodela 🙂 Od sportky je to rozdilne jen v tom, ze mas-li informace, zvysujes rapidne pravdepodobnost zisku, coz u sportky nejde 🙂 Jako distributor Amway muzes vydelat hned prvni den. Zadny problem. Tos ale nevedel, ze?

 31. @ acz
  Pouze náhodné profese… A myslíš si, že by zedník (nebo jiná profese, jiný druh podnikání) zedničil – podnikal, kdyby nevydělával nic???

  Kolik ty jsi vydělal první den amwayi??? Už máš doživotní rentu amwayie???

 32. No, uvazime-li, ze miliony zedniku (a tisic jinych profesi) cely zivot skutecne zednici nejmene 8 hodin denne a na sklonku zivota nevyjdou se socialnim duchodem, tak ti nejak ani nevim, Karle 🙂 Spis me udivuje, ze se tak blbe ptas 🙂 Jako bys snad ani nebyl pozemstan, ale snad nejaky ufon 🙂

 33. @ acz
  Můj známej: vyzdění menšího domku 100.000,- Práce max. na 10 dní (2 lidi). Na těžkou práci má člověka, je vysmátej…

 34. A co ti DVA LIDI? To nejsou zedníci? 🙂 Ti berou kolik za 10 hodin práce denně? Kolik měli z těch 100 000.- 🙂 🙂

  To je stejné, jako když napíšu, že „můj známej“ je Platinový Amwayják a vydělá měsíčně 120 tisíc, taktéž bez toho, aby dnes hnul prstem 🙂 Jo, ještě jsem zapoměl, A JE VYSMÁTEJ 🙂

  Co tam máš dál za legrační „důkaz“, že každý zedník vydělá měsíčně statisíce? Ty nebudeš mozek používat ani kdyby ti šlo o život 🙂 Dodnes tě to totiž nikdo nenaučil. Kašpárku 🙂

 35. @ acz

  acz:

  Kolik berou ti 2 lidi za 10 hod. práce nevím. Všichni zedníci – podnikatelé samozřejmě nevydělávaji 100 tisíc. měsíčně… Stejně jako všichni programátoři nevydělávají 100 tisíc. Atd. Byla ale řeč o tom, že drtivá většina zedníků – podnikatelů (nebo jiné podnikatelské profese) vydělává… V amwayi většina registrovaných vydělává? Drtivá většina amwayáků vydělává prd, a ty to víš moc dobře.

  Kolik amwayáků v ČR vydělává díky amwayi 120 tisíc měsíčně? Jaké je to procento ze všech registrovaných amwayáků?

  Už máš doživotní rentu amwayie?

 36. Všichni zedníci – podnikatelé samozřejmě nevydělávaji 100 tisíc. měsíčně

  Že ne, JÁ TO VÍM.

  A proč by teda měli všichni v Amway vydělávat 100 tisíc, zvláště pak, když na rozdíl od všech celodenně pracujících zedníků, nemusí a také nepracují celý den pro Amway? Hm? Máš na to nějakou „logickou“ odpověď? 🙂

  Už 100x bylo řečeno, že registrace v Amway ještě neznamená, že se věnuješ práci v Amway 8 hodin denně 🙂 Co na tom jakože nechápeš? 🙂 Nestojíš si na vedení? 🙂

  Proč by nemohla/neměla většina „amwayjáků“ vydělávat prd, když nic nedělají? Tobě to snad připadá málo spravedlivé? 🙂 To by mě opravdu teda zajímalo 🙂

  Jakým jazykem ti mám napsat, že v Amway vydělávají pouze ti, kteří odvádějí práci, která peníze přináší? Čínsky? Ty jsi nikdy neslyšel říkanku, že bez práce nejsou koláče? A pokud ano, jak si vysvětluješ její myšlenku? 🙂 Svěříš se nám? Třeba pak konečně procitneme, jak po tom tak toužíš 🙂

  Co tě pořád zajímá moje renta? Výše mojí renty nějak ovlivní tvůj život, tvé rozhodování, tvé myšlení? 🙂 Nebo některou z tvých poruch a nemocí? Přece neovlivní.

  Dále, neskutečně ti leží v žaludku provize za knihy, CD, z přednášek. Ty dostáváš knihy zadarmo? Nedávno ses vytahoval, že jsi četl dokonce TŘI knihy od Kiyosakiho. Opomenu-li fakt, že se z nich na tebe zhola nic nenalepilo, kolik tě stáli? Byly výrazně dražší, než z knihovny Amway distriuce? Nebo byly výrazně levnější? A víš vůbec, že nákup knih z Amway knižní nabídky je naprosto dobrovolná věc a že si je každý z nás může koupit třeba v obchodech, kde je všechny volně prodávají? Což jen dokresluje fakt, že neexistuje žádná speciální Amway literatura, ale používáme k výuce knihy, které jsou napsány pro kohokoliv? Věděl jsi to vůbec? Kašpare? Věděl?

  Po sté: Věnuj se tomu, čemu rozumíš a o čem alespoň něco víš. (do dnes nikdo zde neví, co to je) Připadá-li ti tato rada jako nesprávná, pověz proč. Zbabělče.

  🙂

 37. Čížek to myslí určitě dobře, jenže to ze svého pohledu myslel Hitler taky.

  Bravůrní logika a úvaha 🙂 Na tuhle DEMAGOGII jsi přišel úplně sám? Ty musíš mít IQ alespoň 670 a obvod hlavy tak 4 metry 🙂

  Rozhodl ses Kly proslavit MEGAHLOUPOSTÍ ? 🙂 Zatím si vedeš dobře, jsi daleko před všemi soutěžícími.

 38. Amway? Pokud chcete přijít přátelé a kamarády, tak se do toho dejte. Já jsem se na to nachytal naprosto lživým telefonátem od mého bývalého spolužáka, kterej je v tom spoustu let (a pořád opravuje ledničky a pračky). Tvrdil, že o tomhle podnikání řekl jenom mě, to ale nebyla pravda. Amway má dost fanatických přívrženců, proto to vypadá jako sekta. Lituju, že jsem podlehl prvnímu dojmu a šel do toho. Mohl jsem mít kamarády 🙁

 39. @ acz
  Netvrdím, že amwayáci mají vydělávat 100 tisíc měsíčně. Víš?

  Ty tři knihy jsem měl vypůjčený od jednoho člověka z amwaye.

  V amwayi vydělávají především ti, co na to mají žaludek – verbovat všechny známé i neznámé lidi, jak radí guru amwayáci:

  „Známe lidi z chaty, známe lidi z kostela, když chodí do kostela. Známe lidi ze sousedství, sousedi a jejich příbuzný. Obrovskej zdroj lidí na seznam! Dámy znaji lidi z porodnice. Pánové znaji lidi z armády, vojska. Co třeba z nemocnice? Někdo kdo ležel v nemocnici, na pokoji se 3, 4 lidma, seznámil se s nemocničním personálem, atd. atd. Známe lidi z obchodů, úřadů, tanečních, ze svých tanečních, nebo tanečních svých dětí. Známe lidi z různých zábav, diskoték, plesů, atd. Známe lidi z hospody. Potom si můžete třeba napsat stranou seznam lidí, o kterých víte, že podnikaji – seznam podnikatelů. Nebo kdo z vás jste podnikatel. Nebo pracujete v obchodě, tak máte seznam zákazníků. Nebo seznam dodavatelů. Obrovskej zdroj jmen lidí na seznam. Známe lidi z různýho cestování, z dopravních prostředků – taxiku, vlaku, autobusu… Kdo jezdí pravidelně vlakem, někam do práce, nebo autobusem nějakou linkou. Vždyť tam furt jezději ty stejný lidi! A není problém, si je napsat na seznam! Já vím, že třeba nevíte jak se jmenujou, ale můžete si napsat nějaký poznávací znamení – chlap v černým kabátě, který jel půlšestkou, třeba.. A až se s ním příště sejdete, můžete se s ním seznámit. Známe lidi z místní politiky – svého starostu, svého poslance, členy zastupitelstva, atd. Známe lidi, který bydleji né v našem městě. To je další poznávací znamení některých lidí, který znáte – lidi mimo město. Známe lidi bohatý, o kom víte, že je bohatej…“

  „Jaký je další zdroj lidí, které známe? Spolužáci. A máme spolužáky ze Základní školy, ze Střední školy nebo odborného učiliště, z vysoký školy. Ale máme taky třeba spolužáky z různých kurzů – kurz počítače, kurz angličtiny. Nebo spolužáky, které známe z Lidové školy umění. To jsou taky spolužáci. Co třeba lidi, který známe přes školu? To nemuseji být jen spolužáci, ale každej známe svého učitele, nebo několik učitelů. Svýho učitele agličtiny, práce na počítači, atd. atd. Kolik je to lidí? Ze základky takových 20, 30. Ze střední školy nebo učiliště, takových 20, 30. Z Vysoký školy? Možná celý ročník! A když se na to podíváme ještě z druhé strany, tak váš partner nebo partnerka, taky maj školy… A když si napíšete společnej seznam, spolužáků…“

  „Pak začnou chodit děti do školky. A maj spolužáky, a ty maj rodiče. A s těma rodičema, vy se můžete znát a setkávat. A můžete si je napsat na seznam. Pak začnou chodit do školy. Tam jsou rodičovský sdružení, že jo. Možná, že neznáte všechny rodiče spolužáků svých dětí, ale víte, že tady sedí pani Dvořáčková, a tady paní Nováčková, atd. atd. Můžete si je napsat na seznam a na příštím rodičovským sdružení se s nima seznámit. Vaše děti možná choději hrát hokej, nebo do hudebky a maj tam i trenéra, spoluhráče a ty maj rodiče. Anebo choději do hudebky, a tam maj učitele a spolužáky, a ty maj rodiče. Obrovský seznam lidí, který známe přes děti. Další seznam lidí je přes zvířata. Kdo máte domácí zvířata… Chodíte s nima k veterináři, možná tam někoho znáte z čekárny, váš veterinář je váš známej. Můžete si ho napsat na seznam. Někdo má psa a chodí s ním na cvičák.“

 40. ACZ:

  Amwey především je o verbování lidí, jak říká guru amwayák:

  „Pokud někdo uvidí tento byznys, jako napojování lidí na internetovou stránku, nabízí prodej drogerie, no pak se mu nemůžou splnit žádný velký sny. Ale v momentě, kdy člověk začne vidět tento byznys jako budování bohatství na základě budovaní budovatelů podnikání, tak nemá problém, že by chtěl mít barák 30+5. Pak nemá problém představit si, že bude mít garáž na 7,8 aut. A bude to výběr jednoho vedle druhýho – Maserati, Lamborghini, Jaguar… A když mu někdo řekne: Proč máš 7 aut? Tak on řekne: Na každej den jedno 🙂 Proč máš na každý den jiný auto? To je materialistický svinstvo. Tak ten člověk mu řekne: Víš proč mám na každej den jiný auto? Protože můžu! V takové chvíli, kdy tento byznys začnete vidět jako budování bohatství na základě budovaní budovatelů podnikání, tak toto všechno začne bejt… mnohem větší smysl to dávat. V momentě, kdy to člověk vidí jako prodej drogerie, tak to je blbnutí hlavy, zbytečný!“

  Nebo chceš snad říct, že Čížek je lhář???

 41. Zcestná teorie o verbování lidí do amwaye:

  „Pokud ten první měsíc napojíte na systém dva lidi, tak můžete mít po půl roce 64 lidí. Co když každej měsíc přivede každej jednoho dalšího do systému? Tak to máme 128. Další měsíc jen jednoho, to je 256, další měsíc 1024, další 2048 lidí, a po 12 měsících máte 4000 lidí ve skupině napojených na systém. Myslíte, že sami zvládnete zasponzorovat za rok 4000 lidí? Myslíte, že sami zvládnete naučit 2048, ať zasponzorují každej jednoho? Ani náhodou! To za rok neni možný! Ale pokud na začátku roku napojíte 2 lidi na systém, dáte je do líhně, tak po roce jich máte 4000. Co když dáte první měsíc do líhně 3 lidi? Druhý měsíc, když každý přivede jednoho, tak máte 6. Další měsíc každý přivede zase jednoho – je to 12. Pak 24, 48 a po 6 měsících můžete mít 96 lidí ve skupině. Sedmej měsíc by to bylo 192, pak 384. A po 12 měsících, když začnete na 3 lidech, které napojíte na systému, a každý z nich se naučí přinést do systemu jenom jednoho. Tak máte po roce 6144 lidí ve skupině. Pokud by to bylo dobře rozdelený do šesti větví, tak je to diamant. Co když začnete na pěti lidech? Schvalně si to spočítejte. Ja to nebudu rozebírat, řeknu vám jenom tu radu…. Kdyby každej, každý měsíc přivedl jenom jednoho… Pět lidí dáte do líhně, pět lidí dáte do systému a každej by přivedl jenom jednoho. První měsíc 5, druhý měsíc 10, 20, 40, 80… a po 6 měsících 160 lidí. Další měsíc 320, 640, 1280, 2560… Jedenáctý měsíc máme 5120 lidí, a kdyby každý přivedl jenom jednoho, tak po 12 měsících máme 10240 lidí ve vaší skupině. To je ředitelký diamant a průměrnej příjem 400-600 tisíc měsíčně! Když první mesíc napojíte do systemu 10 lidí? 10, 20, 80, 160, 320 po půl roce. Sedmej měsíc 640, pak 1280, 2560, 5120, 10240. A po 12 měsících 20480 lidí ve vasí skupině! Dokážete si představit, co by to udělalo s vaším příjmem, kdyby to bylo spravně rozdělený třeba do 10 větví?! Nebo do 15?! To už mužete přemýšlet asi takovým způsobem jako Rick Setzer, Billy Florenz a další diamanti, který chapou náš systém. To potom by jste měly ty příhody jako vypravujou oni… Když vysvětlujou, co je to náš byznys, tak říkají… To víte, to je jako když se ráno probudíte a slyšíte, ze váš dům někdo vysává a ohlídnete se vedle sebe a manželka ještě leží v posteli… protože někdo jinej vysává váš dům. A to je, když se ráno proberete a nemusíte vstávat. Když se vám nechce, kouknete kolik je hodin a pak se otočíte na pravej bok a řeknete si – ještě si dám hoďku. A když to bude středa a vám se nebude chtít pracovat, tak si řeknete – dneska si zasloužím dovolenou. A dáte si ji, protože vy jste svůj vlastní šéf! Tohle to se vám podaří! Pokud budete chápat, že systém tu není pro systém, systém je tu pro vás! Že je chytrý ten systém využívat, že to je klíč k našemu byznysu a pokud vy budete chtít v tomhle byznysu vydělávat velký peníze! Tak, já se na vás těším na systémovejch akcích a budu se těšit, že vy budete svoje lidi na systém napojovat.“

 42. Co třeba říkáš na tohle ty idiote?

  richdad.cz

  Seminář jednodenní za 5.900 Kč … myslíš si, že z toho žádné významné zisky nejsou? Ale lidi ty peníze zaplatí a rádi a dokonce už je vyprodáno, pro takové lidi jako jsi ty tam ale není místo, víš? Je to pro lidi, kteří něco chtějí změnit a chtějí se něco nového naučit. Stejně jako nás učí naši speakeři na seminářích Amway… s tím rozdílem, že lokální seminář stojí 300 Kč a celorepublikový 750 Kč. FEC pak 1.750 Kč, ale to je jen jednou za rok a navíc tam mluví víc než deset diamantů a vyšších pinů. Tady je akce, kde jsou čtyři speakeři a stojí to bezmála 6 tisíc korun. IDIOTE!!!

 43. @ Jirka
  Jiřiku, proč idiote?

  Za pořádný seminář si každej určitě rád připlatí. A né za ty zcestný cinty:

  „Budete mít lepší manželství, lepší rodinu, váš celý život se zlepší! Protože jste v tomto byznyse“http://czblog.cz/diky-amwayi-se-vam-zlepsi-cely-zivot-skutecne/

  „Na poslední den v práci pro vás přijede velká, dlouhá limuzína, a teďka vrátný volá šéfovi „Pane řediteli, je tady nějaká státní návštěva, která přijela velikánským autem. Vy nekoho čekáte? Ne, nikoho!“ V čele kancelářské budovy je z toho haló, co tam dělá to velké bíle auto, které stojí už hodinu před vchodem? Pro koho to přijelo, nebo kdo s tím přijel? Jestli náhodou nepřijel nějaký ministr, nebo něco takového. A vy si děláte v klidu svoji práci a hodiny odtikávají a blíží se konec pracovní doby. A všichni ti, co se vám celou dobu smáli, tak maji oči na vrch hlavy a už stojí na autobusových zastávkách a koukají, kdo bude do toho auta nasedat, co je to za honoraci. A vy v tom sáčku, v kravatě vycházíte… Vycházíte z těch dveří, do kterých jste museli chodit každé ráno a odcházet každé odpoledne. Takhle se ohlédnete a říkáte si „Tak tady už nikdy, po celý zbytek svého života, nebudu muset strávit ani minutu!“ A říkáte si „Stálo to za to!“ Příchazíte k té bíle limuzíně a borci tam stojeji na těch autobusových zastávkách, a teď se strkaji, stouchaji do sebe loktama a říkaji „Hele podívejte se na něj, to je ten emveják“. To jsou oni, co se choději koukat na ty auta, oni si blázni snad mysleji, že jednou něčim takovým budou jezdit, nebo co. Hele, běžte někdo za nim. On k tomu jde, on si snad do toho chce sednout! Vždyť to jestě poškrábe, aby nám neudělal ostudu! Teďka vy tam prostě přijdete k tomu auťáku a zaťukáte na okénko, řidič si tam čte noviny, protože měl přijet o 3 nebo 4 hodiny dříve, a když se mu představíte, tak on si okamžite nasadí placatou čepici, vyleze a otevře vám dveře, klaní se. Vy si sednete do toho velikánského, obrovského auta, kde je prostor jak na letišti, nalejete si z baru colu a říkáte „Pane řidiči, tak jedem!“. Ale tak patnáct kilometrů za hodinu, já si to chci užít!“. A teďka kolem těch autobusových zastávek, který jsou obležený kolegama z práce, kteří se vám smáli a ukazovali si na vás prstem, tak vy kolem nich pojedete tou limuzínou, těch patnáct kilometrů za hodinu a budete jim připíjet – čau kluci, už se neuvidíme… Když se vám budou smát moc, tak jim můžete třeba udělat tu kulišárnu – bylo to ve středu, a druhý den ve čtvrtek, až ti vaši kolegové ve čtvrtek ráno budou muset v půl šestý jít do práce, tak před tou budovou je bude vítat bilboard – na něm bude vaše rozesmátá tvář a nad tim bude napsáno „Já už jsem svobodný! A co vy?“. Taková velká mechanická ruka jim bude mávat. To nebude špatný! Takže teďka si napište velký seznam lidí a uvidíme se na semináři.“

  Ovšem nejstrašnější je to, že ty vaše mináře mají přednost i před svatbou – http://czblog.cz/seminar-amway-ma-prednost-i-pred-svatbou/

 44. Jenze tyhle tvoje cinty nejsou z bezneho seminare, to uz jsem ti psal 100x, stejne jako jsem ti 100x psal, ze seminare nemaji prednost pred nicim, pred cim nechceme 🙂 Proc to ale nechapes to nevedi ani u Amway 🙂 Proc idiote? A proc ne? 🙂 Nemas snad take kilometry subjektivnich nazoru na veci a lidi o kterych nic nevis? Hm? Kasparku? 🙂

 45. acz:

  Byl, víc nic ti neřeknu, protože ti nic do toho neni. To samé tvrdíš ty, když se tě zeptám jaký máš obrat v podnikání díky amwayi. Anonymní pisálku 🙂 Ale obrat máš určitě významnej, když tady pořád a dlouhodobě obhajuješ to tvoje podnikání :mrgreen:

 46. Moje kamarádka je členem Amway. Vždycky byla normální, ale jak se dostala do té sekty, tak se z ní stal totální magor, až fanatik. Na těch jejich seminářích jim vlévají do hlavy totální nesmysly (na jednom semináři jsem s ní byla), nad kterými normální člověk kroutí hlavou. Kamarádka si myslí, že bude mít luxusní barák, auto… Kamarádka naše dlouholeté kamrádství ukončila – prý myslím moc negativně a tím bych jí mohla nakazit 😯

 47. Tak to je fakt, že z Amwayáků tahaji peníze. Kamarádka několik let sní o tom, že bude finančně nezávislá, ale co já vim, tak má spíš plno dluhů 💡

 48. admin :
  acz:
  Byl, víc nic ti neřeknu, protože ti nic do toho neni. To samé tvrdíš ty, když se tě zeptám jaký máš obrat v podnikání díky amwayi. Anonymní pisálku Ale obrat máš určitě významnej, když tady pořád a dlouhodobě obhajuješ to tvoje podnikání

  Takze nebyl 🙂 No, jenze ja to vedel uz davno 🙂 Ty stale jen neco tvrdis, ale kdyz to mas dolozit, tak uhnes 🙂 Uz te nachytala na hruskach i Johana. Dodnes jsi ji neodpovedel. Ta neverila vlastnim ocim, kdyz si cetla muj mejl o tobe 🙂 Jaky ty jsi rovny chlapisko, ogar 🙂

 49. Ja zde o svem obratu v Anway nikdy nepsal a nikdy jej nepouzival jako dukaz, tak nevim proc bych mel svuj obrat zverejnovat, klidne si napis NULA. Ty tu cosi vyrvavas a tvrdis, tak to dokaz. To je zcela neco jineho! Posero!

 50. Byl jsem osloven firmou King Asociates. Když jsem hledat tuto firmu, tak jsem našel tuto stránku. Nevíte něco o této firmě?

 51. @ kixov

  Takto se verbují lidi:

  „Nejdřív toho člověka oslovím a pak se představím. Potom řeknu, že spěchám, ale mám pro tebe důležitou věc: Začal jsem spolupracovat s firmou, kterou si můžete říct jakou chcete – my používáme třeba firmu King associates… nemůžu ti nic slíbit, ale daji se vydělat slušný peníze…“

 52. Amway je strašný děs! Moje vzpomínky na tento spolek jsou strašné. Moje sestra pořád vodila k nám domů plno lidí – přednášela jim, jak budou hodně bohatý, když budou o Amway říkat dalším lidem. Na těch jejich seminářích pořád říkají co mají číst a poslouchat, jo a musejí myslet pozitivně a všechno bude bezvadný. Nemohu se pomoct, ale v připadalo mi to jako sekta 😈

 53. Mate pravdu Jaruno. Delejte tedy opak. Rikejte lidem jak budou chudy, myslete zasadne pouze negativne, hlavne nic nectete a predevsim pak naucne knihy. A pak nebude konecne vsechno bezvadny, ale naopak, slava bohu, na hovno 🙂 A budete mit zivot jaky jste chtela 🙂 Nemohu si pomoct, ale pripada mi to jak nejlepsi vec, kterou muzete udelat 🙂 Proste delejte opak toho, k cemu nabadaji v Amway a Vas zivot bude razem jako pohadka 🙂

 54. Nemusíte se tady pořád ohánět tou „nejlepčí podnikatelskou příležitostí“. pro některé skupiny je to možná priorita,ale jiní vidí v Amway i jiné věci. jak sám píšete, spousta lidí zůstává v Amway obchodě, ikdyž nevydělávají závratné sumy. proč? protože je to prostě skupina příjemných lidí, ze kterých jde dobrá energie. jsem v organizaci Schwarz a trávím se svými spolupracovníky velmi ráda svůj čas. je to jako když jde člověk do práce a těší se na všechny své kolegy. Další, a možná největší prioritou pro mě je to, že používám ekologicky a zdravotně nezávadné prostředky. proto to není dravý spotřební kapitalismus, který zvětšováním obratu a výroby drancuje přírodu.

 55. A ty “ pozitiní kecy“, o kterejch ty „sektářský emvejáci“ pořád mluví, ty se použivají ve většině moderních a úspěšných firmách, kde nechtějí jen živit naštvaný úředníky, který plní úkoly nadřízených, ale chtějí vychovat svébytné osobnosti s důstojností, radostí k práci a chutí se rozvíjet. je to moderní management, který se zrodil zčásti i díky Amway.

 56. Amway mohu jen NEDOPORUČIT. Necelý rok jsem v tom byl. Podle doporučení jsem vykládal plány všem příbuzným, kamarádům apod. Každý týden nejméně jedna schůzka. Horko težko jsem přivedl do systému tři lidi. Na doporučení jsem měsíčně utrácel za zboží 4-5 tisíc. Pokud sečtu příjmy od Amway a výdaje (semináře, knížky, benzín, telefonáty…), tak je to jednoznačně prodělek, a ne malý. A to ani nepočítám promrhaný čas.

 57. @ Matěj
  Pokud jste mel tydne pouze jednu schuzku, nedivim se, ze jste nemel lepsi vysledky. Ono predpokladat, ze se stanu mistrem sveta v behu na sto metru, pokud budu trenovat jednou tydne je trochu zcestne…
  Stejne tak nechapu Vas komentar ohledne zbozi. To jste jako utracel navic pri stavajici bezne spotrebe a nakupovani v beznych maloobchodech? A proc jste to proboha delal? 😯

 58. Ten člověk to asi nepochopil, Amway byznys funguje na opakované spotřebě (když mi něco dojde, tak si to jdu koupit). Pokud vim, tak řezník si tak nejde koupit maso do Lidlu, když má svůj byznys. A jestli osoba A radila osobě B ať si kupuje zboží za 4-5k (aniž by to osoba B potřebovala), tak to evidentně osoba A nepochopila.

 59. tak si založ sro a pak počítej ty Gumo, založení je za 200.000,- a to jsi ještě nenakoupil nic, co by ti při prodeji vydělalo, nemáš prostory ve kterých budeš podnikat, nemáš prostředek na rozvoz, máš holou pr.. a jsi v tom za 200.000,-
  Tvoje měsíční útrata 4-5000 byla za věci, který jsi použil, nebo jsi to vystavoval doma na polici jako v mauzoleu? No tak to se nediv, ale i kdybys to použil, tak je to tvoje spotřeba, ne útrata, protože pokud budeš nakupovat v Tescu, tak to budeš brát taky jako prodělek??!?!?!?!?!?!?
  @ Matěj

 60. Manželka chodí po amway seminářích jako bez mozku. Když neni na semináři, tak chodí po lidech a přemlouvá je. Dokonce už loví lidi v metru, a to je vrchol. Všude má vylepený ty svoje sny. Kapitola je to jejich předražený zboží, měsíčně utrácí 7 tisíc. Jenže na úkor půjček. Je to fakt na palici. Jestli to takto půjde dál, tak je to na rozvod.

 61. @ petr
  Tak tady o tom, Petře, nežvaňte a něco s tím udělejte… Řekněte, ať třeba zkusí použít zbytky mozku, co ještě nebyly vymyty…
  Pokud si tu ovšem nevymýšlíte… 😉

 62. @ Bananas
  Proč myslíš, že si vymýšlí? Každej neni jako vy amwayáci. Nedivím se, že amwayáci lžou, jsou k tomu učeni… Hassmann v nahrávce:
  „Nejdřív toho člověka oslovím a pak se představím. Potom řeknu, že spěchám, ale mám pro tebe důležitou věc: Začal jsem spolupracovat s firmou, kterou si můžete říct jakou chcete – my používáme třeba firmu King associates… nemůžu ti nic slíbit, ale daji se vydělat slušný peníze…“

 63. @ admin
  Víš, proč si myslím, že si vymýšlí? ….. Protože si nedovedu představit, že je někdo takhle prudce neinteligentní….. Já kupuji zatím ty produkty, co pro mě mají smysl a odpovídají cenově tomu, co jsem kupoval do teď… Ty dražší kvalitnější věci, třeba nádobí, kosmetiku, filtr,to fakt neberu,protože na to nemááám 😎

  Takže protože Roman kdysi řekl toto, tak všichni Amwayáci lžou? 😀 Jasně, že si můžu říct jakoukoliv firmu, se kterou se spolupracuje…Když je každý na ŽL,tak každý je firma…. Amway je jen dodavatel.

  Já říkám, že jde o Amway/Alticor už při první schůzce, ale až potom, co celý mechanizmus představím, nevím totiž, jak to dotyčný zrovna zná. Co když to totiž zná patnáct let staré jako podomní prodej a název by ho odradil, aniž by se cokoliv dozvěděl….. Je tohle OK?

 64. @ Bananas
  Myslet znamená prd vědět. Předražených je 95% zboží… kafe, čal, vitamíny, kosmetiky, hrnce…

  Netvrdím, že všichni amwayáci lžou. Možná jedem z pětiset narovinu řekne, že je obchodní zástupce společnosti amway 🙂 Hassmann je klasický manipulátor, kterému záleží jen na sobě – na vlastním zisku. A i proto je tato stránka.

  Jak dlouho děláš amway? Jaký máš měsíční obrat (cca)?

 65. @ admin
  Ty ses ptal, proč si myslím….Odpovím, že si myslím… A ty píšeš, co píšeš… Nějakej stupid citát… Když řeknu, že si něco o něčem myslím, tak tím chci říct, že to je můj názor…

  Vitamíny předražený nejsou, hrnce taky ne… V kosmetice, kafi a čaji se nevyznám…

  Amway aktivně asi čtyři měsíce… Ale ne tolik času… Ukázal jsem to cca 18 lidem zatím… Obrat nevím, většinu těch měsíců tři procenta…

 66. Ten Hassmann co? Tolik mu záleží na jeho vlastním zisku, až pomohl spoustě lidí vydělávat spoustu peněz… Že se na to nevykašlal…
  Kolika lidem jsi pomohl vydělat peníze, že je to pohodově uživí, ty?

 67. Určitě je Hassmann samaritán a chce jen pomáhat lidem.V tom vašem „byznysu“ nikdo nedělá zadarmo a Hassmann s Čížkem už vůbec ne.

 68. sem to napsal špatně: v tom vašem „byznysu“ dělá většina lidí zadarmo,ale Hassmann s Čížkem určitě ne.

 69. @ JaraCimrman
  Víš, ono v Amway, abys mohl vydělávat tolik jako Hassmann, tak musíš pomoct docela dost lidem, aby si vydělávali podobné/ o něco menší/ o něco víc menší sumy. To prostě sám neukaučuješ, když máš v organizaci 20000 lidí… 😀
  On je EDC, má tam smaragdy, perly, rubíny, platiny, goldy, 21%, 18%, 15%, 12% bla bla… Nemůže být on EDC a zbytek nic… 😛
  A od dobře postavený 12% už jako student můžu vyžít…
  Ty tomu systému moc asi nerozumíš, že ?

 70. Jo to říkaj všichni štrejchnutý amway sektou „ty tomu nerozumíš“
  Jistě jsou někteří lidé vydělávající slušné peníze (to jsem netvrdil že nejsou),ale naprostá většina i pracovitých lidí nevydělá nic ve srovnání s náklady nebo dokonce prodělává.To je realita.Hassmann chce pomoct sobě a vydělat na vás viz. semináře,cd na které chodíte a penízky mu jen tečou.Já zapomněl pomáhá vám(hlavně myslet pozitivně)

 71. @ JaraCimrman
  Tímhle jen dokazuješ, že tomu nerozumíš… 😀
  Moje náklady jsou papír, tužka, pár knížek (dají se použít všude, ne jen v Amway), telefon (ale mám neom. tarif, takže to mě nepálí).
  Tady nejsou lidi, co mají slušné peníze a pak nikdo nic…. Je to odstupňované… 😉
  A nezáleží, jak jsi pracovitý, ale jak jsi efektivní…
  A do Hassmanna nešij, nebo mě rozzlobíš.

 72. @ Bananas
  Pak ale nepodnikáš (nemáš živnostenský list), jako většina zúčastněných. Proto také nelze nazvat amway nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě, jak tvdí tvoje modla Hassmann 🙂 Většina amwayáků vydělává prd… Pokud vezmu v úvahu náklady (motivační pomůcky, vstupenky, náklady při verbování…), tak jde o prodělek. Pokud vezmu v úvahu strávený čas, tak je to úplně v čoudu. Je lepší strávit čas s rodinou (manželka, děti), než honění se za nesmyslem.

  Hassmann vydělává především z prodeje motivačních pomůcek, vstupenek na semináře… stejně jako Dexter Yager a další. O tom pojednávají tato videa http://czblog.cz/video-amway-global-quixtar-podvod/

  Za to co dělaji (ničí lidem životy), se budou jednou smažit v pekle. Amway je HNUS VŠECH HNUSŮ!

  Snad jednou procitneš…

 73. Zda produkt přináší prodejci zisk se musí určit po započtení všech nákladů souvisejících s činností prodejce. Síťový marketing sám sebe představuje jako „nízkonákladový“ byznys. To je z pohledu zřizovateke podniku pravda – ale už se něříká, že náklady na marketing a rozvoj jsou ponechány na prodejcích. Prodejci si sami musí tisknout nabídkové letáky, inzerovat, obvolávat potenciální zákazníky, shánět a zacvičovat další prodejce, platit si cestování a účast na firemních mítincích a školeních… Získaná prodejní marže je často z velké části pohlcena v těchto nákladech. Skutečný čistý zisk je obvykle docela nízký (pokud vůbec nějaký je), ačkoli se zprvu prodejní marže mohla zdát vysoká a zajímavá.

  Krom toho – zastánci MLM vyzdvihovaná výhoda v podobě takzvaně „nízkých nákadů na rozjezd podnikání“, resp. „nízké vstupní investice“, je ve skutečnosti sporná:

  Na samotném začátku podnikání investujete svůj „sociální kapitál“
  Sociální kapitál nejsou pravé peníze, ale stejně jako peníze se spotřebovává… Zprvu své prodeje cílíte na své známé, přátele a rodinný okruh. Jakmile ale tento svůj sociální kapitál vyčerpáte, musíte začít utrácet skutečné peníze na to, abyste oslovili a získali další zákazníky.
  Nikdo vám neřekne, jak velké budou vaše náklady po vyčerpání vašeho sociálního kapitálu
  Vaše náklady záleží jen na vás a na tom, kam až jste ochotni zajít. Lidé velmi nepřesně odhadují náklady, které nejsou spojeny přímo s prodejem. Lidé nezkušení v byznysu tyto náklady hrubě podceňují. Pak jsou překvapeni, jak se jejich hrubá marže rozplyne po započetní všech těchto nákladů…

  Hassmann je vymejvač mozků… a sakra snad tě nerozlobím.

 74. @ admin
  Proč odepisuješ a netrávíš ten čas raději s rodinou? Honíš se tu za nesmyslem, kvůli tobě Amway nikdy neskončí… 😉
  Je to fakt hnus všech hnusů, třeba na posledním Vánočním semináři se vybralo 1,6 milionů korun na dětské domovy…Za to se fakt všichni budou smažit, že ?
  Amway není hnus… záleží na tom, jak to člověk vezme do ruky… 😉 Doufám, že ty tohle někdy pochopíš. S tím, že někde to nějací distributoři prasí také nesouhlasím, občas někoho firma „vyhodí“. Ty videa nevím… Na fotbalu se taky křičí, skanduje a jásá… Takže tím mě neodradíš,zvlášť, když vím, jak vypadají naše semináře. 🙂

  A strávený čas je naprosto adekvátně vynahrazen zkušenostmi, vzděláním, později i penězi.
  Na seminářích se knížky dají koupit levněji, než třeba v Luxoru, Bohatý táta mě vyšel o 20Kč levněji… Pokud na tom Hassmann vydělá, a já to mám levněji, tak je to v pohodě, ne?
  Horší by bylo, kdyby to bylo pro mě dražší a on na tom vydělal…

 75. @ JaraCimrman
  S tím sociálním kapitálem to zní docela rozumně, ale to mi přijde spíš jako bonus, než jako nevýhoda. Že se můžu o byznysu zmínit komukoliv. Kdybych třeba obchodoval s něčím, co nemůže využít každý, tak by to byl problém… Třeba luxusní zboží… Tak musím hodně investovat, abych hledal zákazníky úplně mimo svoje kruhy známých…
  Mám seznam… cca 320 jmen, oslovil jsem 18, 4 se přidali…Bude to trvat hrozně dlouho než to vyčerpám… A až se to stane, tak si na přednášce sednu k někomu neznámému 🙂
  Souhlasíš s tím, že třeba knížky od Trumpa, Coveyho, Maltze, Maxwella, Kiyosakiho, Tomana, Buffeta,Hilla, Schwartze atd. obsahují znalosti, které se dají použít i mimo Amway?
  Pak to totiž není investice do Amway, ale do sebe… A já jsem rád, že jsem se k tomu díky Amway dostal. Nehledě na to, že snad polovinu knížek jsem si sám nekupoval, ale půjčil mi je můj sponzor.

  Letáky tisknout nesmíme, inzerovat snad taky ne, obvolávat ano, ale když mám neomezený tarif (ne prvotně kvůli Amway), tak mi to taky k nákladům nepřidá, souhlasíš?

  Semináře si platím, ale tam platí to samé jako o knihách… Navíc je tam legrace. Bavíme se byznysem. Poučení, další vzdělávání a tak dále….

  Kamarád, chce na VŠ podnikat, ve stavebnictví, potřebuje půl milionu kapitál, který nemá… Teď je taková doba, že se mu to třeba nevrátí ani za deset let…

  Vždyť v Amway máš na vše 100% záruku spokojenosti. Nikdo není k ničemu nucen. Největší problém vidím v tom, že lidé nechápou, že Amway jim peníze nevydělá. Musejí je totiž vydělat oni pomocí Amway. Dost lidí se registruje, pak ale osloví třeba jenom tři známé, kupuje produkty a jezdí na semináře… a čeká… Pak mohou být zklamání, že nic nepřichází…

 76. @ Bananas
  Mafiáni taky dávaji na charatitu. To ale neznamená, že jsou to správní lidé, že je to záruka solidnosti.

  Na fotbalu se taky křičí, skanduje a jásá? To ano. Ale jak chceš srovnávat fotbalový zápas se seminářem amway, nelpeší podnikatelskou příležitostí na světě? Takto vy amwayáci argumentujete celé roky. Jenom plácáš naučené cinty ze seminářů. To považuju za ubohost.

  Až bude mít alepoň polovina amwayáků živnostenský list a bude vydělávat nějaký slušný peníz (min. obrat v podnikání 30 tis. měsíčně), pak řeknu, že je to určitá podnikatelská příležitost. To se ale nikdy nestane. Pa 🙂

 77. Hassmann učí užitečné věci? …

  „Je strašně důležitý pracovat na 100% a používat na 100% vlastní výrobky! Kdo nepoužívá na 100% vlastní výrobky, tak nedělá tento byznys – jenom dělá, jako že dělá. A náš byznys je bohužel tak spravedlivej, že se to na nás, vás objeví. Já jsem měl problém vysvětlit svojí mámě, že když nepoužívá náš prášek na praní, kterej má hodnotu 11,75 bodu, že mě tím připravuje o velký peníze. Pracuje v gastronomii a její šéf jí dává prací prášek zadarmo.“

  „Nebo vám řekne: Já používám skoro všechny výrobky. Já řeknu 100%! On říká: Já nemůžu používat mýdlo, já jsem na mýdlo alergickej. To nevadí! Tak si udělej ve zdi díru, dej si tam trezor, od kterýho budeš mít klíče jenom ty a tam si dej mejdlo, na který nejsi alergickej. Ale na umyvadle bude naše mejdlo!!!

 78. @ admin
  Mně zase připadá jako ubohost používat věci vytržený z kontextu.
  Tobě někdo za tenhle web platí, nebo vážně tak tragicky neumíš přemýšlet?
  Můžu tě poprosit, abys na moje komentáře neodpovídal a nechal prostor někomu, kdo umí myslet? Pa 😀

 79. Pokud si někdo myslí, že je to vytržený z kontextu, tak si tu šílenost může celou stáhnout „Stahuj AMW bludy“

  Nikdo mi za tenhle web neplatí. Jen občas dostanu finanční dar na provoz webu a poděkování za mou práci.

  Právě že přemýšlím a myslet umím. Pokud většina lidí z amway vydělává prd, tak je jasné, že je to podnikání na dvě věci.

 80. Krtitici MLM, Dr. Robert Fitzpatrick a Dr. Jon Taylor, kteří zkoumali informace o podnikání v největších MLM, zjistili, že 99% účastníků v MLM ve skutečnosti nevydělá, ale přijde o vložené peníze. Ano, 99%.
  Jo až nebudu vědět co s penězma,tak pudu do amway 😀

 81. @ JaraCimrman
  Amway ti všechny vložené peníze za produkty, semináře (podmínka účasti) bez problémů vrátí, tak nevím, co ti zkoumalové vyzkoumali 😀
  A víš, mnoho lidí mají registraci, aby si jen nakupovali a převedli služby… Sorry, ale ti fakt nepodnikají…
  Pošli link na ten výzkum… 😉

  @ admin
  No comment 😡

 82. @ admin
  Co je charatita? 😀
  A jestli tu naznačuješ, že Roman je mafián… Tak za a) třeba daně platí v ČR, nemusel by a za b)mafiáni jsou dost nebezpeční, takže být tebou si dám pozor… 😉

 83. Bananas: Vrátí mi peníze, jo? Nedávno jsem psal na Setzer, ještě se neozvali, je to tak týden. :o)

  Prosím Tě, Hassmanna lidi, co mají moc v ČR, ani neznají. 😉

 84. Bananas: Aha, já už si tam dával, že za CDs apod. mi vrátí peníze. No nic, buď je vyhodím, nebo daruji. Ale přijde mi blbost podporovat něco, co neuznávám a dál to dávat lidem?

 85. Ahoj,

  podnikání Amway se věnuji již třetí rok a jsem velmi spokojen. Nejen, že se tu můžu vzdělávat od úspěšných lidí, ale také si mohu přividělat nějaké peníze ke škole. Jsem studentem univerzity.

  Vzdělání z CDs, knížek a seminářů mi pomáhá doma, v práci a také ve škole. Vzdělávací systémy jsou skvělou věcí pro osobností růst, který zažívám i u sebe.

  Každý kdo přemýšlí o podnikání Amway, můj názor je prostudujte si vše a berte prosím v úvahu pouze fakta, které máte od spolehlivých zdrojů. A hlavně použijte svoji hlavu a ne hlavu někoho jiného. Také ale není Amway jako Amway, zkuste vyhledat i jiné větve a porovnejte lidi, kteří Amway dělají. Tento byznys je o lidech.

  Mějte ale sny v každém případě.

  Hezký den!

  Mějte s

 86. Zdravím, po amway seminářích jsem jezdil před mnoha lety. V Amway sem nevydělal téměř nic. Ale zkušenosti jsem zůročil v klasickém podnikání s vybornými výsledky. Těch pár stovek se vyplatí obětovat. Při nejhorším si uděláte vejlet 🙂 Hezky den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *