Váš Amway příběh nás zajímá. A nejen nás…

V posledních dnech se objevily dva články, které má na svědomí stejný tým lidí. Jedná se o redaktory magazínu Monty Rich, kteří se snaží mladé lidi přesvědčit o výhodách samostatného podnikání. Lidé z různých MLM samozřejmě začali jako jeden šik nadávat a pomlouvat, jak je jejich zvykem. Nicméně zde těmto snahám fandíme, protože podnikání v MLM je ve své podstatě kombinací nevýhod zaměstnaneckého poměru a podnikání. Například jednatele firmy, kterou si dotyčný sám založil, není možné jen tak ze dne na den vyhodit tak, jako se to stalo některým Diamantům v USA. To samé se ale děje i u nás. Například nedávno byl z MLM poradenské firmy OVB v ČR vyhozen zemský ředitel, tedy jeden z nejvýše postavených lidí ve struktuře vůbec.
Co to je za podnikání, když Vás mohou vyhodit ze dne na den jako prašivého psa? To je MLM…
Redaktoři z Monty Rich své články pojali jako seriál a chystají se zveřejňovat i příběhy lidí z různých MLM. Této snaze velmi fandíme, a pokud se chcete o své zkušenosti podělit, neváhejte napsat nám i redaktorům z Monty Rich. Nebráníme se ani příběhům úspěšných lidí z MLM, nicméně v tomto případě prosíme i o daňová přiznání dotyčného, protože nechceme publikovat smyšlené lži o milionářích, kterých je již na internetu plno.

Kontaktní e-maily jsou uvedeny zde:
Redakce Monty Rich: charvat@fitgroup.cz
Admin Amwey-business.cz: Napište mi zde

Nějaké příběhy/přímé zkušenosti s Amway naleznete v příspěvku Zkušenosti s amway (zpovědi Amwayáků)

Články z webů Monty Rich:

http://www.podnikovyzpravodaj.cz/aktualita/mlm-aneb-legenda-o-pasivnim-prijmu
http://www.montyrich.cz/clanky/mlm-pribeh-1-vis-co-dej-jim-izp

Jeden komentář u “Váš Amway příběh nás zajímá. A nejen nás…

  1. Zavolala mi spolužačka a jásala, že má super kšeft, kde lze vydělávat 90 000 měsíčně. O prostituci ani nic nelegálního se nejedná, ujišťovala. Říkala jsem si i kdyby 80 000 🙂 Zajímalo mě to, proto jsem na šla na schůzku. Byla jsem udivená, že díky „bublinám“ na tabuli se příjem nakonec vyplhal až na 250 000. Samozřejmě, jednalo se o Amway – shánění lidí do pyramidy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *