Další stránka o Amway

Díky dalším útokům na mou osobu se chystá další stránka o Amway (distributorech). Amwayáci jsou prostě neponaučitelný a neznají psychlogii.

I tato stránka byla vytvořena jen díky útokům Amwayáků na mou osobu. Více Proč je tato stránka?.

Amwayáci mají co chtějí a netuší, že: Když chceš někomu skutečně uškodit, tak ho ignoruj.

Distributor Amway

8 komentářů u “Další stránka o Amway

  1. Díky pár (nebo dokonce jednomu) pitomům z Amway to má odnést celej Amway byznys? Nezdá se ti to nespravedlivý?

  2. Já si taky myslím, že bys novou stránku o Amway neměl dělat. Já jen kupuju výrobky o Amway, nikoho neregistruju, na semináře nechodím.

  3. Dělej další stránky. Díky ti za ně! Před časem moje přítelkyně přestala dělat Amway. Díky tvým článkům a komentujícím amwayákům!

  4. Stránek, kde se píše pravda o amway bude vždycky málo. Amwayáci všude lžou, na internetu i při přemlouvání lidí. Dělej další stránky!!!

  5. Že raději tvořiči těchto stránek nejdou makat. Prvně: co je to pravda? Každý vidí svět po svém. Viz knihy psychologie. Za druhé: Je každý profesionál (=je placen) ve fotbale? Není! Ale většina z nás si už kopla. Tak tedy někdo vydělávat v Jakémkoliv obchodu bude a někdo bude jen zdravě využívat službu (např. nakupuje za velkoobchodní cenu). Za třetí: Nechceš využívat systému vzdělání, kteří někteří využívají. Neuč se, nemotivuj se. Nevadí. Taky nemusíš kopat do balonu a přeci můžeš pomlouvat fotbalisty, jaké berou peníze. Prostě trp stále idiocií, demencí nebo debilitou. A i to je v pořádku. Ale, prosím, nepomlouvejte firmy, které jsou legální a fungují. Co takhle Pyramidové firmy, ve kterých Vy pracujete? Můžete o kolik procent letošní rok vyrůst jak finančně, tak pozičně? atd. atd. atd. atd. Krásný den 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *