Vychvalují Amway. Zdarma?

Amwayáci tvrdí, že Amway nikoho neuplácí. Lze skutečně věřit tomu, že všichni ti známí lidé šoubyznysu vychvalují Amway na kameru zcela zdarma?

Video: Paní Jiřina Bohdalová používá výrobky Amway

Naďa Urbánková vychvaluje podvodný kosmodisk. Dělá to také zcela zdarma? To si můžou myslet pouze Amwayáci…

Video: Naďa Urbánková vychvaluje kosmodisk

5 komentářů u “Vychvalují Amway. Zdarma?

  1. To si snad ani nikdo myslet nemůže, že známé osobnosti vystupují v reklamě zadara 🙂

  2. Bohdalka možná používá výrobky Amway. To video je dost starý. Takže je otázka jestli i dneska. V každém případě je to reklama, takže silně pochybuju o tom, že za to neměla žádný honorář.

  3. Amway jsem potkal na vysoký. Tenkrát jsem si myslel, že bez Amway nejde žít. Asi po roce jsem pochopil, že tudy cesta nevede a nechal jsem toho. Sponzor řádil jako blázen a taky všemožně vyhrožoval. A takových fanatiků tam je…

  4. S Amway jsem se setkal asi před týdnem. Ukecal mě kamarád, abych šel na to jejich školení. Zděšen jsem předčasně odešel, protože nesnáším manipulaci. Je mi jasný, že na tomhle vydělává pár lidí nahoře a tím to končí. Tohle pro mě opravdu není.

  5. Na jednom setkání amway jsem byl také již před 30 lety a musel jsem odtud odejít, protože mi to připadalo jako davové šílenství. Našel jsem si před 4 měsíci českou společnost, kde v klidu dělám jak potřebuji bez stresu a honění a mohu říci, že takový plán odměňování rozhodně Amway nemá. Proto se divím Amwayákům, že za tolik jejich práce co vykonají tak nízké odměny. A to nic osobně neprodávám a neběhám po lidech s produkty. Amwayáci, neamwayáci chcete informaci? Můžete napsat na peterjabb@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *