Amway končí pláčem a ztrápenýma lidma

Čím dál častěji dostávám od čtenářů toto prospěšného webu jejich příběhy ohledně amway, prosby o pomoc, i finanční dary. Tímto velmi děkuji za darované finance, které investuji do provozu této stránky. Je to již nějaký čas, co mi psala jedna nešťastná mladá žena, která se setkala s amway, resp. s Amwayákama, kterých se nemůže zbavit. S jejím svolením tímto uveřejňuji její příběh:

Začalo to jednoho dne v práci, dělám za kasou, takže přicházím při své směně z hodně lidma do styku. Přišel upravený pán, který už si mě prohlížel mnohokrát předtím, a povídá “Nechcete si přivydělat?“ Odpověděla jsem, že ano, hodně se vyptával, jak jsem spokojená, a jestli bych si s ním ohledně jedné práce nedala schůzku. Jsem velice zvědavej tvor už od přírody, takže jsem mu dala kontakt a do dvou dnů byla schůzka v MC’Donaldu.
Hodinu kecal o něčem, co pro mě nemělo pořád žádný význam, tak jsem na něj uhodila, co tedy vlastně já budu dělat ???! Ve finále to zamluvil a pozval mě na open meeting, který byl ještě ten den večer, tak jsem tam přišla. Vyslechla jsem si o PP – pasivním příjmu. Samozřejmě mě to zaujalo, a koho ne? Mít čas na rodinu? Přátelé? Žádný šéf za zadkem? Jaká krásná představa, že?
Po meetingu si mě ještě posadil a opět začal dolovat. Nakonec to dopadlo tak, že jsem byla registrovaná a nastala první objednávka, která pro mě ovšem finančně byla úplně mimo realitu cca 5 500 tisíc, a to se ještě Amwayák chvástal, jak je to se slevou! Časem jsem dostávala zprávy typu, že si dáme sraz, a že mě mají se svou manželkou rádi! Brnkali regulérně na city. Pár dní na to byl celodenní meeting, kde to probíhalo jako mezi stádem sjetých ovcí, které fanaticky hodinu a půl tleskají, tancují u toho. Pouštěli nám motivující videa, kde jsem se pozastavila. Bylo to video o velice honosných vilách.
Nedalo mi to a začala jsem se smát se slovy “koho tam chtějí ubytovat? Vždyť na tohle nikdo nemůže mít“, a spolusedící se na mě s naprosto vážnou tváří otočila a řekla “No přeci pro nás to staví“. Za ten den následovalo půl tuctu rádoby ocenění, gratulace, a většina se tam tvářila, jako velká rodina! Postupem času mě to neskutečně začalo rozčilovat ty přemotivované řeci, to věčné tahání kontaktů na mé blízké, a dokonce z jejich úst vzešlo: “Správná kamarádka ti to schválí, špatná kamarádka u tebe v životě nemá už místo“. Všechno se to ve mě ukládalo, až jsem přestala mít zájem i odpovídat na zprávy, či s nima nějak mluvit, a to je pochopitelně začalo štvát.
Nejdřív po dobrém, ale už došlo i na to zlé. Začali do mě šít, že ten lístek stál velké peníze, a ať koukám navalit zpátky ty peníze! Hrůza!! Prosila jsem se o nějaký pitomí meeting plný debilit, ze kterýho mě akorát bolel zadek??! Bohužel nejsem žádná drsňačka, proto jsem ty peníze hodně nešťastným spůsobem sehnala… Navíc jsem u sebe měla nějaké jejich vypůjčené věci, na který jsem se ani nepodívala, takže i ty jsem poslušně vrátila. Samozřejmě došlo k vražedným a vyčítavým pohledům.
Momentálně jsem na tom tak, že mám na krku hloupou předraženou objednávku, a vím, že o nich ještě uslyším. Jak se jich jen zbavit? 🙁 Je mi 19 let, mám maminku těžce nemocnou, ale jak se říká “Tonoucí se stébla chytá“. Nelíbí se mi to, jak strašně kecají lidem do života, jak jim říkají s kým se mají bavit, a s kým ne. Jejich meetingy, srazy atd… To je hromada bláznů, co i přes jejich úžasný business nevydělávají ani na suchý chleba. Upřímně? Jsem teď opravdu ráda za práci, kde desátého dostanu pevnou výplatu, a radši budu podle nich “ušmudlaný zaměstnanec“, než blázen, co se honí nesmyslně za vlastním ocasem, a bez peněz čeká na nějaký trapný ocenění.
Znáte film Šmejdi ? Ne? Tak to je velká chyba, protože to má všechno hodně společného….Končí to pláčem a plno ztrápenýma lidma.

********** END **********

email
e-mail

Je vidět, že Amwayák, který verbuje mladou pokladní, se řídí manipulativní nahrávkou, ve které doslova stojí:

„Dokonce na seznam patřeji i lidi, u nichž nevíte ani jméno! Na seznam patřeji i takový lidi jako… pošťačka, chlap co měří plyn, pokladní ze supermarketu, atd.“

Amway je hnus všech hnusů! Lidi, bděte a přemýšlejte!

216 komentářů u “Amway končí pláčem a ztrápenýma lidma

 1. Cha cha blbečkové!!! Ani nevíte co je AMWAY a serete se do toho :mrgreen: když já začínal, tak sem první měsíc vydělal 5000 za měsíc! A dneska po 3 letech? A teďka čumte blbečkové – vydělávám 80-150 000 za 1 měsíc!!!!! Tím je řečený všechno – AMWAY JE SUPER BUSINESS!!!!!

  1. Ahoj hezky napsáno a pevné věřím ze se Vám daří:-). Chci se zeptat byl byste tak moc hodný a poslal mi Vaší vysledovku, rozvahu a tok peněz za poslední dva roky prosím? Děkuji za zprávu:-)

  2. Hmm, mám takový divný pocit, že se té výsledovky, rozvahy a CASHFLOW nedočkám:-)). Vypadá to, že realita mohla být poněkud odlišná od naspaných slov? Těžko říct…:-)

 2. Amway jsem zažil v 90. letech, kdy jeden ubožák stál u metra a nutil lidem vysoký výdělky. Nechal jsem se tenkrát nachytat. Stašný fanatismus jsem zažil na mítincích. Tenkrát jsem v tom utopil nehorázný peníze. Chybama se člověk učí a dneska na mě nemůže promluvit ani pojišťovák.

 3. Řeště prosím tyhle věci přímo s firmou a ne někde na stránkách, pokud váš sponzor (člověk, který vás zaregistroval) nefunguje nebo funguje špatně. Od firmy máte záruku spokojenosti 180 dní od registrace, standartně je na výrobky 90 denní záruka. Navíc na vstupenku na seminář existuje také většinou záruka spokojenosti. Pokud vám toto člověk, co vás zaregistroval nevysvětlil nebo nevysvětlil správně, obraťte se na firmu amway.cz/contact-us, věřím, že se řešení najde, a že hříšních bude potrestán nebo minimálně dostane výstrahu.

 4. Amway buduje v lidech zlost, fanatismus, posedlost po penězích… Můj bratr se radikálně změnil po měsíci, co začal dělat Amway. Dřív to byl normální chlap, otec od rodiny, a nyní je z něj fanatik, který pořád dokola říká, že brzy bude díky Amway pracháč. Jeho žena je z něho nešťastná a tvrdí, že se zaprodal sektě. Od Amway rozhodně ruce pryč!

 5. My se snažíme pomoct dceři, která Amway hrozně propadla. Všechno ale odmítá, snad každý z rodiny jí už domlouval, ale nedá si říct. Celou výplatu utrácí za to jejich zboží. Zubních past už má v koupelně dvě desítky, kafí má ve skříni snad sto. Nad postelí na stropě má plakát s drahou vilou, prý aby dřív dosáhla vytouženýho bohatství. Měla by jít k psychiatrovi, o tom ale nechce ani slyšet. Co máme dělat?

 6. To co píše pan Pohl, je pravda. Na všechno zboží máte 3 měsíce spokojenostní záruku a do té doby ho vrátíte a firma Amway Vám peníze vrátí. To se v běžném obchodě nestane! A vrátit přihlášku můžete vrátit také a to do půl roku. Takže peníze, které ‚vrazíte‘ do podnikání se Vám také vrátí.
  Amway nebuduje v lidech zlost a zášť, ALE jsou to lidé, kteří neznají kodex slušnosti. Firma Amway dává všem možnost nakupovat zboží přímo od výrobce a ne přes velkoobchody, maloobchody a všudypřítomnou reklamu. Ale to je na dlouhé povídání.

 7. Tady si lidi stěžujou jak není“ Amway zlá,, najděte si prosím fakta o firmě,jak dlouho funguje,jaké jsou principy podnikání a potom suďte.
  Každý kdo vstoupil , vstoupil dobrovolně a lidé,kteří chtějí být úspěšní bez práce, jen na vše dokola nadávájí. Výrobky jsou skvělé,kvalitní a užitím daleko levnější než v supermarketech.Pokud si to člověk spočítá,může jen získat.Je potřeba tohle podnikání pochopit,jsme zvyklí na úplně jiný styl odmala a mnoho lidí to nepochopí napoprvé.Chce to čas.Naším cílem není znásilňovat lidi k tomu,aby si zajistili třeba další příjem. Je mi líto,že někdo takovým způsobem pracuje.
  Mokrá nudle nejde tlačit…..Když něčemu nerozumím a nedělám to,tak to není ještě důvod k tomu abych to HANIL…….
  Hezký zbytek dne přeji všem 😉

 8. Marcela:

  Firma Amway neverbuje lidi, nepořádá motivační semináře… To Amwayáci, kteří jsou přeci „velcí“ podnikatelé 🙂 To ale přeci víte, tak do toho nepleťte nějakou firmu.

 9. Na druhou stranu, pokud si člověk nedokáže předem spočítat do čeho jde, tak ať pláče. Třeba se pro příště poučí.

 10. Čtu si tady ty komentáře …..no sranda…Já to dělal tak před 12 lety.Dneska mě mrzí,že jsem nepokračoval.Sice podnikam mám velmi opravdu velmi slušný příjem a časovou nezávislost.Kamarádi co to dělají do dnes tak mají praci a k tomu příjem od Amway někdo dělá jen Amway.Je to podnikání jako každé jiné jen nepotřebuješ mít k tomu vlastní prostředky.Amway je příležitost a kdo jí využije tak neprohloupí,ale musí vydržet a pracovat….pak se z toho stane i pasivní příjem.Amway dává na vše záruky. 😉

 11. Citace z knihy Obchodníci podvodu, tedy překlad…

  Pořídili jsme si mobilní telefon, abychom mohli kontrolovat hlasovou schránku a nechávat si vzájemně zprávy. Často mi žena volala kolem půlnoci, když jsem byl na cestě domů, na ‚probuzení‘, abychom se ujistili, že neusínám za volantem. Obávala se, že bych mohl na cestě zemřít, protože jsem byl tak dlouho ve vyčerpaném stavu.

  To nebyla nereálná, emocionální myšlenka. Byli jsme si vědomi několika nehod, které měly za následek zlomené záda nebo dokonce smrt distributorů. Měli jsme jednoho přítele, který byl zapojen do noční nehody, při které byla jeho žena zraněna, a on si kousl jazyk na polovinu. To vše se stalo během měsíce, kdy tvrdě pracovali na úroveň 21%. Bratr jiného leadera úrovně smaragd zemřel při autonehodě a velká pozornost byla věnována skutečnosti, že když našli jeho plánovací knihu u jeho těla, následující dva týdny byly naplánovány plně s Amway schůzkami. V té době si pamatuji, že jsem si myslel, že to byl statečný způsob, jak dát svůj život. Dělal to nejlépe, jak uměl, pro ty, které miloval. Později bych se chlubil s ostatními vysokopostavenými leadery a srovnával naše příběhy „usnutí za volantem“. Bylo to vyznamenání odvahy pro plně oddaného válečníka na cestě. Měl jsem štěstí, že jsem přežil několik situací kdy jsem mohl vážně nabourat při usínání za volantem.

 12. To neni nic noveho pod sluncem takovych distributoru co spachali sebevrazdu nebo usnuli za volantem vycerpanim z tohoto multileveloveho byznysu jsou po celem svete tisice….Borci co makali v MLM od rana do vecera a verili,ze kdyz budou tvrde makat tak si pro ne prijede ta bila limuzina,ale bohuzel jim akorat zustali z MLM dluhy a znicene rodinne a pratelske vztahy tak si to nakonec hodili na nejblizsim strome nebo se z toho zblaznili jako tady ten komunista Antismejd nebo ten psychomagor DD………….

  1. Amwayáčku, znovu a znovu mně potvrzuješ, že jsi megablb, páč není nic nového pod sluncem, že tisíce distributorů páchají sebevraždy, nebo končí díky vyčerpání na silnicích při autonehodě, ale stejně vlezeš skákat na seminář a kupuješ si jejich předražený nesmysly – nechceš se třeba jít oběsit, tam je podobný lákavý osud, ne? Stačí si jen uvázat špagát kolem krku a uvidíš, jak je to bezva, ale sakra, nepřijede bílá limuzína, jenom černý pohřebák… I když taky super, tak hurrá směr amway… 😀

   1. Prestan zvanit ty RASISTICKY bolsovicky SKURVYSYNE a zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu jen za to,ze nechtel odevzdar tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek…. vyjadri se k tomu tu skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…..

   2. Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…..

    1. Amwayáčku, všechny mé odpovědi jsou v jedné větě, tak se jí snaž pochopit, i když to je v tomhle případě asi marné.
     Jsi blb, který se nechá utáhnout na vařené nudli a věří vrahům z Wall Streetu každou lež. Howgh. Není třeba nic dál rozebírat. 😀

     1. LITUJU,ALE STALE ZADNA ODPOVED OD TEBE TAKZE ZNOVA!!!!!!!!!!
      Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
      Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
      ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
      Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
      P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
      Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

 13. Nosili jsme smokingy a večerní šaty a na Amway seminářích, které jsme navštěvovali, vítaly nás potleskem ve stoje. Vypadali jsme dobře na venek, ale byli jsme prostě úplně bez peněz.

 14. Byl jsem neustále pryč. Můj ojetý Cadillac měl teď přes 200 000 mil.

  Amway podnikání a s tím související systém si do té doby kompletně podmanily téměř každý aspekt našeho života. Kvůli postupné indoktrinaci po letech jsme si neuvědomovali, co se děje. Odevzdali jsme svůj život, veškeré peníze, kariéru a rodinný čas tomu, co jsme považovali za „náš“ podnik. Ztratili jsme kontakt s většinou našich širších rodinných příslušníků a přátel mimo Podnik.

  Moje žena žila v obavách, že každou noc na cestě zemřu. Distributoři umírali na cestě a my znali některé, kteří měli hrozné autonehody. Byl jsem ve stavu téměř neustálého vyčerpání a štěrk na okraji dálnice mě více než jednou probudil, když mi auto sjelo z cesty.

  1. Ano to je pravda,jako distributor amway jsi neustale pryč,ale sám sobě si kladu otázku,co je lepší být distributorem amway nebo být členem komunistické strany KSČ jako Antišmejd a chodit neustále na ty jejich komunistické scůze a poslouchat ty jejich bolšovické nesmysly a na konci setkaní toho komunistického klubu Antišmejd krade záchodový papír aby si zadarmo tím ukradeným papírem vytřel svou rudou prdel????

   1. Amway. Americká cesta…
    Největší špína v podnikání, kdy máte využívat své přátele, kupovat předražené šmejdy a skákat ve fanatické křeči na seminářích. Tenhle šmejdský systém přišel z Ameriky, ne z Ruska. Amwayáček já taky v Americe, ne v Rusku. Amwayáček je šmejd s pěnou u huby.
    Nesnáším Ameriku a Amwayáčka, miluju Rusko a Putina. Howgh.

 15. Amway. Americká cesta…
  Největší špína v podnikání, kdy máte využívat své přátele, kupovat předražené šmejdy a skákat ve fanatické křeči na seminářích. Tenhle šmejdský systém přišel z Ameriky, ne z Ruska. Amwayáček já taky v Americe, ne v Rusku. Amwayáček je šmejd s pěnou u huby.
  Nesnáším Ameriku a Amwayáčka, miluju Rusko a Putina. Howgh.

  1. Ty milujes Putina a schvalujes ruskou agresi na ukrajine ty skurveny antismejde? Za takovy podobny komenty podpory a propagace terorismu a podnecovani nenavisti byli cesti dezinformatori Tomas Cermák spolu s Patrikem Tuslem odsouzeni na 5,5 roku vezeni……. Ted jsou vanoce,takze to necham tak,ale po novem roce udelam s nejvetsi pravdepodobnosti COPY a PASTE a poslu to na prokuraturu a policii tak jak jsem to udelal za ty tve rasisticke komentare ktere jsem prelozil a poslal jedne afroamericke cernosske pravnicke skupine co se zabyvaji rasismem v USA.Myslis si ty bolsovicky zmrdecku,ze jsi anonymni a nevypatratelny tak to se ty parchante hodne mylis!!! Podle tve IP adresy a internetoveho pripojeni a dalsich technickych fitnes te policie bez problemu najde!!! Myslim,ze si posledni dobou zacinas pekne zahravat se svym osudem,no nic,necham to jeste chvili tak a po novem roce se uvidi…..
   TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
   Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
   Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

   1. Fajn, všechno pošli, ať už konečně zavřou jednu nevymáchanou hubu, protože se tady neustále dopouštíš vyhrožování a urážek, zatímco já jenom vyznávám lásku. A konečně bude klid.

    1. Nebudu nic posilat policii a na prokuraturu ty skurveny Antismejde,premyslel jsem nad tim,ale proc bych to vlastne delal??? Neni muj byznys,ze se na ukrajine zabiji tvi oblibeni soudruzi z dob Sovetskeho svazu,kdy bojuji mezi sebou tvoji rusko ukrajinsti byvali bolsovisticti kamaradi a byvali clenove KGB z Ruska a Ukrajiny!!!.Ja,ze nekomu vyhrozuji tak to si tak trochu ty bolsovicky skurvysyne pletes tak trochu pojmy z dojmy,jen jsem te nahlasil za ten rasismus vuci afroamericanum a zidum to je trestny cin Zakon c. 200/1990 Sb., ktere spociva v rasove motivovanem utoku nebo v projevu diskriminace mensin, potom tam mame antisemitismus,vyzivani k zabijeni lidi a propagace Lenina,Stalina a Gottwalda a komunismu,to jeste asi neni trestne,ale za par let se to bude postihovat jako nacismus! Kradeni hajzl papiru na pracovisti trestne neni,nam vsem by stacila tva fotecka tveho xichtu zlodeje toaletniho papiru,myslim,ze by to bohate stacilo……..Na toto forum chodi hodne lidi takze jestli nekdo te nahlasi za propagaci toho komunistickeho zlocince a byvaleho clena KGB Putina a propagace valky na Ukrajine tak to ty bolsovicky zmrde neni ode me!!!
     TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
     Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
     Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
     ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
     Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
     P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
     Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

     1. Amwayáčku, k tomu se můžu vyjádřit úplně jednoduše – měli by Ti zvýšit dávky sedativ, ale je mně to fuk – když jednoho dne praskne žilka, vůbec mně to nebude vadit a jenom sem přestaneš plivat svoje kapitalistické bláboly plné nenávisti a závisti. Jistě, okolí se uleví taky, ale o to víc si občané začnou vážit klidu a pohody, kterou nabízí rovnostářská společnost pod vedením autority typu Lenina či Stalina. Není lepší reklamy pro komunismus, než jsou tyto výkaly… Gratuluju… 😀

      1. TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       1. Amwayáčku, za komunistů nebyl široko daleko Amway. Hasmann by byl ve vězení, vyráběly se kvalitní věci, které vydržely, na akcích se neplatilo vstupný, nebo velice bagatelní, lidi měli k sobě blíž, neboť si nevráželi kudly do zad…
        No, Amway přišel z USA. Všechno z USA je fajn a super, gratuluju… 😀

      2. MOTIVAČNÍ SEMINÁŘ AMWAY ON-LINE VIDEO ZDE K TAKOVÝM LIDEM CHCETE PATŘIT?
       Amwey-business.cz

       Amwey-business.cz
       Domů/Amway/Amway končí pláčem a ztrápenýma lidma
       Amway končí pláčem a ztrápenýma lidma
       Publikováno 20.4.2014 , autor: admin
       Čím dál častěji dostávám od čtenářů toto prospěšného webu jejich příběhy ohledně amway, prosby o pomoc, i finanční dary. Tímto velmi děkuji za darované finance, které investuji do provozu této stránky. Je to již nějaký čas, co mi psala jedna nešťastná mladá žena, která se setkala s amway, resp. s Amwayákama, kterých se nemůže zbavit. S jejím svolením tímto uveřejňuji její příběh:

       Začalo to jednoho dne v práci, dělám za kasou, takže přicházím při své směně z hodně lidma do styku. Přišel upravený pán, který už si mě prohlížel mnohokrát předtím, a povídá “Nechcete si přivydělat?“ Odpověděla jsem, že ano, hodně se vyptával, jak jsem spokojená, a jestli bych si s ním ohledně jedné práce nedala schůzku. Jsem velice zvědavej tvor už od přírody, takže jsem mu dala kontakt a do dvou dnů byla schůzka v MC’Donaldu.
       Hodinu kecal o něčem, co pro mě nemělo pořád žádný význam, tak jsem na něj uhodila, co tedy vlastně já budu dělat ???! Ve finále to zamluvil a pozval mě na open meeting, který byl ještě ten den večer, tak jsem tam přišla. Vyslechla jsem si o PP – pasivním příjmu. Samozřejmě mě to zaujalo, a koho ne? Mít čas na rodinu? Přátelé? Žádný šéf za zadkem? Jaká krásná představa, že?
       Po meetingu si mě ještě posadil a opět začal dolovat. Nakonec to dopadlo tak, že jsem byla registrovaná a nastala první objednávka, která pro mě ovšem finančně byla úplně mimo realitu cca 5 500 tisíc, a to se ještě Amwayák chvástal, jak je to se slevou! Časem jsem dostávala zprávy typu, že si dáme sraz, a že mě mají se svou manželkou rádi! Brnkali regulérně na city. Pár dní na to byl celodenní meeting, kde to probíhalo jako mezi stádem sjetých ovcí, které fanaticky hodinu a půl tleskají, tancují u toho. Pouštěli nám motivující videa, kde jsem se pozastavila. Bylo to video o velice honosných vilách.
       Nedalo mi to a začala jsem se smát se slovy “koho tam chtějí ubytovat? Vždyť na tohle nikdo nemůže mít“, a spolusedící se na mě s naprosto vážnou tváří otočila a řekla “No přeci pro nás to staví“. Za ten den následovalo půl tuctu rádoby ocenění, gratulace, a většina se tam tvářila, jako velká rodina! Postupem času mě to neskutečně začalo rozčilovat ty přemotivované řeci, to věčné tahání kontaktů na mé blízké, a dokonce z jejich úst vzešlo: “Správná kamarádka ti to schválí, špatná kamarádka u tebe v životě nemá už místo“. Všechno se to ve mě ukládalo, až jsem přestala mít zájem i odpovídat na zprávy, či s nima nějak mluvit, a to je pochopitelně začalo štvát.
       Nejdřív po dobrém, ale už došlo i na to zlé. Začali do mě šít, že ten lístek stál velké peníze, a ať koukám navalit zpátky ty peníze! Hrůza!! Prosila jsem se o nějaký pitomí meeting plný debilit, ze kterýho mě akorát bolel zadek??! Bohužel nejsem žádná drsňačka, proto jsem ty peníze hodně nešťastným spůsobem sehnala… Navíc jsem u sebe měla nějaké jejich vypůjčené věci, na který jsem se ani nepodívala, takže i ty jsem poslušně vrátila. Samozřejmě došlo k vražedným a vyčítavým pohledům.
       Momentálně jsem na tom tak, že mám na krku hloupou předraženou objednávku, a vím, že o nich ještě uslyším. Jak se jich jen zbavit? Je mi 19 let, mám maminku těžce nemocnou, ale jak se říká “Tonoucí se stébla chytá“. Nelíbí se mi to, jak strašně kecají lidem do života, jak jim říkají s kým se mají bavit, a s kým ne. Jejich meetingy, srazy atd… To je hromada bláznů, co i přes jejich úžasný business nevydělávají ani na suchý chleba. Upřímně? Jsem teď opravdu ráda za práci, kde desátého dostanu pevnou výplatu, a radši budu podle nich “ušmudlaný zaměstnanec“, než blázen, co se honí nesmyslně za vlastním ocasem, a bez peněz čeká na nějaký trapný ocenění.
       Znáte film Šmejdi ? Ne? Tak to je velká chyba, protože to má všechno hodně společného….Končí to pláčem a plno ztrápenýma lidma.

       ********** END **********

       email
       e-mail
       Je vidět, že Amwayák, který verbuje mladou pokladní, se řídí manipulativní nahrávkou, ve které doslova stojí:

       „Dokonce na seznam patřeji i lidi, u nichž nevíte ani jméno! Na seznam patřeji i takový lidi jako… pošťačka, chlap co měří plyn, pokladní ze supermarketu, atd.“

       Amway je hnus všech hnusů! Lidi, bděte a přemýšlejte!

       1 391
       V rubrice: Amway Štítky: amway diskuze, amway fakta, amway kritici, amway page, amway příběh, Amway skutečnost, Amway stránka, amway zboží, Amway zkušenost, blog Amway, fakta Amway, my page Amway, mýty Amway, pravda o amway, stránka Amway, svět Amway
       Navigace pro příspěvek
       50% sleva na výrobky amwayAmway business v ČR – Jak nakopnout recruiting?
       31 komentářů u “Amway končí pláčem a ztrápenýma lidma”
       Bubu napsal:
       20.4.2014 (21.27)
       Ty jsi ubohej…

       Odpovědět
       Nej Amway! napsal:
       22.4.2014 (18.42)
       Cha cha blbečkové!!! Ani nevíte co je AMWAY a serete se do toho :mrgreen: když já začínal, tak sem první měsíc vydělal 5000 za měsíc! A dneska po 3 letech? A teďka čumte blbečkové – vydělávám 80-150 000 za 1 měsíc!!!!! Tím je řečený všechno – AMWAY JE SUPER BUSINESS!!!!!

       Odpovědět
       Daniel napsal:
       26.5.2014 (0.18)
       Ahoj hezky napsáno a pevné věřím ze se Vám daří:-). Chci se zeptat byl byste tak moc hodný a poslal mi Vaší vysledovku, rozvahu a tok peněz za poslední dva roky prosím? Děkuji za zprávu:-)

       Odpovědět
       Daniel Vašek napsal:
       14.6.2014 (17.14)
       Hmm, mám takový divný pocit, že se té výsledovky, rozvahy a CASHFLOW nedočkám:-)). Vypadá to, že realita mohla být poněkud odlišná od naspaných slov? Těžko říct…:-)

       Odpovědět
       Milan napsal:
       30.4.2014 (18.30)
       Amway jsem zažil v 90. letech, kdy jeden ubožák stál u metra a nutil lidem vysoký výdělky. Nechal jsem se tenkrát nachytat. Stašný fanatismus jsem zažil na mítincích. Tenkrát jsem v tom utopil nehorázný peníze. Chybama se člověk učí a dneska na mě nemůže promluvit ani pojišťovák.

       Odpovědět
       Petr Pohl napsal:
       3.5.2014 (12.03)
       Řeště prosím tyhle věci přímo s firmou a ne někde na stránkách, pokud váš sponzor (člověk, který vás zaregistroval) nefunguje nebo funguje špatně. Od firmy máte záruku spokojenosti 180 dní od registrace, standartně je na výrobky 90 denní záruka. Navíc na vstupenku na seminář existuje také většinou záruka spokojenosti. Pokud vám toto člověk, co vás zaregistroval nevysvětlil nebo nevysvětlil správně, obraťte se na firmu amway.cz/contact-us, věřím, že se řešení najde, a že hříšních bude potrestán nebo minimálně dostane výstrahu.

       Odpovědět
       pelias napsal:
       4.5.2014 (17.24)
       Amway buduje v lidech zlost, fanatismus, posedlost po penězích… Můj bratr se radikálně změnil po měsíci, co začal dělat Amway. Dřív to byl normální chlap, otec od rodiny, a nyní je z něj fanatik, který pořád dokola říká, že brzy bude díky Amway pracháč. Jeho žena je z něho nešťastná a tvrdí, že se zaprodal sektě. Od Amway rozhodně ruce pryč!

       Odpovědět
       Anna napsal:
       7.5.2014 (7.54)
       My se snažíme pomoct dceři, která Amway hrozně propadla. Všechno ale odmítá, snad každý z rodiny jí už domlouval, ale nedá si říct. Celou výplatu utrácí za to jejich zboží. Zubních past už má v koupelně dvě desítky, kafí má ve skříni snad sto. Nad postelí na stropě má plakát s drahou vilou, prý aby dřív dosáhla vytouženýho bohatství. Měla by jít k psychiatrovi, o tom ale nechce ani slyšet. Co máme dělat?

       Odpovědět
       Standa napsal:
       14.5.2014 (8.06)
       To co píše pan Pohl, je pravda. Na všechno zboží máte 3 měsíce spokojenostní záruku a do té doby ho vrátíte a firma Amway Vám peníze vrátí. To se v běžném obchodě nestane! A vrátit přihlášku můžete vrátit také a to do půl roku. Takže peníze, které ‚vrazíte‘ do podnikání se Vám také vrátí.
       Amway nebuduje v lidech zlost a zášť, ALE jsou to lidé, kteří neznají kodex slušnosti. Firma Amway dává všem možnost nakupovat zboží přímo od výrobce a ne přes velkoobchody, maloobchody a všudypřítomnou reklamu. Ale to je na dlouhé povídání.

       Odpovědět
       Marcela napsal:
       15.5.2014 (12.28)
       Tady si lidi stěžujou jak není“ Amway zlá,, najděte si prosím fakta o firmě,jak dlouho funguje,jaké jsou principy podnikání a potom suďte.
       Každý kdo vstoupil , vstoupil dobrovolně a lidé,kteří chtějí být úspěšní bez práce, jen na vše dokola nadávájí. Výrobky jsou skvělé,kvalitní a užitím daleko levnější než v supermarketech.Pokud si to člověk spočítá,může jen získat.Je potřeba tohle podnikání pochopit,jsme zvyklí na úplně jiný styl odmala a mnoho lidí to nepochopí napoprvé.Chce to čas.Naším cílem není znásilňovat lidi k tomu,aby si zajistili třeba další příjem. Je mi líto,že někdo takovým způsobem pracuje.
       Mokrá nudle nejde tlačit…..Když něčemu nerozumím a nedělám to,tak to není ještě důvod k tomu abych to HANIL…….
       Hezký zbytek dne přeji všem

       Odpovědět
       admin napsal:
       18.5.2014 (10.07)
       Marcela:

       Firma Amway neverbuje lidi, nepořádá motivační semináře… To Amwayáci, kteří jsou přeci „velcí“ podnikatelé To ale přeci víte, tak do toho nepleťte nějakou firmu.

       Odpovědět
       Martin napsal:
       1.6.2014 (7.56)
       Na druhou stranu, pokud si člověk nedokáže předem spočítat do čeho jde, tak ať pláče. Třeba se pro příště poučí.

       Odpovědět
       Michal napsal:
       6.1.2015 (21.07)
       Čtu si tady ty komentáře …..no sranda…Já to dělal tak před 12 lety.Dneska mě mrzí,že jsem nepokračoval.Sice podnikam mám velmi opravdu velmi slušný příjem a časovou nezávislost.Kamarádi co to dělají do dnes tak mají praci a k tomu příjem od Amway někdo dělá jen Amway.Je to podnikání jako každé jiné jen nepotřebuješ mít k tomu vlastní prostředky.Amway je příležitost a kdo jí využije tak neprohloupí,ale musí vydržet a pracovat….pak se z toho stane i pasivní příjem.Amway dává na vše záruky.

       Odpovědět
       Smrt za volantem kvůli podnikání Amway napsal:
       20.12.2023 (16.50)
       Citace z knihy Obchodníci podvodu, tedy překlad…

       Pořídili jsme si mobilní telefon, abychom mohli kontrolovat hlasovou schránku a nechávat si vzájemně zprávy. Často mi žena volala kolem půlnoci, když jsem byl na cestě domů, na ‚probuzení‘, abychom se ujistili, že neusínám za volantem. Obávala se, že bych mohl na cestě zemřít, protože jsem byl tak dlouho ve vyčerpaném stavu.

       To nebyla nereálná, emocionální myšlenka. Byli jsme si vědomi několika nehod, které měly za následek zlomené záda nebo dokonce smrt distributorů. Měli jsme jednoho přítele, který byl zapojen do noční nehody, při které byla jeho žena zraněna, a on si kousl jazyk na polovinu. To vše se stalo během měsíce, kdy tvrdě pracovali na úroveň 21%. Bratr jiného leadera úrovně smaragd zemřel při autonehodě a velká pozornost byla věnována skutečnosti, že když našli jeho plánovací knihu u jeho těla, následující dva týdny byly naplánovány plně s Amway schůzkami. V té době si pamatuji, že jsem si myslel, že to byl statečný způsob, jak dát svůj život. Dělal to nejlépe, jak uměl, pro ty, které miloval. Později bych se chlubil s ostatními vysokopostavenými leadery a srovnával naše příběhy „usnutí za volantem“. Bylo to vyznamenání odvahy pro plně oddaného válečníka na cestě. Měl jsem štěstí, že jsem přežil několik situací kdy jsem mohl vážně nabourat při usínání za volantem.

       Odpovědět
       amwajak napsal:
       20.12.2023 (17.08)
       To neni nic noveho pod sluncem takovych distributoru co spachali sebevrazdu nebo usnuli za volantem vycerpanim z tohoto multileveloveho byznysu jsou po celem svete tisice….Borci co makali v MLM od rana do vecera a verili,ze kdyz budou tvrde makat tak si pro ne prijede ta bila limuzina,ale bohuzel jim akorat zustali z MLM dluhy a znicene rodinne a pratelske vztahy tak si to nakonec hodili na nejblizsim strome nebo se z toho zblaznili jako tady ten komunista Antismejd nebo ten psychomagor DD………….

       Odpovědět
       Antišmejd napsal:
       22.12.2023 (18.42)
       Amwayáčku, znovu a znovu mně potvrzuješ, že jsi megablb, páč není nic nového pod sluncem, že tisíce distributorů páchají sebevraždy, nebo končí díky vyčerpání na silnicích při autonehodě, ale stejně vlezeš skákat na seminář a kupuješ si jejich předražený nesmysly – nechceš se třeba jít oběsit, tam je podobný lákavý osud, ne? Stačí si jen uvázat špagát kolem krku a uvidíš, jak je to bezva, ale sakra, nepřijede bílá limuzína, jenom černý pohřebák… I když taky super, tak hurrá směr amway…

       Odpovědět
       Amwajak napsal:
       22.12.2023 (19.50)
       Prestan zvanit ty RASISTICKY bolsovicky SKURVYSYNE a zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       TAKZE,PRESTAN SE UZ KONECNE TY KOMUNISTICKA DEVKO SCHOVAVAT ZA TEMI UBOHYMI A NIC NERIKAJICIMI DEBILNIMI OTAZKAMI CO TE UCILI KOMUNISTI NA SCHUZICH KSC A KONECNE NAM VSEM ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY CO JSEM UVEDL…….
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo nebyl ve vezeni kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu jen za to,ze nechtel odevzdar tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek…. vyjadri se k tomu tu skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…..

       Odpovědět
       amwajak napsal:
       23.12.2023 (4.39)
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…..

       Odpovědět
       Antišmejd napsal:
       23.12.2023 (9.25)
       Amwayáčku, všechny mé odpovědi jsou v jedné větě, tak se jí snaž pochopit, i když to je v tomhle případě asi marné.
       Jsi blb, který se nechá utáhnout na vařené nudli a věří vrahům z Wall Streetu každou lež. Howgh. Není třeba nic dál rozebírat.

       Odpovědět
       amwajak napsal:
       23.12.2023 (16.40)
       LITUJU,ALE STALE ZADNA ODPOVED OD TEBE TAKZE ZNOVA!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       Odpovědět
       Obchodníci podvodu Merchants of deception napsal:
       23.12.2023 (14.09)
       Nosili jsme smokingy a večerní šaty a na Amway seminářích, které jsme navštěvovali, vítaly nás potleskem ve stoje. Vypadali jsme dobře na venek, ale byli jsme prostě úplně bez peněz.

       Odpovědět
       citace z knihy o Amway – Mechants of deception napsal:
       23.12.2023 (14.14)
       Byl jsem neustále pryč. Můj ojetý Cadillac měl teď přes 200 000 mil.

       Amway podnikání a s tím související systém si do té doby kompletně podmanily téměř každý aspekt našeho života. Kvůli postupné indoktrinaci po letech jsme si neuvědomovali, co se děje. Odevzdali jsme svůj život, veškeré peníze, kariéru a rodinný čas tomu, co jsme považovali za „náš“ podnik. Ztratili jsme kontakt s většinou našich širších rodinných příslušníků a přátel mimo Podnik.

       Moje žena žila v obavách, že každou noc na cestě zemřu. Distributoři umírali na cestě a my znali některé, kteří měli hrozné autonehody. Byl jsem ve stavu téměř neustálého vyčerpání a štěrk na okraji dálnice mě více než jednou probudil, když mi auto sjelo z cesty.

       Odpovědět
       Amwajak napsal:
       23.12.2023 (17.06)
       Ano to je pravda,jako distributor amway jsi neustale pryč,ale sám sobě si kladu otázku,co je lepší být distributorem amway nebo být členem komunistické strany KSČ jako Antišmejd a chodit neustále na ty jejich komunistické scůze a poslouchat ty jejich bolšovické nesmysly a na konci setkaní toho komunistického klubu Antišmejd krade záchodový papír aby si zadarmo tím ukradeným papírem vytřel svou rudou prdel????

       Odpovědět
       Antišmejd napsal:
       24.12.2023 (10.04)
       Amway. Americká cesta…
       Největší špína v podnikání, kdy máte využívat své přátele, kupovat předražené šmejdy a skákat ve fanatické křeči na seminářích. Tenhle šmejdský systém přišel z Ameriky, ne z Ruska. Amwayáček já taky v Americe, ne v Rusku. Amwayáček je šmejd s pěnou u huby.
       Nesnáším Ameriku a Amwayáčka, miluju Rusko a Putina. Howgh.

       Odpovědět
       Antišmejd napsal:
       24.12.2023 (10.05)
       Amway. Americká cesta…
       Největší špína v podnikání, kdy máte využívat své přátele, kupovat předražené šmejdy a skákat ve fanatické křeči na seminářích. Tenhle šmejdský systém přišel z Ameriky, ne z Ruska. Amwayáček já taky v Americe, ne v Rusku. Amwayáček je šmejd s pěnou u huby.
       Nesnáším Ameriku a Amwayáčka, miluju Rusko a Putina. Howgh.

       Odpovědět
       amwajak napsal:
       24.12.2023 (10.28)
       Ty milujes Putina a schvalujes ruskou agresi na ukrajine ty skurveny antismejde? Za takovy podobny komenty podpory a propagace terorismu a podnecovani nenavisti byli cesti dezinformatori Tomas Cermák spolu s Patrikem Tuslem odsouzeni na 5,5 roku vezeni……. Ted jsou vanoce,takze to necham tak,ale po novem roce udelam s nejvetsi pravdepodobnosti COPY a PASTE a poslu to na prokuraturu a policii tak jak jsem to udelal za ty tve rasisticke komentare ktere jsem prelozil a poslal jedne afroamericke cernosske pravnicke skupine co se zabyvaji rasismem v USA.Myslis si ty bolsovicky zmrdecku,ze jsi anonymni a nevypatratelny tak to se ty parchante hodne mylis!!! Podle tve IP adresy a internetoveho pripojeni a dalsich technickych fitnes te policie bez problemu najde!!! Myslim,ze si posledni dobou zacinas pekne zahravat se svym osudem,no nic,necham to jeste chvili tak a po novem roce se uvidi…..
       TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       Odpovědět
       Antišmejd napsal:
       24.12.2023 (11.57)
       Fajn, všechno pošli, ať už konečně zavřou jednu nevymáchanou hubu, protože se tady neustále dopouštíš vyhrožování a urážek, zatímco já jenom vyznávám lásku. A konečně bude klid.

       Odpovědět
       amwajak napsal:
       24.12.2023 (16.21)
       Nebudu nic posilat policii a na prokuraturu ty skurveny Antismejde,premyslel jsem nad tim,ale proc bych to vlastne delal??? Neni muj byznys,ze se na ukrajine zabiji tvi oblibeni soudruzi z dob Sovetskeho svazu,kdy bojuji mezi sebou tvoji rusko ukrajinsti byvali bolsovisticti kamaradi a byvali clenove KGB z Ruska a Ukrajiny!!!.Ja,ze nekomu vyhrozuji tak to si tak trochu ty bolsovicky skurvysyne pletes tak trochu pojmy z dojmy,jen jsem te nahlasil za ten rasismus vuci afroamericanum a zidum to je trestny cin Zakon c. 200/1990 Sb., ktere spociva v rasove motivovanem utoku nebo v projevu diskriminace mensin, potom tam mame antisemitismus,vyzivani k zabijeni lidi a propagace Lenina,Stalina a Gottwalda a komunismu,to jeste asi neni trestne,ale za par let se to bude postihovat jako nacismus! Kradeni hajzl papiru na pracovisti trestne neni,nam vsem by stacila tva fotecka tveho xichtu zlodeje toaletniho papiru,myslim,ze by to bohate stacilo……..Na toto forum chodi hodne lidi takze jestli nekdo te nahlasi za propagaci toho komunistickeho zlocince a byvaleho clena KGB Putina a propagace valky na Ukrajine tak to ty bolsovicky zmrde neni ode me!!!
       TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY klidu a pohody, kterou nabízí rovnostářská společnost pod vedením autority typu Lenina či Stalina. Není lepší reklamy pro komunismus, než jsou tyto
       TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

      3. Kde jsi ty bolšovický skurvysyne Antišmejde z komunistické matčiny retardované PIČE????Nemáš čas odpovídat na mé otázky nebo co???
       Předpokládám,že čekáš netrpělivě u dveří stodoly kde bydlíš netrpělivě až přijde k tobě ten sovětský komunistický děda mráz a dá ti k vánocům krásné knížky jako Leninove spisy a životopis Klementa Gottwalda to bude opravdu pro takoveho sviňského skurveného bolšovika jako ty opravdu skvělé čtení…..

      4. Tak kde jsi ty skurveny rudý Antišmejde co stále nechce odpovídat na mé otazky ty potrate z matčiny komunistické PIČE.Co jsi dostal pod stromeček od Sovětského dědy mráze???Předpokládám,že to byl komunistický manifest od Karla Marxe,že jsi se do toho „odpadu,,tak začetl,že jsi se stratil v čase a prostoru,protože nejsi ani schopen ty sviňský bolšoviku odpovídat na mé otázky,tak dělej a čti rychle aby jsi už mohl konečně pněkolika týdnech odpovídat konečně na mé otázky!!!!!!

       1. Amwayáčku, skákal jsi na semináři, kupoval sis pocit přátelství, ale pak jsi byl vyhozen, načež jsi kolem sebe začal plivat a prskat…
        Ale proč si nekoupíš nějakou štětku, aby občas pohonila a upustil jsi páru? Vždyť to máš stejný jak v Amway a nejspíš i levnější…
        Ale Ty budeš radši furt jenom zapšklej a prskající dědek…
        Fakt jsi magor, howgh… 😀

      5. TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       1. Amwayáčku, vážně si myslíš, že to furt čtu? Jsi blb a namáháš se zbytečně jak v Amway. Čus…

    2. Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny…….
     TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
     Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
     Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
     ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
     Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
     P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
     Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

     1. Amwayáčku, věř tomu a ono to přijde…
      Jednou si to přečtu.
      Pak budu reagovat podle Tvého přání.
      A nakonec přijede bílá limuzína… 😀

 16. Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny tak prestan zvanit a konecne odpovidej ty skurveny komunisticky zmrde na me otazky….
  TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
  Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
  Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

  1. Vytrvej, Amwayáčku, vytrvej…
   Hlavně to nevzdávej, sázej to sem jak o život, jednou mi vytřeš v bílý limuzíně zrak… 😀

   1. Jaky to byl pocit antismejde kdyz jsi si vitiral svou rudou prdel kradenym hajzl papirem…..
    Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny tak prestan zvanit a konecne odpovidej ty skurveny komunisticky zmrde na me otazky….
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. Dřív byla krásná doba.
     Lidi se na sebe smáli, šmejdi byli ve vězení a Amwayáček by zůstal v léčebně pro choromyslné v bezpečí za zdmi ústavu.
     Super, nikdy na ni nepřestanu s láskou vzpomínat… 🙂

     1. Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny tak delej boldoviku cekam…….
      TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
      Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
      Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
      ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
      Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
      P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
      Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

      1. Amwayáčku, Ty jsi evidentně v USA strašně šťastný, ta pohoda, štěstí a láska na mě stříká i přes oceán, fakt jsi dobře udělal… 😀

       1. Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny,za to se stydet nemusis…….
        TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
        Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
        Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
        ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       2. CITUJI TVUJ KOMENT…………Amwayáčku, Ty jsi evidentně v USA strašně šťastný, ta pohoda, štěstí a láska na mě stříká i přes oceán, fakt jsi dobře udělal…
        Ano jsem se svym zivotem v USA naprosto v pohode,pokud shodnotim cely svuj zivot tak jsem maximalne spokojen!!!!!!!!!!
        Takze jsem ti ty skurveny komunisto odpovedel na tvou otazku tak zacni ty SKURVYSYNE taky odpovidat na me otazky……….
        Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny tak delej boldoviku cekam…….
        TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
        Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
        Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
        ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       3. Amwayáčku, já mám znovu strašnou chuť Tě pohladit po vlasech, uvařit kakájo, vyměnit trenýrky a říct, že všechno bude dobrý… 🙂

 17. TY MĚ CHCEŠ VYMĚŇOVAT TRENÝRKÝ TY BOLŠOVICKÝ BUZERANTE,LITUJI TY TEPLEJ SRÁČI,JA NA CHLAPCE A MUŽE JAKO TY NEJSEM.ATIŠMEJDE TY JSI KOMUNISTA A TEPLOUŠ,TAK TO JE OPRAVDU ZVLAŠTNÍ SPOJENÍ…….
  Takže znova!!!!!!!
  Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny…….
  TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
  Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
  Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

   1. HOMOSEXUÁLNÍ KOMUNISTA ANTIŠMEJD CHCE MĚNIT MÉ SPODNÍ PRÁDLO TAK TOTO TADY JEŠTĚ NEBYLO,LITUJI BOLŠOVIKU,ALE SVÉ TRENÝRKY SI MĚNÍM SÁM V TOMHLE TI NEPOMŮŽU NA TAKOVÉ PŘIHŘÁTÉ AKTIVITY SI BUDEŠ MUSET NAJÍT NĚJAKÉHO TEPLÉHO SVAZÁKA ZE SVAZU MLÁDEŽE NEBO NĚJAKÉHO STATNÉHO A SVALNATÉHO SOUDRUHA Z KOMUNISTICKÉ STRANY ČECH A MORAVY……………….. Takže znova!!!!!!!
    Napis neco ty skurveny bolsoviku tve skurvene socialisticke matince co se nechavala v luxusnich prazskych hotelech omrdavat za tvrdou kapitalistickou menu od obcanu z kapitalisticke ciziny…….
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT………..
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli!!! VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. Lol, nejvíce lidi, co je LGBT+ či se k nim hlásí je v USA… 7% populace… To je hezkých 23 milionů. To je 2x jako ČR.

 18. Mne prijde ten Amwayak tady jak ty politicky spiny v CR.. Co melou a melou, pak kradou, obelhavaji a zase melou svy lzi, co si vsugerovali do hlavy, ze maji rikat, aby jim lidi verili

  1. A nas PSYCHOMAGOR velky DD nam tady zase vypisuje sva moudra vy dva spolecne a Antismejdem si muzete spolecne kourit sve stoporene curaky a debatovat u toho koureni vyhody a nevyhody vyrobku Amway!Ty a ten Antismejd jste opravdu PSYCHOBUZERANTSKA DVOJKA jen co je pravda………JO A ABYCH JSEM NEZAPOMEL,HLAVNE SI VZAJEMNE VYMENUJTE SVE POUZITE TRENYRKY,TO JE TAKOVA UCHYLNA LIBUSTKA TOHO HOMOSEXUALNIHO KOMUNISTY ANTISMEJDA a misto tveho oblibeneho Hasmanna se Antismejda zeptej na jeho cinnost v KSC,proc udaval lidi,proc chce zabijet lidi,proc kradl hajzl papir ve fabrice kde pracoval aby si mohl utirat svou posranou rudou prdel,proc je rasista a antisemita,proc obdivuje komunisticke zlocince Stalina,Lenina a Kotwalda a Putina,proc schvaluje valku na Ukrajine a proc proc ten skurveny bolsovicky Antismejd nechce odpovidat na me otazky,proc Antismejd leze tady na toto forum,proc radeji neleze na forum komunistickych halo noviny nebo ksc.cz tam je jeho misto!!! Takze si vymente sve emaily a setkejte se spolu a potom doma v soukromi muzete od rana do vecera diskutovat o nevyhodach AMWAY a pri tom si vymenovat sve posrane a pochcane trenyrky. Ja osobne by jsem ti doporucil navstivit psychiatra a sver se mu aby ti vysvetlil,ze znecistene floridske plaze a hladove americke deti a cesti zubari nemaji opravdu nic spolecneho s AMWAY……..
   P.S.

   1. Tam musite jit vy, reknete, ze tady pisete negativni informace o Amway a vite, jake svinstvo podle vasich komentaru Amway dela, ale davate si prezdivku Amwayak. Zeptejte se psychologa, co si o tom mysli. Pak mu ukazte moje a vase komentare a zeptejte se, co je na tom spatne.. Urcite vam da odborne rady, jak vase vnitrni problemy mate resit.

 19. Ale ja prece pisu jen o negativnich amwajackych informacich tak jak vsichni ostatni minuli nebo soucasni distributori amway to se ti ty nas DD ve tve hlave nejak popletlo nemyslis!!!!Treba ta tva pitoma prezdivka DD se me taky nelibi,ale jestli chces muzu zacit pouzivat prezdivku treba Antiamwajak,budes potom spokojeny????
  S tebou mam problem,stejne jako s Antismejdem tak budeme resit tebe,takze znova ty blazne!!!!Poslouchej ty PSYCHOMAGORE DD,ty jsi naruseny,proste mas narusenou kratkodobou pamet!!!!! Ty dneska napises deset komentaru a zitra napises uplne stejne komentare jako dneska.Pochop to konecne PSYCHOUSI,ty si proste nepamatujes co se stalo vcera tak se prosim jdi lecit!Podivej se na tento film 50X A STALE POPRVE z roku 2004 tam je to presne posano cim trpis takze prosim te prilep si na obrazovku sveho monitoru pocitace nebo laptopu papirek,kde mas napsano prosim jeste nez napisu na amwey-business nejaky komentar tak se podivej do minulosti co jsem napsal aby jsi se nemusel porad opakovat! Ty jsi proste nemocny tak se jdi lecit,samozrejme pokud jsi ve fazi tezkeho Parkinsona nebo Alzeimera a demence tak to je pro tebe konecna,to uz te z nejvetsi pravdepodobnosti ceka LDN kde budes lezet jako lezak ktery o sobe nevi a bude se jen uz od rana do vecera jen pochcavat a posravat,protoze je to nelecitelne stejne jako u toho HOMOSEXUALNIHO KOMUNISTY Antismejda……..Takze bez navstivit psychiatra a sver se mu aby ti vysvetlil,ze znecistene floridske plaze,LGBT,Pavel Novotny a hladove americke deti a cesti zubari nemaji opravdu nic spolecneho s AMWAY……..

  1. Blb.
   Amwayáček je prostě blb.
   Psychicky nemocný blb.
   Jede jak namydlený blesk s pěnou u huby a neuvědomuje si, že mě diskriminuje kvůli homosexualitě, zatímco nedávno mi ještě vyčítal negra…
   Jestli tenhleten blb chce něco práskat, tak sám dožije na Quantanámu… 😀

   1. Ne ja te nediskriminuji za HOMOSEXUALITU antismejde, to jsi si jen ty nas teplej Antismejde vylozil,ja jsem napsal,ze SI SVE TRENYRKY MENIM SAM!!! TO CO DELAS TO SNAD NENI ANI HOMOSEXUALITA TO JE DOSLOVA UCHYLARNA menit cizim lidem trenyrky………Doufam,ze to nedelas malym detem,menit cizim deckam pod patnact let TRENYRKY,KALHOTKY,NEBO SLIPY za to je v americe minimalne deset az dvacet pet let vezeni a po propusteni mas v trestnim rejstriku do konce zivota napsano SEXUAL PREDATOR a jeste budes mit jakykoliv zakaz styku do konce zivota s malymi detmi a nesmis se nikdy priblizit k materske a zakladni skole!!!! A pokud to udelas tak jdes okamzeite zpet do kriminalu……. Ja jsem napsal,ze si muzete spolu s tim psychomagorem DD spolecne kourit sve curaky a u toho si menit sve trenyrky treba vam to pomuze,to neni diskriminace,ale jen realny fakt,ze jsou tady na tomto foru jeden homosexualni komunista antismejd a jeden psychomagor DD!!!!!!! Takže znova!!!!!!!
    ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. Bože, čím kratší péro, tím delší příspěvky, Amwayáčku, fakt dřív přijede bílá limuzína, než já začnu číst tyhle elaboráty, ale piš je dál, jednou, jednou , jednou to přijde, jenom musíš věřit a ne myslet… 😀

 20. Antismejde,rekni me po pravde jak jsi vlastne zjistil,ze te vzrusuje stahovat cizim lidem trenyrky,samotneho by me zajimalo kdy te takova odporna UCHYLARNA zacala rajcovat uz jenom ta predstava jak stahujes cizim lidem trenyrky a menis je tak dela se me spatne od zaludku.ANTISMEJDE,TY JSI PROSTE ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..
  A jeste jednou,ty hnusne cune drz se od deti dal a pokud toho nejsi schopen tak vyhledej odbornou peci!!!!!!!!!!!!!!!
  TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
  Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
  Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

  1. Amwayak: Prijed do CR ty parchante a dostanes pres hubu… Napis adminovi a myslim si, ze se nas sejde vice… Je potreba potrestat tyhle ty Amwayaky uz, co vi, jaky zlo Amway je a neustale si rvou do hlavy, ze zlo je iluze, ze existuje pouze dobro, ze zalezi jak se na vec clovek diva apod. Presne jak je uci Hassmann divat se na zlo jako na dobro a jako na myslenku pouze, co je potreba odmitnout, pokud je negativni..

   1. Vyhrozujes ty psychomagore DD. Za nebezpecne vyhrozovani ty skurvysyne je paragraf 353 a tri roky kriminalu takze prosim o tve prave jmeno a jmena tech lidi co se na me chystaji ty skurveny zmrde, cekam a velice rad si o tobe popovidam s ceskou policii!!!
    A jinak ty naruseny psychomagore dnes jen Hassman,kde jsou ty tve znecistene floridske plaze,LGBT,Pavel Novotny a hladove americke deti a cesti zubari nemaji opravdu nic spolecneho s AMWAY……ze by jsi konecne dal na me rady a zacal se konecne lecit tu tvou narusenou pameti…….
    Jo a prosim te ty zdegenerovany idiote,Scientologie s tim tvym Revoltou a Amway to je naprosto neco jineho,protoze Scientologove byli moji sousedi pred nekolika roky,kdyz jsem mel jeste ve Floridskem Clearwateru zimni apartman takze moc dobre vim co jsou scientologove zac.Tak do Clearwateru radeji ty blbej blazne ani nejezdi,protoze tam maji celosvetove sidlo a takoveho debila jako jsi ty tak te okamzite oberou o vsechny penize co mas a jeste budes scientologum delat zadarmo sluzku!!!!!!!
    P.S. Uz jste si vymenili spolecne s Antismejdem mejly aby jste si vzajemne vymenovali sve trenyrky a kourili si u toho sve curaky a rikali porad dokola Amway je fuj,fuj,fuj…….

    1. Pro ostatní:

     Dávejte si pozor na tyhle Amwayjáky a kamarády, oni mají řádně vypláchlý mozky. O sektách a zákonech taky nic moc neví, max. vám řeknou definice, které si sami vycucali z prstu, které si ospravedlňují s tím, že se cítí nevině, za nic nemohou apod. Tyhle lidi zákon nemůže chránit, ohrožují společnost…

     Amway je komerční sekta, kde je „učí“ podnikat…plus duchovno a „seberozvoj“. Seberozvoj na základě esoteriky ,vnitřních sil, síl vesmíru, sil podvědomí přitahovat si pomocí síly myšlenky věci, co člověk chce ala magie… Magie je o tom věřit zaklínadlům, magickým formulým, kterým dávají váhu a věří, že tyto formule vám něco splní.. Je to snůžka lží, co bývá většinou logicky zpracována…Lež následuje další lež…. něco jako call script – něco podbného dělá Hassmann či ten jeihc marketing. plán… A lidi, co těm věcem nerozumí, tak se mohou do toho lehce dostat..

     Úplně stejný jako Hassmann a jeho Setzer.cz. Stránka jenom pro vyvolený … Něco podobnýho dělá i právě Scientologie. Věřím, že některý věci taky mohou být užitečný s tím, že vás později totálně zničí….

     1. Ja mam vyplachly mozek ty pojebanej debile DD,tak potom nechapu proc me amwajaci vyhodily ze sve Zlinske skupiny zhruba po trech tydnech ty pitomy blbe.Nez napises nejakou picovinu tak si prosim najdi me komentare z minulosti tam to je vse vysvetleno ty blbej hnupe.Obavam se,ze o sektach,specialne tvych Scientologech vim az moc!Jinak me ty pitomce zacinas docela prekvapovat uz zadne znecistene floridske plaze,LGBT,Pavel Novotny,Babis a hladove americke deti a cesti zubari uz podle tebe asi nemaji nic s spolecneho s Amway jak jsi nas tady cely rok presvedcoval ve stovkach tvych pitomych komentu tak to je dobre,me komenty ti asi pomahaji v lecbe a uz konecne nedelas ze sebe totalniho curaka,tak uvidime jak budes pokracovat.
      P.S. Jo a nepis komenty ve tri hodiny rano,jdi radeji spat,ponocovani nedela dobre organismu…….
      Zdar!!!!

      1. XX krát to napíši – Amwayák Hassmann se chce zaměřit na mladý lidi a chce se jim dostat do hlavy, říkala mi to jeho platina tenkrát! Takže doporučuji varovat děti, rodiče apod. Oni vás tam natahají přes vaše kamarády… I když dnes díky informacím to budou mít těžší… A je to potřeba o tom mluvit, oni se toho bojí… Na negativní věci věřejně nereagují kromě toho, že mluví o kriticích na Amway srazech apod., ale oni tam většinou právě nejsou.

       To by bylo něco, kdyby Amway věřejně mluvila o krititích – věřejně s lidmi a mezi normálními lidmi…

 21. Doporučuji kouknout na video na youtube – NEJVĚTŠÍ PODVOD V DĚJINÁCH LIDSTVA, místo scientologie si doplňte Amway, takhle funguje Hassmann… Amway..a další komerční sekty..

  Když slyším toho Marta Revoltu, tak jako kdybych slyšet Hassmanna, Yagera a další vymývače z Amway….

 22. Normalni clovek to tak nema, ale Amway vyplach (seminare, cds a ty jejich knihy) udelaji vse proto, aby si amwayci dokazali sve lzi obhajit, mluvit o nich, byt neustale presvedcen a byt napozoru pred temi, co na ty lzi a tuto manipulaci upozornuji a brat je jako nepritele, zavistivce, spatny lidi apod.

 23. Tento pán, co píše pod nickem Amwayák – rozpolcená osobnost, zabombardován „láskou“, kterou mu dávali v Amway. Proto najednu stranu se tváří, že Amway je zlo, respekt. (částečně) připouští, nadruhou stranu vše hájí. Neumí číst, kdy já psal o Americe protože Amerika a jejich styl života (protestantismus (mají cestazapravdou.cz, konsumerismus) je vyzdvihován neustále Hassmannem a jejich organizací Setzer.cz. Bohoslužby od Hassmanna a dalších Amwayáků byly vždy po větších seminářích…

  1. Ano magore DD,ty narusena osobnosti,Hassman je prece FUJ to dava logiku v tom se spolu shodnem.Vypada to,ze ti porad mrda v te tve pojebane palici,takze budeme spolu pokracovat…….Muzou ty znecistene floridske plaze,LGBT,Pavel Novotny,Babis a hladove americke deti a cesti zubari podle tebe stale za Amway jak jsi nas tady presvedcoval cely minuly rok ve svych pitomych komentarich! nebo ne!!!!Jak me mohli v amway bombardovat laskou ty pojebany picusu,kdyz me z Amwajacke Zlinske skupiny ty idiote vyhodili zhruba po trech tydnech to jaksi nedava logiku,ze ty pitomce.
   A posledni otazka ty debile,jestli protestanti mohou za Amway tak muzou i katolici,evangelici,zidi,muslimove,hinduisti a budhisti take za Amway?????? Odpovez debile,protoze vypada to,ze s tebou zacnu mluvit ponekud drznejsim tonem jako s Antismejdem i kdyz si nekdy zacinam myslet,ze Antismejd a ty DD jste jedna a ta sama osobnost……..

   1. Prosim, mne uprime nezajima vas nazor a to, co si myslite. Nemusite reagovat na to, co pisi a vnucovat tady lidem sve myslenkove pochody…

 24. O Amway bylo toho napsáno dost, on se Hassmann snažil dostat do škol, dětem, lidem do hlavy.. To vím přímo od jeho kamaráda, říkal mi to kdysi, že se jim chce dostat mladým lidem hlav. Proto jsem zde psal.

  My vše ukončujeme. Na internetu je dost informací o Hassmannovi a tím to skončilo. Lidi už ví, co od Amwayjáků mohou očekávat.

  1. Jak se muzu zamerit na mlady lidi ty blbej idiote,kdyz uz skoro 25 let v amway nejsem! Mysli trochu logicky ty debile!!!Varovani pred detmi a rodici v tom se asi shodnem,ale zapomel jsi jeste pred varovanim pred duchodci…….Co myslis tim MY VSE UKONCUJEME tim myslis sebe DD a Antismejda,ze uz tady na tomto foru nebudete otravovat,NO TAK SE NECHAM PREKVAPIT jestli dva kreteni se prekonaji a nechaji si ty sve kretenske myslenkove pochody pro sebe.Jo a posledni vec,jak ty rikas,ze Hassman je FUJ v tom se shodnem,ale stale jsi jeste nevysvetlil jestli je pro tebe FUJ i ty amwajacke znecistene floridske plaze,LGBT,Pavel Novotny,Babis a hladove americke deti a cesti zubari co podle tebe stale muzou za Amway jak jsi nas tady presvedcoval cely minuly rok ve svych pitomych komentarich! Jo a vysvetli jak jsi to myslel s temi protestanty co muzou za amway,protoze moje americka manzelka je luteranka cili protestantka ktera dvacet let chodila poctive kazdy tyden v Chicacu do Wicker park Lutheran Church a nikdo v tom krestanskem protestanstkem sboru nebyl nikdy v zadnem MLM typu amway,nebo herbalife,muzes ten PARADOX ty blbej blazne nejak vysvetlit?????? A jeste jedna vec,kdyz protestanti propaguji podle tebe amway tak hinduisti,budhisti,zidi,nebo muslimove amway nepropaguji,protoze jsem z tvych idiotskych komentaru totalne zmaten nevim co si mam o tom myslet???

   1. Amwayáčku, Tys doteď nic, ale vůbec nic nepochopil. Měl jsi chodit na semináře, usmívat se, tleskat, věřit v lepší budoucnost a hlavně neplivat kolem sebe , jenomže jsi jak řeznickej pes urvanej z řetězu – no tak se nediv, že jsi byl vykopnutej ven, páč s tímhle chováním nezapadáš do kolektivu, kde jsou všichni šťastní…
    Protože Amway není o kvalitě, není o vydělávání peněz, ale je to zábavná společenská akce , kde si všichni kolektivně hrají na hogo-fogo… A Tys jenom nadával, hmm… To se přece nedělá… Ale doteď lituješ, že jsi nezůstal platícím členem , že? Však v každým prestižním klubu platíš, to je úplně normální…
    Ale Ty jsi prostě blb, no…
    Měl jsi zůstat pod ochrannými křídly sponzora, páč on věděl, co potřebuješ – plácat po ramenou a chválit…
    A co jsi teď? Blbá nula… Měl jsi zůstat…

    1. Antismejde,rekni me po pravde jak jsi vlastne zjistil,ze te vzrusuje stahovat cizim lidem trenyrky,samotneho by me zajimalo kdy te takova odporna UCHYLARNA zacala rajcovat uz jenom ta predstava jak stahujes cizim lidem trenyrky a menis je tak dela se me spatne od zaludku.ANTISMEJDE,TY JSI PROSTE ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..
     A jeste jednou,ty hnusne cune drz se od deti dal a pokud toho nejsi schopen tak vyhledej odbornou peci!!!!!!!!!!!!!!!
     TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
     Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
     Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
     ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
     Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
     P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
     Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

     1. Ty máš hodně smutnej a tragickej život, ale hlavně když jsi zdrhnul z Čech a podobnej systém zatáhl i sem. Zlatej socík…

      1. TY SKURVENE UCHYLNE KOMUNISTICKE PRASE,PRESTAN KONECNE KECAT Z ZACNI ODPOVIDAT NA ME OTAZKY TY PERVERZNI UCHYLE CO BY CHTEL LIDEM STAHOVAT TRENYRKY!!!!!!
       Antismejde,rekni me po pravde jak jsi vlastne zjistil,ze te vzrusuje stahovat cizim lidem trenyrky,samotneho by me zajimalo kdy te takova odporna UCHYLARNA zacala rajcovat uz jenom ta predstava jak stahujes cizim lidem trenyrky a menis je tak dela se me spatne od zaludku.ANTISMEJDE,TY JSI PROSTE ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..
       A jeste jednou,ty hnusne cune drz se od deti dal a pokud toho nejsi schopen tak vyhledej odbornou peci!!!!!!!!!!!!!!!
       TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       1. Amwayáčku, šulínku jeden náš malej, já už vidím, jak zuřivě s pěnou u huby datluješ tyhle bláboly a každou chvíli riskuješ, že přijde zubatá…
        Řekni mi, stálo to za to? Útěk do USA, vstup do Amway, prskání kolem sebe… No, nevím, nevím, odpověz si sám… 😀

 25. Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
  TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
  Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
  Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

  1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
   Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
   Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin!Schvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cicim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD HO NEZATKNE CESKA POLICIE A NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO ODPORNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

   1. Jsi debil a lepší už to nebude…
    A byl jsi vyhozenej i z Amway, to je fakt síla… 😀

    1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
     Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
     Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD HO NEZATKNE CESKA POLICIE A NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO ODPORNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

     1. TAK JELIKOŽ MĚ ZATKNOU VE STEJNÝ OKAMŽIK, KDY PRO TEBE PŘIJEDE BÍLÁ LIMUZÍNA, TAK JSEM V KLIDU… 😀

      1. STALE CEKAM,KDY ME ODPOVIS NA ME OTAZKY TY KOMUNISTICKE A PEDOFILNI PRASE……………….
       Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
       TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
       Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
       Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
       ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
       Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
       P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
       Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

       1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
        Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
        Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

       2. Amwayáčku, čekej, čekej…
        Bílá limuzína už vyjela z garáže… 😀

       3. STALE CEKAM,KDY ME ODPOVIS NA ME OTAZKY TY KOMUNISTICKE A PEDOFILNI PRASE jinak bilou limuzinu nepotrebuji,muj cerny SUV Lincoln Navigator v plne palbe za 110 tisic dolaru me bohate staci……………….
        Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
        TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
        Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
        Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
        ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
        Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
        P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
        Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

 26. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

 27. Blb, co furt dokola mele to samý…
  Typický amwayák, měl jsi zůstat, páč to je to pravý, co To sedne jako hrnec na prdel… 😀
  Sice na Tebe každej sere, ale to neva, jednou to přijde, tak dál tapetuj a kupuj předražený krámy… 😀

  1. Blb, co furt dokola mele to samý…
   Typický amwayák, měl jsi zůstat, páč to je to pravý, co To sedne jako hrnec na prdel…
   Sice na Tebe každej sere, ale to neva, jednou to přijde, tak dál tapetuj a kupuj předražený krámy
   ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
   UZ JSEM TI TO NEKOLIKRAT VYSVETLIL V MYCH KOMENTECH TY PEDOFILNI BOLSOVIKU pokud mas problemy s kratkodobou pameti tak se jdi lecit,pokud trpis Parkinsonem,demenci nebo Alzhaimerem tak je to pro tebe konecna……
   TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
   Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
   TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
   Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
   Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

   1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

    1. Amwayáčku, Ty jsi dobrá inspirace pro Amway – měli by začít nabízet předražený sedativa. Sice neúčinný, ale placebo zmůže svoje… 😀 potřebuješ je jak sůl… 😀

 28. ANTISMEJDE,TY KOMUNISTICKE A PEDOFILNI PRASE STALE SE TI NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY TAKZE ZNOVA!!!!!!!!!!
  Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
  TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
  Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
  Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

  1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
   Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
   Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

 29. Antišmejde ty skurvený skrachovalý bolšoviku a pedofile,kde jsi????Mí přátelé z čech a ameriky které jsem upozornil na jednoho pedofila a komunistu co sem chodí na toto forum mě píšou SMS a ptají se mě kde je to úchylné prase a chtejí se tebou bavit, tak se tě ptám ty skurvysyne kde jsi !!!! Ty retardované prase z matčiny smrduté komunistické piče ty máš sedět non stop doma u počítače a reagovat na mé komenty a místo toho šmíruješ někde na záchodcích chlapy jak si při chcaní stahují trenýrky ty humusáku a ješte u toho kradeš hajzl papír ty odporná špíno tak dělej a odpovídej konečně na mé otázky,ty narušenej socialistický psychopate!!!!!!

  1. Amwayáčku, hlavně si to tady neposer jako v Amway, začínáš být z neúspěchu notně vzteklý, tak abys nebyl vyhozen, dávej si bacha. Takže ne, nepřijede limuzína a mě nikdy nevytočíš, to se nikdy nepovede – ale dupej do rytmu, šoupej nohama a hlavně se usmívej, nevztekej se… 😀

   1. No konecne nase uchylne pedofilni komunisticke PRASE antismejd se nam tady ukazal na ty tve otazky uz jsem ti nekolikrat odpovedel! Takze ti odpovim znova z amway jsem sam odesel a bilou limuzinu opravdu nepotrebuji ty SKURVENY POTRATE z matciny smrdute komunisticke PICE,protoze mam svou luxusni SUV limuzinu Lincoln Navigator za 110 tisic dolaru!!! ALE TOHLE VSECHNO UZ JSEM TI TO NEKOLIKRAT VYSVETLIL V MYCH KOMENTECH TY PEDOFILNI BOLSOVIKU pokud mas problemy s kratkodobou pameti tak se jdi lecit,pokud trpis Parkinsonem,demenci nebo Alzhaimerem tak je to pro tebe konecna……
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
    Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVOCKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
     Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
     Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

 30. Antismejde,kde jsi ty skurveny bolsovicky zmrde co krade na verejnych zachodcich toaletni papir,jak jsi prisel na to,ze se mam bat aby jsem nebyl vyhozen z amway,kdyz uz tam 25 let nejsem ty pojejebanej idiote,nez napises nejakou blbost tak si to po sobe alespon precti,tebe musel tvuj vlastni,nevlastni fotr asi hodne mlatit do hlavy,kdyz jsi byl jeste maly parchant ,kdyz s tebe vyrostl takovy debilni kripl kteremu se plete minulost pritomnost a budoucnost delej ozvi se napis neco inteligentniho at se tady vsichni pobavime.
  A ze si mam davat na takovou kurvu jako jsi ty bacha naopak davej si bacha na sebe ty zmrde ta tva podpora valky na ukrajine podpora Putina a dalsich zlocincu tva pedofilie,rasismus,antisemitismus a tak dale a tak dale myslim,ze uz to mas spocitany tak ti doporucuji hodne rychle aby jsi se zklidnil a sedel nekde v koute na zadku a bud rad,ze jsi rad ty bolsovicky zmrde,protoze ty uz nemas ani komu vyhrozovat ty svine pedofilni…….

 31. Kde jsi ty svine Antismejdska,chybis mi,uz zase smirujes chlapy na verejnych toaletach jak si pri curani stahuji trenyrky a honis si u toho sveho ptaka,tedy pokud se ti jeste postavi nebo marne premyslis co me zase napises inteligentniho ty svine komunisticka tak premyslej jo a prosim te uz vynech tu bilou limuzinu,protoze ji opravdu nepotrebuji,muj luxusni cerny SUV Lincoln Navigator me bohate staci……….

  1. Zlatí komunisti…
   Ty bys byl v ústavu, prášky a klecový lůžko zadarmo, my ostatní bychom měli klid…
   Super doba…

   1. A KOMUNISTICKY CURAK A VRAH CO BY CHTEL ZABIJET LIDI A UCHYLNY PEDOFIL ANTISMEJD CO TOUZI STAHOVAT LIDEM TRENYRKY SE TADY KONECNE UKAZAL,STYSKALO SE ME PO TOBE TY SKURVENY POTRATE Z BOLSOVICKE MATCINY SMRDUTE PICE!!!!!!!

    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
    Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
     Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
     Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

 32. Antismejde,kde jsi ty KURVO KOMUNISTICKA ta tva bila limuzina na me neplati ani to klecove luzko ani prasky no proste nic!!!!!
  Ach ty bolsovicka svine ja bych ti tak pral aby te odsodili u soudu za ty tve komunisticke zlociny,antisemitismus,rasismus,nabadani k zabijeni lidi podpora valky na ukrajine podpora komunistickych zlocincu,pedofilie a tak dale aby te poslali nekam do tech Stalinskych gulagu nekam za ural alespon na deset let aby jsi ochutnal svou vlastni bolsovickou medicinu! Sice by jsi ten komunisticky koncentrak nekde na sibiri neprezil,ale alespon by bylo o jednoho PEDOFILA a fanatickeho komunisti a zlodeje zachodoveho papiru mene………

   1. A KOMUNISTICKY CURAK A VRAH CO BY CHTEL ZABIJET LIDI A UCHYLNY PEDOFIL ANTISMEJD CO TOUZI STAHOVAT LIDEM TRENYRKY SE TADY KONECNE UKAZAL,STYSKALO SE ME PO TOBE TY SKURVENY POTRATE Z BOLSOVICKE MATCINY SMRDUTE PICE!!!!!!!

    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
    Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
     Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
     Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

  1. TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
   Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
   TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
   Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
   Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

 33. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……..

 34. Antismejde,kde jsi,proc nechces odpovidat na me otazky nebo snad premyslis komunisto jak se vykroutit s toho tveho verejneho kradeni zachodoveho papiru na toaletach a pedofilni stahovani trenyrek.Pane boze,ty jsi,ale odporne PRASE!!! Proste a jednoduse,komunisticky a pedofilni uchyl,z tebe by jeden blil……..

  1. Amwayáček, Amwayáček, Amwayáček, je, je, je, trojnásobný, trojnásobný, trojnásobný, blb, blb, blb. Howgh, howgh, howgh… 😀 😀 😀

 35. Rekni me po pravde ty komunisticke prase uchylny,proc jsi vlastne byl v amway?Tipnu si aby jsi na podiu sledoval velkeho Hassmana a predstavoval si jak mu stahujes trenyrky a nebo jste si je vzajemne stahovali na zachode??? Ale jeste nez jste spolu praktikovali tyto odporne uchylarny ukradl jsi na tom zachode hajzl papir a pri vytirani tve rude prdele jsi hykal blahem kolik jsi usetril penez za toaletni papir tak jak se na spravneho komunistu jako ty slusi a patri!!!

  1. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
   Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
   Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD…….

  1. Vláďo, to přece není žádný hádání, tady mi akorát jeden ratlík okusuje nohavici a záleží jenom na mně, kdy ho nakopnu, ale je mi ho vcelku líto, protože už ho nechtějí ani v útulku, tak ho nechávám…
   Ale dík za tip, jdu se mrknout na fakta…

   1. Ty me chces nakopnout hahaha no to jsem se pedofile antismejde zasmal,jestli chces muzes za mnou do Arizony priletet aby jsem videl aby jsem videl kdo to vlastne smiroval na zachodech velkeho Hasmanna jak si pri curani stahuje trenyrky……….

  2. Ale Lado ja se tady s tim Komunistickym PRASETEM a pedofilem Antismejdem nehadam ja mam s neho jen srandu…..

 36. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD……

  1. No jo, vliv Amway máš zažranej až do morku kostí, budeš tady furt dokola bezúspěšně kopírovat svoje bláboly a stále věříš, že přijedu s omluvou a pokorou, abych předal klíče od bílé limuzíny…
   Ne, blbe, nikdy se to nestane, nikdy… 🙁

   1. Ale,ja nekopiruju svoje blaboly,jen tady rikam fakta o jednom nebezpecnem komunistickem PEDOFILOVI antismejdovi MUSIM TO STALE A NEUSTALE OPAKOVAT ABY SI LIDI NA TEBE DAVALI POZOR nez te policie zavre do kriminalu za ty tve nazory nebo skoncis v nejakem psychiatrickem zarizeni za tu tvou pedofilii!!!!
    Poslouchej ty ty PEDOFILNI MAGORE uz nekolikrat jsem ti rekl,ze bilou limuzinu nepotrebuji,protoze mam tady v Arizone svuj luxusni cerny SUV Lincoln Navigator za 110 tisic dolaru a ty se porad opakujes s tou bilou limuzinou!!! Takze znova,pokud mas nejake problemy s kratkodobou pameti tak se jdi lecit,pokud trpis DEMENCI,PARKINSONEM NEBO ALZHAIMREM tak je to pro tebe konecna…………
    ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
    TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
    Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
    TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
    Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
    Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
    ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
    Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
    P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
    Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

    1. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
     Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
     Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD…….

 37. Bych řekl že tihle šmejdi, špíny typu Schillerová, Babiš apod. to mají v krvi. Hassmann je jen další šmejd.

  1. ANO DD mas pravdu a komunisticky pedofil ANTISMEJD smiruje Babise na zachode jak si stahuje trenyrky a u Schilerove doma krade toaletni papir tak jak se na byvaleho distributora AMWAY slusi a patri………..

  2. Stejny smejdi jako Hassmann, tihle smejdi z ANO si taky vypinaji komentare, aby vse vypadalo, jak jsou skvely apod. Ten Babis taky rad krade, lze, prosi, skemra a pak „ja nic nechtel“… taky hraje na city jako ten smejd Hassmannu.

   1. To samý Nacher z ANO, byv. ODS, slova plna lasky, ale smejd se kamaradi se satanisty…co uci opak desatera. To jsou smejdi vedle smejdu.

 38. Ten smejd, kdyby nevymyval lidi skrze CDs, seminare, tak si nikdo od nich nic nekoupi.Hassmann ma CDs, kde „uci“ lidi „chytre“ nakupovat u Amway…A tam je presvedcuje, jak je to skvely, uzasny, nejlepsi rozhodnuti v jejich zivote, nejchytrejsi apod. a tyhle zvasty si maji poslouchat 1 hod. denne, aby byli pozitivne naladeni…

  To same ten smejd z ANo, kdyby neobelhaval duchodce, nevydaval se za nekoho jineho nez kym ve skutecnosti je, tka ho nikdo nevoli..

  1. Nebo jim tam rika, jak udealli chytre rozhodnuti, jak ostatni jsou hloupi, ze nenakupuji jako Amwayaci a nemaji penize z nakupu apod. a zahrnuje je tam veskerou laskou, co ma… stejne jako Babis, co neustale sve volice ujistuje „cau lidi“ … (cau kamaradi)… a ujistuje je, jak vse dela pro ne vlastne…a pomlouva kazdeho, kdo na nej upozornuje..

   1. Stejne jako Hassmann ktery urazi vsechny, ktery se mu smejou apod. Tak Babis si taky rad vybira snadny obeti… Ten ma akorat stesti, ze ti, co by se mu mohli rovnat, tak jsou stejni smejdi jako je on..typu Kretinsky…a tahle ta verbez…co vlastni bulvar apod.

    1. A podobny smejdi, bych mohl pokracovat…. Roman z CEZu, to mi rikal znamy, ze vyhrozovali smrti novinarovi, tenkrat neco na ne mel apod. je to verbez… proto Hassmann dal v CR „podnika“, protoze muze, protoze to tem lidem tam vyhovuje..

     1. Tkac, smejd, co koupil Slavii..ten smejd podporuje skolu, kde je Langer z ODS…. To je zmrd vedle zmrda… a to neni jenom Nedved z Inizio…apod.

      1. Presne tak DD Hasmann vyhrozoval Romanovi z Cezu taky jsem o tom slysel stejne jako vyhrozoval Tkaci a Langerovi a vis to,ze Antismejd vyhrozoval po sametove revoluci na americke ambasade americkemu velvyslanci,jestli nedostane turisticke vizum do ameriky kde by propagoval komunismus a socialismus a potaji v Michigenske Ade kde ma celosvetove sidlo Amway by chtel stahovat trenyrky zakladateli Richardu De Vosovi a Jay Van Andelovi a na ustredi firmy amway by chtel krast originalni nedostatkovy amwajacky zachodovy papir,ale kdyz ho na ambasade zacali pronasledovat americti vojaci tak ten pedofilni parchant Antismejd nakonec utekl.Tenkrat z toho byla obrovska afera DD,dokonce to bylo v televizi.To by clovek neveril,co jsou Hansmann a Antismejd za dobytek……..

       1. Maminko, tatínku, gratulujeme, je to blb. Obrovský blb. K rodnýmu listu vám vystavíme i členskou průkazku do Amway, malý blbeček se jinde chytnout nemůže… Teda aspoň na chvíli, protože toho blba vyhodí i z Amway… 😀

 39. Presne tak DD Hasmann a Antismejd si za socialismu stahovali soudruhum trenyrky na zachodech a vybirali si spolu snadne obeti jako Kretinskeho,Babise aby jim mohli na zachodech stahovat spodni pradlo a antismejd u toho jeste krade potaji zachodovy papir aby si mohl vytrit zadarmo svou rudou komunistickou prdel a sve obeti ujistuji temi amwajackymi ,,cau lidi“ a takova amwajacka verbez jako je Hasmann a antismejd se mezi nama pohybuje tak rekni me DD po pravde co udelas s tim pedofilnim komunistou Antismejdem a satanistou jako je Hasmannem ! Navrhni neco DD tak premyslej nad tim a napis neco zitra co takovy chytry a inteligentni tvor jako jsi vymyslel…..

 40. TAKZE ZNOVA TY SKURVYSINE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!
  Rekni me po pravde Ty skurveny Antismejde od bolsovicke skurvene matky ktera byla napustena v nejakem luxusnim hotelu za socialismu semenem od nejakeho obcana z kapitalisticke ciziny kde sukala za tvrdou zapadni menu a s toho mrdu jsi se narodil ty tak od kdy touzis cizim lidem stahovat trenyrky ty odporny uchyle??? Bylo to jeste za komunismu nebo se tva uchylka rozvinula az po listopadu 1989 ty ODPORNE PRASE a to se prasatum omlouvam…..Rikam ti znova ty odporny HUMUSAKU drz se dal od deti a pokud tu tvou pedofilni uchylku nemas pod kontrolou tak se jdi lecit!!!!!!!!
  TAKZE ZNOVA TY BOLSOVICKY ZMETKU Z TVE MATCINY KOMUNISTICKE PICE CO NECHCE ODPOVIDAT NA ME OTAZKY!!!!!!!!!!!
  Tak co je s tebou,kde jsi ty Antismejde ty jeden skurveny bolsovicky rasisto,ty svine komunisticka co by chtel zabijet lidi co obdivuje zlocince Stalina,Lenina,Gotwalda a Putina a podporuje valku na Ukrajine,uz nekolik tydnu cekam ja a vsichni tady na tomto foru na tve vyjadreni a stale nic ty kurvo jedna co se deje??????
  Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
  ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
  Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
  P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
  Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

 41. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD…….

 42. Maminko, tatínku, gratulujeme, je to blb. Obrovský blb. K rodnýmu listu vám vystavíme i členskou průkazku do Amway, malý blbeček se jinde chytnout nemůže… Teda aspoň na chvíli, protože toho blba vyhodí i z Amway…
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  Mam cas tak si te trochu rozeberu tvuj koment ty komunisticke pedofilni PRASE
  Maminko-Tva skurvena matka antismede ktera delala za socialismu luxusni KURVU v prazskych hotelich turistum z kapitalisticke ciziny jeste zije???
  Tatinku-Ty znas sveho otce,kdyz behem pracovni kariery mela tva skurvena matka ve sve bolsovicke PICI tisice CURAKU a nikdo vlastne nevi kdo je tvuj FOTR?????
  Clenskou prukazku nemam ty skurveny IDIOTE uz jsem ti to nekolikrat vysvetlil ty pojebany MAGORE jestli trpis stratu kratkodobe pameti tak se jsi lecit pokud mas Alzhaimra,Parkinsona nebo demenci tak je to pro tebe konecna….
  V Amway uz 25 let nejsem,ale to jsem taky nekolikrat vysvetlil v predeslych komentech jestli trpis stratu kratkodobe pameti tak se jsi lecit pokud mas Alzhaimra,Parkinsona nebo demenci tak je to pro tebe konecna….
  Porad se stale dokola opakujes ty pedofile co chce chlapum na zachode stahovat trenyrky je to uz nuda!
  Tak co tam mas dalsiho ty rudej soudruhu??????

 43. Ja bych rekl, ze Amway je neco jako ta politicka luza typu Fiala, babis, bartos, pirati, ods, stan, top 09, spolu, spd apod.
  Nejvetsi spina… Prolhani lide, co neustale lzou a podvadi sve volice, kradou… s usmevem na tvari. Stokrat zalzou verejne, pak si udelaji bilboard – Pomahame … apod. Spina.. Neco jako Hassmann co xx krat lze, ale pak s usmevem vam bude mavat z dovoleny apod. Je to idiot, co tam jezdi z nakradenych penez a z penez od podvedenych lidi.

 44. Stejne jako Hassmann do vas zaseje ruzne typy strachu, tak tihle ti smejdi z politiky delaji to same…jako to delaji napr. cirkevni sekty. Zaseji do vas ruzne strachy z neceho s tim, ze vas budou ujistovat, jak je vse pro vase dobro apod.

 45. Presne tak DD komunista Antismejd lze jako Hasmann je to fakt spina jako Dubcek,Lenin,Babis,Trump,Merklova,Karel Gott,nebo Helenka Vondrackova a porad lzou a podvadi jako Cecilka z filmu slunce seno erotika a ani se nezastidi a to nemluvim o snehurce a sedmi trpaslicich to jsou stoprocentni satanisti a takova arabela ta jiste byla v nejake sekte a nebo kouzelnik vigo s kouzelnym prstenem ten umel zasit v tve priblble lebce DD strach,ze tady porad jsi posedly Hasmanem a pedofilem Antismejdem za to vsechno muze Hasmann a komunista Antismejd co krade na zachodech Hajzl papir a smiruje cizi chlapy jak si pri moceni stahuji trenyrky….. Rekni me po pravde DD co budes Delat s Amwajem a tim pedofilem Antismejdem a Hasmanemm?????

  1. A tohle je ta Amway – logika, Amway vymyvani… Takhle oni na CDs vymyvaji Amwayky, kdyz jim rikaji ty zvasty od americkych diamantu…kde oni zesmesnuji kritiky… proste blbosti placaji, normalni clovek to tak nema, ale oni ano a slouzi to k tomu, aby sami sebe presvedcili..kdyz to nejde logicky, tak to jde nelogicky s tim, ze pak veri, ze staci verit necemu a je to pravda, stane se to apod. – viz ty jejich knihy z esoteriky.. pozitivni vyzvnavani.. Jsem diamant, jsem diamant. Verim tomu apod. to si tam opakuji bezne tyhle blbosti a pak z toho maji trable..

   1. Jsou to hlupaci tne Hassmann… vubec bych ho neposlouchal a ani mu neveril v tom ,co rika i prave o vas a pak si vam vymyje jakmile vam zacne skrze ty jeho reci tvrdit, ze vy jste nic a musite ho poslouchat, verit mu apod. a ze je to pro vase blaho, blaho vasich deti apod.

 46. Nebo jeste pouzivaji to, ze nereaguji na kritiku.. Bezne to clovek dela, pokud vi, ze druha strana rika blbosti nebo tak, ale oni to maji kvuli tomu, ze tohle vi a vi, ze na negativitu nemaji reagovat – viz ty jejich Cds, pozitivni vyznavaji, sila mysli, myslenky a dalsi blbosti a lzi, co tam uci. Ten kdo bude znat alepson neco z fyziky, tak ty jejich blbosti typu myslenky jsou veci, zakon pritazlivosti lehce vyvrati.. Jsou to blbosti

 47. Vubec bych neveril tem jeich slibum, co vam namelou do hlavy i skrze Cds…Stejne jako politici maji sliby, jak jsou ferovy, cestni, pratelsti apod. a pak je to samy tunel apod. Funguji stejne.. Pozor na ne.

  1. Kdyz se podivate na politiky, tak kolikrat dva politici jsou 100 presvedceni o tom, co rikaji i kdyz kazdy tvrdi opak a vyvraci tvrzeni toho druheho… Oni si taky narvali tyhle veci do hlavy, aby byli duverivy apod. Akorat v Amway se to deje srkze Cds…pak ignorace okoli.. okolniho sveta a vtahnou vas do sveta myslenek.. a stim, ze budou mluvit ty jejich blbosti o myslenkach a sile mysli apod.

   1. S tim, ze pokud si zjistite, kde ma vse zaklad, tak je to v magii, satanismu, kde se uci pomoci myslenek ovladat okoli…lidi… principy manipulace.. je to dalsi lez..a nefunguje to, svet nefunguje podle toho, cemu verite.. a fyzika uz vubec ne….

    Jsou to hlupaci a blbci lidi od Hassmanna, Hubacek apod. Navzajem se kryji a je to protoze ta spolecnost tak funguje..jak jsem psal, takovzch lidi je tam vice i mimo Amway…

    1. Oni se srkze Cds apod. snazi vsem namliuvit, jak je svet spravedlivy az moc protoze kdyby nebyl, tak amway neni legalni apod.

     1. A je mu jedno, co kdo o nem rika, respektive, protoze si zije v jinym svete a utika k Cds, ktere si posloucha…

 48. A reditelka Amway…verim, ze taky maji skoleni o tom, ktera je maji za cil presvedcit, aby verili tomu, co rika Amway nikoliv co se zde pise, co dava smysl apod., ale prave pouze, ze dava smysl pouze to od Amway, to je to spravny, ostatni lzou, zavidi, pomlouvaji, ostatni …rikaji pouze neuplna fakta apod. a s tim, ze oni jim to pak oduvodnuji, proc to ostatni rikaji apod. a takhle ziji dal…a nici lidem zivoty a jsou pak i dnes za blbce..

  1. S tim, ze je pak uci, at nepremysli… to je opravdu uci, aby nepremysleli….neposlouchaji svuj mozek…to uci hassmann na Cds..opravdu…rikal tak, yze kdyz to udelal, tak pak se mu v amway zacalo darit.. s tim, ze poslouchal jenom Cds..a jejich myslenky a nazory a ty jsou ty spravny, dulezity..

 49. Nabada je at to lidi risknou, ze se vyplati apod. a rika pohadky o dovolenych apod. A nebo dalsi sve baje a pribehy… se pak clovek dozvedel ze sam je jednou rozvedeny….jeho nejstarsi dcera taky..je to byvala Machackova Kristina.. Machacek dela Amway stejne jako Chroust…

 50. Proc to neresi policie? Tak sami tomu hlavne nerozumi a neni zajem to resit… mysli si, ze se jich to nedotyka.

  1. Oni si mysli, ze ten problem je napriklad pouze v Amway, ale ten problem je podobny i u politiku… Pravnici tomu taky moc nerozumi, tak nejsou zakony. A psychylogove… ti tomu taky moc nerozumi, prisli by o klienty.. ten problem neni pouze Amway, ale i media apod. takhle funguji..filmy..akorat oni strasi na jine veci, vymyvaji opakem desatera… apod.

   1. To, jak funguje, fungoval A. Babis, kde vymyval lidi….duchodce skrze sva media, casopisy apod. a umlcoval kritiky, opozici a to i silou hrozil, tak to dela Amway…Hassmann… Bozsky Andrej… vas kamarad Andrej… napiste na kauza Reality 21 ..tam psali panu Andrejovi at jim promine dan, protoze prisli o baraky apod. – nic jim neodpustil… Ze pry nemuze… On proste jenom lze, to je cely… vytvori o nej obrazek, jak je skvely a lidi tomu pak veri.. kdyz jim tim masyruje mozky vsude..

     1. To je vysledek Benesovych dekteru tohle.. kdy bohatym lidem se zabavili majetky a k moci se dostali ti… co se dostali… A pokud se nevrati majetky a budou mit moc oproti temto ne zas tak majetni, tak se nic nezmeni…Podle me ukradeny majetky.. Bylo to az mic prisny… Nechci ho za to kritizovat ci neco… ale podle me to takhle resit nemel.. protoze tim znicil uspesny lidi..respektive lidem nalhali urcite neco..jak se budou mit lepe apod. dalsi veci je ze slechta delala okultni nauky, takze to podle me hlavne zapricinilo to, ze o moc, majetky prisli..

      Alespon muj nazor na vec..

 51. Okultni nauky ….xxxx zpovedi na internetu, kde to popisuji, jak je nalakali na okulni nauky..jak je vse bezpecny, neni se ceho bat, vse je spravny, fajn apod. a pak jak se jejich zivot postupne menil k horsimu… jak ze zacatku vse fungovalo apod. a postupne se jim hroutil zivot..postupne…behem 10 let… i pres tyhle varovani je vse dostupny a ty zvasty z okultismu si muzeme bezne koupit..

  1. A dalsi, proc klame, protoze se mu nechce pracovat… V Amway staci mluvit..reci …a motivovat..recma…a poustet lidem Cds…A ukazovat market. plan 1 000 000 lidem a porad dokola..

 52. A dalsi co se hlasi k tem zmrdum a ma kecy o poctivosti apod. je Vomastek – realni makler, ten taky pracoval pro Hassmanna s Hubackem … Hubacek urcite, Vomastek tusim taky je v Amway. Kazdopadne je to jeden z tech co se znaji s Hassmannem….

 53. Realitní naděje: Vítězství – poctivost – moudrost, VOMASTEK Petr, 2018

  To jsou jak ti smejdi..Kirsovci apod.

  které šéf makléřů Pavel Kouba považoval za „standardní“ a jimž zbytek světa včetně policie a soudců říká „krádež“. z webu Kauza Reality21…

  Ten clovek lze, normalni clovek se takhle nedokaze presvedcit, ale oni jak prochazi vyplachem z Amway od Hassmanna, kde jim nabouraji mysleni… a uci je nove mysleni..lepsi.. tak pak veri tomu, ze cemu drive rikali kradez a meli tam zabrany..tak ted rikaji dobro..pravo..

 54. Ano,ano DD presne jak to pises Antismejd porad smiruje chlapy na zachode jak si stahuji trenyrky a chce nechat splynovat zidy v koncentracnich taborech a za to muze Hasmann a kremilek a vochomurka porad lzou a to je ucili v amway a co teprve Babis,Havel Husak nebo breznev to byli taky satanisti stejne jako sef makleru Pavel Kouba presne jako Antismejd nebo Vomacka a Pivonka. Proto lidi laka na penize bez prace..dozivotni rentu z Amway apod.V Amway staci mluvit presne jako Stalin.Okultni nauky to je prece kacer donald toho by meli zakazat jako Hasmana A co ti CIKANI tak pozor DD davej si pozor na rasismus!!!!!!!!!!!! A co takovy Hitler DD toho ucil Hasmann na seminarich Prodavat amwajacke zbozi a nakonec z toho byla druha svetova valka a klima se otepluje a za to muze Amway,protoze nici prirodu tak co s tim DD udelas???????????????

  1. Vyhledejte si odbornou pomoc a reknete jim, co vas trapi. Protoze tyhle ty chytry reci z Amway, co si maji Amwayci poustet 1 hod. denne s tim, ze vsichni jsou idioti, co kritizuji Amway, vam jsou k nicemu.

   1. Moc dobre si pamatuji ty chytry reci na CDs – Yagera apod., jak vzdycky vzal nejaky pripad jedince, z neho udelal idiota, zesmesnil ho s tim, ze Amwayaci jsou ti nejlepsi, nejchytrejsi, nejrozumejsi, nejvzdelanejsi a vsichni ostatni jsou hloupy. Ale jedine Amway vas nauci spravne premyslet.. xD Ted se tomu clovek smeje, ale vim, jak to cloveka muze ztrapit, pokud bude verit tem jejich lzim. S tim, ze vas nauci, abyste byly pysni na to, ze muzete poslouchat Amwayaci zvasty 1 hod. denne pro vase blaho a dobro.

   2. Kde je Hasmann ty DD IDIOTE jaktoze jsi prestal kritizovat Hasmanna ty kokote a co ten komunisticky rasisticky pedofil antismejd co chce chlapum na zachode stahovat trenyrky a krade tam zachodovy papir a chce splynovat zidy v koncentracnich taborech a co podporuje komunisticke zlocince Gottwalda,Stalina,Lenina a putina a schvaluje rusky utok na ukrajinu to ti ty debile najednou nevadi.Vzpamatuj se konecne MAGORE DD nebo se tady na ten AMWAY vyser a jsi se lecit…..

 55. Musite si uvedomit, ze CR je v techto ohledech tragicka zeme a funguje tam i tak politika, vzdycky se tam kazdy volebni obdobi nasli podvody, zatykani, takze necekejte, ze Hassmanna, Reality21 nekdo bude resit. Tech veci je tam takovych vic. A neverim, ze se to zmeni.. ta zeme tak funguje..

  1. Ten v CR frci internetovy smejdi – Inizio a dalsi marketing. agentury.. Smejdi se presunuli na internet….

   Ve vlade byl clovek, co byl v Stb, byl pred soudem kvuli podvodum apod. Lze jak kdyz tiskne, ale preci pro je to pro dobro duchodcu.

 56. Tech podvodu je v CR spoustu, Hassmann je proti nim mala rybka..co se ztrati.. a nikomu zas tak nevadi, kdyz se verejne neozyva..

 57. Presne tak DD,Hasman si na zachode stahuje s tim komunistou Antismejdem trenyrky a katolici nejsou satanisti,ale budhisti ano jako Hasmann a skoda octavia vymyva lidem mozky,protoze v te skodovce jezdi Hasman,Antismejd ne,ten si nemuze dovolit koupit ani ojeteho zigulika,protoze je to socialisticka SOCKA stejne jako snehurka a sedm trpasliku a prezident Pavel je byvaly vojensky komunisticky rozvetcik a za to muze antisemicky Antismejd co by chtel zidy splynovat v koncentracnim tabore s a Hasmann kamaradil s Klementem Gottwaldem tak co s tim DD udelas?????

 58. Moje zkusenost s temito lidmi je, ze Hassmann, Babis a dalsi politici jsou zavistivy lidi. Roma z CEZ zavidi.. a proto Hassmann dal muze okradat lidi…

 59. Ano,más DD pravdu Hasimoto z toyoty taky zavidi jako Hasmann a Thor z toho americkeho filmu je dobry,protože dyluje herbalife a ta dojicka Miluska je satanistka stejne jako ten pedofil Antismejd co krade na zachodech hajzl papir aby si mohl zadarmo vytirat svou rudou prdel proste Hasmann je fuj,fuj,fuj tak co s tim DD budes delat???

  1. Myslim si, ze ten Babis je stejny zmrd jako Hassmann.. A stejny zmrd je i Hubacek z byv. Reality21, Vomasket apod. A ze Amwayaci jsou vetsinou zmrdi – hlavne ti, co tam jsou fakt dlouho a moc dobre vi, ze lidem nici zivoty a ze to dopada spatne. Verim, ze takovy lidi stejne na to dojedou stejne jako ti zmrdi z politiky..v CR.

 60. A myslim si, ze ti lidi, co vetsinou pracuji pro statni/polostatni firmy, politici v CR (mozna jsou vyjimky) ze to jsou taky pekni zmrdi… stejne ci neco podobneoh jako ten zmrd Hassmann, Hubacek apod. Zmrd vedle zmrda. A ti zmrdi jsou i mezi lidmi v CR..

  1. A nově Tykač, co koupil Slavia Praha.. taky to bude pěkný zmrd. CO podporuje školu, kde je býv ODSák, zloděj, šmejd, šmelinář Langer…

 61. Presne tak Antismejd je pekny zmrd co by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech a krade zachodovy papir na zachodech a matka tereza je stejny zmrd jako Hasmann i ten taxikar Honejsek z Brna to je taky pekny zmrd a CES taky moc nemusim to jsou satanisti stejne jako nemecky SIEMENS tam taky Hasmann prodaval Amwajacke vyrobky a takovy americky prezident Biden to je okultista,protoze Amway ma celosvetove sidlo v Michiganu tak co s tim DD budes delat???

 62. Stejne jako Babis, ktery dela z lidi chudaky, obeti politiku, politickeho systemu, zneduveryhodnuje a dela blbce z tech, kdo jsou mu v opozici, tak Hassmann dela to same, ten dela z lidi obeti svych myslenek, systemu s tim, ze jim nabidne upgrade mysleni skrze esoteriku a vyplach na CDs, kde ziskaji ty spravne nazory dle neho…

  Hassmann taky zavidi, jako Babis apod. Zavidi uspesnym lidem, ci lepsim, nez je on sam… Jsou to oba dva vesnicani. Chytri jako radio. Hospodsky reci maji. Chytry..

  S tim, ze Hassmann vymyva na CDs lidi, ze Amway je to nejlepsi, ze je to smysl jejich zivota apod. Babis dela tohle z politiky….

  Politici – respektive politik, ci populista Babis, zneduveryhodnuje cloveka, co ma vystudovanou politologii.. To je proste nesmysl.. Hassmann zneduveryhodnoval, vysmyval se psychologovi, co mu rekl, ze manipuluje s lidmi. Hassmann ze oni pry jsou pak bohati.. Ze jsem si tam takovych nevsiml a takovy bohati jsou mozna tak v jeho hlave, myslenkach, kde on pomoci CDs vymyva lidi, ze myslenky se zhmotnuti, dava jim vahu jako nejakym realnym vecem apod. To dela esoterika, okulni nauky … a lidi pak ziji mimo realitu, maji z tooh problemy apod. Tihle ti nejsou ani odbornici na psychologii apod., takze takova pseudo psychologie.. v USA je z tooh obrovsky problem…ze nechaji takovyhle lidi mluvit a publikovat blbosti, kdy lidi na zaklade toho, co citi, tak si mysli, ze napriklad jsou muz i zena, protoze to maji v hlave, citi se tak apod. vymlety mozky…

  1. Stejne jako Babis, ktery vymyva lidi, jak je vse spatny a pak je tu ANO – bude lip, tak Hassmann naopak vymyva lidi, ze tento svet je tak spravedlivy, ze neni mozny, aby firma Amway fungovala, pokud by delali podvody na lidi…

   U Hassmann je rpoblem ,ze je to sekta, co ma skryty podle nich vzdelavaci system na Setzer.cz …. Knihy z esoteriky, blbosti co uci o fungovani myslenek, stesti apod. a CDs..kde se vysmivaji kritikum, znevazuji je, delali z nich blbce, z amwayaku delaji chytre lidi, protoze se pripojili do amway apod., delaji dobre nakupy a ostatni spatne nakupuji…

   Kdyby Hassmann verejne ucil tyhle blbosti lidi, tak na nej drive dojde… to samy firma Amway, kdyby meli blog a tam ouhrn z toho, co je ucili na seminarich apod.

 63. Politicky system v CR neni na takove urovni, ty lidi nemaji kolikrat ani politicke vzdelani, takze pak tito politici toci blbosti, delaji ze sebe blbce, toci reklamy a tak prezentuji stat… jako nejaci podnikatele apod., co prodavaji produkty… to tam zacal Babis a je to ostuda… A neni na takove urovni, aby mohl zakazat Amway, respektive vymyvani mozku v tech motivacnich organizacich typu Setzer, kde vas budou motivovat k nakupu apod.

 64. Ano americky president Biden DD ktery vymyva lidi, jak je vse spatny a pak jsou tu demokrati a za to muze Hasmann a pedofil Antismejd co krade na zachodech hajzl papir.A prezident Pavel nechce zakazat Amway a je to je to sekta, co ma skryty podle nich vzdelavaci system na Setzer.cz …. Knihy z esoteriky, blbosti co uci o fungovani myslenek, stesti apod. a CDs..kde se vysmivaji kritikum, znevazuji je, delali z nich blbce, z amwayaku delaji chytre lidi, protoze se pripojili do amway apod., delaji dobre nakupy a ostatni spatne nakupuji…Antismejd je rasista co chce zabijet cernochy a splynovat zidy v koncentracnich taborech a za to muze Amway tak co s tim DD udelas????

 65. To, co dela Hassmann je to, on zesmesni vasi rodinu, pratele apod., abyste jim nedurovali, ze vam zavidi apod. a abyste nedurovali vsem tem, co nesouhlasi s myslenkami Amway apod. , takze pak ti lidi sosaji jenom blbosti z Amway a jsou z toho problemy v jeijch zivotech…

  Babis dela to samy, od zneduveryhodnuje i vladu, stat jako takovy – protoze to jsou ti zli politici a tim odvadi lidi od skutecnosti ajko takove a on ten stat, jak prezentuje, tak je to ostuda, mne se chce z neho zvracet. Ty zvratky Schillerovy apod. Jak oni prezentuji CR, to je hnus.. to je vidlak z vesnice ten Babis, sice je bohaty, ale je to vidlak. Babis je vidlak, neni to politik jako takovy – nema skolu a pak akorat to, co dela, ze vsechny kolem sebe urazi apod. Kdo chce informace, tak rozhodne bych k Babisovi, Hassmannovi apod. nechodil pro rady…

  Babis, Hassmann, Inizio apod. delaji ze sebe obcas idioty aby vas ujistili, ze jsou vasi kamaradi a mysli to s vami dobre, ale pak vas okradou..narvou vam do hlavy, ze za vse si muzete sami, i kdyz vy jste poslouchali ty jejich rady k nicemu…

  A jak rikam, takhle funguji i nektere cirkve, nektera media apod. Nedelaji to pouze tihle lidi.. OVB je neco takovyho. Scientologie – Mikyr ma o nich video na youtube v cestine, takze misto nich si muzete dosadit Hassmanna a vite, co vas asi tak ceka u neho v Amway.

  1. Oni mohou upozornit na problemy ve spolecnosti, ale rozhodne je nevyresi a neresi… a kdyz je resi, tak to dopada spatne..napriklad esoterika a unik od reality pomoci CDs aneb byt stale pozitivni..

 66. Prchal od Babise udela z dementa hrdinu. A i dalsi nesolidni marketing. firmy udelaji z hovna zmrzlinu. Opravdu to takhle funguje a Hassmann neni jediny a Amway taky neni v tomhle jedina firma, co tohle dela..Tech nepoctivych firem je vice i v USA… Krasna lahev, skvela chut… prozitek..a fotka napoje.. Nevadi ,ze z neho budete mit asi cukrovku..

  1. Argumenty Babise jsou postaveny neco jako Hassmannovi… kdy oni rikaji, my jsme ti bohati, tak my mame pravdu. Od nas se naucite neco.. Realita je, ze Hassmannovi spoustu lidem nalhaly nesmysly, oklamali je, nebyl internet v jako je dnes, lidi nemohli vyhledavat jine informace. Hassmann spoustu lidi uvedl v omyl, okradl je, obelhal, a pomoci CDs motivoval k nakupu, ruzne je presvedcoval a urazel ty, co na ty jeho reci nemohli reagovat. Opravdu, on urazi, zesmesnuje lidi, co s nimi nesouhlasi … ale nerika jim to do oci, verejne nevystoupi, on to dela za jejich zady….takze ti lidi o tom ani kolikrat nevi..

   A neco podbnyho dela Babis.. podle me moc politici nereagovali na ty jeho zvasty, co si toci na Cau lidi… (Cau kamaradi)… Ono to funguje, respektive verim, ze na nej dojde…je to smejd, dostal se do politiky podvodem.. lhanim sliby….

   Jeho firma ma penize od statu – ruzny dotaze a podle me mu to umoznovalo pres kontakty likvidovat konkurenci apod. Kmenta ma o nem knihy, takze verim, ze skupoval i drive statni firmy….

   Osobne bych jim moc neveril a overoval si informace….

   1. To, ze Hassmann se dokaze presvedcit, ze dela moralne spravne veci, i kdyz vas ve skutecnosti okrada, lze, tak to jsem psal drive jak to funguje… jak oni zesmesnuji ruzne inforamce, pravdy, fakta aby sami sebe presvedcili o tom, ze to, co delaji, je spravne.. Dela to i Babis…ze napriklad neco nebude cist, vytahle si nejake ifnoramce, co se mu hodi a na ty argumentuje..to je cela ta jeho hra..

    1. Dela to i tady Hubacek z byv. Realiy21, nebo Schillerova, kdy oni odmitnou verit jakekoliv jine informace, ktera jim narusuje pohled na jejich vudce – Hassmann, Babis… Ci cokoliv, co by nebylo ok s tim, co dela jejich vudce.. Jedou jako autopiloti… Normalni clovek to takhle nema, ale oni je tohle uci v pripade Amway v tech Amway motivacnich organizacich, aby to delali.. A dopada to logicky spatne, oni lzou, ze to dopada dobre..

 67. Muj nazor je, ze Babis chtel ziskat moc.. kontrolu nad vsim.. Proto on sel do politiky, aby si upevnil postaveni, mohl vse kontrolovat, ridit…

 68. Tim nerikam, ze ODsaci jsou skvely lidi, to rozhodne ne.. Oni se prezentuji jako ti, co neurazi, ale pak kradou

 69. Ten Babis vyburcuje davy, co tomu vubec nerozumi s tim, ze oni mu pouze veri, protoze vidi, ze on tomu, co rika veri… a to samy je ten Hassmann apod.

  1. A jakmile vas zacnou vymyvat esoterikou a tim, jak udajne funguje vase mysl, myslenky, tak jednak budete zit v jinym svete a budete mi spoustu problemu…s vnimanim reality, lidi apod. a budete otrokami techto nauk. Nauk o myslenkach, a budete muset preprogramovavat sve myslenky, podvedomi,delat afirmace apod. a ven z toho… neznam moc lidi co se z toho dostali.. Ci sdileli tyhle veci.

   Hassmann zije v jinym svete, v jinym meste.. na jiny planete a absolutne nereaguje na to, co se kolem nej deje..apod.

   1. Oni vas i vymyji, ze oni jsou ti spravni, jedinecny, ktery mate obdivovat a ze jsou nad vami a je to dobro pro vas apod. a ze oni jsou ten klic k uspechu ve vasem zivote apod. Jak to delaji…. temi recmi o tom, co rikaji na CDs, seminarich apod. a specialine vybrana literatura, ktera podporuje ty jejich dogmata… Jak z toho ven? Rozsoudit to, zda to, co rikali vam, je pravda,ci lez… A moc jim neverit o tom ,co rikaji v tech jejich knihach o uspechu pomoci esoteriky apod.

    1. Ale to oni nechteji, abyste rozsuzovali informace… Na odkrytepravdy.cz jsou o tom clanky, co je pravda, definice lzi apod. Hassmann je zruda, to neni fajn clovek, spise smejd, co krade a okrada lidi pomoci svych reci..

 70. on vas bude i vymyvat, jak je fajn zit v jinym svete, jak je to skvely apod. a jak on je neustale pozitivni…

  A realita je, ze on i vymyva amwayky, ze ostatni oproti nim jsou chudaci apod. ze ziji spatne, spatny zivoty apod. a ze on to vyhral…

  neco takovyho dela i Babis ale na duchodce… s tim, ze on je ten spravny pro ne, co jim zachrani zivot apod.

  1. Nebo vas bude vymyvat pomoci te jejich pseudo psychologie z knih, ze kazdy jsme stejny… a ze kazdy vlastne chceme to same, radujeme se z toho samyho a bude pomoci toho definovat uspesny vs neuspesny zivot s tim, ze ty jejich reci si casto protireci, ale to tam nevadi..vice mene vas dokazi ztrapit, pokud budete jim verit, nebudete si davat pozor na ty jejich reci a budou vam pak kontrolovat zivot..vodit vas za rucicku a delat vam dobro..urcovat vas zivot..Hassmann je velmi dobry lhar a manipulator, desinformator, clovek, co velmi dobre klame a ma to promysleny, neverim tomu, ze to dava vsechno zpatra…

   1. A ten jejich zivot je jak zivot Amway..

    S tim, ze to, co je tak nejak normalni….. tak to oni vas nauci, ze neni normalni… respektive na situaci v Amway, tam to neni normalni, aby lidi si mohli dovolit z Amway dovolenou… tak vas budou vymyvat, jak byly na dovce, jak to bylo skvely apod. Nebo ze si neco koupili… protoze tam to neni normalni, ze si Amwayak bude moct neco koupit z penez z Amway… a udelaji na to motivacku apod. a budoiu vas presvedcovat a motivovvat k dalsim nakupum..u Amway.

    1. Nebo i ty jejich teambuildingy… Stejne jako Babois pomlouva jine strany, tak Hassmann apod. pomlouvaji konkurenci, ci normalni zivot, zamestnani, podnikani apod. aby vas udrzeli ze strachu v Amway…apod. Oni vam vsugeruji ruzne strany, ktere vam budou branit je kritizovat, odejit z amway, prestat jim verit apod.

     1. Oprava: vsugeruji ruzne strachy. Oni vam nalzou ledaccoss o vsem… nalakaji na neco, co neni pravda apod.

 71. Jak rikam, on je porad pozitivni, protoze nezije v realite, ale zije v hlave, od reality ho odvadi poslech CDs apod.

 72. Oni ten svet kolem nich moc nevnimaji, negativita, kradeze, co delaji, to taky ne.. takove verbez, co si hraje na smetanku. Vetsinou se stykaji i s lidmi z bulvaru apod. Ta Grossova, to je verbez, kde jejich manzel v politice kradl, odesel pry do nebe…. Oni nepremysli logicky, ale ta jejich logika je zalozena na Cds..co tam reknou..to je to spravny, logicky a z toho usuzuji sve nazory, pohledy na svet apod.

 73. Ten Hassmann to je takova verbez, i ta jeho manzelka, oni neurazi, nenadavaji ,nepohrdaji vami, ale pak vas okradou….

 74. A nebo vas tam budou presvecovat, jak skvelou mate budoucnost v Amway, ze staci verit apod. a budou vam tam hrat na pychu, jak se vam tam vse splni, jak to bude skvely apod. a co vsechno vas ceka..

 75. Ano mas DD pravdu Antismej si s Hasmanem na zachode vzajemne stahuji trenyrky Stejne jako Gorbacov, ktery dela z lidi chudaky, obeti politiku, politickeho systemu, zneduveryhodnuje a dela blbce z tech, kdo jsou mu v opozici, tak Hassmann dela to same, ten dela z lidi obeti svych myslenek, systemu s tim, ze jim nabidne upgrade mysleni skrze esoteriku a vyplach na CDs, kde ziskaji ty spravne nazory dle neho…a antisemita Antismejd chce splynovat zidi rikal to Hassmann zneduveryhodnoval, vysmyval se psychologovi, co mu rekl, ze manipuluje s lidmi. Traktorista Pivonka rikal ze oni pry jsou pak bohati.. Ze jsem si tam takovych nevsiml a takovy bohati jsou mozna tak v jeho hlave, myslenkach, kde on pomoci CDs vymyva lidi, ze myslenky….Prodavacka Sedlackova rikaTo, co dela Hassmann je to, on zesmesni vasi rodinu, pratele apod., abyste jim nedurovali, ze vam zavidi apod. a abyste nedurovali vsem tem, co nesouhlasi s myslenkami Amway apod. , takze pak ti lidi sosaji jenom blbosti z Amway a jsou z toho problemy v jeijch zivotech…Antismejd od Babise udela z dementa hrdinu. A i dalsi nesolidni marketing. firmy udelaji z hovna zmrzlinu. Opravdu to takhle funguje a Hassmann neni jediny a Amway taky neni v tomhle jedina firma, co tohle dela..Tech nepoctivych firem je vice i v USA… Krasna lahev, skvela chut… prozitek..a fotka napoje.. Nevadi ,ze z neho budete mit asi cukrovku..rgumenty Babise jsou postaveny neco jako Hassmannovi… kdy oni rikaji, my jsme ti bohati, tak my mame pravdu. Od nas se naucite neco.. Realita je, ze Hassmannovi spoustu lidem nalhaly nesmysly, oklamali je, nebyl internet v jako je dnes, lidi nemohli vyhledavat jine informace. Hassmann a Antismejd spoustu lidi uvedl v omyl, okradl je, obelhal, a pomoci CDs motivoval k nakupu, ruzne je presvedcoval a urazel ty, co na ty jeho reci nemohli reagovat. Opravdu, on urazi, zesmesnuje lidi, co s nimi nesouhlasi … ale nerika jim to do oci, verejne nevystoupi, on to dela za jejich zady….takze ti lidi o tom ani kolikrat nevi..A jakmile vas zacnou vymyvat esoterikou a tim, jak udajne funguje vase mysl, myslenky, tak jednak budete zit v jinym svete a budete mi spoustu problemu…s vnimanim reality, lidi apod. a budete otrokami techto nauk. Nauk o myslenkach, a budete muset preprogramovavat sve myslenky, podvedomi,delat afirmace apod. a ven z toho… neznam moc lidi co se z toho dostali.. Ci sdileli tyhle veci.Tak co s tim DD budes delat???

 76. Debile, kde jsi, debile, kde jsi…
  Hvíízd, hvíízd, kde jsi…
  Kopíruj, kopíruj, dostaneš kostičku…
  Blbečku, debílku, kopíruj, šup, šup… 🙂

  1. Aaaaaa PEDOFILNI prase Antismejd co rad chlapum stahuje na zachodech trenyrky,rasista co chce zabijet lidi antisemita co by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech a zurivy komunista co obdivuje bolsovicke zlocince Gottwalda,Lenina a Stalina a cely socialisticky system a krade potaji na zachodech potaji hajzl papir aby si mohl ZADARMO vytirat svou rudou prdel se nam tady po dlouhe dobe ukazal tak co ty ruda KURVO jsi uz konecne psychycky pripraven po nekolika mesicich na me otazky odpovidat na me otazky…..???
   Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

   1. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD…

 77. Poslouchá, debílek s tupírovaným ocáskem, poslouchá…
  Dostane kostičku a umíš ještě nějaký další zábavný kousky? 😀

  1. Jen me odepisuj znova a znova ty rasisticka a antisemiticka KURVICKO,protoze tohle presne potrebuji aby si tech tvych kriminalnich nazoru a komentu tady nekdo vsimnul a napraskal te statnimu zastupci nebo policii v cechach nebo v USA ,ty si myslis,ze jsi za anonymnim Antismejdskym nickem v bezpeci,ne opravdu nejsi,to si myslelo hodne typku co propagovali nacismus a antisemitismus jako ty a dnes sedi v kriminale takze jen odepisuj ja jsem jen rad takze znova Antismejde,ty jeden skurvysyne zacni konecne odpovídat na tyto otázky ty komunistický potrate z skurvené piče tvé skurvené komunistické děvky mátinky na kterou jsi jistě hrdý……..
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

   1. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!!
    Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
    Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD…

 78. Debílek reaguje na každý podnět. Nikdo ho nechce a budeme ho mít v útulku až do smrti, protože umí jenom vrčet a štěkat, ale už jsme zvyklí, takovým zmrdem k utracení se stává každý psík z Amway, jenomže bohužel zákony jeho likvidaci zakazují, takže to musíme nějak vydržet… Ale naštěstí máme izolovanou klec, kterou kdykoliv můžeme zavřít a dokonce nevadí ani okusování… Takže klidně pokračuj, nám je to fuk… 🙂

  1. Aaaaa nase komunisticke pedofilni antisemiticke a rasisticke PRASE antismejd se znova ozval takze znova!
   ODPOVEZ NA TYTO OTAZKY TY BOLSOVICKY ZMRDE CEKAM!!!!!!!!!
   Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir….. Cekam na vysvetleni jak jsi to myslel s temi zidy,ve svych komentech a co ty tve RASISTICKE komenty proti americkym afroamericanum CEKAM NA VYSVETLENI!!!Stale jsi se nevyjadril k Sikmundu Bakalovi ty kurvo komunisticka ktery byl popraven v padesatych letech temi tvymi komunistickymi kamarady Cekam stale na vysvetleni od tebe ty zmrde bolsovicky!!! Ty skurveny Antismejde stale se odmitas se take vyjadrit k restituci nasi rodiny,kdy nam byl vracen statek,akorat po 40 letech socialistickeho hospodareni zbyli ze statku akorat ruiny.VYJADRI SE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!Vubec by se nedivil,kdyby jsi tam delal na tom nasem statku spravce,ale pri tve praseci inteligenci jsi tam maximalne prehazoval vidlemi hnuj!Jak jsi to myslel ty svine komunisticka,ze muj deda byl nacista,ty skurveny zmrde,naopak deda byl legionar a vlastenec bojoval za prvni svetove valky v legiich v rusku to byl taky jeden z duvodu,proc ho komunisti zatkli,protoze na vlastni oci v rusku vydel jak ten bolsovismus funguje!!! VYJADRI SE K TOMU TY POSRANY BOLSOVIKU!!!!A co tvuj deda ty skurveny bolsoviku znas ho vubec,ja myslim,ze ne,kdyz byla tva skurvena matka napustena semenem,kdyz nejakemu kapitalistickemu turistovi prask omylem kondom a z toho sukaciho mrdu jsi se potom narodil ty antismejde v nejakem luxusnim prazskem hotelu od nejakeho anonymniho zapadniho turisty z kapitalisticke ciziny kde tva matka pracovala jako luxusni socialisticka prostitutka za tehdejsi dolary a zapadonemecke marky???Ty vlastne neznas ani sveho praveho fotra….No proste a jednoduse vy jste byli takova ukazkova socialisticka rodinka!!!K TOMU SE OPRAVDU NEMUSIS VYJADROVAT stejne jako k tomu kradeni hajzl papiru na zachodech………….
   P.S.Co to zase meles ty skurveny kretene,ze nikdo z Ceskoslovenskych obcanu nebyl ve vezeni a ani nebyl popraven v padesatych letech kvuli politice tak proc ty bolsovicky potrate komunisti zabili Sikmunda Bakalu co byl soused meho dedy jen za to,ze nechtel odevzdat tvuj statek komunistum ktery mu nelegalne ukradli a co tech dalsich nekolik set lidi co bylo temi tvymi soudruzskymi kamarady nespravedlive popraveno a tisici dalsich lidi bylo bezduvodne v padesatych letech uvezneno nebo makali v uranovych koncentracnich taborech!!!!!!!!!!!!VYJADRI SE KONECNE K TOMU TY SVINE KOMUNISTICKA!!!!!A proc memu dedovi bolsovici ukradli jeho statek a veskery majetek v padesatych letech…. VYJADRI SE K TOMU TY skurveny zakukleny KOMUNISTO!!! Antismejde,ty skurveny bolsovicky potrate ,z matciny socialistické PICE co kradl ve fabrice,kde pracoval hajzl papir na vycisteni sve rude PRDELE!!!! ODPOVEZ TY ZMRDE!!!!!!!!!!!
   Proto lžeš a stáváš se zase obětí lží někoho jiného.CO JSOU TO TY SKURVENY BOLSOVICKE ZMRDE ZA OTAZKY,KOMU LZU CI JSEM OBETI NEKOHO JINEHO………ODPOVEZ NA TY TO OTAZKY TY KOMUNISTICKY ZMRDE!!!!…

 79. POZOR DURAZNE VAROVANI PRO VSECHNY LIDI CO TADY CHODI NA TOTO FORUM!!!!!!
  Jak jste si jiste vsichni vsimli,tak na toto forum chodi jeden byvaly fanaticky komunista ktery se tady prezentuje pod nickem ANTISMEJD…….
  Toto nechutne individuum je velice nebezpecny clovek a ty jeho nazory by mela resit POLICIE! Ty jeho rasisticke narazky na Afroamericany uz jsem prelozil a nahlasil jedne americke organizaci co se timto zabyva,taktez jeho antisemiticke protizidovske prispevky kdy by chtel splynovat zidy v koncentracnich taborech verejne chvaleni komunistickych zlocincu jako je Stalin,Gottwald,Lenin a chvalovani ruske okupace a valky na ukrajine zabijeni ukrajincu a jeho podpora ruskeho valecneho zlocince Putina o tyto prispevky by se uz mela zabyvat ceska policie! A to nemluvim o takovych vecech jako je jeho popirani komunistickych zlocinu v padesatych letech kdy byli popraveni komunistickym rezimem stovky nevinnych lidi a dalsi tisice lidi co byli zavreni v komunistickych zalarech nebo byli poslani do komunistickych koncentracnich uranovych taboru…..Tento clovek je i PEDOFIL ktery ma nejakou uchylnou touhu stahovat cizim lidem trenyrky,toto je fakt nechutne a jestli nekde smiruje na piskovistich i male deti a ma tuto touhu stahovat i cizim detem jejich spodni pradlo tak to je uz opravdu nebezpecny UCHYL a mel by se jit i lecit.Takze prosim vas nereagujte na toto nebezpecne individuum a vubec si ho nevsimejte!! TOTO NECHUTNE PERVERZNI KOMUNISTICKE PRASE JMENEM ANTISMEJD SI BERU OSOBNE DO PARADY A NEDAM MU NIKDY POKOJ DOKUD TO ODPORNE PRASE NEZACNE NEJAKOU LECBU,PROTOZE TOTO HNUSNE INDIVIDUUM JE OPRAVDU HODNE NEBEZPECNY LIDSKY ODPAD…

 80. Kde jsi Antismejde ty pedofilni PRASE nemas na me cas,protoze smirujes na zachodech chlapy jak si stahuji trenyrky pri curani a jeste u toho krades zachodovy papir nebo se na schuzi komunisticke strany Ceskoslovenska zacinas se svymi kovanymi bolsovickymi soudruhy pripravovat na prvni maj a hadate se mezi sobou kdo bude mit tu CEST nest na te demonstraci transparent se SOVETSKYM SVAZEM NA VECNE CASY…..Kdepak ty rudy skurvysine s takovymhle pristupem se v AMWAY nikdy nestanes diamantem!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *