Amway semináře, meetingy: Křičení a jásání?

Nevíte co je amway seminář, meeting? Co se vlastně odehrává na těchto slezinách Amwayáků? Pokud bych měl heslovitě jmenovat, co obsahují některé semináře, meetingy: křičení a jásání, milionáři, multimilionáři…. – scestné řeči o lepším životě, vydělávání velkých peněz, finanční svobodě, pasivním příjmu, luxusních dovolených…

Podívejme na amway semináře (on-line videa):

76 komentářů u “Amway semináře, meetingy: Křičení a jásání?

 1. Vyhlášení zlaté tretry 2010:
  Křičení a jásání = jasná sekta.

  Soutěž Taletmánie 2011:
  Křičení a jásání = jasná sekta.

  Soutěž Česko hledá superstár 2011:
  Křičení a jásání = jasná sekta.

  Kubíčkův, bestmenův a několika neinformovaných idiotů názor: JASNÁ BLBOST 🙂

 2. @ admin

  Jdi už fakt někam ty ubožáčku uplakanej… o Amway víš úplný hovno a přesně ty samý hovna tady hážeš do placu! Drž hubu a krok, díky!

  Kecy o lepším životě? To nejsou žádný kecy, ale rady!!! O kterých tobě se ale nemůže ani zdát, protože nejsi schopen si otevřít dveře… k lepšímu životu

  Kecy o pasivním příjmu? Bohužel (bohudík pro nás) jen naprosto čistá pravda… Viděl jsi vůbec marketingový plán a systém odměňování ty blbečku?

  Luxusní dovolená… jaký kecy?? Pokud dosáhneš 21%, dostaneš pozvání od Dextera Yagera na seminář v Orlandu, náklady platíš sám, ALE… pokud uděláš Platinovou a vyšší úroveň, automaticky získáváš pozvánku na výjezdní seminář, který se koná každý rok v letních měsících v nějaké exotické destinaci… Veškeré náklady platí firma Amway a letos to opravdu stálo za to… Jeli jsme luxusní výletní lodí z Benátek přes Středozemní moře na Řecké ostrovy… mňam, hned bych se vrátil… jachta, vířivky, bazén velikosti fotbalového hřiště na jachtě… 🙂 mlsejte…. kdo zabere, příští rok je výjezdní seminář v Maroccu!!

  GO DIAMOND (neplatí pro debílky)

 3. @ Olafson
  Úplně jako bych tě viděl v tom fanatickým davu… Přesto na tobě cením, že si řekl, kolik ti amway posílá (okolo 100 tisíc měsíčně). Musím se přiznat, že o tom nepochybuji. To drtivá amwayáků horlivě tají (nikdy nechci přesný příjem, postačí napsat: díky amwayi mám obrat v podnikání desetitisíce, statisíce, miliony…/měsíc). Není to snad tím, že drtivá většina amwayáků nevydělává nic?

  Tímto svým kometářem dokazuješ to, že tenhle byznys je založenej především na závisti.

 4. @ admin
  Tento byznys není založen na závisti, ale na motivaci a snech. Největším zadostiučiněním pro mě není to, že vydělávám kolem 100tisíc, ale to, že můžu pomoct ostatním, aby si také plnili svá přání a sny. Peníze jsou důležité když je nemáš, ale když je máš a máš jistotu, že každý další měsíc ti přijdou na účet zase a ještě o něco víc, potom už hrají prioritu úplně jiné věci… vztahy, přátelství, rodina, aktivity apod.

 5. Závisti? A to jsi zase vydedukoval z čeho? 🙂 🙂 Páni, to je ale vůl 🙂 Už několikrát jsme ti společně a nezávisle na sobě psali, že máš závěry jako pětileté dítě 🙂

 6. @ acz

  A co ty kecy o luxusních dovolených? – https://amwey-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/ Další zcestný kecy ze seminářů:

  „To víte, to je jako když se ráno probudíte a slyšíte, ze váš dům někdo vysává a ohlídnete se vedle sebe a manželka ještě leží v posteli… protože někdo jinej vysává váš dům. A to je, když se ráno proberete a nemusíte vstávat. Když se vám nechce, kouknete kolik je hodin a pak se otočíte na pravej bok a řeknete si – ještě si dám hoďku. A když to bude středa a vám se nebude chtít pracovat, tak si řeknete – dneska si zasloužím dovolenou. A dáte si ji, protože vy jste svůj vlastní šéf!“

  „Na poslední den v práci pro vás přijede velká, dlouhá limuzína, a teďka vrátný volá šéfovi „Pane řediteli, je tady nějaká státní návštěva, která přijela velikánským autem. Vy nekoho čekáte? Ne, nikoho!“ V čele kancelářské budovy je z toho haló, co tam dělá to velké bíle auto, které stojí už hodinu před vchodem? Pro koho to přijelo, nebo kdo s tím přijel? Jestli náhodou nepřijel nějaký ministr, nebo něco takového. A vy si děláte v klidu svoji práci a hodiny odtikávají a blíží se konec pracovní doby. A všichni ti, co se vám celou dobu smáli, tak maji oči na vrch hlavy a už stojí na autobusových zastávkách a koukají, kdo bude do toho auta nasedat, co je to za honoraci. A vy v tom sáčku, v kravatě vycházíte… Vycházíte z těch dveří, do kterých jste museli chodit každé ráno a odcházet každé odpoledne. Takhle se ohlédnete a říkáte si „Tak tady už nikdy, po celý zbytek svého života, nebudu muset strávit ani minutu!“ A říkáte si „Stálo to za to!“ Příchazíte k té bíle limuzíně a borci tam stojeji na těch autobusových zastávkách, a teď se strkaji, stouchaji do sebe loktama a říkaji „Hele podívejte se na něj, to je ten emveják“. To jsou oni, co se choději koukat na ty auta, oni si blázni snad mysleji, že jednou něčim takovým budou jezdit, nebo co. Hele, běžte někdo za nim. On k tomu jde, on si snad do toho chce sednout! Vždyť to jestě poškrábe, aby nám neudělal ostudu! Teďka vy tam prostě přijdete k tomu auťáku a zaťukáte na okénko, řidič si tam čte noviny, protože měl přijet o 3 nebo 4 hodiny dříve, a když se mu představíte, tak on si okamžite nasadí placatou čepici, vyleze a otevře vám dveře, klaní se. Vy si sednete do toho velikánského, obrovského auta, kde je prostor jak na letišti, nalejete si z baru colu a říkáte „Pane řidiči, tak jedem!“. Ale tak patnáct kilometrů za hodinu, já si to chci užít!“. A teďka kolem těch autobusových zastávek, který jsou obležený kolegama z práce, kteří se vám smáli a ukazovali si na vás prstem, tak vy kolem nich pojedete tou limuzínou, těch patnáct kilometrů za hodinu a budete jim připíjet – čau kluci, už se neuvidíme… Když se vám budou smát moc, tak jim můžete třeba udělat tu kulišárnu – bylo to ve středu, a druhý den ve čtvrtek, až ti vaši kolegové ve čtvrtek ráno budou muset v půl šestý jít do práce, tak před tou budovou je bude vítat bilboard – na něm bude vaše rozesmátá tvář a nad tim bude napsáno „Já už jsem svobodný! A co vy?“. Taková velká mechanická ruka jim bude mávat. To nebude špatný! Takže teďka si napište velký seznam lidí a uvidíme se na semináři.“

  ATD.

 7. @admin

  Ano. Jestliže si někdo pomaluje hubu a možná i opačný konec těla a řve „Kdo neskáče, není Čech!“, je to naprosto v pořádku.

 8. @admin

  Někdo holt sní o exotické dovolené a jiný už zase dopředu ví, že na ni nikdy nebude mít. Hádej, kdo z nich bude úspěšnější?

 9. @ admin
  Předpokládám, podle této reakce, že věříš tomu, že její obsah něco vysvětluje, nebo snad dokonce dokládá 🙂

  Tak ano, máš pravdu.

  Dokládá 🙂

  Tvoji naprostou dutohlavost 🙂 Nic víc v obsahu toho tvého blábolu o důkazech není 🙂 KOPÍRKO 🙂

 10. A co ty kecy o luxusních dovolených?
  Jaký „kecy“? Můžeš být pro jednou konkrétní? Alespoň jednou ve svém ubohoučkém životě? Děkuji.

 11. Nemůžeš, jak jinak. A takhle je to pokaždé. Vždy plácneš do éteru naprostou hovadinu a nikdy nejsi schopen ani ochoten ji jakkoliv podložit. To je manipulace. A především lhaní.

 12. acz:

  Ty kecy o luxusních dovolených! A zmanipulovaní emwejáci čuměji a záviději, fakt k smíchu i pláči – https://amwey-business.cz/roman-hassmann-tento-byznys-je-o-snech/

  Taky slušný (guru emweják):

  „To víte, to je jako když se ráno probudíte a slyšíte, ze váš dům někdo vysává a ohlídnete se vedle sebe a manželka ještě leží v posteli… protože někdo jinej vysává váš dům. A to je, když se ráno proberete a nemusíte vstávat. Když se vám nechce, kouknete kolik je hodin a pak se otočíte na pravej bok a řeknete si – ještě si dám hoďku. A když to bude středa a vám se nebude chtít pracovat, tak si řeknete – dneska si zasloužím dovolenou. A dáte si ji, protože vy jste svůj vlastní šéf!“

 13. Tak ještě jednou:
  Jaký „kecy“? Můžeš být pro jednou konkrétní? Alespoň jednou ve svém ubohoučkém životě? Děkuji.
  jelikož moji otázku vůbec nechápeš, pokusím se být ještě stručnější:

  1. Která informace o luxusní dovolené je KEC.
  2. Na základě čeho si myslíš, že lidé při pohledu na zaoceánský parník pociťují závist? Byl jsi vůbec někdy na dovolené někde u moře? 🙂 A proč jsi tam jel? Líbily se ti v katalogu obrázky pláží, hotelových pokojů? Nebo sis vybral po slepu? Mnozí lidé mají vyloženě cestovatelskou povahu a velmi rádi cestují po světě. Ale jen ti, co mají peníze, si to mohou dovolit.

  Je tedy špatné, ukázat lidem možnosti, jak si vytvořit příjmy, aby svoji přirozenou povahu, cestování, mohli naplnit? Zřejmě ano.

  Je zcela jasné, že hovoříš opět O SOBĚ. To ty závidíš jako nemocný, že i v tom zpropadeném Amway umějí lidé vydělávat peníze a potom jezdí na dovolenou za odměnu, kterou jim Amway zaplatí.

  Případ z praxe, potvrzený mojí osobou:

  Nečumím na nabídky zájezdů a dovolených a nezávidím těm, kteří jedou tam, kam chtějí. Mě se tam ani nechce, já raději jezdím jinam, než oni. A úplně stejně to cítí všichni zdraví lidé, které já osobně znám. Nevšiml jsem si nikdy na žádném semináři, že by to někdo z mých známých také jinak cítil.

  Jaký případ z praxe máš ty? 🙂 Ze kterého semináře, kde lidé záviděli jako pominutí? Jak se ta závist následně projevila? 🙂

  Víš, kdybys o Amway něco věděl, nikdy by jsi takovéhle pitomosti nepsal. Jenže ty o Amway nic nevíš, tak je můžeš klidně psát 🙂

  To víte, to je jako když se ráno probudíte a slyšíte, ze váš dům někdo vysává a ohlídnete se vedle sebe a manželka ještě leží v posteli… protože někdo jinej vysává váš dům. A to je, když se ráno proberete a nemusíte vstávat. Když se vám nechce, kouknete kolik je hodin a pak se otočíte na pravej bok a řeknete si – ještě si dám hoďku. A když to bude středa a vám se nebude chtít pracovat, tak si řeknete – dneska si zasloužím dovolenou. A dáte si ji, protože vy jste svůj vlastní šéf!

  A co jako? Obvyklá činnost milionů lidí na této planetě. To jsou všichni zmanipulovaní? Nebo to tak nikde není? Jistě, že Je !!! To jsou fakta. Jsou to prostě příklady z praxe, ze života. Je tento příkad podobný tvé vizi o vlastním životě? V pohodě. Není? Taky v pohodě, máš prostějinou vizi. No a?

  Jediný, koho tohle nesmírně trápí, seš ty sám. Ty nemáš žádné vize, že? A jestli máš, proč bychom měli mít všichni stejné, jako ty? Hm?

 14. @ acz
  Ty kecy o dovolených jsou zcestný a negativně manipulují zúčastněné posluchače (amwayáky)! Proč? Protože vnuknou naprosto nereálnou myšlenku. A to je právě ta manipulace. Stejně jako kecy o tom, že pro amwayáka přijede na poslední v práci dlouhá, drahá limuzína… vždyť to je přeci něco tak nereálnýho.

  Nikomu nic nezávidím, protože není co – drtivá amwayáků nevydělává nic, tvrdíš ty:

  Už snad desetkrát jsem ti já, či Me a další psali, že 90% registrovaných zákazníků Amwa je rregistrovaných v pozici Member, tedy jsou to pouze zákazníci, nakupující za velkoobchodní ceny produkty, které jim prostě vyhovují. nedělají žádný byznys, nechodí na žádné semináře, nijak s prdukty nepodnikají.
  http://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/comment-page-13/#comment-10623

  Co je to potom za nejlepší podnikatelskou příležitost na světě, když drtivá většina amwayáků ani nepodniká?! Z toho plyne jediné – nelze to označit za nejlepší podnikatelskou příležitost na světě.

 15. Ty jsi vážně trouba :-).

  Co je to „nereálná myšlenka“? Jet na dovolenou od Amway? Co to prosímtě kecáš za blbosti? 🙂 Tisíce a tisíce lidí jezdí na dovolené od Amway. To je nereálné? Navíc u každého prezentování odměn je jasně a zřetelně uvedeno, co je potřeba vybudovat, aby se na dovolenou jelo 🙂 Předem každý ví, co má udělat, aby jel.

  Copak to doma nemáme všichni stejné? Chceme jet parníkem po středozemním moři? Tak musíme dát do hromady tolik a tolik peněz, abychom si to mohli dovolit. Chceme jet do Chorvatska pod stan? Taktéž musíme nejprve vytvořit plán, jak získat prostředky a potom obsah toho plánu naplnit do poslední korunky. Cokoliv chceme mít, musíme na to vydělat 🙂 Amway je jen jeden z milionů způsobů, jak vydělávat peníze. Nic víc. Amway je jen jedna z mnoha příležitostí. Vzpamatuj se ty vole a přemýšlej už konečně 🙂

  Ty tvrdíš, že pokud ukážu synovi obrázek krásného nového kola, o kterém vím, že o něm dlouho sní a povím mu, že když letos donese na vysvědčení samé jedničky, tak že to kolo bude mít, že s ním manipuluji.

  Tak manipuluji s ním, nebo ne? Jak je to? Hm? No samozřejmě, že s ním manipuluji. 🙂 Ale tou nejlepší možnou formou v jeho zájmu. On chce kolo, já zase aby měl dobré výsledky ve škole, což je opět v jeho zájmu. Volba je samozřejmě na něm, jestli zamaká a na to kolo dosáhne. Navíc mu k tomu přidám jako bonus veškerou pomoc k tomu, aby ty samé jedničky získal. Nic lepšího pro něj udělat nemohu. Ale ty bys jistě přišel na lepší způsob.

  Už jsem ti několikrát marně vysvětloval, že manipulujeme a jsme manipulováni od narození až do rakve. Každý. Včetně tebe. Bohužel marně. Tvá prázdná palice to neumí pochopit 🙂

  Bezpochyby stejnou nabídku mohou dostat i jiné děti ve škole. Málo které ale samé jedničky získá. Podobné je to i v Amway, ale také úplně všude ve všem co lidé dělají. Proč by to mělo být v Amway jiné? Ne každý chce své kolo až tak, aby byl také ochoten něco obětovat, učit se víc, než ostatní. Mnoho lidí ztratí vizi svého kola, přestanou si věřit, nebo nemají dobrou podporu a pomoc v učení, nebo jsou prostě sami líní. Ne každý chce také kolo, že, někdo chce koloběžku, jiný kopačák, brusle, hokejku, BMW, dům, vylézt na Everest …..

  To ale není problém oné nabídky „kolo za známky“. Ta je čistá jako slovo boží, ty vole blbej vygumovanej 🙂 🙂

  Pořád dokola jako KOPÍRKA, KOLOVRÁTEK, nebo prostě jen jako blb opakuješ tu naprostou hovadinu, že Amway je NEJLEPŠÍ BYZNYS NA SVĚTĚ 🙂 A já ti už milionkrát opakoval, že to není pravda, že si to myslí jen pár lidí a že oni nejsou ti, kteří mají právo a odpovědnost definovat, co je a co není nejlepší na světě. Také jsem se ti pokoušel zbytečně vysvětlit, že každý z nás vidí jako „nejlepší na světě“ něco jiného a máme na to plné právo.

  Tak si už prosímtě někam poznač, že Amway NENÍ NEJLEPŠÍ BYZNYS NA SVĚTĚ. STAČÍ? Nebo potřebuješ nakreslit schéma? 🙂 Bohužel si tam ale také poznač, že já nemám nejmenší právo toto tvrdit. No, myslím, že tohle je ale na tvůj mozek příliš složité a že to vůbec nepochopíš, co tím vlastně myslím 🙂

  Mám pro tebe velmi tajnou informaci. Držíme ji pod pokličkou už 3454 let, 6 měsíců, 15 hodin a 27 minut přesně:

  Neexistuje žádný, univerzálně nejlepší byznys na světě !!!! Ale i kdyby skutečně existoval, byl by ve skutečnosti úplně stejný, jako všechny ostatní. 🙂 V každém „podnikání, byznysu, obchodě“ je třeba dělat sérii nevyhnutelných činností. V ÚPLNĚ KAŽDÉM.

  Jsou zcela stejné podnikatelské záměry, ale každý s úplně jiným výsledkem. Zatímco jeden krachuje, druhý roste až do nebes. A to jsou přitom ÚPLNĚ STEJNÉ. Bohužel pochopit co chci říci zase tímhle nemáš šanci. Tvůj mozek na to nestačí, je to příliš složité 🙂

  Z toho plyne jediné – nelze to označit za nejlepší podnikatelskou příležitost na světě.
  100% souhlas. Ale to už jsme přece tolikrát opakovali 🙂 🙂 Stejné odpovědi a vysvětlení najdeš na internetu, nebo v knihách 10-15-25-50 let staré 🙂 Ptám se tedy, spadl jsi z Marsu předevčírem? 🙂

  Procento úspěšnosti lidí v jakémkoliv byznysu je téměř totožné. Proč by to mělo být v Amway jiné? Vždyť je to jen obyčejné podnikání ???

  To znamená, ža ani v teoreticky NEJLEPŠÍM BYZNYSU NA SVĚTĚ by nebylo větší procento úspěšných. Kde tys dal rozum 🙂

  Každý úspěšný člověk cestou k úspěchu MUSEL velmi dlouho dělat velké množství nesmírně těžké, otravné, nepříjemné, eklující, odporné, nezáživné PRÁCE. Úplně každý, kdo v životě něco dokázal. Je to jedna z nevyhnutných součástí každého úspěchu. Je to jedna z podmínek každého úspěchu. Bez značných obětí a velkých ztrát žádný úspěch NEEXISTUJE !!!

  Což je mimochodem hlavní důvod, proč je naprostá většina planety zcela neúspěšná. Nechtějí za žádnou cenu nic obětovávat ani ztrácet 🙂 Překvápko, že? Myslím, že ani náhodou, že to moc dobře víš. Ale rád si hraješ na blbce kvůli jinému účelu. A ten neustále skrýváš.

  O tom, jestli něco dokážeme, rozhodujeme my a ne žádná statistika ty vole blbej vygumovanej.

  Statistika je pohý údaj o hotovém stavu. Statistika neumí pracovat s tím, co teprve BUDE 🙂 Idiote 🙂 O tom, co bude, rozhodujeme my každý den ráno. Ne včera, ne zítra, ale pouze a jen v den, který něco děláme. Čili dnes. A zítra zase dnes a pozítří zase dnes.

  Proto se také říká, že každý má v životě pouze jeden den na to, aby se předvedl. Naštěstí se tento den opakuje několik desítek tisíckrát v životě. Bohužel, většině lidí to naprosto nestačí, aby se předvedli.

  Úspěch, jakýkoliv, se odehrává nejprve v hlavě. Jinak se žádný úspěch nekoná, pokud vyjmeme z rovnice náhodu. Náhoda není úspěch. To snad ještě chápeš. S tím se prostě smiř. Dokud neproběhne celý „příběh“ v hlavě, do posledního puntíku, nikdy se nestane realitou. Neboť nevyhnutnou součástí je nejen zcela konkrétní cíl, ale tak jasná a velmi podrobně naplánovaná cesta, jak k tomu cíli dojít.

  Další hlavní potíž lidstva je v tom, že žádné sny nemají. Bojí se mít sny, aby se pak netrápili, když ty sny nedojdou naplnění. Jenže nevědí, že bez snů také žádného naplnění dojít nemůže. Jsi sám jedním z těch USTRAŠENÝCH a proto stejné radíš i ostatním.

  Tato tisíce let stará Filozofie ukazuje lidem, kteří o tom bohužel VŮBEC NIC NEVĚDÍ, protože je to neučili ani doma, ani ve škole, jak ze začarovaného kruhu ven, aby si tohle důležité sdělení uvědomili a promysleli jak s ním pracovat dál ve svůj prospěch.

  Ty to odsuzuješ, máme dál lidem říkat, aby nic nedělali, protože pravděpodobnost, že by mohli uspět je téměř nulová 🙂 To je hodně špatná filozofie, která jednou zničí celou planetu. To je bezpochyby jisté, neboď tento trend je dlouhodobě převládající a změna jak ve vzdělávání tak ve výchově je v nedohlednu. A ty na tom budeš mít také svůj podíl, protože se velmi intenzivně snažíš lidi odrazovat, aby se začli zamýšlet na d fakty a souvislostmi.

  Podle tebe je všechno tohle lež a manipulace. Podle mě jsou to tisícileté pravdy, ověřené v praxi celými národy.

  Proto si my dva nemůžeme nikdy rozumět.

  Neboj, za pár dní to skončí. Udělal jsem několik dalších zajímavých výsledků a chci prostě zase poodskočit dál. Na můj byznys a činnosti tvé teorie naštěstí nefungují. Fungují podle těch mých. Už nebudu mít čas pokoušet se vysvětlit něco lidem, kteří se tomu velmi intenzivně a záměrně vlastní vůlí brání. Takovým lidem nevysvětlí nic nikdo na světě. Proti tvé vůli nemá šanci ani BŮH. A to víš moc dobře. ANI BŮH nezlomí vůli a rozhodnutí člověka, nevěřit. Natož já, obyčejný VPA. Důkazem jsou miliardy nevěřících.

  Příležitostí jsi dostal víc, než dost. Odmítl jsi je s hrdostí. Byla to tvoje volba. Neseš za ni veškerou zodpovědnost.

 16. Admin: Ty kecy o dovolených jsou zcestný a negativně manipulují zúčastněné posluchače (amwayáky)! Proč? Protože vnuknou naprosto nereálnou myšlenku.

  S: To už jsou fakt bláboly. Pro koho asi cestovní kanceláře ty dovolené pořádají, když je naprosto nereálné se jich zúčastnit? Nechtěl bys konečně přiznat, že je to hlavně nereálné pro tebe a závist ti nedá spát?

 17. @ Slim
  Uvědom si, že já hovořím o seminářích amway, kde se o těchto dovolených hovoří za účelem negativní manipulace. Nikomu nic nezávidím, protože zkrátka není co závidět… víš blbínku?

 18. @ admin
  A co je možné závidět na semínáři Amway prosímtě? Blbá dovolená? Když ty tvrdíš, že nikomu žádnou dovolenou nezávidíš, proč to podsouváš lidem, kteří šli na seminář? Copak ty je znáš? Nebo jsi to byl právě ty, kdo na semináři Amway záviděl odměny těm, kteří tvrdě pracovali formou dovolené? U Vás v práci asi odměny lidé neznají, že?

  Je k popukání, jak nám podsouváš, jaký účel mají semináře, když jsi doposud neměl tu čest z nich pochopit ani zbla, nevíš o čem vlastně jsou, neboť jsi v první řadě nikdy na žádném nebyl. 🙂

  Něco tak hloupého, jako jsi ty, jsem skutečně v životě nepotkal 🙂

 19. @admin

  Takže závidíš, to jsem si mohl myslet…

  A jestli je tohle negativní manipulace, jak by podle tebě měla vypadat ta pozitivní? Měli by lidem říkat, že dopadnou jako ty? 😆

 20. @ Slim
  Takže seš blb, to sem si mohl myslet…

  Pokud někdo pořád dokola vnukává nereálný cíle a myšlenky (luxusní dovolená zaplacená amwayí, poslední den pro vás přijede drahá a dlouhá limuzína, už nikdy nebudete mít starosti se zaplacením nájmu, barák 30+5, díky amway se vám změní celý život…), tak to je právě ta negativní manipulace. A zmanipulovaní amwayáci ještě za tyhle zcestný kecy platěji (vstupenky na semináře a meetingy).

 21. @admin

  „…už nikdy nebudete mít starosti se zaplacením nájmu…“

  I to je pro tebe nereálné a nedosažitelné? Tak to je mi tě líto… 😆

 22. Slim :
  To už jsou fakt bláboly. Pro koho asi cestovní kanceláře ty dovolené pořádají, když je naprosto nereálné se jich zúčastnit? Nechtěl bys konečně přiznat, že je to hlavně nereálné pro tebe a závist ti nedá spát?

  Dovolená na ledoborci za 300 tis. je zcela reálná pro lidi, kteří na ni mají. Když jí ovšem slibuji důchodci, dělníkovi nebo nějaké socce, kterou tím lákám do Amway (nebo nějakého jiného pseudobyznysu), tak je to jen hloupá manipulace.
  Ale chápu, že ty ten rozdíl nevidíš.

  Mimochodem, když ti slíbím ještě větší příjmy a ještě lepší dovolenou, budeš pro mě taky zadarmo pracovat a odebírat ode mě předražené výrobky?? 😉 :mrgreen:

 23. @vor v zakone

  Skutečně ten rozdíl nevidím. Jednak proto, že nikdo, kdo chce být v MLM úspěšný, si za spolupracovníky nevybírá lidi, u kterých je pravděpodobné, že nebudou dělat. To je stejné, jako by zaměstnavatel nabíral lemply, jen aby zaplnil tovární halu.

  Za druhé nikdo – a to zdůrazňuji – neslibuje dovolenou (a cokoliv jiného) zadarmo. Ani neříká, že to těm lidem zaručeně zařídí. Takže je na nich, aby svobodně posoudili, jestli na to mají.

  A pak je jedno, jestli jde o důchodce, dělníka nebo socku, jak ty říkáš. Znám lidi, kteří začali až v důchodu podnikat a za pět let měli víc, než si vydělali za celý život. Ale i kdyby se nakonec na tu dovolenou nikdy nedostali, její představa je pro ně něčím, co je táhne kupředu. Což samozřejmě člověk, kterému se líbí přešlapovat na místě, nikdy nepochopí.

  Navíc je vidět, že nechápeš ani tak jednoduché věci, jako je podnikání. Podnikatel nepracuje za plat (nebo zadarmo), ale jeho výdělkem je rozdíl mezi příjmy a náklady. Pokud neutrží víc, než dělají jeho náklady, je to jen a jen jeho věc. Nebo když majitel stánku na koupališti letos nevydělá, mohou za to párky a jejich dodavatel?

  A můžeš mi definovat, co je to pseudobyznys?

 24. „nikdo, kdo chce být v MLM úspěšný, si za spolupracovníky nevybírá lidi, u kterých je pravděpodobné, že nebudou dělat.“

  Tak to zjevně vybíráte špatně, když máte takovou fluktuaci a když si tím 99% z vás nevydělá ani na živobytí.

  „nikdo – a to zdůrazňuji – neslibuje dovolenou (a cokoliv jiného) zadarmo. Ani neříká, že to těm lidem zaručeně zařídí. “

  To je slovíčkaření, realita je ale jiná… stejnou rétoriku používají obvykle podvodné firmy, pohybující se na hraně zákona, které využívají mezer v zákoně a hlouposti lidí. (nikdo to nesliboval, ve smlouvě je něco jiného, mohli se sami rozhodnout, nikdo je nenutil podepisovat atd.)

  „Ale i kdyby se nakonec na tu dovolenou nikdy nedostali, její představa je pro ně něčím, co je táhne kupředu. Což samozřejmě člověk, kterému se líbí přešlapovat na místě, nikdy nepochopí.“

  Opět oblíbená amwayácká demagogie: Kdo nemá nad postelí fotku rols-royce a nechodí křepčit na semináře, je nula bez jakékoliv perspektivy… ubohé…

  „Podnikatel nepracuje za plat (nebo zadarmo), ale jeho výdělkem je rozdíl mezi příjmy a náklady.“

  To je známá věc, stejně jako to, že u drtivé většiny amwayáků náklady vysoce převyšují příjmy.

  „A můžeš mi definovat, co je to pseudobyznys?“

  Např. když hledám odbytiště drahých výrobků mezi lidmi, které zmanipuluji řečičkami o milionech, dovolených a drahých autech… 😀

 25. @vor v zakone

  „Tak to zjevně vybíráte špatně, když máte takovou fluktuaci a když si tím 99% z vás nevydělá ani na živobytí.“
  „To je slovíčkaření, realita je ale jiná…“

  S: To je tvoje ničím nepodložená představa, ale realita je jiná… Mimochodem, nemám s Amway nic společného.

  „Opět oblíbená amwayácká demagogie: Kdo nemá nad postelí fotku rols-royce a nechodí křepčit na semináře, je nula bez jakékoliv perspektivy… ubohé…“

  S: Nad postelí nic mít nemusíš. Ale jestliže považuješ veškeré cíle za iluze, pak jsi opravdu bez perspektivy a k politování.

  „Např. když hledám odbytiště drahých výrobků mezi lidmi, které zmanipuluji řečičkami o milionech, dovolených a drahých autech…“

  S: No, když podle tebe skoro nikdo nemá šanci být bohatý, kde bys chtěl hledat odbytiště drahých výrobků? Nebo chceš naznačit, že je všechny koupíš ty? 😆

 26. @ Slim
  To, že drtivá amwayáků nevydělává nic musel přiznat i ACZ:
  Už snad desetkrát jsem ti já, či Me a další psali, že 90% registrovaných zákazníků Amwa je rregistrovaných v pozici Member, tedy jsou to pouze zákazníci, nakupující za velkoobchodní ceny produkty, které jim prostě vyhovují. nedělají žádný byznys, nechodí na žádné semináře, nijak s prdukty nepodnikají.
  http://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/comment-page-13/#comment-10623

  Někteří amwayáci ještě dokonce prodělávají – vstupenky na semináře (víkendový seminář 1700-2400,-), CD, knihy, tel. hovory, doprava při verbování lidí…

  Amway byznys je o snech, zde jsou amwayácké sny – http://czblog.cz/amwayacke-sny-milionari-porsche-lamborghini-luxusni-vily-drahe-exoticke-dovolene/

  Amwayáci mají dokonce nosit u sebe fotku své skupiny:
  „Jsou věci, se kterýma neustále pracuju – seznam, obrázek skupiny – pořád si je nosim sebou. Lístky na seminář, to samé, ty sebou noste extra, vždycky! Prodávejte je, to samé bude dělat vaše skupina.“

  Nemáš nic s amway společného, proč tedy tento tajemný byznys tak bráníš? Uvažuješ snad o registraci? Myslíš si, že amway dělaji jenom nejlepší a nejúžasnější lidi? Jak tvrdí Hassmann..

 27. @ vor v zakone
  Kreténe vylízanej, víš z jakých poměrů pocházejí někteří diamanti z organizace Dextera Yagera??? Z naprostejch sraček, dno společnosti! Žili v karavanech, obytných přívěsech apod. Ale pílí, snahou, pokorou a VZDĚLÁNÍM

 28. se dostali ze samotného dna až na samotný vrchol!!! Dneska mají takový životní styl, o kterém se tobě ani nezdá tak tu nepiš takové sračky o dělnících a sockách! Co jsi vlastně ty ty debile? Myslíš jsi že jsi PAN NĚKDO? Co ti dává právo si to myslet? Nebýt dělníků tak ti nestojí barák, nemáš kde bydlet, neměl by ses kde umývat, musel by sis dělat všechno sám, ale na to ty nemáš… dělat něco rukama. Jsi nějaká zkurvená kancelářská krysa!

 29. Olafson:

  Nikdo nepochybuje, že lze v amwayi vydělat (lze vydělat i s min. vzděláním), ale za jakou cenu – za cenu nechutného verbování lidí, zničených manželství… Zde jsou přímé negativní zkušenosti s amway – https://amwey-business.cz/zkusenosti-s-amway-zpovedi-amwayaku/ A na tohle všechno musí mít člověk žaludek 😡 Někteří lidi se bohužel neštítí ničeho!

 30. admin :
  Olafson:
  Nikdo nepochybuje, že lze v amwayi vydělat (lze vydělat i s min. vzděláním), ale za jakou cenu – za cenu nechutného verbování lidí, zničených manželství… Zde jsou přímé negativní zkušenosti s amway – https://amwey-business.cz/zkusenosti-s-amway-zpovedi-amwayaku/ A na tohle všechno musí mít člověk žaludek Někteří lidi se bohužel neštítí ničeho!

  Jen krátce malé opakování pro ty abnormálně málo chápavé. Není třeba nic vymýšlet:

  Každý úspěšný člověk cestou k úspěchu MUSEL velmi dlouho dělat velké množství nesmírně těžké, otravné, nepříjemné, eklující, odporné, nezáživné PRÁCE. Úplně každý, kdo v životě něco dokázal. Je to jedna z nevyhnutných součástí každého úspěchu. Je to jedna z podmínek každého úspěchu. Bez značných obětí a velkých ztrát žádný úspěch NEEXISTUJE !!!

 31. @ Coe
  Přesně jak říkáš, sdílej to co nejvíc, ať se má každá šanci dozvědět o nejlepším byznyse na světě. Ty pako vylízané, každá reklama, ať pozitivní či negativní, je REKLAMOU. A tady ještě navíc zadarmo ty tupče 🙂 Díky ti a víc takových

 32. @ Olafson
  Myslíš si, že:
  -amway je nejlepší byznys na světě?
  -amway je nejspravedlnější byznys jaký existuje?
  -amway má nejlepší školící systém na světě?
  -amway dělaji jenom nejlepší a nejúžasnější lidi?

  Výše uvedená videa považuješ za negativní reklamu amway?

 33. @ admin
  Přesně to si myslím, shoduji se s tebou ve všech 4 bodech 🙂 Výše uvedená videa považuji za reklamu, zda je pozitivní či negativní, ať rozhodnou lidi 🙂

 34. ANO, TO NETVRDÍŠ, TY.

  TY TVRDÍŠ, ŽE CZBLOG je nejlepší BLOG NA INTERNETU. A další kraviny podobného rázu 🙂
  Kdo všechno s tímto tvrzením SOUHLASÍ? 🙂 Akorát ze sebe děláš pitomce 🙂 A pořád dokola 🙂

 35. @ admin

  A co je na tom? Taky nechci být normální, průměrný… proč? Protože je tady velká konkurence :mrgreen:

  Já chci totiž od života něco víc než jen 40 let chodit do práce možná se dožít důchodu, který samozřejmě bude almužna. Jestli vůbec bude… Raději budu systematicky a tvrdě makat 2-5 let, ale zabezpečím se tím navždy. Není to rozumnější?

 36. To, co o sobě píšu já, ty prosťáčku, jsi ty nikdy nepochopil. A to je celé 🙂 A s Amway to nemá vůbec nic společného. Což jsi také nikdy nepochopil 🙂

 37. acz :

  To, co o sobě píšu já, ty prosťáčku, jsi ty nikdy nepochopil. A to je celé :-) A s Amway to nemá vůbec nic společného. Což jsi také nikdy nepochopil :-)

  A jak to tedy je, vysvětlíš, abych pochopil???

 38. Olafson :

  @ admin

  A co je na tom? Taky nechci být normální, průměrný… proč? Protože je tady velká konkurence :mrgreen:

  Já chci totiž od života něco víc než jen 40 let chodit do práce možná se dožít důchodu, který samozřejmě bude almužna. Jestli vůbec bude… Raději budu systematicky a tvrdě makat 2-5 let, ale zabezpečím se tím navždy. Není to rozumnější?

  Hm, krásná teorie, ale drtivá amwayáků nevydělává nic, ještě prodělávaji, ale to je právě o té manipulaci… Takže z toho plyne to, že amway nemůže být považován za nejlepší byznys na světě, jak tvrdíš…

 39. admin :

  acz :
  To, co o sobě píšu já, ty prosťáčku, jsi ty nikdy nepochopil. A to je celé A s Amway to nemá vůbec nic společného. Což jsi také nikdy nepochopil

  A jak to tedy je, vysvětlíš, abych pochopil???

  🙂 Ale vždyť já se o to pokouším už asi rok a nejen já. 🙂 To sis neráčil ani všimnout 🙂 Za takovou dobu by to pochopila i necvičená opice 🙂 Ve tvém případě již zcela zbytečné snažení 🙂

  Obecně by ti například mělo stačit znovu si prostudovat stovky mých příspěvků a odkazů na fakta, které jsi smazal 🙂

  Například:

  Takže z toho plyne to, že amway nemůže být považován za nejlepší byznys na světě, jak tvrdíš

  Už asi 10x jsem se pokoušel ti vysvětlit, že tuhle pitomost zde především tvrdíš TY SÁM 🙂 A výsledek? NULA 🙂 Plácáš to pořád dokola 🙂

 40. No, já ti zase dekuji za důkaz, ze jsi opět vůbec nic NEPOCHOPIL 🙂 A proto me to psani s tebou uz nebaví a v podstate jsem s diskusí na tvých blozích skončil.

 41. Matka Amway dělala, byl jsem jednou s ní na tom jejich semináři a nestačil sem se divit kolik tam bylo pokřikujících bláznů 😯 😯 😯

 42. Taky jsem byl jednou na takovým semináři a můžu vám říct, že větší stupiditu sem neviděl 😡

 43. Olisi, to je u nekoho, kdo v zivote nic podobneho nevidel, zcela pochopitelna reakce. Kazdy clovek na seminar reaguje jinak. On naprosteho uzasu a nadseni az po totalni znechuceni. To je ale naprosto obvykle.

 44. @ acz
  Musím s tebou souhlasit. Každý člověk na semináře amwey reaguje skutečně jinak. Pro většinu lidí je to ale šok, taková studená sprcha, které se mnoho lidí zalekne. Musí člověk pochopit smysl seminářů, a tím je manipulace s lidma. A je to taky výnosnej kšeft pro pořadatele!

  S těma vašema nahrávkama je to podobné. Na první poslech je to šok a děs, ale potom když se člověk nad tím zamyslí…

 45. Z celozivotni praxe vim, ze se mnoho, ba vetsina lidi zalekne cehokoliv, co smrdi tvrdou praci s vlastni zodpovednosti za jeji vysledky. Takze nic neobvykleho. Proste normalka. Takze buh vi proc jsi z toho tak „unesen“ 🙂

 46. Naprosto souhlasím s článkem. Amway semináře pořádá sekta, a člověk by se jim měl vyhnout. Můj bratr Amway dělá nějaký ten rok. Postupně přišel o přátelé i rodinu. Z normálních lidí tam dělaji fanatiky a demagogy 😕

 47. Jé, to je hezký že na dovolený kterou vyhraju si platim náklady=)) Na to abych u nás jela na dovolenou, kde si NEBUDU platit náklady potřebuju sotva čtvrtku toho co tu o kritériích na nominaci na dovču padlo=)

 48. vůbec se nejedná o žádnou sektu.!! Kdybyste na nějakém semináři byli, koukali byste o čem to je. Je to perfektní! Žádný podvod nic, amway nedělám, dělá ho přítel a věřte tomu, že by do podvodu chlap nešel. Ti „pokřikující blázni“ pouze přejou úspěchy druhým. Pokud nevíte o co se jedná a neznáte lidi, kteří opravdu dokázali velké věci a vydělávají si na pasivním příjmu skvělé peníze, tak nekritizujte 🙂 Je to takový výhodný hobby…. 😉

 49. No jasně, Amway je super!! Po roce v systému už vydělávám 150 000 měsíčně. První měsíce sice moc nevyděláte (pár desítek tisíc), ale pak to stojí za to. Go Diamond!!!

 50. Já teda první měsíce vidělával 1-5 tisíc. Ale dneska (po 18 měsících) vidělávam 90 tisic měsíčně. Amway je nejlepší!!!

 51. reno :
  Jé Amway V tý sektě je moje mamka a úplně z toho jančí. Je to vymývání mozků!
  VA:F [1.9.20_1166]please wait…Rating: 0.0/5 (0 votes cast)VA:F [1.9.20_1166]Rating: 0 (from 0 votes)

  Náhodou, čistý mozky jsou cool.
  Hádám, že ty jsi Amway ani nepochopil a dál ti mozky meje televize, letáky a akce. 😀

 52. Amway je kapitola. Zažil jsem dva semináře a byl jsem z toho na větvy ještě měsíc. Skandování hesel pořád dokola (aspoň 30x za sebou), skákání na stole… prostě výmaz mozků jak má být 😮

 53. @ admin
  Na všech seminářích, kde byl Roman Hassmann a já taky, jsem to nezažil… Chápeš? Žádný skandování 30x za sebou, žádný skákání po stole… Nic takového… Na takové semináře bych pravděpodobně brzy přestal chodit…

 54. Bananas:

  Já ale samozřejmě netvrdim, že tys to zažil. To ale neznamá, že se tak někde neděje. Já osobně taky nezažil spoustu věcí, a dějí se. To je naporosto normální.

 55. @ admin
  No a o to jde ne? Ty tady tímhle blogem třeba odradíš lidi, kteří by se s praktikami, proti kterým brojíš, vůbec nesetkají….

  1. S těmi praktikami se lidi setkají, když se napojí na „vzdělávací“ systém (semináře, školení, knihy, CDs).

   Díval jsem se na lidi, co jsem mohl poznat v Amwayi. Jeden spadl z platiny na 18%. Další udělal před 2 lety 15% po 4 letech a to tam šel s tím, že bude diamant (jak mu nakukali na plánu).

   Ten druhý 15% byl normální člověk před tím, než se napojil na „vzdělávací“ systém. Když jsem ho viděl naposled, tak z něho bylo sluníčko. Jestli jste viděli Amwayjáky s XS drinky, tak něco podobného. To není inviduální případ, ale bohužel je to výsledkem „vzdělání“.

   Na seminářích jsem taky neviděl nikoho skákat, ale pískat, tleskat každé blbosti, být mimo po semináři, tak to ano. Nahučí do Vás, že víra hory přenáší, že tento byznys je nejlepší, obrovská budoucnost, cinty o možnosti být diamantem a že se nemáte vzdávat, cinty o kriticích apod.

   Výsledný stav Vám vydrží tak 3 dny po semináři, pak to spadne. A tohle mi vadilo, nechtěl jsem tak žít a ty jejich semináře mi začali vadit, no nakonec jsem toho nechal a jsem rád, spadlo to ze mě všechno.

   Je pro člověka hodně ubíjející si neustále dávat cíle (učí se tam) a nedosahovat jich. Každý měsíc dáte nové cíle a zase jich nedosáhnete…A všechno je prý Vaše vina… Jak ještě Amway srovnávají s podnikáním, tak já žil v takovém světě, že podnikání je těžké, složité, že se musím učit a další nesmysly z těch knih (Kiyosaki – učí že normální je zkrachovat apod.).

   Po letech pryč z Amwaye jsem šťastný a rád, že do této sekty již nepatřím. Vše vypadá hezky. Lidi Vás „podporují“, usmívají se na Vás, věří Vám, ale pak Vás tou jejich demagogií začnou ničit a to i psychicky.

   Začnete být háklivý na jakoukoliv kritiku, kritiku berete jako něco špatného, za všechno se obviňujete, vše dáváte za vinu sobě, začnete dělat okultní nauky typu Zákon přitažlivosti, což Vás vede totálně mimo realitu atd.

   Po letech na to člověk kouká, že kdyby na začátku věděl, že do toho „podnikání“ vrací 20 tisíc, tak by do toho nikdy nešel. Navíc cinty jak Vás podporují – ve skutečnosti Vás odrazují od podnikání (prý těžké, málo kdo uspěje apod.).

 56. Good blog. I got a lot of good inimfoatron. IÂ’ve been watching this technology for awhile. ItÂ’s intriguing how it keeps shifting, yet some of the core components remain the same. Have you seen much change since Google made their latest acquisition in the area?

 57. Ahoj lidi.. Něco vám řeknu. Produkty fungujou, jsou fajn. Ale nedělejte ze sebe hlupáky.. Kupte si práci prášek, pastu na zuby.. Zredte to se svejma močkama a pak to pijte jako limonádu a zalejte s tím kytky… Ale ty semináře a to rádoby podnikání.. Je příšerný a do očí bijící.. Banda mladejch kluků co ještě nedávno nosili rovný kšiltovky teď raději lidem jak mají vydělávat peníze… Božiiinku… Ti mesiasove vydělávají hlavně na seminářích.. Na těch akcích kde si koupíš knížku, cdcko a balíček.. A jestli si myslíte, že jste se vyclenili z řady.. Tak jste na omylu.. Od kon enčniho podnikání se to nějak neliší.. Já mám svoji firmu.. Jenže já nikomu nevymejvam mozeg.. Přijdete na to jednou sami.. Mějte se krásně.. Peac

  1. Překvapilo mě ale, že i ta pasta, jinak dobrá, obsahuje umělé barvivo z uhlí, tím by se asi nemělo hnojit.. Zapátral jsem, a v Glisteru pro děti jsou dokonce dvě taková barviva. Věnujte chvíli přečtení si složení výrobků, co jsem to začal důsledně dělat, nestačím se kolikrát divit, to je na obalu všude samý fytonutrient a podobně a pak se dovíte, že je ho tam jen malinko a jinak klasické chemicky vyráběné vitamíny jako v Celaskonu za 40 korun..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *