Amway Business

Udělá z vás amway podnikání skutečně milionáře? Je amway business nejlepší způsob, jak vydělat velké peníze?

Několik faktů na úvod…

Na tomto webu nehovořím – nepíšu o firmě Amway, ale o Amwajácích – lidech, distributorech, kteří samostatně podnikají, buďto jako fyzická osoba (OSVČ), nebo právnická osoba (a.s., s.r.o., družstvo…).

Distributoři Amway sice nemají nic se samotnou firmou společného, nicméně někteří Amwajáci dělají firmě Amway ostudu. Jde především o výklad marketingového plánu – přesvědčovací proces, který v některých případech může obsahovat negativní manipulaci s lidským myšlením (k tomu je učí některé motivační organizace). Za negativní manipulaci s lidmi, považuji také některé mítinky a semináře Amwajáků, které jsou opravdu barvité a plné emocí.

Amway business není nelegální pyramidová hra (tzv. letadlo). Toho jsem si plně vědom. Amway byznys je legální obchod. Pyramidová struktura však v motivačních organizacích je.

Nemám vůbec nic proti Multi-level marketingu (MLM). Tento druh podnikání je OK, nicméně vše je zneužitelné, tedy i MLM. Někteří Amwajáci MLM zneužívají k negativní manipulaci s lidma. Bohužel 🙁 Například u firem Avon, Oriflame je vše v naprostém pořádku. Jejich distributoři nijak neobtěžují své okolí.

Cíl tohoto webu

Cílem tohoto webu je budovat lepší svět. Poukázat na to, že někteří Amwajáci negativně manipulují s lidmi, které chtějí napojit do amway byznysu. V některých případech těmto lidem dokonce „vymývají mozky“. Netvrdím, že toto dělají všichni Amwajáci. Proč to dělají? Jsou k tomu motivováni. Nejdůležitějším cílem Amwajáků je vydělat velké peníze, za které si například pořídí dlouhou limuzínu, kterou bude řídit jejich osobní řidič.

Propaganda Amwajáků je založena na velkém zbohatnutí – nadprůměrných ziscích. A proto Amwajáci potřebují napojit do systému co nejvíce lidí – sehnat co nejvíce lidí pod sebe, který budou kupovat výrobky amway a budou dál napojovat další lidi do systému. Takže, když vy začnete s amway byznysem a napojíte do systému jednoho člověka, tak ten jeden člověk může napojit do systému další lidi, ty lidi zase další lidi… A to je už pěkná síť lidí, kteří kupují – prodávají amway výrobky a zapojují do systému další a další lidi. Není to pyramidální struktura?

Pojďme na to, budujme lepší svět!

9 komentářů u “Amway Business

 1. No né, Admine. Ty se normálně měníš v lepšího člověka. Nejen, že jsi změnil úplně celý článek této stránky, ale také jsi nechal původní datum, přestože 12.1.2011 jsem zde komentoval úplně jiný článek. A ani není vidět, co tu původně toho 14.12.2010 bylo napsáno za kritiku.
  Tak ty už teď začínáš psát ne o faktech, ale o tvých subjektivních názorech?

 2. @ Lubo Pářa
  Špatně čteš, ten článek je stejný od počátku 😀 Včetně „Tento článek vystihuje sujektivní názor autora…“. Mohou to dokázat logy ze serveru 😉

  Tato stránka je od samého počátku můj subjektivní názor na „amway“… Pokud sis toho nikdy nevšimnul, tak to je jenom tvůj problém.

 3. Ok, to si myslím, že ještě uvidíme. Předtím jsi byl v těch článcích totiž mnohem agresivnější. A nezapomeň, že existují i logy mimo serveru, které nezávisle kopírují celý formát stránky a dlouhodobě ji uchovávají. Ty máš na tuto stránku tolik odkazů, že už její formát nějaký cizí server zálohoval.
  Pokusim se ji najít.

  1. Lubo Pářo, veřejně tě vyzývám, aby jsi nám napsal jak se ti po 10 letech daří v Amway podnikání. Ptám se i mj. proto, že na tomto webu vystupuješ jako velký zastánce Amway. Od komentáře na který odpovídám, uplynulo totiž 10 let.

   1. Lubo Para maka ted nekde v kolbence na smeny u pasu za minimalni mzdu z podnikani amway mu zbyly akorat dluhy,lidi ktere se snazil naverbovat do AMWAY s nim nechteji mit nic spolecneho a vyhybaji se mu a Lubo stydi se sam za sebe jaky byl pred deseti lety blbec,ze se sebou nechal manipulovat!!!!Proste klasicky pripad jednoho neuspesneho amwajaka ktery si myslel,ze pred jeho fabriku prijete ta bila limuzina…..

 4. Ten „Amway business“ udělal z nejlepší kamarádky pěknýho magora. Došlo to tak daleko, že se to odnesla rodina – manžel se rozvedl a děti si vzal k sobě. A já se mu ani nidivím. Byla opravdu nesnesitelný demagog. Pořád lidem nalhávala, že vydělává 100 tisíc měsíčně, a že je to taky naučí 🙂 A přitom celý roky dělala ve skladu s potravinama. Amway je vymývání mozků!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *