Amway Business

Udělá z vás amway podnikání skutečně milionáře? Je amway business nejlepší způsob, jak vydělat velké peníze?

Několik faktů na úvod…

Na tomto webu nehovořím – nepíšu o žádné firmě Amway, ale o Amwayácích – lidech, distributorech, kteří samostatně podnikají, buďto jako fyzická osoba (OSVČ), nebo právnická osoba (a.s., s.r.o., družstvo…).

Distributoři Amway sice nemají nic se samotnou firmou společného, nicméně někteří Amwayáci dělají firmě Amway ostudu. Jde především o výklad marketingového plánu – přesvědčovací proces, který v některých případech může obsahovat negativní manipulaci s lidským myšlením (k tomu je učí některé motivační organizace). Za negativní manipulaci s lidmi, považuji také některé mítinky a semináře Amwayáků, které jsou opravdu barvité a plné emocí.

Amway business není nelegální pyramidová hra (tzv. letadlo). Toho jsem si plně vědom. Amway byznys je legální obchod. Nicméně pyramidová struktura tam je, o tom jsem naprosto přesvědčen.

Nemám vůbec nic proti Multi-level marketingu (MLM). Tento druh podnikání je OK, nicméně vše je zneužitelné, tedy i MLM. Někteří Amwayáci MLM zneužívají k negativní manipulaci s lidma. Bohužel 🙁 Například u firem Avon, Oriflame je vše v naprostém pořádku. Jejich distributoři nijak neobtěžují své okolí.

Cíl tohoto webu

Cílem tohoto webu je budovat lepší svět. Poukázat na to, že někteří Amwayáci negativně manipulují s lidmi, které chtějí napojit do amway byznysu. V některých případech těmto lidem dokonce „vymývají mozky“. Netvrdím, že toto dělají všichni Amwayáci. Proč to dělají? Jsou k tomu motivováni. Nejdůležitějším cílem Amwayáků je vydělat velké peníze, za které si například pořídí dlouhou limuzínu, kterou bude řídit jejich osobní řidič.

Propaganda Amwayáků je založena na maximálním zbohatnutí – nadprůměrných ziscích. A proto Amwayáci potřebují napojit do systému co nejvíce lidí – sehnat co nejvíce lidí pod sebe, který budou kupovat výrobky amway a budou dál napojovat další lidi do systému. Takže, když vy začnete s amway byznysem a napojíte do systému jednoho člověka, tak ten jeden člověk může napojit do systému další lidi, ty lidi zase další lidi… A to je už pěkná síť lidí, kteří kupují – prodávají amway výrobky a zapojují do systému další a další lidi. Není to pyramidální struktura?

Jdeme na to – budujme lepší svět!

6 komentářů k článku "Amway Business"

 1. Ty jsi vážně asi padlej na hlavu Admínku. Prosím tě, můžeš sdělit faktická data, kde bereš informace hlupáčku?

 2. No né, Admine. Ty se normálně měníš v lepšího člověka. Nejen, že jsi změnil úplně celý článek této stránky, ale také jsi nechal původní datum, přestože 12.1.2011 jsem zde komentoval úplně jiný článek. A ani není vidět, co tu původně toho 14.12.2010 bylo napsáno za kritiku.
  Tak ty už teď začínáš psát ne o faktech, ale o tvých subjektivních názorech?

 3. @ Lubo Pářa
  Špatně čteš, ten článek je stejný od počátku 😀 Včetně „Tento článek vystihuje sujektivní názor autora…“. Mohou to dokázat logy ze serveru 😉

  Tato stránka je od samého počátku můj subjektivní názor na „amway“… Pokud sis toho nikdy nevšimnul, tak to je jenom tvůj problém.

 4. Ok, to si myslím, že ještě uvidíme. Předtím jsi byl v těch článcích totiž mnohem agresivnější. A nezapomeň, že existují i logy mimo serveru, které nezávisle kopírují celý formát stránky a dlouhodobě ji uchovávají. Ty máš na tuto stránku tolik odkazů, že už její formát nějaký cizí server zálohoval.
  Pokusim se ji najít.

 5. No tak to mi nedochází. Předtím jsi tvrdil, že Amway je pyramida a letadlo a teď tvrdíš že ne?

 6. Ten „Amway business“ udělal z nejlepší kamarádky pěknýho magora. Došlo to tak daleko, že se to odnesla rodina – manžel se rozvedl a děti si vzal k sobě. A já se mu ani nidivím. Byla opravdu nesnesitelný demagog. Pořád lidem nalhávala, že vydělává 100 tisíc měsíčně, a že je to taky naučí 🙂 A přitom celý roky dělala ve skladu s potravinama. Amway je vymývání mozků!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *