Odpověď čtenáři stránek Amwey-business

Nedávno k jednomu z článků na tomto webu přispěl se svým názorem i náš čtenář Richard. Na rozdíl od jiných webů s obdobnou tématikou, jeho příspěvek nebude smazán ani upraven k nepoznání, namísto toho Richardovi rádi odpovíme a jeho text zveřejníme na hlavní stránce:

„Kdyby tvůrci těchto webovek a všichni blogeři kteří se zůčastňují diskuzí na těchto stránkách , udělali tolik co dělají při pomlouvání této společnosti , pro sebe a s svojí firmu, byli by ještě více uspěšní než Donald Trump, který do své nové vlády jmenoval jednoho člena ze společnosti AMWAY. Jelikož jste pouze obyčejní HASIČI zajímavých příležitostí nikdy ničeho nedosáhnete.
Stejní lidé jsou ale na celém světě,svoji nechopnost, lenost a nízké IQ schovávají za pomluvy a svádějí svouneschopnost na druhé. Tito lidé dříve pracovali v STB a podobných organizacích, jejiž heslem bylo “ TEN KDO BY SE MOHL MÍT LÉPE NEŽ JÁ , MUSÍ BÝT POMLUVEM A ZLIKVIDOVÁN.
Ve skutečnosti ale dělají to samé. Rádi by byli v pyramidě někde nahoře ale neví že je to složitá práce. Mnozí si mysleli že po zakoupení licence budou okamžitě vydělávat 60 tisíc měsíčně , skončí s prací v zaměstnání a budou si jenom užívat.
Opak je ale pravdou ti co pochopili sytém prodeje a měli snahu naučit se obchodu, mají dnes své vlastní firmy a umí prodávat cokoliv, kdekoliv a komukoliv. JSOU TO OBCHODNÍCI.
Je také zřejmé že spousta lidí kteří se zabývají blogováním na těchto webovkách nevědí co je to správný obchodník. Protože to co se děje na e-schopech a v hypermarketech nemá s obchodem co společného. Jsou to pouze veksláci kteří odírají výrobce , aby mohli dávat v letácích a akcích velké SLEVY protože bez slev by nebyli schopni fungovat. Nejsou to obchodníci ani prodavačí ale jenom obyčejní PODAVAČI. Kteří zákazníkovi pouze podají to co si vybral.“

Začít můžeme rovnou s Donaldem Trumpem. Bohužel už asi nestihneme dosáhnout toho, čeho dosáhl Donald Trump. Donald se totiž narodil do velmi bohaté rodiny podnikatele ve stavebnictví Freda Trumpa a do začátku svého podnikání dostal okolo roku 1970 od svého otce půjčku 1 milion dolarů, což je po započtení inflace v dnešních cenách více než 6 milionů dolarů. Krátce na to otcovu prosperující firmu převzal. Ano, uznáváme, je to strašně tvrdá práce, umět se dobře narodit…

Narodit se, to se opravdu Trumpovi povedlo. Jeho vstup do MLM už ale tak oslňující nebyl, neboť jeho MLM firma Trump Network zkrachovala do dvou let od svého vzniku.

Richarda je třeba také opravit, protože jsme si celkem jistí, že Betsy DeVos, pravděpodobná budoucí ministryně školství v USA, téměř jistě není nezávislým vlastníkem podnikání Amway, nemá něco takového zapotřebí, když je manželkou dědice firmy Amway. Představa Betsy, jak při zahraničních návštěvách na nejvyšší úrovni rekrutuje zahraniční ministry a diplomaty do Amway a předvádí jim čisticí prostředek LOC např. na podlaze Pražského hradu je opravdu hodně úsměvná.  Na místo toho je dlouhodobě aktivní v republikánské straně a je podporovatelkou různých forem soukromého školství. Tam chce směřovat státní peníze, což vyvolává v USA značné obavy ještě před jejím uvedením do funkce. Je to proto, že jeden z projektů zavádění tzv. charter schools, který Betsy podporovala, dopadl v Detroitu a okolí naprosto tragicky a místní děti jsou ve srovnávacích testech zdaleka nejhorší z celých USA.

Proč si tedy Donald Trump vybral někoho takového jako ministryni do své vlády? Odpověď na tuto otázku mimo jiné najdeme i na Pražském hradě, kde českému prezidentovi dělá poradce manažer z ruské firmy Lukoil Martin Nejedlý. Odpovědí tedy je: „kdo platil tvou kampaň, toho nominuj“.

Richardův výlev o STB jsme nepochopili, ale to bude asi tím nízkým IQ. Má ale pravdu, že být v pyramidě nahoře, by chtěl každý, minimálně každý Amwayák. Richardovi také děkujeme, že nazývá věci pravými jmény a nic neskrývá a nemlží, jak je mezi jeho MLM kolegy zvykem. A přidáme jednu radu. Pokud chceš být v pyramidě nahoře, Richarde, musíš si založit vlastní MLM a postavit sám sebe nahoru, případně dovézt Amway do další země. To dokazují i čísla. MLM společnostem se obecně nejvíce daří na nových trzích, kde to lidé ještě neznají, ideálně někde v Asii. Na zavedených vysoce konkurenčních trzích Evropy a USA největším MLM firmám dlouhodobě obraty klesají. Nakonec Amway Česká republika je toho asi nejlepším důkazem. Jinými slovy, tady už je pozdě Richarde, ale když zkusíš rozjet Amway Kazachstán nebo Amway Uzbekistán, možná se ti zadaří.

V poslední části svého textu Richard vyzdvihuje prodejní schopnosti členů Amway, prý jsou to obchodníci, kteří dokáží prodat cokoliv, kdekoliv a komukoliv. I o těchto skvělých obchodnících, kteří dokáží prodat opravdu cokoliv a komukoliv a často si prošli nějakým tím MLM, se poslední dobou mluví stále častěji. Je jim například věnován film Šmejdi:

Případně pak jeden z dílů série Hvězdný Prachy, který je věnován MLM finančním poradcům:

To, že velká část populace tyto skvělé obchodníky s deštěm nejenže neoslavuje, ale často na ně spíš volá městskou či státní Policii, bude dle Richardova textu opět zřejmě způsobeno nižším IQ většiny populace. Velká část lidí zkrátka není dost chytrá na to, aby se nechávala okrást MLM prodejci, či jinými prodejci čehokoliv.

A na závěr se podíváme na jeden příklad skvělého Amway obchodníka, kterým je paní Radka z Pelhřimova. Již od léta se snaží na serveru Bazos.cz prodat rodinnou sadu hrnců Icook a dva čističe vody Espring. Podívejme se tedy blíže na její prodejní taktiku a také a to především, na marži, kterou takto dosahuje.

Paní Radka jistě je, nebo přinejmenším byla členkou Amway. Rodinnou sadu nádobí Icook tedy mohla koupit o 30% levněji, než je původní maloobchodní cena – závratných 47 850,-. Paní Radka tedy tyto hrnce koupila za 33 495,- a na webu Bazos.cz je nabízela až do tohoto víkendu za 21 000,-. Nabídka je nyní stažena z webu, což může znamenat, že se paní Radce již povedlo hrnce prodat, jakkoliv se nám to zdá nepravděpodobné, protože i za 21 000,- je tato sada hrnců stále velmi předražená oproti konkurenci, která navíc často nabízí profesionální celokovové hrnce, které se vyznačují tím, že je můžete i s pokličkou dát např. i do trouby nebo grilu, což je při přípravě steaků a mnoha jiných pokrmů potřeba. Toto byste s hrnci Icook udělali jen jednou, protože byste kvůli plastovým rukojetím a úchytům buď rovnou uhořeli, případně by Vám dům smrděl plastem ještě dva týdny poté.

Ale zpět k počtům, pokud paní Radka hrnce skutečně prodala, prodělala tímto prodejem přesně 12495,-.

Dále paní Radka prodává dvě sady na úpravu vody Espring. Maloobchodní cena každé z nich je 33 860,- a cena, za kterou každou z těchto sad koupila s členskou slevou, je 23 702,-. Jenže paní Radka se snaží prodat každou z těchto sad za 13 000,-, tedy pokud by se jí povedlo obě sady prodat, prodělá dalších 21 404,-. Dlužno podotknout, že postavit své podnikání na prodeji čističů vody v zemi, kde je kvalita kohoutkové pitné vody jednou z nejvyšších na světě, je opravdu hodně odvážný podnikatelský počin a takové podnikání bychom spíše doporučili v Indii, Malajsii a podobných zemích, kde je kvalita vody značně problematická.

Text inzerátu:

„Amway – Espring – zařízení na úpravu pitné vody – filtr

Zařízení je nepoužité, zabelené v originální krabici.
Voda přefiltrovaná tímto filtrem je chuťově vynikající, průzračná a zbavená zápachu. Voda je lehčí a zaručeně netlačí v žaludku jako když se napijete vody nefiltrované. Zlepšuje chuť kávy a dalších nápojů. Účinně odstraňuje více než 140 různých znečišťujících látek, včetně olova, rtuti a chlóru. Omezuje výskyt částic tak malých jako 0,2 mikronu. Ničí více než 99,99 % bakterií a virů, které se mohou nacházet v pitné vodě a zlepšuje tím kvalitu a nezávadnost vody. K instalaci není potřeba žádné speciální nářadí. Kompaktní jednotku lze snadno propojit s většinou vodních kohoutků. Kryto 7 patenty v USA!
Espring je celosvětově nejprodávanější filtr na úpravu pitné vody.

Běžná cena je 30 785 Kč
Má cena je 13 000 Kč

Máme k prodeji dva kusy.

Espring

Zdroj: bazos.cz

Espring

zdroj: bazos.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *